Staliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FEBER lauko staliukas Flip Flap Table
  FEBER lauko staliukas Flip Flap Table apskritimo formos staliukas su keturiomis spalvotomis kėdutėmis, prie kurio vienu metu galės susėsti 4 vaikai. Kėdutės nuo staliuko nusiima. Plastmasė ir spalvos atsparios UV spinduliams ir oro pokyčiams, todėl per daugelį metų staliukas liks toks pats spalvinga..
  Mokestis: 83.54€ 101.08€
 • FEBER lauko staliukas Mesa Banco Verdin
  FEBER Mesa Banco Verdin platus ir stabilus lauko staliukas su suoliuku ir dviem kėdutėmis, prie kurio vienu metu galės susėsti 4 vaikai. Plastmasė ir spalvos atsparios UV spinduliams ir oro pokyčiams, todėl per daugelį metų staliukas liks toks pats spalvingas ir gražus. Staliuko Išmatavimai: 104 x 5..
  Mokestis: 126.62€ 153.21€
 • FEBER staliukas - siūbuoklis Mesa Picnic Fantasmas
  FEBER staliukas - siūbuoklis Mesa Picnic Fantasmas skirtas pasisedėjimams ar net linksmiems žaidimams, nes staliukas transformuojasi į siūbuoklę. Prie staliuko gali sėdėti keturi vaikai vienu metu. Siūbuojant šone esančios akys juda. Plastmasė ir spalvos atsparios UV spinduliams ir oro pokyčiams, to..
  Mokestis: 117.04€ 141.62€ 150.31€
 • Lauko pikniko stalas su suolais
  palvingas stalas su suolais yra puikus baldas vaikų kambariui. Tai taip pat puikiai tinka iškylai sode ar sklype. Lengvas ir tvirtas, jį lengva perkelti. Jis turi apvalius kampus, saugus Jūsų vaikui, patvari medžiaga, iš kurios jis pagamintas, ir lengvai plaunamas paviršius padės jį išlaikyti švarų...
  Mokestis: 33.26€ 40.24€
 • LITTLE TIKES vaikiškas stalas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas stalas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 6 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus gali..
  Mokestis: 73.96€ 89.49€
 • LITTLE TIKES vaikiškas stalas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas stalas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 6 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus gali..
  Mokestis: 71.07€ 86.00€ 89.49€
 • LITTLE TIKES vaikiškas staliukas
  LITTLE TIKES vaikiškas staliukas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Vienu metu prie staliuko gali sėdėti iki 4 vaikų. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus g..
  Mokestis: 60.33€ 73.00€ 75.01€
 • LITTLE TIKES vaikiškas staliukas XXL
  LITTLE TIKES vaikiškas staliukas, kuris tarnaus žaidžiant vaikams tiek lauke, tiek ir namuose. Staliukas yra vientisas, sujungtas kartu su suoliukais, stalo kampai užapvalinti. Lengvai surenkamas, lengvai ir paprastai nusivalo. Ant šio staliuko bus galima valgyti, piešti ar žaisti įvairius žaidimus...
  Mokestis: 71.07€ 86.00€ 89.49€
 • STEP2 iškylų stalas su skėčiu
  Iškylų stalelis su skėčiu tobulai tinka užkandžiauti, spalvinti ar net užsiimti menais ir amatais. Šis vaikiškas iškylų stalelis yra pritaikytas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir prie jo gali laisvai susėsti šeši vaikai. Karštais vasaros mėnesiais naudojamas lauke, kieme už namo, 1,5 m skėtis suteiki..
  Mokestis: 131.40€ 158.99€ 184.20€
 • STEP2 iškylų stalas su skėčiu
  Iškylų stalelis su skėčiu tobulai tinka užkandžiauti, spalvinti ar net užsiimti menais ir amatais. Šis vaikiškas iškylų stalelis yra pritaikytas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir prie jo gali laisvai susėsti šeši vaikai. Karštais vasaros mėnesiais naudojamas lauke, kieme už namo, skėtis suteikia pavė..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 184.20€
 • STEP2 staliukas su 2 kėdutėmis
  STEP2 staliuką su 2 kėdutėmis galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Staliuko aukštis nuo grindų iki viršaus: 52 cm, todėl yra pakankamai vietos, keturiem vaikam žaisti kartu. Tvirtos 4 stalo kojos suteikia stabilumą ir saugumą. Į komplektą įtrauktos dvi lengvos kėdės su atlošais. Kėdės aukštis n..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 144.52€
 • Medinis pikniko staliukas su skėčiu
  Medinis pikniko staliukas su skėčiu. Staliuko stalviršis atsidaro, o ten galima rasti dvi ertmes žaidimui su smėliu arba vandeniu. Matmenys: aukštis iki sėdimosios dalies 28 cm. Aukštis iki staliuko paviršiaus 54 cm. Skėčio aukštis 180 cm., skersmuo 160 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 189.26€ 229.00€