Daržo įrankiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Sodininko vežimėlis su įrankiais
  Žaisdami vaikai visada stengėsi mėgdžioti suaugusiuosius. Dabar dirbdami sklype vaikai galės stebėti tėvų veiklą kartu su sodininko vežimėliu. Vežimėlis turi ratus ir rankeną, dėl kurių, transportuoti vežimėlį bus dar patogiau. Į komplektą įeina:      vežimėlis;  ..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • Vaikiškas kastuvas MAX
  Vaikiškas kastuvas įvairiems sodo ar smėlio dėžės darbams. Leiskite vaikui kasti, statyti pilis, mokytis naudotis įrankiu. Kastuvo išmatavimai: 59,5 x 17,3 x 6,5 cm. ..
  Mokestis: 3.14€ 3.80€
 • Smoby kepsninė su priedais ir dirbtine liepsna
  Puiki kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitis prie kepsninės komplekto. Kepsnynėje yra grotelės, stalviršis, ant kurio galite paruošti skanius patiekalus, praktiška lentyna, kab..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Vaikiškas lauko grilius su 25 priedais
  Puikus Lenkijos kompanijos „Mochtoys“ gaminys: kepsninių rinkinys puikiai tinka smagiai praleisti laiką tiek namuose, tiek lauke po pikniko su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitės prie kepsninės komplekto. Nuimamas gaubtas leidžia Jums apsaugoti "karštas" groteles po ..
  Mokestis: 13.93€ 16.86€