BRITTON

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • BRITTON dubenėlis su dangteliu ir šaukšteliu
  BRITTON dubenėlis su dangteliu ir šaukšteliu 250 ml. nuo 6mėn.  Splavingas mažylio pasaulis! Be BPA. Neslystanti apačia. Ergonomiškos formos šaukštelio rankena. Gilus šaukštelio įdubimas. Higieniška šaukštelio danga. Idealiai tinka pačiam valgyti. Galima plauti indų plovyklėje (tik viršutiniame..
  4.34€
  Mokesčiai: 3.59€
 • BRITTON gultukas Rainbow
  Mieli nuimami žaislai ant nuimamo žaislų lanko Kūdikiui minkšta tekstilė ir gerai įrengti kamšalai užtikrina maksimalų komfortą Stiprus lengvas rėmas Ryškus įdomus dizainas Plaunamas sėdynės apdangalas ..
  28.00€ 33.31€
  Mokesčiai: 23.14€
 • BRITTON kieto maisto maitintuvas
  Ideali galimybė supažindinti kūdikį su nauju maistu ir skoniais. Kūdikis gali čiulpti ir kramtyti viename gabale esantį maistą, nebijant, kad jis užsprings. Tinka vaisiams, daržovėms ir mėsai. Maišelį lengva nuimti ir išvalyti. Lengvai suimama rankena. Idealiai tinka pačiam valgyti. Tinka vaikams nu..
  4.50€
  Mokesčiai: 3.72€
 • BRITTON kieto maisto maitintuvo tinkleliai
  BRITTON tinkleliai pakeitimui nuo 6 mėn. 3 tinkleliai pakuotėje. Pakeičiami tinkleliai, skirti naudoti su Britton® Kieto maisto maitintuvu. Tinklelį lengva pakeisti. Tinka vaisiams, daržovėms ir mėsai. Išplauti galima šiltame muiluotame vandenyje, gerai išskalavus arba plaunant indų plovyklėje (tik ..
  2.61€
  Mokesčiai: 2.16€
 • BRITTON mobili auklė BC-50
  Pilnai skaitmeninis, be trukdžių, veikimo dažnis 863-870MHz Automatinė paieška ir persijungimas į laisvą kanalą Veikimo spindulys atvirame lauke 500 m Nedidelė spinduliuotė (tik 8% normal DECT ir 40% ECO DECT) Automatinis spinduliuotės sumažinimas per pusę, kai siųstuvas ir imtuvas yra ar..
  79.65€
  Mokesčiai: 65.83€
 • BRITTON vibro gultukas Polar Bear
  Lengva naudoti raminanti ir švelni vibracija su dviem mygtukais (3 skirtingų lygių) ir su muzika (8 melodijos); 3 atlošo padėtys, įskaitant gulimąją; Mieli nuimami žaislai ant nuimamo žaislų lanko; Kūdikiui minkšta tekstilė ir gerai įrengti kamšalai užtikrina maksimalų komfortą; Stiprus l..
  39.10€
  Mokesčiai: 32.31€
 • Apsauga ant spintelių
  Apsauga ant spintelių rankenėlių BRITTON, 1 vnt. Apsaugo nuo durelių atidarymo. Lengvai pritvirtinamas, nereikia jokių papildomų varžtų. Kaip naudoti: paspauskite mygtukus esančius vidury ir šonuose tuo pačiu metu ir tuo tarpu patraukite lanksčią juostelę kita ranka. Pakabinkite užr..
  2.19€
  Mokesčiai: 1.81€
 • Apsauga nuo durelių atidarymo
  Spintelių  apsauga BRITTON, 1 vnt. Apsaugo nu durelių atidarymo. Lengvai pritvirtinamas, nereikia jokių papildomų varžtų. Kaip naudoti: Paspauskite fiksatorių ir laikykite atvirą. Uždėkite spyną  ant rankenos. Pastumkite fiksatorių į vidų užrakinti. ..
  1.74€
  Mokesčiai: 1.44€
 • BRITTON apsauga durims nuo pirštų privėrimo
  Padeda apsaugoti vaikus nuo netyčinio  pirštų prispaudimo. Taip pat padeda užtikrinti kad vaikai  neužsirakinų kambaryje. Minkšta porolono medžiaga. ..
  1.50€
  Mokesčiai: 1.24€
 • BRITTON apsauga nuo durų užtrenkimo 2 vnt.
  Valdo durų atidarymo padėtį. Apsaugo mažus vaikus nuo netyčinio durų užsitrenkimoį. Taip pat gali būti naudojamas kaip durų stabdis, kad apsaugoti sieną nuo pažeidimų. Kaip naudoti: Tiesiog pakabinti ant durų, kur vaikas negali pasiekti. ..
  1.80€
  Mokesčiai: 1.49€
 • BRITTON apsauga spintelėms 2 vnt.
  Lengva pritvirtinti, nereikia varžtų. Kaip pritvirtinti: Nustatyti tvirtinimo vietą. Paviršius turi būti švarus ir sausas. Nulupkite apsauginį popierių. Užtikrinti kad skląstis būtų nukreipta žemyn (patikrinkite nuotraukas žemiau). Paspauskite tvirtai. Klijai pilnai suveiks po 24 valandų. Nor..
  2.30€
  Mokesčiai: 1.90€
 • BRITTON stalo kampų apsauga 4 vnt.
  Lengvai užsideda ant stalo kampų, sušvelnina kampus ir padeda apsaugoti vaiką nuo nereikalingų sužeidimų ir melynių. Lengva pritvirtinti be jokių papildomų irankių. Norėdami pritvirtinti: nuvalykite baldų kampus, užtikrinti, kad jie yra švarūs. Nulupkite apsauginę popierinę juostelę, nuimkite lipnią..
  2.15€
  Mokesčiai: 1.78€
 • Čiulptukas su laikikliu BRITTON
  Tai spalvingas ir kūdikį raminantis čiulptukas su laikikliu. Dizainas sukurtas taip, kad netrikdytų vaikučio. Ortodontinis silikoninis natūralios formos čiulptukas. Čiulptuko laikiklį lengva pritvirtinti prie įvairių drabužėlių. Be BPA   ..
  2.00€
  Mokesčiai: 1.65€
 • Čiulptukas su laikikliu BRITTON
  Tai spalvingas ir kūdikį raminantis čiulptukas su laikikliu. Dizainas sukurtas taip, kad netrikdytų vaikučio. Ortodontinis silikoninis natūralios formos čiulptukas. Čiulptuko laikiklį lengva pritvirtinti prie įvairių drabužėlių. Be BPA   ..
  2.00€
  Mokesčiai: 1.65€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Elektros tinklo apsauga 6 vnt.
  Elektros tinklo apsauga 6 vnt. Paprasta naudoti. Rinkinyje specialus raktelis apsaugai išimti. ..
  1.99€
  Mokesčiai: 1.64€
 • Lavinamasis kilimėlis Elephants
  Lavinamasis kilimėlis Elephants: Ypač švelni ir šilkinė medžiaga Spalvingas ir įdomus dizainas 5 nuimami žaislai Žiedai žaislams pakabinti Plaunamas ir lengvai sudedamas laikymui ar nešimui Lavina vaiko vaizduotę Stimuliuoja pojūčius Matmenys: 92 x 92 cm. ..
  29.00€
  Mokesčiai: 23.97€
 • Šaukštelis ir šakutė su karščio indikatoriumi
  Šaukštelis ir šakutė su karščio indikatoriumi: Keičia spalvą jei maisto temperatūra aukštesnė kaip 42°; Ergoniminė neslidi rankena; Apvalių formų, švelnūs kraštai, todėl nesužeis kūdikio gomurio; Sudėtyje neturi BPA bisfenolio A; Rinkinyje šakutė ir šaukštelis; ..
  1.99€
  Mokesčiai: 1.64€
 • Stalčių apsauga
  Stalčių ir spintos apsauga. Tvirtinima dvipuse lipnia juosta, todėl nereikia jokių varžtų. Lengva naudoti suaugusiems, tačiau sunku atidaryti vaikams. Rinkinyje 2 vnt. ..
  2.50€
  Mokesčiai: 2.07€
 • Stalčių ir spintelių apsauga
  Apsauga ant spintelių rankenėlių BRITTON, 2 vnt. Padeda išlaikyti spintą/stalčius uždarytus. Lengvas naudoti suaugusiems, tačiau sunku atidaryti vaikams. Lengvai pritvirtinamas. Kaip pritvirtinti: nustatyti vietą. Pritvirtinti detales (A) ir (B) kaip parodyta paveikslėlyje. Reikalingi..
  1.39€
  Mokesčiai: 1.15€
 • Stalo kampų apsauga 4 vnt.
  Lengvai užsideda ant stalo kampų, sušvelnina kampus ir padeda apsaugoti vaiką nuo nereikalingų sužeidimų ir mėlynių. Skaidrus gelinis dizainas susilieja su namų dekoru. Lengva pritvirtinti be jokių papildomų įrankių. RInkinyje 4 vnt. ..
  2.00€
  Mokesčiai: 1.65€
 • Universali apsauga ant spintelių, šaldytuvo, spintos 2 vnt.
  Padeda apsaugoti nuo šaldytuvo, spinteles, spintos atidarymo. Gali buti naudojamas ant kreivu paviršiu, kampu, nuo paviršiu, iskaitant stiklo, metalo, medžio ir plastiko ir kt. Lengva pritvirtinti, nereikia varžtu Noredami atrakinti (A): Paspauskite viena diska nuo spinteles ir švelniai atsekit..
  1.45€
  Mokesčiai: 1.20€