NUK antspeniai 2 vnt (M)

NUK antspeniai 2 vnt (M)

Gamintojas: NUK
Prekės kodas: 10.721.313
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 8.30€ Mokesčiai: 6.86€
Aprašymas

NUK antspeniai 2 vnt (M)

Kūdikiui geriausia žindymas.  Antspeniai gali būti vartojami kaip pagalbinė priemonė, esant pažeistiems, jautriems, plokštiems speneliams.

Savybės:

  • Standartinis dažniausiai vartojamas M dydis (20 mm diametro)
  • Be bisfenolio A.
  • Pagaminti iš labai plono  silikono, su ypatingai plonais specialios trikampės formos sparneliais, kas gerina kontaktą su oda ir  suteikia natūralaus maitinimo pojūtį.
  • Su trimis skylutėmis pieno ištekėjimui čiulpiant.
  • Su apvaliais mažais kauburėliais, skirtais krūties stimuliacijai.
  • Su patogia dėžute, todėl saugu vartoti, laikytis higienos.

Naudojimas:  Prieš uždedant antspenį, kad jis geriau laikytųsi, jo sparnelius iš vidaus sudrėkinkite vandeniu arba motinos pienu. Antspenį priglauskite taip, kad spenelis būtų antspenio iškilimo viduryje, o sparnelis su NUK užrašu atsidurtų apačioje. Žindant prilaikykite krūtį taip, kad nykštys būtų viršuje, o kiti pirštai apimtų ją iš apačios. Jei nesiseka uždėti antspenio, pasitarkite su sveikatos priežiūros specialistu.

Sterilizavimas: Prieš pirmą panaudojimą išplaukite ir pilnai apsemtą pavirinkite 3 min. Pavirinus gerai nusausinkite, kad neliktų karšto vandens. Dezinfekuokite prieš kiekvieną kitą naudojimą. Tinka čiulptukų, žindukų ploviklis,  garų sterilizatorius. Sterilizuojant kartu su gaminiais iš latekso, gali pakisti antspenių spalva. Neplaukite indaplovėje dėl pažeidimo detergentais.

Svarbios pastabos: Pastebėjus įtrūkimus ar kitokius pažeidimus, antspenius būtina iš karto pakeisti naujais, kad vaikas neatkąstų ir nenurytų atplyšusių gabaliukų. Antspeniai ir jų dėžutė nėra žaislai, juos saugoti nuo vaikų. Laikyti sausoje, švarioje vietoje, vengiant tiesioginių saulės spindulių. Sausus ir švarius antspenius įdėti į dėžutę apverstus, sparneliais į viršų.

Galiojimo laikas: 4 metai nuo pagaminimo datos (žr. ant pakuotės),  kada produktas laikomas sausoje vietoje, kambario temperatūroje, vengiant tiesioginių saulės spindulių . Atitinka ES standartus.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras