BRIGHT STARTS

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • BRIGHT STARTS barškutis
  Skirtingos barškučio paviršiaus struktūros lavina lytėjimo pojūčius, mažylis susipažįsta su skirtigomis tekstūromis. Šis barškutis skatina vaiką sekti jį akimis. Kontrastingos spalvos traukia dėmesį. Pagaminta iš nekenksmingų medžiagų. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  4.34€
  Mokesčiai: 3.59€
 • BRIGHT STARTS barškutis (rožinis)
  Skirtingos barškučio paviršiaus struktūros lavina lytėjimo pojūčius, mažylis susipažįsta su skirtigomis tekstūromis. Šis barškutis skatina vaiką sekti jį akimis. Kontrastingos spalvos traukia dėmesį. Pagaminta iš nekenksmingų medžiagų. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  4.34€
  Mokesčiai: 3.59€
 • BRIGHT STARTS barškutis ant rankos 2 vnt.
  BRIGHT STARTS barškutis ant rankos padeda vystyti regos bei koordinacijos funkcijas. Barškutis ryškių spalvų, kas patraukia mažylio dėmesį. Barškutis yra lengvas ir minkštas. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  7.53€
  Mokesčiai: 6.22€
 • BRIGHT STARTS grojantis pakabinamas Tigriukas
  Ryškūs ir įdomūs žaisliukai, naudingi vaiko lavinimui. Tigriukas turi 2 skirtingu struktūrų ir spalvų žiedelius kurie lavina smulkiają motoriką. Paspaudus tigriuko nosytę, pasigirsta 4 linksmos melodijos ir žybčioja nosytė. Vaikui palietus zebriuką jis ima suktis raTUKUį, o viduje esantys spalvoti b..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Safari
  Garsios amerikiečių firmos Bright Starts lavinamasis kilimėlis Safari suteiks mažajam tirinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyvi..
  56.48€
  Mokesčiai: 46.68€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Safari Tales
  BRIGHT STARTS Safari Tales minkštas ir erdvus gėlės formos kilimėlis su lankais ir žaisliukais. Kabantys žaisliukai: - muzikinis drambliukas, groja 4 skirtingas melodijas ir skleidžia linksmus garsus, kai vaikas jį priliečia; - veidrodėlis, pagamintas iš specialiai kūdikiams skirtos saugios ned..
  51.84€
  Mokesčiai: 42.84€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Sensory Safari
  BRIGHT STARTS minkštas ir erdvus lavinamasis kilimėlis su lankais ir žaisliukais, kurių net 8. Minkštas ir patogus kilimėlis. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyviai veiklai. Žaisdamas kūdikis gali klausytis 20 min., nepertraukiamos melodijos arba tik..
  69.22€
  Mokesčiai: 57.21€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužad..
  82.00€ 109.77€
  Mokesčiai: 67.77€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari Pink 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari Pink gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir ..
  92.39€ 109.77€
  Mokesčiai: 76.36€
 • BRIGHT STARTS lavinamieji žiedai
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamieji žiedai sudomins Jūsų kūdikį. Universalus ir praktiškas žaisliukas kūdikiams - spalvoti lavinamieji žiedai su nelygiu paviršiumi. Galima naudoti įvairiais būdais: - suveriant keletą žiedų ant vieno, taip padarant barškutį - kramtuką; - sujun..
  6.66€
  Mokesčiai: 5.50€
 • BRIGHT STARTS medžiaginė knygelė
  BRIGHT STARTS medžiaginė knygelė (su 3 neplyštančiais lapeliais) suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Yra čiažančių elementų, kramtukai. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  7.53€
  Mokesčiai: 6.22€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • BRIGHT STARTS muzikinis migdukas Safari Adventures Musical Sooth
  Saldžios safari svajonės ir muzikiniai garsai padės nusiraminti, atsipalaiduoti ir užmigti Jūsų vaikeliui. Unikali Drift Off™ sistema esamame ekranėlyje linksmai keičia spalvų gamas ir melodijas, nepertraukiamai 10 minučių. Leiskite savo mažyliui pasirinkti iš 4 linksmų melodijų tipų, įskaitant ir l..
  40.26€ 48.95€
  Mokesčiai: 33.27€
 • BRIGHT STARTS silikoninis kramtukas
  BRIGHT STARTS kramtukas pagamintas iš aukštos kokybės 100% silikono. Patvarus ir pagamintas iš saugių medžiagų. Patogus laikyti rankose. Puikiai masažuoja dantenas. Be bisfenolio A. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  4.92€
  Mokesčiai: 4.07€
 • BRIGHT STARTS silikoninis kramtukas Drambliukas
  BRIGHT STARTS silikoninis kramtukas skirtas vaiko priekinių dantukų dygimo metu, malšinti skausmą. Jo patogi forma, minkštas ir malonus liesti, ryški, žaisminga spalva, o svarbiausia - pagamintas iš 100% silikono, todėl visiškai saugus kramtyti. Sudėtyje NĖRA ftalatų, PVC, švino, kadmio ir kitų kenk..
  6.66€
  Mokesčiai: 5.50€
 • BRIGHT STARTS silikoninis kramtukas Varlytė
  BRIGHT STARTS silikoninis kramtukas skirtas vaiko priekinių dantukų dygimo metu, malšinti skausmą. Jo patogi forma, minkštas ir malonus liesti, ryški, žaisminga spalva, o svarbiausia - pagamintas iš 100% silikono, todėl visiškai saugus kramtyti. Sudėtyje NĖRA ftalatų, PVC, švino, kadmio ir kitų kenk..
  5.00€ 6.66€
  Mokesčiai: 4.13€
 • BRIGHT STARTS šokliukas Giggle Bugs Activity Jumper
  Unikali platforma suteikia stabilumą šokliukui kai vaikas linksmai šokinėja ir žaidžia. Aplink visą šokliuką daug įvairios veiklos, o kad ta veiklą vaikui būtų lengviau pasiekti, šokliuke įrengta sėdynė sukasi aplink 360º kampu. Šokliuko šone esantis muzikinis pianinas skamba gražiomis melodijomis i..
  121.35€
  Mokesčiai: 100.29€
 • BRIGHT STARTS supynės Comfort&Harmony
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos Bright Starts supynėje Comfort&Harmony, su ypač minštu ir švelniu užvalkaliuku. Supynė turi: 6 greičio lygius, 2 atlošo pozicijos su patentuota Comfort Recline™ sistema..
  79.00€ 95.28€
  Mokesčiai: 65.29€
 • BRIGHT STARTS supynės Ingenuity™ ConvertMe Swing-2-Seat™
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS supynės Ingenuity™ ConvertMe Swing-2-Seat™ in Seneca™ su ypač minštu ir švelniu kašmyriniu užvalkaliuku. Naujiena: InGenuity™ EasyLock™ sistema kuri užtikrina..
  89.00€ 109.77€
  Mokesčiai: 73.55€
 • BRIGHT STARTS supynės Zoo
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos Bright Starts supynėje Zoo. Supynė turi: 6 greičio lygius, 2 atlošo pozicijos su patentuota Comfort Recline™ sistema. TrueSpeed ​​™ technologija užtikrina saugų supimosi gr..
  79.00€ 89.49€
  Mokesčiai: 65.29€
 • BRIGHT STARTS TaGgies gultukas Soft n' Snug Bouncer
  BRIGHT STARTS TaGgies gultukas Soft n' Snug Bouncer skirtas jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, todėl kūdikis galės atsipalaiduoti, linguoti ir žaisti naujoje, patogioje, su ypač minkštu ir švelniu užvalkaliuku gultuke.  Nuimamas žaislų lankas. Žaislų lanką galima lenkti į vieną ir į kitą pusę, ..
  68.00€ 80.80€
  Mokesčiai: 56.20€
 • BRIGHT STARTS TaGgies gultukas Soothe Me Softly Bouncer
  BRIGHT STARTS TaGgies gultukas Soothe Me Softly Bouncer skirtas jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, todėl kūdikis galės atsipalaiduoti, linguoti ir žaisti naujoje, patogioje, su ypač minštu ir švelniu užvalkaliuku gultuke.  Nuimamas žaislų lankas. Žaislų lanką galima lenkti į vieną ir į kitą pus..
  65.00€ 77.91€
  Mokesčiai: 53.72€
 • Supynės kūdikiams BRIGHT STARTS Deluxe 2in1
  Supynės kūdikiams BRIGHT STARTS Deluxe 2in1 su itin prabangiomis fukcijomis ir galimybėmis suptis. NAUJIENA: galimybė jungti Smart Phone telefoną, iš kurio bus galimybė paleisti virš vaikelio esančiame ekranėlyje įvairias nuotraukas, vaizdo medžiagą ar mėgiamą dainelę. NAUJIENA: nuimama supimosi dal..
  169.00€
  Mokesčiai: 139.67€
 • BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery
  BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery. Rinkinyje 8 spalvoti kamuoliukai. Groja linksmos melodijos, kurios trunka 20 minučių. Užlenkiami lavinamojo kilimėlio kraštai. Ant lankų pakabinami žaisliukai. Veidrodėlis. Kamuoliukams sudėti skirta speciali tašytė. Išskleisto kilimėlio matm..
  75.00€ 89.00€
  Mokesčiai: 61.98€
 • BRIGHT STARTS Baby Einstein gultukas Caterpillar's Day at the Bouncer
  BRIGHT STARTS Baby Einstein gultukas Caterpillar's Day at the Bouncer su ypatingai įdomia nauja funkcija, kurią nuo šiol galės aktyvuoti ir vaikas gulintis gultuke. Kūdikiui aktyviau paspardžius gultuką kojytėmis, gultuke automatiškai aktyvuojamos aštuonios linksmos melodijos ir raminantys gamtos ga..
  77.91€
  Mokesčiai: 64.39€
 • BRIGHT STARTS Baby Einstein pakabinamas šokliukas Colors of the Ocean 3-in-1 Jumper & Activity Mat™
  BRIGHT STARTS Baby Einstein pakabinamas šokliukas Colors of the Ocean 3-in-1 Jumper & Activity Mat™  kurio metaliniai gnybtai saugiai tvirtinasi prie daugumos durų rėmų. Tyliai veikianti spyruoklė – švelniam ir triukšmo nesukeliančiam šokinėjimui. Lengvas aukščio reguliavimas, pagal vaiko a..
  68.99€
  Mokesčiai: 57.02€
 • BRIGHT STARTS gultukas Cradling Bouncer
  BRIGHT STARTS gultukas Cradling Bouncer skirtas jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų, todėl kūdikis galės atsipalaiduoti, linguoti ir žaisti naujoje, patogioje, su ypač minštu ir švelniu užvalkaliuku gultuke. Nuimamas žaislų lankas. Žaislų lanką galima lenkti į vieną ir į kitą pusę, kad netrukdytų mait..
  63.00€ 77.91€
  Mokesčiai: 52.07€
 • BRIGHT STARTS Ingenuity kėdutė 2-in-1 Red
  BRIGHT STARTS Ingenuity kėdutė 2-in-1 lengvam ir patogiam vaiko atsisėdimui ne tik pavalgyti, bet ir įvairiems žaidimams namuose. Tai universali kėdutė, kuri bus naudojama daugelį metų, nes yra skirta vaikams nuo 6 mėn iki maždaug 4 metų. Kėdutė lengvai prisegama prie kėdės su atlošu specialiais dir..
  54.74€
  Mokesčiai: 45.24€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein su daugybe įdomios veiklos ir minkštų pliušinių pakabinamų žaisliukų kurių net aštuoni vienetai. Lavinamasis kilimėlis su melodijomis ir šviesos efektais. Galimybė iš kilimėlio išlankstyti mini tuneliuką pro kurį galės vaikas pralysti. Taip pat sulan..
  91.23€
  Mokesčiai: 75.40€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym tai mielas ir spalvingas kilimėlis, linksmiems vaiko žaidimams. Pakabinami grojantys ir barškantys žaisliukai. Miela minkšta pliušinė žirafa. Beždžionėlė kurią pajudinus ar palietus, ji ima groti linksmas melodijas. Melodijos trunka ..
  71.83€
  Mokesčiai: 59.36€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku ir melodijomis
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku, kuris šviečia įvairiomis mirksinčiomis spalvomis, kurias lydi linksmos melodijos ir gamtos garsai. Melodijos groja 20 minučių. 7 mieli žaisliukai (kramtukai, barškučiai, veidrodėlis). Patogi pagalvėlė, kuri naudojama vaikeliui gulint ant pilvuko, ..
  67.00€ 75.01€
  Mokesčiai: 55.37€
 • BRIGHT STARTS naktinė lemputė / projektorius Varlytė
  BRIGHT STARTS naktinė lemputė / projektorius Varlytė ramiam ir saldžiam vaikelio miegui, kuris bijo tamsos ir būti vienas. Tai geriausias draugas vaikui einant miegoti. Varlytė gali būti naudojama kaip naktinė lemputė, arba projektorius, kuris šviečia žvaigždes ir mėnuliuką ant lubų. Galimybė automa..
  23.17€
  Mokesčiai: 19.15€
 • BRIGHT STARTS pakabinamas šokliukas Bounce 'n Spring Deluxe Door Jumper™
  BRIGHT STARTS pakabinamas šokliukas Bounce 'n Spring Deluxe Door Jumper™  kurio metaliniai gnybtai saugiai tvirtinasi prie daugumos durų rėmų. Tyliai veikianti spyruoklė – švelniam ir triukšmo nesukeliančiam šokinėjimui. Lengvas aukščio reguliavimas, pagal vaiko amžių ir svorį. Minkštas lopšys ..
  60.52€
  Mokesčiai: 50.02€
 • BRIGHT STARTS pakabinamas šokliukas Roaming Safari Door Jumper™
  BRIGHT STARTS pakabinamas šokliukasRoaming Safari Door Jumper™  kurio metaliniai gnybtai saugiai tvirtinasi prie daugumos durų rėmų. Tyliai veikianti spyruoklė – švelniam ir triukšmo nesukeliančiam šokinėjimui. Lengvas aukščio reguliavimas, pagal vaiko amžių ir svorį. Minkštas lopšys nesukels d..
  60.52€
  Mokesčiai: 50.02€
 • BRIGHT STARTS šokliukas Finding Nemo Sea of Activities Jumper
  BRIGHT STARTS šokliukas Finding Nemo Sea of Activities Jumper. Sėdimoji dalis apsisuka 360 laipsnių kampu, todėl vaikas galės žaisti su aplink visais išdėstytais žaislais, kurių šiame šokliuke net 13 vienetų. Šviesos efektai ir linkmos melodijos skatina vaiką žaisti ir jaustis gerai. Daugybė barškan..
  159.00€
  Mokesčiai: 131.41€
 • BRIGHT STARTS šokliukas/veiklos centriukas Having a Ball™ Explore & Roar Activity Jumper™
  BRIGHT STARTS šokliukas/veiklos centriukas Having a Ball Explore Roar Activity Jumper su daugybę įdomios veiklos išdėstytos aplink visą staliuką, kurių net 12. Žaidžiant šiame interaktyviame veiklos centre, formuojasi ir stiprėja vaiko kojų ir kaklo raumenys. Daug muzikos ir šviesos efektų. Pianinas..
  152.05€
  Mokesčiai: 125.66€
 • BRIGHT STARTS supynės Comfort Harmony Penelope Petals
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS supynės Confort&Harmony Portable Swing supynėje, su ypač minkštu ir švelniu kašmyriniu užvalkaliuku. Supynė turi: 6 greičio lygius. 2 atlošo pozicijos su ..
  86.59€ 95.28€
  Mokesčiai: 71.56€
 • BRIGHT STARTS supynės Comfort&Harmony
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos Bright Starts supynėje Comfort&Harmony, su ypač minštu ir švelniu užvalkaliuku. Supynė turi: 6 greičio lygius, 2 atlošo pozicijos su patentuota Comfort Recline™ sistema..
  86.59€ 95.28€
  Mokesčiai: 71.56€
 • BRIGHT STARTS supynės ConvertMe Swing-2-Seat Sahara Burst™
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS supynės ConvertMe Swing-2-Seat su ypač minštu ir švelniu kašmyriniu užvalkaliuku. Naujiena: InGenuity™ EasyLock™ sistema kuri užtikrina, kad supynės nesisuptu..
  109.77€
  Mokesčiai: 90.72€
 • BRIGHT STARTS supynės ConvertMe Swing-2-Seat™ - Orson™
  Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės atsipalaiduoti, suptis ir žaisti naujoje, patogioje, garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS supynės ConvertMe Swing-2-Seat™ - Orson™ su ypač minštu ir švelniu kašmyriniu užvalkaliuku. Naujiena: InGenuity™ EasyLock™ sistema kuri užtikrina, kad supynės..
  109.77€
  Mokesčiai: 90.72€
 • BRIGHT STARTS vaikštynė-stumdukas FORD F-150 3in1
  BRIGHT STARTS vaikštynė-stumdukas FORD F-150 3in1 su garso ir šviesos žaidimų pulteliu priekyje. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn iki 12 kg.   ..
  109.00€
  Mokesčiai: 90.08€
 • BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™
  BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™. Veiklos staliukas reguliuojamas 3 aukščio lygiais. Kėdutė kurioje vaikas sėdi sukasi ratu 360 laipsnių kampu, todėl vaikas gales pasiekti visus aplink veiklos staliuką išdėstytus žaislus. Šviečia žaidimų lankas, sk..
  159.00€
  Mokesčiai: 131.41€
 • BRIGT STARTS pliušinė linksmoji papūga
  BRIGHT STARTS minkštas pliušinis žaisliukas barškutis - kramtukas, tai žaislas ant kurio išdėstyta daugybė barškančių elementų ir kramtukų. Visi elementai išdėstyti ant gyvūnėlio kojyčių ir rankyčių. Tai mielas pliušinis žaisliukas kurį vaikas greit pamils ir norės jį visuomet pasiimti su savimi. Šv..
  12.16€
  Mokesčiai: 10.05€
 • BRIIGHT STARTS kilimėlis su kamuoliukais Activity Gym
  BRIIGHT STARTS kilimėlis su kamuoliukais Activity Gym. Kilimėlys su borteliais. Rinkinyje 10 vnt spalvotų kamuoliukų. 4 kabantys žaisliukai: kramtukas, barškutis, pliušinis drambliukas, veidrodėlis. Galima skalbti skalbyklėje. Matmenys: 76 x 76 x 45 cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  34.00€ 46.00€
  Mokesčiai: 28.10€
 • INGENUITY supynės/gultukas SmartSize 2-in-1 Soothing Solution™ - Rowan
  INGENUITY supynės/gultukas SmartSize 2-in-1 Soothing Solution™ - Rowan dabar tokios, kurių norėjo daugelis tėvų, nes jos yra kompaktiškos ir užima ne daug vietos kambaryje. Nuo šiol šios supynės užima 30% mažiau vietos. Supynės veikia 2 rėžimais: nuo elektros tinklo arba nuo baterijų. Legvai konvert..
  195.44€ 239.00€
  Mokesčiai: 161.52€
 • INGENUITY sulankstomas žaidimų ir miego maniežas TravelSimple Cot™ - Beaumont
  INGENUITY sulankstomas žaidimų ir miego maniežas TravelSimple Cot™ - Beaumont kuris auga kartu su Jūsų vaiku. Lengvas ir greitas maniežo surinkimas. Patogiai sulenkiamas kaip reikia pernešti iš vienos patalpos į kitą. Maniežas su antru aukštu, kuriame galima bus prisegus paguldyti Jūsų mažylį. Manie..
  112.00€ 129.00€
  Mokesčiai: 92.56€