IŠPARDAVIMAS NUO -30%

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • 12 dalių patalynė Pelėdos (EKSPOZICIJA)
  12 dalių patalynė Pelėdos (EKSPOZICIJA) - buvo eksponuojama parduotuvėje ant lovytės. Niekas nesuplyšę. Tvarkingas ir geras patalynės komplektas. Reikalingas skalbimas. Miela 12 dalių kūdikio patalynė su gražiais išsiuvinėjimais, kurie papuoš Jūsų vaiko lovytę ir kambarį. Patalynė pasiūta iš 100%..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€ 118.45€
 • LITTLE TIKES triratukas 4in1 (EKSPOZICIJA)
  LITTLE TIKES triratukas 4in1 (Red Sports Edition) (EKSPOZICIJA) - nėra dėžutės, tvarkingas geras triratukas. LITTLE TIKES triratukas 4in1 (Red Sports Edition) tai naujo dizaino triratukas, kuris tapo dar patogesnis ir mielesnis. Triratuko ratukai gumuoti, todėl važiavimas bus tylus. Triratukas re..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 103.97€
 • PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė (EKSPOZICIJA)
  PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė Bunny Gatto Duck (EKSPOZICIJA) - Prekė stovėjusi parduotuvės ekspozicijoje. Tvarkinga ir gera kėdutė. Viskas veikia puikiai. Nėra pakuotės PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė Bunny Gatto Blu tai funkcionali ir kokybiška kėdutė vaiko pamaitinimui ir žaidimams. Plastikinė mait..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 115.56€
 • TINY LOVE lopšys - gultukas (EKSPOZICIJA)
  TINY LOVE lopšys - gultukas (EKSPOZICIJA) - Prekė stovėjusi parduotuvės ekspozicijoje. Švari, tvarkinga, niekas nesupurvinta. Viskas puikiai veikia. Nėra pakuotės. Jau nuo pirmųjų gyvenimo akimirkų kūdikis galės miegoti, linguoti ir žaisti naujame, patogiame, garsios amerikiečių firmos TINY LOVE ..
  Mokestis: 68.60€ 83.00€ 118.45€
 • Triratukas su pripučiamomis padangomis City Trike (žalias)
  Triratukas su pripučiamomis padangomis City Trike tai triatukas su kuriuo judėti -PIRMYN- vienas malonumas, o kiekviena kėlionė mieste, kaime, sode ar miške, bus puikus ir nesibaigiantis nuotykis dėl puikiai suprojektuotų pripučiamų guminių padangų, tvirto ir stabilaus rėmo. Modernus ir šiuola..
  Mokestis: 66.53€ 80.50€ 139.00€
 • Triratukas su pripučiamomis padangomis Tomy Trike (mėlynas)
  SURINKTAS TRIRATUKAS, BUVĘS PARDUOTUVĖS EKSPOZICIJOJE. NIEKAS NEPEŽEISTA, TVARKINGAS GERAS TRIRATUKAS, SĖDAT IR VAŽIUOJAT. Triratukas su pripučiamomis padangomis Tomy Trike tai triatukas su kuriuo judėti -PIRMYN- vienas malonumas, o kiekviena kėlionė mieste, kaime, sode ar miške, bus puikus ir ne..
  Mokestis: 80.17€ 97.00€ 139.00€