IŠPARDAVIMAS NUO -30%

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė (EKSPOZICIJA)
  PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė Bunny Gatto Duck (EKSPOZICIJA) - Prekė stovėjusi parduotuvės ekspozicijoje. Tvarkinga ir gera kėdutė. Viskas veikia puikiai. Nėra pakuotės PRIMI SOGNI maitinimo kėdutė Bunny Gatto Blu tai funkcionali ir kokybiška kėdutė vaiko pamaitinimui ir žaidimams. Plastikinė mait..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 115.56€
 • SIMBA maudynių žaislas Jūros arkliukas
  Vandens žaislas Jūros arkliukas su vandens malūnėliu. Arkliukas prilipinamas prie sienos. Vaikui pilant į Jūros arkliuką vandenuką, arkliuke esantis vandens malūnėlis sukasi ir vaikui suteikia daug džiaugsmo. Rinkinyje yra specialus puodelis vandeniui pilti. Jūros arkliuko aukštis 26 cm. Tinka vaika..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€ 14.19€
 • FISHER PRICE triratukas Classic Plus Green 3in1
  FISHER PRICE triratukas Classic Plus Green 3in1 idealiai apskaičiuotas atstumas tarp sėdynės, pedalų ir vairo leidžia maloniai ir komfortiškai juo važinėtis. Ratukai guminiai. Stumimo rankena. Triratį galite modifikuoti ir derinti pagal individualius vaiko poreikius, bei amžių. Galimybė atfiksuoti r..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 101.08€
 • LITTLE TIKES sulankstomas triratukas Pack ‘n Go Trike
  LITTLE TIKES sulankstomas triratukas su tyliai riedančiais minkšto profilio ratukais. Atlenkiami/užlenkiami pakojukai. Priekinio vairo fiksavimas, kad vaikas negalėtų nusukti triratuko nuo važiavimo krypties. Besisukančių pedalų blokavimas, kad jie stumiant triratuką nesisuktų. Buteliuko krepšiukas ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 83.70€