AVENT gertuvė su šiaudeliu 300 ml. 12 mėn.+

AVENT gertuvė su šiaudeliu 300 ml. 12 mėn.+

Gamintojas: AVENT
Prekės kodas: SCF798/01
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 d.d.
Prekės būsena:
UŽSAKOMA PREKĖ
Kaina: 11.50€ Mokesčiai: 9.50€
Aprašymas

AVENT gertuvė su šiaudeliu 300 ml. 12 mėn.+

Mokymasis gerti yra vienas svarbiausių vaiko vystymosi etapų. Avent padedame vaikams išmokti savarankiškai gerti, leidžiant jiems lengvai pereiti nuo maitinimo krūtimi ar buteliuko prie standartinio puodelio. Aukštos kokybės produktai yra suprojektuoti taip, kad atitiktų patogumo ir higienos reikalavimus.
  • 300 ml / 10 oz
  • 12 mėn.+
  • 1 dalies

Apatinė šiaudelio dalis yra lenkta taip, kad šiaudelis lengvai pasiektų skystį, todėl galima gerti natūralioje geriamojoje padėtyje.

Šiaudelyje yra integruotas nuo pratekėjimų apsaugantis vožtuvas, kad išvengtumėte išsiliejimų. Uždedamas dangtelis apsaugo šiaudelį ir nešant padeda išvengti išsiliejimų.„Philips Avent Bendy“ puodelį su šiaudeliu lengvai surinksite ir išrinksite. Jūsų patogumui visas dalis galima plauti indaplovėje.

Visi „Philips Avent“ buteliukai ir puodeliai yra suderinami, išskyrus stiklinius buteliukus ir puodelius vyresniems vaikams. Tad galite maišyti ir derinti, kad sukurtumėte savo tobulą puodelį, tinkantį pradedančio vaikščioti kūdikio individualiems raidos poreikiams.

„Philips Avent Bendy“ puodelis su šiaudeliu sudaro sąlygas sveikam burnos vystymuisi ir burnos raumenų treniravimui, kad burnos raumenys būtų stiprūs.* Sukurta bendradarbiaujant su ekspertais, kad tai būtų mūsų kiek įmanoma geriausias puodelis su šiaudeliu.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras