FISHER PRICE

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • FISHER PRICE roletai ant automobilių stiklų 2vnt
  Automobilinės užuolaidėlės išorinės pusės spalva balta, kad geriau atspindėtų saulę. Ilgį galima reguliuoti, o nenaudojant pilnai sutraukti į ritinėlį. Tvirtinasi guminiais lipukais prie stiklo arba galima pakabinti už lango krašto. Išmatavimai: plotis - 35 cm, ilgis - 50 cm. Komplekte 2 vnt. ..
  14.19€
  Mokesčiai: 11.73€
 • FISHER PRICE roletai ant automobilių stiklų 2vnt
  Automobilinės užuolaidėlės išorinės pusės spalva balta, kad geriau atspindėtų saulę. Ilgį galima reguliuoti, o nenaudojant pilnai sutraukti į ritinėlį. Tvirtinasi guminiais lipukais prie stiklo arba galima pakabinti už lango krašto. Išmatavimai: plotis - 35 cm, ilgis - 50 cm. Komplekte 2 vnt. ..
  14.19€
  Mokesčiai: 11.73€
 • FISHER PRICE barškutis
  FISHER PRICE barškutį lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms. Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą per  įvairias tekstūras, kurias jis bando pažinti rankučių ir burnytės  pagalba. Tinka vaikams nuo 0 men. ..
  6.66€
  Mokesčiai: 5.50€
 • FISHER PRICE barškutis Drambliukas su kramtukais
  FISHER PRICE  barškutis Drambliukas su kramtukais. 3 kabantys kramtukai, padės numalšinti dantenų skausmą. Tinka vaikams nuo 3 mėn. Dydis 15 cm. ..
  9.38€
  Mokesčiai: 7.76€
 • FISHER PRICE barškutis Flamingas
  FISHER PRICE barškutis Flamingas lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms. Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą per įvairias tekstūras, kurias jis bando pažinti rankučių ir burnytės pagalba. Barškučiai pagaminti iš tvirtų medžiagų, nėra aštrių kampų, saugūs. Tin..
  10.72€
  Mokesčiai: 8.86€
 • FISHER PRICE barškutis Liūtukas
  FISHER PRICE barškutis Liūtukas turi specialų žiedelį, kurio dėka paprasta pakabinti jį tiek ant vežimėlio, tiek prie lovytės. Su 2 besisukančiais lankais ant kurių kabo po 2 gyvūnėlius. Barškučio centre kabo draugiškas liūtukas, kuris skamba kaip varpelis, kai vaikutis pajudina karuselę. Tinka vaik..
  15.93€
  Mokesčiai: 13.17€
 • FISHER PRICE barškutis My First Teether Keys
  FISHER PRICE My First Teether Keys pasitarnaus kaip kramtukas - barškutis. 3 kabantys rakteliai - kramtukai, padės numalšinti dantenų skausmą.Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  4.34€
  Mokesčiai: 3.59€
 • FISHER PRICE barškutis Stroller Chimes
  Linksmas žydras drambliukas - tai dar vienas smagus papildymas visai "Atrask ir auk" serijai. Kabantis drambliukas lengvai pritvirtinamas ant vežimėlio ar lovytės, kad valandų valandas galėtų linksminti vaikutį. Pajudinus drambliuką skamba varpeliai, o ant abiejų kojyčių yra pritvirtinti žaisliukai:..
  11.30€
  Mokesčiai: 9.34€
 • FISHER PRICE dėlionė Gyvūnai
  FISFER PRICE dėlionė Gyvūnai padės Jūsų vaikučiui susipažinti su gyvūnais, spalvomis ir formomis. Spalvingas dėlionės detales reikia sudėti į joms tinkamas vietas. Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją...
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • FISHER PRICE jūrų arkliukas Soothe & Glow Seahorse
  FISHER PRICE jūrų arkliukas Soothe & Glow Seahorse raminamasis žaislas Jūsų mažyliui. Puikus pagalbininkas kai reikia pagalbos užmigdyti mažylį. Švelniai spustelėjus, pradeda šviesti rami švieselė bei groja muzikėlė. 8 skirtingi garsai: lopšinės ir raminantys vandenyno garsai, po 5 minučių ..
  28.67€
  Mokesčiai: 23.69€
 • FISHER PRICE jūrų arkliukas Soothe & Glow Seahorse
  FISHER PRICE jūrų arkliukas Soothe & Glow Seahorse raminamasis žaislas Jūsų mažyliui. Puikus pagalbininkas kai reikia pagalbos užmigdyti mažylį. Švelniai spustelėjus, pradeda šviesti rami švieselė bei groja muzikėlė. 8 skirtingi garsai: lopšinės ir raminantys vandenyno garsai, po 5 minučių ..
  28.67€
  Mokesčiai: 23.69€
 • FISHER PRICE kamuoliukai į baseiną 100 vnt.
  Kamuoliukai į baseiną. Rinkinyje 100 vnt. Kamuoliuko skersmuo 6,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  19.98€
  Mokesčiai: 16.51€
 • FISHER PRICE karuselė Deluxe Crib/cot to Floor Mobile
  FISHER PRICE karuselė Deluxe Crib/cot to Floor Mobile su spalvingais pliušiniais žaisliukas kurie sukasi ratu. Karuselę galima tvirtinti tiek ant lovytės, tiek ir nuėmus padėti ant žemės šalia vaiko. Groja raminančios melodijos, kurios stimuliuoja vaiko klausą. Galima reguliuoti garso stiprumą. Nepe..
  63.43€
  Mokesčiai: 52.42€
 • FISHER PRICE karuselė Musical Mobile
  Prisukama FISHER PRICE karuselė Musical Mobile su raminačia muzikėle ir kabančiais, minkštais, gyvūnėliais: sraige, varlyte ir ančiuku. Suteikia kūdikiui komfortą ir saugumą, vysto vaizduotę, regėjimo įgūdžius. Nereikia elementų. Lengvai tvirtinama prie lovytės. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  40.26€
  Mokesčiai: 33.27€
 • FISHER PRICE karuselė Ocean Wonders
  Fisher Price karuselė Ocean Wonders suteiks vaikui daug džiaugsmo ir įspudžių, nes ant jos yra pajūrio draugai kurie šypsosi virš galvos, lėtai sukdamiesi ratu ir švelniai siūbuodami į šonus. Kūdikis gali mėgautis Bacho, Bethoveno ir Mozarto muzika, arba galite pasirinkti ramius vandenyno garsus. Jū..
  46.05€
  Mokesčiai: 38.06€
 • FISHER PRICE kramtukas rakteliai
  FISHER PRICE kramtukas rakteliai su linksmomis muzikėlėmis ir garsais.  Paspaudus mygtukus, pasigirsta linksmi garsai, tad mažyliui bus smagu su jais žaisti. Kiekvienas paspaudimas vaikutį maloniai nustebins, o raktelius pajudinus, jie smagiai barška. Rakteliai padės lavinti smulkiosios motorik..
  10.43€
  Mokesčiai: 8.62€
 • FISHER PRICE krokodiliukas
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda mažyliui stimuliuoti suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formelių vaikučiui reikės suformuoti krokodilo pilvelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  9.27€
  Mokesčiai: 7.66€
 • FISHER PRICE kūdikio kaladėlės
  10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vysto vaiko akyčių /rankyčių koordinaciją, rankyčių vikrumą, padeda pažinti skirtingas daiktų formas, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  13.32€
  Mokesčiai: 11.01€
 • FISHER PRICE lavinamasis automobiliukas
  FISHER PRICE lavinamasis automobiliukas tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  15.93€
  Mokesčiai: 13.17€
 • FISHER PRICE lavinamasis bokštelis-piramidė
  FISHER PRICE lavinamasis bokštelis iš 10 skirtingų spalvų ir dydžių apvalių formelių vaikutis gali pastatyti spalvingą bokštelį arba sujungti jas į kamuoliuką. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  13.61€
  Mokesčiai: 11.25€
 • FISHER PRICE lavinamasis garvežiukas
  FISHER PRICE lavinamasis garvežiukas Jūsų vaikučių lavinimui ir žaidimams. Paspaudus garvežiuko kaminą, pasigirsta garvežiuko garsai, groja linksma melodija. Už atsidarančio langelio slepiasi meškutis. Sukasi ir barška traukinuko ratai. Su patogia rankena pernešimui. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  15.93€
  Mokesčiai: 13.17€
 • FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo
  FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo funkcionalus ir turintis daug lavinamųjų elementų. Ryškios spalvos, didelis spalvų kontrastas, gyvūnai draugai, ir patogi vieta poilsiui ir žaidimams ! Kūdikis gali mėgautis gulėdamas ant pilvuko, žaisti su prikabintais žaislais. Kilimėlis pagamintas iš minkš..
  54.74€
  Mokesčiai: 45.24€
 • FISHER PRICE lavinamasis vėžlys
  FISHER PRICE lavinamasis vėžlys sudomins Jūsų vaikutį. Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Kaladėles reikia įkalti su plaktuko pagalbą į vėžlį. Įkalus visas kaladėles išlenda vėžlio galva. Sustumus vėžlio galvą atgal, išlenda visos kaladėlės ir žaidimas tęsiasi..
  16.51€
  Mokesčiai: 13.64€
 • FISHER PRICE lavinamoji piramidė
  5 skirtingų spalvų ir dydžių žiedelius vaikučiui įdomu mauti ant bokštelio, kurio pagrindas lengvai siūbuoja. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių, rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn.   ..
  9.85€
  Mokesčiai: 8.14€
 • FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys
  FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys - rinkinyje yra kaladėlių rūšiuoklė, piramidė ir metalofonas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Rinkinyje: FISHER PRICE kūdikio kaladėlės - 10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vyst..
  43.15€
  Mokesčiai: 35.66€
 • FISHER PRICE linksmasis telefonas
  Šis klasikinis telefonas, turintis draugišką veiduką, tempiamas už virvelės dar ir judina akytes. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  11.30€
  Mokesčiai: 9.34€
 • FISHER PRICE linksmasis zebriukas
  Linksmas muzikinis šokliukas Zebriukas su 5 linksmom dainelėm, grojančiom vaikučiui šokinėjant ant zebriuko ar pasukus bugnelį, esantį ant zebriuko rankenos. Vaikas ant zebriuko gali šokinėti arba suktis ratu. Masyvi rankena, papuošta besisukančiais žaisliukais, suteikia vaikučiui saugumo. Žaislas s..
  139.00€
  Mokesčiai: 114.88€
 • FISHER PRICE mamos tašė Elephant
  Puiki ir didelė FISHER PRICE tašė mamos ir vaiko daiktams susidėti. Tašė papuošta išsiūvynėtu drambliuku, kuris labai puošia tašę. Galima tvirtinti ant vežimėlio. Talpus vidus su 4 kišenėmis. Rankinė erdvi, su patogiai suskirstytais skyreliais. Didelė priekinė kišenė su lipduku. Dvi talpios kišenės ..
  34.46€
  Mokesčiai: 28.48€
 • FISHER PRICE mamos tašė Minnie
  Puiki ir didelė FISHER PRICE tašė mamos ir vaiko daiktams susidėti. Tašė papuošta išsiūvynėtais Disney personažais, kurie labai puošia tašę. Galima tvirtinti ant vežimėlio. Talpus vidus su 4 kišenėmis. Rankinė erdvi, su patogiai suskirstytais skyreliais. Didelė priekinė kišenė su lipduku. Dvi talpio..
  34.46€
  Mokesčiai: 28.48€
 • FISHER PRICE mano pirmoji dėlionė
  Dėl labai ryškių spalvų, nesudėtingų paveikslėlių ir didelių detalių net mažiausias vaikas lengvai ras atskirus paveikslėlio elementus. Dėlionė vysto vaiko manualinius gebėjimus ir gilina jo žinias apie supantį pasaulį. Kiekvienoje pakuotėje yra keturios dėlionės su kontūrais, kurios yra padalintos ..
  7.24€
  Mokesčiai: 5.98€
 • FISHER PRICE mano pirmoji dėlionė
  Dėl labai ryškių spalvų, nesudėtingų paveikslėlių ir didelių detalių net mažiausias vaikas lengvai ras atskirus paveikslėlio elementus. Dėlionė vysto vaiko manualinius gebėjimus ir gilina jo žinias apie supantį pasaulį. Kiekvienoje pakuotėje yra keturios dėlionės su kontūrais, kurios yra padalintos ..
  7.24€
  Mokesčiai: 5.98€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People Time to Learn Ride-On
  FISHER PRICE mašinėlė Little People Time to Learn Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairios mokomosios anglų kalbos pradmenų, kaip raidelės ir skaičiai, kuriuos spaudžiant pasigirsta tarimas ir skaičių skaičiavimas. Groja linksmos melodijos. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People® Lil' Fire Truck Ride-On
   FISHER PRICE mašinėlė Little People® Lil' Fire Truck Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje 2 gaisrinės mašinos garsai, groja linksma melodija. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20kg. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People® Lil' Princess Ride-On
  FISHER PRICE mašinėlė Little People® Lil' Princess Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairiausių instrumentų garsų, kurie sudomina vaikus. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20kg. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Lil' Fixer Ride-On
  FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Lil' Fixer Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairiausių instrumentų garsų, kurie sudomina vaikus. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20 kg. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Parade Ride-On
  FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Parade Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairiausių instrumentų garsų, kurie sudomina vaikus. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20kg. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Parade Ride-On Pink
  FISHER PRICE mašinėlė Little People® Music Parade Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairiausių instrumentų garsų, kurie sudomina vaikus. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20kg. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mašinėlė Little People™ Wheelies™ Batman™ Raceway Ride-On
  Little People™ Wheelies™ Batman™ Raceway Ride-On tikras vaikų džiaugsmas. Mašinėlėje daug įvairiausių mašinų lenktynių garsų, kurie sudomina vaikus. Išskleidžiamos dvi trasos mašinėlėms lenktyniauti. Atsisėdus galima spirtis kojomis. Puikiai tinka dovanai. Mašinėlės maksimali apkrova 20kg. Tinka vai..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys
  FISHER PRICE mažojo daktaro rinkinys skirtas vaikams kurie nori būti tikrais gydytojais. Rinkinyje rasite stetoskopą, kraujo spaudimo matuoklį, termometrą, švirkštą, pleistrą bei ausų tikrinimo aparatą. Visus medicininius įrankius galima susidėti į tam skirtą daktaro tašę. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  20.27€
  Mokesčiai: 16.75€
 • FISHER PRICE medžiaginė knygelė Drambliukas
  FISHER PRICE medžiaginė knygelė Drambliukas su neplyštančiais lapeliais suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė su zoologijos sodo  gyvūnėliais padės vaikučiui pažinti gyvūnijos pasaulį. Knygelė turi veidroduką, čežančias arba kramtomas gyvūnų dalis - uodegėlę, ausis, žiedelį, kurio ..
  12.16€
  Mokesčiai: 10.05€
 • FISHER PRICE migdukas Sparkling Sea Soother
  FISHER PRICE migdukas Sparkling Sea Soother su žavingais jūros gyventojais, ramia muzikėle ir šviesos efektais, susirinko palinkėti mažyliui saldžių sapnų. Gali groti iki 18 min nepertraukiama melodija. Groja klasikinė muzika, lopšinės ar gamtos garsai. Reikalingi 4 x C tipo elementai (rinkinyj..
  54.74€
  Mokesčiai: 45.24€
 • FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas
  FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas tai pirmasis mobilus telefonas kūdikiui. Skamba ir groja linksmas melodijas paspaudus mygtukus. Su veidrodėliu, dekoruotu juodai-baltu rėmeliu. Galima prisegti prie vežimėlio ar autokėdutės. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • FISHER PRICE naktipuodis Ducky Fun 3 in 1 Potty
  Fisher Price universalus muzikinis naktipuodis gali būti naudojamas ir kaip pagalbinis laiptelis. Linksmasis ančiukas - tualetinis puodukas yra puiki mokymo priemonė vaikučiams. Vaikučiui sėkmingai „atlikus reikalą“ ant puoduko, pasigirsta 4 skirtingos melodijos ! Vaikutį linksmins ir ančiuko garsai..
  51.84€
  Mokesčiai: 42.84€
 • FISHER PRICE naktipuodis Froggy Potty Seat
  Ergonomiškas naktipuodis su pakoju anatomiškai išlenktas ir yra balno formos – iškilimas priekyje, atlošėlis iš nugaros. Tokia forma leidžia kūdikiui patogiai sėdėti ant puoduko (ypač berniukams). Šiuo atveju šlapimas visada patenka į puoduką, o ne ant grindų ar vaikui ant kojų. Priekio apatinėje da..
  22.88€
  Mokesčiai: 18.91€
 • FISHER PRICE naktipuodis Ladybug Potty
  Ergonomiškas naktipuodis anatomiškai išlenktas ir yra balno formos su atlošėliu iš nugaros. Tokia forma leidžia kūdikiui patogiai sėdėti ant puoduko. Galinėje puoduko pusėje yra patogi išpjova nešti puoduką rankose. Pagamintas iš ekologiško plastiko, lengvai plaunamas. Iš naktipuodžio lengvai išimam..
  22.88€
  Mokesčiai: 18.91€
 • FISHER PRICE naktipuodis Royal Stepstool Potty 3 in 1
  Vaikučiui sėkmingai "atlikus reikalą" ant puoduko, pasigirsta 4 skirtingos karališkos melodijos! Nuleidus puoduko atverčiamą dangtį, jis tampa suoliuku, ant kurio užlipus patogu rankytėms nusiprausti. Fisher Price naktipuodis pasitarnaus ir ateityje. Puodelis is naktipuodžio išsiima, lengvai plaunam..
  46.05€
  Mokesčiai: 38.06€
 • FISHER PRICE paaukštinimo kėdutė Healthy Care Booster Seat
  FISHER PRICE paaukštinimo kėdutė Healthy Care Booster Seat maitinimo kėdutė tvirtinama ant kėdės su dirželiais. 3 staliuko reguliavimo padėtys. Vaikutis kėdutėje gali būti tvirtinamas saugos diržais. Lengvai valoma bei kompaktiškai sulankstoma kėdutė. Erdvę taupantis dizainas. Nuimamas padėklas. Ski..
  48.00€ 60.00€
  Mokesčiai: 39.67€
 • FISHER PRICE pirmosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  21.72€
  Mokesčiai: 17.95€
 • FISHER PRICE Precious Planet Žirafa piramidė
  FISHER PRICE Precious Planet Žirafa piramidė su įvairių tekstūrų žiedais. Žiedus mažyliui reiks sumauti ant žirafos kaklo. Žiedai barška. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių, rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 3 - 24 mėn. ..
  19.98€
  Mokesčiai: 16.51€
 • FISHER PRICE sraigė piramidė
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda mažyliui stimuliuoti suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formelių vaikučiui reikės suformuoti sraigės kiautelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  22.88€
  Mokesčiai: 18.91€
 • FISHER PRICE staliukas su kėdute
  Staliukas su kėdute tinkantis žaidimui ar valgymui. Stalas ir kėdute yra stabilios ir tvirtos konstrukcijos, pagaminti laikantis saugumo reikalavimų ir atitinka visus saugumo standartus. Stalo viduryje yra uždengiamas daiktų krepšys, daiktams sudėti. Stalo išmatavimai: - viršus 60 x 60 x 44 cm. Kėdu..
  63.43€
  Mokesčiai: 52.42€
 • FISHER PRICE stumdkas Scoop & Whirl Popper
  Nuo šiol kamuoliukas bus taip pat smagu surinkti kaip ir išmėtyti. FISHER PRICE stumdukas Scoop & Whirl Popper pagamintas iš tvirtos kokybiškos plastmasės. Naujas, įdomus žaisliukas, padedantis vaikui vaikščioti. Stumiant stumduką, viduje esantys kamuoliukai sukais ratu, o patraukiant stumduką a..
  37.36€
  Mokesčiai: 30.88€
 • FISHER PRICE stumdukas Drambliukas
  FISHER PRICE stumdukas, tai linksmas žaidimas su ryškiaspalviais kamuoliukais. Stumiant drambliuką, jame esantys spalvoti kamuoliukai ima šokinėti drambliuko straublyje, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  18.83€
  Mokesčiai: 15.56€
 • FISHER PRICE šuniukas Snupis
  Vaikučiui bus smagu vaikštinėti, kai jį iš paskos seka linksmas šuniukas. Tempiamas už virvelės, šuniukas judina galvą, ausis ir uodegėlę. Skatina vaikučio motorinių, pažintinių įgūdžių vystymąsi. Matmenys: 15 x 17 x 11 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų.     ..
  13.03€
  Mokesčiai: 10.77€
 • FISHER PRICE supynės Discover and Grow
  Tai FISHER PRICE supynės Discover and Grow turinčios net 10 smagias melodijas, 5 skirtingus supimosi greičius, garso reguliavimą ir nuimamą, smagų žaislų puslankį Žirafą. Supynėje yra penkių taškų saugos diržai, kad kūdikis būtų saugus. Užvalkaliukus galima nuimti ir skalbti 30 laipsnių temperatūroj..
  85.00€ 103.10€
  Mokesčiai: 70.25€
 • FISHER PRICE supynės Rainforest Friends Space Saver
  FISHER PRICE supynės Rainforest Friends Space Saver Swing, turinčios 10 raminančių melodijų, 5 skirtingus supimosi greičius ir nuimamą smagų žaislų lanką. Kad kūdikiui būtų patogiau, šios supynės turi gilų, patogų lopšį su raminančia vibracija ir reguliuojamą atlošą. Ir visa tai yra kartu nedaug vie..
  109.77€
  Mokesčiai: 90.72€
 • FISHER PRICE supynės Swing 'n Rocker 3in1
  FISHER PRICE supynės kūdikiui Swing Rocker 3 in 1 - tai supynės, gultukas naujagimiui, bei supamasis krėsliukas paaugusiam vaikui viename! 16 melodijų ramina ir atpalaiduoja vaiką. 6 automatinio supimo greičiai suteikia mažyliui ramius ir saldžius sapnus. 5 taškų saugos diržai. Nuimamas minkštas lan..
  153.21€
  Mokesčiai: 126.62€
 • FISHER PRICE Tote 'n Glow Soother migdukas Drambliukas
  FISHER PRICE muzikinė naktinė lemputė - šviečiantis drambliukas, nuo 0+ metų (Y6586). Jūsų mylimam mažyliui! 30 minučių garsų, šviesų ir muzikos! Raminanti muzika padės vaikučiui išmokti reaguoti į garsą ir jį pažinti, o tuo tarpu švytinčių spalvų švieselės stimuliuos regėjimo įgūdžius. Kaskart miel..
  24.62€
  Mokesčiai: 20.35€
 • FISHER PRICE vaikiškas telefonas
  Šis telefoniukas reaguoja į visus vaiko veiksmus. Kiekvieną kartą, kai mažylis atidarys ar uždarys telefoną, jis išgirs šaunią melodiją bei pamatys vieną iš trijų draugiškų herojų ekrane! Herojai keičiasi paeiliui kiekvieną kartą, kai yra užverčiamas telefonas. Vaikutis taip pat gali žaisti ir su my..
  11.30€
  Mokesčiai: 9.34€
 • FISHER PRICE vaikiškas telefonas
  Šis telefoniukas reaguoja į visus vaiko veiksmus. Kiekvieną kartą, kai mažylis atidarys ar uždarys telefoną, jis išgirs šaunią melodiją bei pamatys vieną iš trijų draugiškų herojų ekrane! Herojai keičiasi paeiliui kiekvieną kartą, kai yra užverčiamas telefonas. Vaikutis taip pat gali žaisti ir su my..
  11.30€
  Mokesčiai: 9.34€
 • FISHER PRICE vaikštukas-paspirtukas Stride to Ride Lion
  FISHER PRICE vaikštukas-paspirtukas Stride to Ride Lion ne tik padeda žengti pirmuosius žingsnius, bet ir skatina kūdikio motorinių ir socialinių įgūdžių vystymąsi. Keli žaislai viename: liūtukas padės mažyliui žengti pirmuosius žingsnius. Su dideliais ratais ir atrama, kad vaikutis jaustųsi saugu..
  63.43€
  Mokesčiai: 52.42€
 • FISHER PRICE vaikštynė Musical Activity Walker
  FISHER PRICE Musical Activity Walker vaikštynė - stumdukas padės vaikučiui žengti pirmuosius žingsnius. Labai didelė ir patogi rankena. Jei dar Jūsų vaikas nebando vaikščiot jis gali naudoti stumduką kaip linksmą ir labai spalvingą žaislą. Stumduke kūdikis gali surasti įvairiausių žaidimų, lempučių ..
  43.15€
  Mokesčiai: 35.66€
 • FISHER PRICE veidrodėlis Liūtukas
  FISHER PRICE veidrodėlis Liūtukas.  Šis mielas veidrodėlis skirtas žaidimui vežimėlyje ar automobilinėje kėdutėje, kad vaikutis nenuobodžiautų. Liūtuko rankeną galima pakramtyti. O veidrodėlyje galima išvysti patį save. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  6.08€
  Mokesčiai: 5.02€
 • FISHER PRICE vibro gultukas - kėdutė Infant to Toddler Rocker
  FISHER PRICE vibro gultukas - kėdutė Infant to Toddler Rocker ‒ tai puiki pagalba augančiam vaikučiui ir jo mamytei. Ši Safari stiliaus kėdutė lengvai virsta gultuku ir vėl lengvai transformuojasi į kėdutę. Jis puikiai tiks tiek kūdkio migdymui, tiek ir maitinimui, be to, kėdutė tinka vaikučiams net..
  80.80€
  Mokesčiai: 66.78€
 • FISHER PRICE vulkanas su kamuoliukais
  Muzikinis lavinamasis FISHER PRICE vulkanas su spalvotais kamuoliukas. Padės Jūsų mažyliui išmokti atsistoti, lavinti vaikššiojimo įgūdžius, šokti. Linksma muzikėlė ir švieselės skatins jį daryti tai dar ir dar.... staliukas turi gaug lavinamųjų funkcijų, kurios pritrauks vaiko dėmesį. Groja linksmo..
  60.53€
  Mokesčiai: 50.02€
 • FISHER PRICE žaidimų stovas/staliukas Grow-With-Me Gym
  FISHER PRICE žaidimų stovas/staliukas Grow-With-Me Gym ryškių spalvų žaidimų stovas nudžiugins Jūsų vaiką. Pianinas su klavišais. Kabantys žaisliukai. Lengvai tranformuojamas. Šviečiantys ir grojantys elementai skatina vaiką žaisti. Galima naudoti trimis lygiais: vaikui gulint ant nugarytės, sėdint ..
  54.74€
  Mokesčiai: 45.24€
 • Mom's Care barškutis Zebriukas
  Linksmas personažas – Zebriukas, sukurtas vystyti lytėjimą ir pajusti žaidimo vertę. Dvi dideles ausytes kūdikis gali lengvai patraukti arba laikytis už jų. O čežančios kojytės suteikia dar daugiau džiaugsmo. Minkšta medžiaga ir mielas, išsiuvinėtas zebriuko veidas kūdikiui labai malonus apkabinti, ..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • PLAYGRO barškutis - Šuniukas
  PLAYGRO barškutį - Šuniuką lengva ir patogu laikyti mažoms rankytėms. Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą per įvairias tekstūras, kurias jis bando pažinti rankučių ir burnytės pagalba. Šuniuko kūnelis įsitempia iki 1 cm, visas ilgis 19 cm. Kūnelyje esantys eleme..
  9.80€
  Mokesčiai: 8.10€
 • Vaikiškas mini telefoniukas su linksmais garsais
  Mažytis telefonas BRIGHT STARTS su 20 linksmų garsų mažyliams nuo 3 mėn. Žaisdami su telefonu vaikai jaučiasi suaugusiais. 20 juokingų garsų patrauks vaikų dėmesį. Keturi klavišai, kurie spaudomi šviečia. Kokybiškas, skaidrus veidrodėlis. Telefoną galima uždaryti ir atidaryti..
  5.29€
  Mokesčiai: 4.37€
 • FISHER PRICE automobilinė daiktų kišenė
  FISHER PRICE automobilinė daiktų kišenė. Lengvai tvirtinama prie automobilio sėdynių, lengvai valoma. Yra 6 kišenės vaiko daiktams susidėti. Tinka visų tipų automobiliams. ..
  15.94€ 19.69€
  Mokesčiai: 13.17€
 • FISHER PRICE drambliukas su kaladėlėmis MEGA BLOKS
  Rinkinys yra 25 el. Išmatavimai 40 x 29 x 18 cm. Tinka vaikams nuo 1 iki 5 metų amžiaus.   ..
  36.66€
  Mokesčiai: 30.30€
 • FISHER PRICE drambliukas su kaladėlėmis MEGA BLOKS
  Rinkinys yra 25 el. Išmatavimai 40 x 29 x 18 cm. Tinka vaikams nuo 1 iki 5 metų amžiaus.   ..
  36.66€
  Mokesčiai: 30.30€
 • FISHER PRICE drambliukas su kamuoliukas
  Lavinamasis drambliukas su kamuoliukais! 3 skirtingų tekstūrų ir spalvų, barškantys kamuoliukai; Kamuoliukai metami į drambliuko vidų; Mikštos drambriuko ausytės; Rekomenduojamas amžius: 3 mėn.+ ..
  14.00€ 17.99€
  Mokesčiai: 11.57€
 • FISHER PRICE gultukas Rainforest Friends Comfort Curve™ Bouncer
  FISHER PRICE gultukas Rainforest Friends Comfort Curve™ Bouncer tinkamas vaikams nuo gimimo iki 11,3 kg. Integruota vibro funkcija. Nuimami užvalkaliukai, kuriuos galima skalbti. Žaislų lankas su kramtuku. Nenaudojant žaislų lanką galima nuimti. Gražios, švelnios pastelinės spalvos, suteikiančios iš..
  63.00€ 80.80€
  Mokesčiai: 52.07€
 • FISHER PRICE gultukas Rainforest Friends Newborn 2016
  FISHER PRICE gultukas Rainforest Friends Newborn su nauju šiuolaikišku dizainu, patogiu ir nepriekaištingu naudojimusi Jūsų vaikeliui nuo gimimo iki 18 kg. Žaisliukų lankas su dviem mielom beždionėlėmis. Kai žaislas nenaudojamas, jį galimą lengvai nuimti. Nuimamas ir skalbiamas aukštos kokybės audin..
  106.87€
  Mokesčiai: 88.32€
 • FISHER PRICE gyvūnėlių rūšiuoklė
  Spalvinga bei įdomi dėlionė padės jūsų vaikučiui tobulėti! Padeda vaikui vystyti akių ir rankyčių koordinaciją, smulkiąją motoriką, padeda atskirti spalvas ir formas; Lavina vaiko pojūčius, mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius; Formelės lengvai paimamos mažomis rankytėmis. ..
  16.00€
  Mokesčiai: 13.22€
 • FISHER PRICE kaladėlių rūšiuoklė Drugelis
  Skirtingų formų geometrinių figūrų kaladėlės, kurios sudomins vaikutį. Dėžutė su dangteliu ir figūrėlėmis. Vaikas žaisdamas be įpatingų pastangų išmoks formas ir spalvas. Be minėtų mokomųjų funkcijų žaislas dar atlieka ir akyčių/rankyčių koordinacijos lavinimo funkciją, kas labai svarbu tokiame amži..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • FISHER PRICE karuselė Butterfly Dreams 3in1
  FISHER PRICE Butterfly Dreams 3in1 karuselė su mielais skraidančiais gyvūnėliais, kurių draugijoje kūdikis nesijaus vienas, kai ateis laikas miegoti. Pastelinių spalvų gyvūnėliai skrieja ratu kaip drugeliai, lydimi tylaus garso ir šviesos srauto. Lopšinės, gamtos garsai ir rami melodija kūdikiui užm..
  48.00€ 56.48€
  Mokesčiai: 39.67€
 • FISHER PRICE karuselė su projektoriumi
  FISHER PRICE karuselė 3in1 su mielais skraidančiais mielais spalvotais šuniukais, kurių draugijoje kūdikis nesijaus vienas, kai ateis laikas miegoti. Pastelinių spalvų gyvūnėliai skrieja ratu kaip drugeliai, lydimi tylaus garso ir šviesos srauto. Lopšinės, gamtos garsai ir rami melodija kūdikiui užm..
  49.00€ 59.00€
  Mokesčiai: 40.50€
 • FISHER PRICE kelioninis dubenėlis su dviem skyriais
  FISHER PRICE kelioninis dubenėlis su dviem skyriais puikiai tinkamas kelionei, patikimi ir sandariai užsidarantys dangteliai. Rinkinyje maitinimui skirtas šaukštelis. Be BPA. Galima plauti indaplovėje. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • FISHER PRICE kirmelytė
  3 žavingi šokinėjantys žvėreliai taps Jūsų kūdikio draugais: paspaudus žemyn jie įsitvirtins savo vietoje, o po to iššoks kai vaikas atliks vieną iš veiksmų. Vaikas pats aktyvuos žvėrelius, panaudodamas vieną iš trijų jo vystymąsi skatinančių veiksmų: spaudimą, įjungimą ir sukimą. Nereikia baterijų...
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • FISHER PRICE krepšinio stovas Jump'n Dunk Basketball
  FISHER PRICE krepšinio stovas Jump'n Dunk Basketball krepšinio stovas puikiai tinkantis visai šeimai. Reguliuojamas krepšinio aukštis nuo 76 iki 122 (cm). Rinkinyje yra minkštas kamuoliukas. Galima žaisti ir kieme. Kad krepšinio pagrindas būtų stabilesnis į krepšinio stovą pilamas vanduo arba smėlis..
  68.00€ 75.01€
  Mokesčiai: 56.20€
 • FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Music&Lights Deluxe Gym
  FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Music&Lights Deluxe Gym su melodijomis ir šviesos efektais. Skamba keturios atogrąžų miškų melodijos, kurios nepertraukiamai groja 20 min. Papūgos snapelis šviečia 3 spalvomis. Gražūs atogrąžų miškų gyvūnai. Pakabinami ant lankų žaislai (galima kabinti ir savo ..
  86.60€
  Mokesčiai: 71.57€
 • FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė Safari
  Visi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti.Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie vežimėlio ar lovelės, tad knygelė visada bus su..
  14.55€
  Mokesčiai: 12.02€
 • FISHER PRICE lėktuvas Little People Airplane
  FISHER PRICE lėktuvas Little People Airplane su garso ir muzikos efektais būdingais keleiviniam lėktuvui. Rinkinyje 2 ekipažo nariai. Atidaromos durelės. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  29.00€
  Mokesčiai: 23.97€
 • FISHER PRICE lėlė DORA su motoroleriu ir priedais
  FISHER PRICE lėlė DORA su motoroleriu ir priedais puikioms kėlionėms per paslapčių kupiną Doros pasaulį. Lėlės dydis 20 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  38.00€
  Mokesčiai: 31.41€
 • FISHER PRICE linksmas žaidimas Monster Pop-Up Surprice
  FISHER PRICE linksmas žaidimas Monster Pop-Up Surprice. 4 žavingi su garsais "šokinėjantys" mieli monstriukai taps Jūsų kūdikio draugais: paspaudus žemyn jie įsitvirtins savo vietoje, o po to iššoks ir pralinksmins! Kūdikis pats "judins" monstriukus panaudodamas vieną iš keturių jo vystymąsi sk..
  25.78€
  Mokesčiai: 21.31€
 • FISHER PRICE linksmasis traukinukas
  FISHER PRICE linksmasis traukinukas vagonėliams jungti ir formuoti. Galima formuoti vagonėlių piramidę iš skirtingų vagonėlių mažėjimo tvarka arba vagonėlius sudėti vienas į kitą. Sujungus vagonėlius traukinuką galima stumti. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  12.16€
  Mokesčiai: 10.05€
 • FISHER PRICE linksmieji kubeliai
  FISHER PRICE linksmieji kubeliai, kurie yra skirtingų dydžių, o iš jų teks vaikui susikaupus pastatyti bokštelį su žvėriukais, arba kubelius sumauti vienas į kitą. Kubeliai su skirtingomis tekstūromis, kurie skatina vaiko lytėjimo pojūčius. Skaičiukai ant kubelių nuo 1 iki 5 padės greičiau pažinti s..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas 2 in 1
  FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas tai produktas kuris skirtas vaikams nuo 18 mėn. Šis žaislas įdomus tuom, kad vaikui pažaidus su vienu iš galimų variantų, jį galima transformuoti į kitą žaidimo variantą. Rinkinyje pridedami du Little People automobiliukai smagiems žaidimams. Kalnų mi..
  80.80€
  Mokesčiai: 66.78€
 • FISHER PRICE mamos ir vaiko daiktų kuprinė
  FISHER PRICE mamos ir vaiko daiktų kuprinė. Išmatavimai 37 cm x 25,5 cm x 12 cm (AxPxI) ..
  31.57€
  Mokesčiai: 26.09€
 • FISHER PRICE mašinėlių trasa Little People
  FISHER PRICE mašinėlių trasa Little People, pagaminta žinomos bendrovės "Fisher-Price", kurio produktai daugelį metų padeda ugdyti mūsų vaikų vaizduotę ir motorinius įgūdžius. Trasa yra 92 cm aukščo ir turi net keturis nusileidimo takus. Vienas takas pačiame viršuje ir trys takai apačioje, viena..
  83.99€
  Mokesčiai: 69.41€
 • FISHER PRICE maudynių žaislas
  ..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • FISHER PRICE medžiaginė knygelė SAFARI
  FISHER PRICE medžiaginė knygelė su čiažančiais lapeliais. Kramtukas. Saugus veidrodėlis. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  14.19€
  Mokesčiai: 11.73€
 • FISHER PRICE medžiaginė pakabinama vonios reikmenų dėtuvė
  FISHER PRICE medžiaginė pakabinama vonios reikmenų dėtuvė ..
  13.03€
  Mokesčiai: 10.77€
 • FISHER PRICE migdukas Soothe & Glow Owl
  FISHER PRICE migdukas Soothe & Glow Owl su švelniomis, raminančiomis aštuoniomis lopšinėmis ir mielos pelėdos ūkavimu. Paspaudus pelėdos pilvuką aktivuojamos lopšinės, o ant pilvuko ima šviesti švelni gelsva švieselė. Aktyvavus migduką jis groja nepertraukiamai 15 minučių. Pelėdos kojelės pasita..
  22.88€
  Mokesčiai: 18.91€
 • FISHER PRICE migdukas Soothe 'n Snuggle Otter
  FISHER PRICE migdukas Soothe 'n Snuggle „Otter“. Fisher-Price“ yra unikalus minkštai pagaminamas žaislas, kuris nuramins jūsų kūdikį. Jos minkštas pilvas ritmiškai kyla ir krenta lyg kvėpuodamas, o tai natūraliai ramina kūdikį. Žaislas taip pat groja 30 minučių raminančią muziką ir kitus garsus (tok..
  39.00€
  Mokesčiai: 32.23€
 • FISHER PRICE migdukas/projektorius Calming Seas Projection Soother
  FISHER PRICE migdukas/projektorius Calming Seas Projection Soother nuramins Jūsų kūdikį net ir tamsiausią naktį. Projekcijos ant lubų ir raminančios melodijos nepertraukiamai veikia 60 min. Gamtos garsai, jūros ošimas, raminanti melodija su plaukiančia žuvyte ir jūros arkliuku patiks Jūsų vaikui. Vy..
  48.96€
  Mokesčiai: 40.46€
 • FISHER PRICE muzikinis projektorius Butterfly Dreams 2in1
  FISHER PRICE muzikinis projektorius Butterfly Dreams 2in1 kartu su mielu pliušiniu meškučiu. Projektorius kuris šviečia ant kambario lubų žvaigždėtas projekcijas. Groja raminančios melodijos iki 30 min. Šviečianti naktinė lemputė įvairiomis besikeičiančiomis spalvomis. Reikalingi (4 x AA) tipo eleme..
  43.15€
  Mokesčiai: 35.66€
 • FISHER PRICE muzikinis vairiukas
  Linksmas muzikinis vairiukas su įvairiomis melodijomis Jūsų vaikui pasivaikščiojimų metu, kelionėje. Pasukus vairiuką į šonus aktyvuojamos meldijos, nuspaudus įspėjamo garso signalo mygtuką pasigirsta jam būdingi garsai. Kramtukas (raktelis). Bėgių perjungimo svirtis keliant aukštyn/žemyn traška. Re..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • FISHER PRICE muzikinis žaislas su spalvotais kamuoliukais The Lion King
  FISHER PRICE muzikinis lavinamasis žaislas su spalvotais kamuoliukais, kuriuos metant į liūtuką pasigirsta animacinio filmuko "Liūto Karaliaus" įvairūs garsai ir linksmos melodijos. Rinkinyje 4 spalvoti kamuoliukai. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo..
  55.00€ 65.00€
  Mokesčiai: 45.45€
 • FISHER PRICE naktipuodis Comfort Potty
  FISHER PRICE naktipuodis su nugaros atlošėliu ir patogiu atsisėdimu, užtikriną visišką vaiko komfortabilumą sėdint ant naktipuodžio. Lengvai valomas, nes pagamintas iš aukšots kokybės plastmasės. Porankiai, patogiam atsisėdimui ar atsistojimui. Galima reguliuoti naktipuodžio aukštį dviem pakopomis, ..
  43.15€
  Mokesčiai: 35.66€
 • FISHER PRICE naktipuodis Comfort Potty Girl
  FISHER PRICE naktipuodis su nugaros atlošėliu ir patogiu atsisėdimu, užtikriną visišką vaiko komfortabilumą sėdint ant naktipuodžio. Lengvai valomas, nes pagamintas iš aukšots kokybės plastmasės. Porankiai, patogiam atsisėdimui ar atsistojimui. Galima reguliuoti naktipuodžio aukštį dviem pakopomis, ..
  43.15€
  Mokesčiai: 35.66€
 • FISHER PRICE naktipuodis Penguin Potty
  ..
  22.88€
  Mokesčiai: 18.91€
 • FISHER PRICE naktipuodis Thomas&Friends
  FISHER PRICE naktipuodis Thomas&Friends universalus muzikinis naktipuodis gali būti naudojamas ir kaip pagalbinis laiptelis. Linksmasis traukinukas Thomas - tualetinis puodukas yra puiki mokymo priemonė vaikučiams. Vaikučiui sėkmingai „atlikus reikalą“ ant puoduko, pasigirsta traukinuko garsai i..
  48.95€
  Mokesčiai: 40.45€
 • FISHER PRICE paaukštinimo kėdutė ant kėdės
  Paaukštinimo kėdutė ant kėdės, kad vaikas visuomet būtų aukščiau kai Jūs ketinate jį maitinti. Kėdutė su dirželiais, todėl ją lengvai prisegsite prie kėdės. Vaikas taip pat segamas su 3 taškų saugos diržiukais maksimaliai apsaugai užtikrinti. Maksimali kėdutės apkrova 15 kg. Tinka vaikams nuo 6 mėn...
  28.67€
  Mokesčiai: 23.69€
 • FISHER PRICE pirmoji mažylio knygelė
  Tai pirmoji knygelė Jūsų mažyliui ! Ji yra minkšto audinio ir labai spalvinga. Mažylį džiugins nauji atradimai, lytėjimo žaidimai, spalvingi paveikslėliai, o linksmas meškutis leis sukurti mini lėlių spektaklį. Taip pat, čia yra ir barškutis, daugybė medžiaginių detalių, o minkštas meškutis keli..
  16.00€
  Mokesčiai: 13.22€
 • FISHER PRICE pripučiama pilis su 25 kamuoliukais
  FISHER PRICE pripučiama pilis su 25 kamuoliukais. Pagaminta iš vinilo. Išmatavimai: 104 x 137 (cm). ..
  51.84€
  Mokesčiai: 42.84€
 • FISHER PRICE šokliukas Rainforest Friends SpaceSaver Jumperoo®
  FISHER PRICE šokliukas Rainforest Friends SpaceSaver Jumperoo® su aštuoniomis įvairiomis veiklomis, kurias lydį įvairios melodijos, smagūs garsai, ir šviesos efektai. Galima pasirinkti du muzikinius režimus, garso stiprumo reguliavimas. Galimybė nuimti žaislų lanką. Aukščio reguliavimo galimybė, pag..
  121.35€
  Mokesčiai: 100.29€
 • FISHER PRICE šokliukas Roarin' Rainforest Jumperoo
  FISHER PRICE šokliukas Roarin' Rainforest Jumperoo su daugybe įdomios veiklos aplink visą šokliuką. Šokliuko centre esanti kėdutė sukasi 360 laipsnių kampu, todėl vaikas galės pasisukti kur tik panorėjas ir žaisti ką panorėjas. Šviesos, muzikos ir melodijų efektai. Lengvai susilanksto, užima ne daug..
  136.00€ 162.19€
  Mokesčiai: 112.40€
 • FISHER PRICE stumdukas
  Muzikinis pagalbininkas Liūtukas - kad ir vaikščioti ir žaisti būtų smagiau ! Tvirtas ir žavus liūtukas gali būti naudojamas dviem režimais: sėdint žaisti arba vaikštinėti stovint. Kai vaikutis nori žaisti, jam siūloma daugybė veiklos: šviečianti nosytė, kurią galima spaudinėti, klavišai, kurie groj..
  46.05€
  Mokesčiai: 38.06€
 • FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais
  FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais kurie tiesiog "rūksta" iš traukinuko kamino, kai traukinukas yra stumiamas. Linksmas ir įdomus žaislas mažiausiems. Reikalingi 3 x AA elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  31.57€
  Mokesčiai: 26.09€
 • FISHER PRICE stumdukas Zebra
  FISHER PRICE stumdukas Zebra spalvingas ir nepaprastai išradingas interaktyvus žaislas Jūsų vaikučiui. Spalvotas vaikštukas padės Jūsų vaikučiui žengiant pirmuosius žingsnelius. Vaikštukas vysto motorinius įgūdžius ir rankų judesių koordinaciją. Vaikučiui sėdint bus malonu klausytis dainelių. Paspau..
  40.26€
  Mokesčiai: 33.27€
 • FISHER PRICE supama žirafa Rockin' Tunes Giraffe
  FISHER PRICE supamaa žirafa su šviesos ir garso efektais. Maksimali žirafos apkrova 25 kg. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  57.63€
  Mokesčiai: 47.63€
 • FISHER PRICE traukinuko Thomas nusileidimo trasa
  FISHER PRICE traukinuko Thomas nusileidimo trasa kuri patiks bet kuriam vaikui. Rinkinyje traukinukai (kamuoliukai) Thomas ir Diesel. Traukinukų liftas, du nusileidimo takai. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn.   ..
  48.95€
  Mokesčiai: 40.45€
 • FISHER PRICE traukinukų trasa My First Thomas & Friends™ Railway Pals™
  FISHER PRICE traukinukų trasa My First Thomas & Friends™ Railway Pals™. Daugybė melodijų, garsų. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  52.00€ 63.00€
  Mokesčiai: 42.98€
 • FISHER PRICE triratukas Classic Plus Green 3in1
  FISHER PRICE triratukas Classic Plus Green 3in1 idealiai apskaičiuotas atstumas tarp sėdynės, pedalų ir vairo leidžia maloniai ir komfortiškai juo važinėtis. Ratukai guminiai. Stumimo rankena. Triratį galite modifikuoti ir derinti pagal individualius vaiko poreikius, bei amžių. Galimybė atfiksuoti r..
  65.00€ 101.08€
  Mokesčiai: 53.72€
 • FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys
  FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys kuris linguoja galvyte. Kiautas su skaičiukais. Tvirtas ir kokybiškas žaislas. Tinka vaikams nuo 12 mėn ..
  11.59€
  Mokesčiai: 9.58€
 • FISHER PRICE vaikiška čiuožykla - krepšinis 2in1
  FISHER PRICE vaikiška čiuožykla - krepšinis 2in1 Slide to Basketball mažiausiems kuri tinkama naudoti tiek namuose, tiek ir lauke. Čiuožykla lengvai transformuojama į krepšinio stovą. Čiuožiamosios dalies ilgis 81 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  92.39€
  Mokesčiai: 76.36€
 • FISHER PRICE vaikiška čiuožykla - supynė 2in1
  FISHER PRICE vaikiška čiuožykla - supynė 2in1 Slide to Rocker mažiausiems. Čiuožykla lengvai transformuojama į sūpuoklę. Čiuožiamosios dalies ilgis 81 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  92.39€
  Mokesčiai: 76.36€
 • FISHER PRICE vaikštynė - stumdukas 4 in 1 Monkey Joy Park
  FISHER PRICE vaikštynė - stumdukas 4 in 1 Monkey Joy Park Žaislas skirtas vaikams nuo 3 iki 36 mėnesių. Tai maloniai ugdo vaiko rankos įgūdžius ir žadina smalsumą pasauliui. Tai taip pat bus nepakeičiama atrama mokantis vaikščioti. Aukšta kokybe garsėjanti įmonė „Fisher-Price“ užtikrino, kad pr..
  86.00€
  Mokesčiai: 71.07€
 • FISHER PRICE vandens ir smėlio žaidimų staliukas
  FISHER PRICE vandens ir smėlio žaidimų staliukas smagiems vaikų žaidimams vasarą. Rinkinyje daugybe priedų žaidimams paįvairinti. Uždangalas. Bendri staliuko matmenys: 53,3 x 53,3 x 71,9 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  75.01€
  Mokesčiai: 61.99€
 • FISHER PRICE veiklos kubas mažiausiems
  Interaktyvus žaislas kubas turi net 5 skirtingas panaudojimo galimybes! Aktyvus kubas puikiai tinka žaisti kartu su vaiku. Ant kiekvienos kubo sienelės galite atrasti įvairių elementų: slankiojančias duris, varlės kurksėjimas ,pypsintį liūtuką, besisukantį volelį, saugų veidrodėlį kuriame vaikas gal..
  13.00€
  Mokesčiai: 10.74€
 • FISHER PRICE veiklos obuolys
  FISHER PRICE veiklos obuolys kuriame daug barškančių ir čežančių elementų. Kramtukas. Veidrodėlis. Įvairių tekstūrų paviršius obuolio skiltelėse. Galima pakabinti ant vežimėlio, ar lovytės krašto, nes yra speciali kilputė. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  15.64€
  Mokesčiai: 12.93€
 • FISHER PRICE žaidimų centriukas 2-in-1 Sit-to-Stand Activity Center
  FISHER PRICE žaidimų centriukas 2-in-1 Sit-to-Stand Activity Center su gausybe daug įdomios veiklos. Kėdutė kurioje sėdi vaikas sukasi 360 laipsnių kampu. Galima žaisti tiek sėdint viduje, tiek ir iš išorės stovint šalia prie žaidimų centriuko. Garso ir šviesos efektai. Reguliuojamas aukštis 3-mis p..
  97.32€
  Mokesčiai: 80.43€