Sulankstomas daugiafunkcinis triratukas TRIS ROSE GREY

Sulankstomas daugiafunkcinis triratukas TRIS ROSE GREY

Gamintojas: LIONELO
Prekės kodas: TRIS-ROSE-GREY
Pastaba:
Pristatymas: Teirautis
Prekės būsena:
IŠPARDUOTA
Kaina: 105.00€ Mokesčiai: 86.78€
Aprašymas

Sulankstomas daugiafunkcinis triratukas TRIS ROSE GREY

„Tris“ triratukas, skirtas suteikti kūdikiui džiaugsmo ilgus metus. Dėka universalios konstrukcijos ir patogios rankenos tėvams, „Tris“ yra tikrai daugiafunkcinis. Pirma, tai vaikščiojančio dviračio su laisvu ratu funkciją mažiausiems ir kai vaikas jaučiasi pasirengęs pirmiesiems nepriklausomiems pasivažinėjimams „Tris“ greitai pasikeis į klasikinį triratuką. „Tris“ buvo aprūpintas ypač patogiu kompaktiškų dydžių sulankstymo mechanizmu. Po sulankstymo, triratis užima labai mažai vietos ir yra puikus kelionėms, o pasiekęs tikslą per kelias sekundes yra pasiruošęs važiuoti - viskas nenaudojant jokių įrankių.

Kai kurie kūdikiai mėgsta visą laiką matyti savo tėvus. Dėl šios priežasties „Tris“ triratukas leidžia pasukti sėdynę taip, kad vaikas visada būtų priešais globėją. Taip pat standartinėje priekinėje padėtyje konstrukcija leidžia pilnai apžvelgti mažąjį vairuotoją - reguliuojamas atlošas turi skaidrią, oro erdvę, o skydelis turi papildomą langą. Reguliuodami rankeną ir stabdžius, tėvai gali visapusiškai valdyti važiavimo kelią, o vairuoti yra tikras malonumas.

Guminės padangos su specialiai sukurtu protektoriumi priverčia ratus puikiai išlaikyti kelią ir jų negalima pradurti. Patogumo dėlei užpakalinėje dalyje yra nuimamas, visiškai reguliuojamas stogelis nuo saulės, apsaugantis vaiką nuo saulės. Kai saulė slepiasi už debesų, atspindintys elementai užtikrina geresnį matomumą kelyje.

3 taškų saugos diržai. Vairo rankenos buvo padengtos neslidžia medžiaga, o rankenos centre yra speciali apsauga. Be to, rinkinyje yra skambutis, kuris padės supažindinti kūdikį su eismo taisyklių pasauliu.

Karštomis dienomis gera turėti vandens su savimi - po vairu yra patogus butelio ar puodelio laikiklis. Dėl erdvaus krepšio „Tris“ taip pat leidžia su savimi pasiimti bet kokius žaislus ar priežiūros reikmenis.

  • Svorio diapazonas: iki 25 kg;
  • Ratai: guminiai;
  • Matmenys: 110 x 108 x 50 cm / sulanksčius: 70 x 50 x 47 cm;
  • Garantija: 60 mėnesių;

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras