PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower

PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower

Gamintojas: SPIN MASTER
Prekės kodas: 6053408
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D.
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 189.00€ Mokesčiai: 156.20€
Aprašymas

PAW PATROL bokštas/observatorija Mighty Lookout Tower

Didžiulis observatorijos bokštas „Paw Patrol“ iš serijos „Galingi šuniukai“ su didvyrišku Chase'u šuneliu ir transporto priemone rinkinyje.

Didžiulis apžvalgos bokštas - „Mighty Lookout Tower“ yra nuostabus žaislas kiekvienam šuniukų Paw Patrol patruliavimo gerbėjui, kuris vaiko veide sukels plačią šypseną. Didžiulis žaislas, kurio aukštis iki 84 cm, slepia daugybę atrakcijų kiekvienam didvyriškų šunų gerbėjui. Čia randame liftą, kurio dėka šunys gali nuvykti į patį bazės viršų, observatoriją su teleskopu ir interaktyvų skydelį su misijos valdymo mygtukais, nuokalnėje esantį takelį, ant kurio figūros gali slysti žemyn naudodamiesi pritvirtintomis rankenomis, spąstus, leidžiančius šunims greitai patekti į savo transporto priemones. Paleidimo priemonė, leidžianti paleisti transporto priemonę su super herojumi. Žaislas turi daug garso ir šviesos efektų, kurie vaikams teikia daug džiaugsmo. Viršutinėje platformoje yra visų komandos šunų apšviesti stovai. Naudodamiesi skydeliu su mygtukais, mes galime juos nusiųsti veiksmui ir nupiešti, kas jame dalyvaus. Apačioje, be pagrindinio garažo su paleidimo aparatu, rasite stovėjimo vietas kitų serijos šunų transporto priemonėms.

Į „Mighty Lookout Tower“ komplektą įtrauktas išskirtinis rinkinys - „Chase“ figūra, pasipuošusi kaip super herojus su tinkama transporto priemone.

 
  •     Bokšto aukštis: 84 cm;
  •     Komplekte: bokštas, transporto priemonė su Chase figūra, 6 rankenos žemyn;
  •     Apšvietimas ir garso efektai;
  •     Reikia naudoti 3 x AAA baterijas;
  •     rekomenduojama vaikams nuo 3 metų;

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras