Medinis staliukas su 2 kėdutėmis

Medinis staliukas su 2 kėdutėmis

Prekės kodas: OT143
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D
Prekės būsena:
UŽSAKOMA PREKĖ
Kaina: 105.00€ Mokesčiai: 86.78€
Aprašymas

Medinis staliukas su 2 kėdutėmis

Puikus rinkinys visiems vaikams, dėl savo paprastos formos, jis puikiai tiks vaikų kambarių, žaidimų kambarių ar laukimo salių dekorui. Stalas turi tvirtas pušies kojas, kurios suteikia stabilumo, viršus pagamintas iš MDF, todėl jį lengva prižiūrėti ir atsparus pažeidimams / įbrėžimams. Komplektą papildo dvi stabilios ir patogios kėdės.

Stalas puiki vieta, kur bus kuriami mažų menininkų meno darbai ir daugybė kitų kūrybinių dalykų. Pasibaigus linksmybėms, visus priedus galima paslėpti po stalviršiu, todėl jie visada bus po ranka ir paruošti naudoti. Vieną iš stalviršio dalių galima paversti kreidos lenta, tiesiog ją apverskite ir ji bus paruošta naudoti.

Po stalviršiu yra paslėptas stalčius, kuris padės išlaikyti tvarką ir išsiugdys įprotį susitvarkyti po žaidimo. Yra 4 erdvūs skyriai, kuriuose telpa kaladėlės, žaislai, piešimo įrankiai ir net knygos. Pertvaros matmenys: 29,5 x 28,5 cm.

Rinkinyje yra dvi patogios kėdės, kojos pagamintos iš pušies medienos, o sėdynė pagaminta iš MDF. Kėdės matmenys yra tinkamai pritaikyti prie stalo, kad jie garantuotų maksimalų komfortą ir judėjimo laisvę.

STALO MATMENYS:
Ilgis: 61 cm;
Plotis: 62 cm;
Aukštis: 49 cm;

KĖDĖS MATMENYS:
aukštis: 56 cm;
plotis: 28 cm;
sėdynės gylis: 25cm;
sėdynės aukštis: 28 cm;

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras