Kinetinis smėlis Natur Sand su raidelėmis ir skaičiais 3 kg.

Kinetinis smėlis Natur Sand su raidelėmis ir skaičiais 3 kg.

Prekės kodas: N3014FLC
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
UŽSAKOMA PREKĖ
Kaina: 22.88€ Mokesčiai: 18.91€
Aprašymas

Kinetinis smėlis Natur Sand su raidelėmis ir skaičiais 3 kg.

Kinetinis smėlis yra puiki dozė linksmų ir rankų judėjimo treniruočių. Tai taip pat yra nauja lytėjimo patirtis ir galimybė atsipalaiduoti. Žaidimas su smėliu veikia kaip antistresas minkant ir formuojant naujas formas. Be to, dėl pridedamų formų, sudarytų iš raidžių ir skaičių, žaismas su smėliu taip pat gali būti kūrybingas būdas išmokti abėcėlę ir skaičiuoti.

Smėlis leidžia jums sukurti daug gražių pastatų, nepriklausomai nuo oro sąlygų lauke. Smėlis naudojamas namuose nepridedant vandens. Produkto savybės:

  •     švelnus ir malonus liesti;
  •     neišdžiūsta - visada šlapias;
  •     lengvai formuojamas, supjaustomas, liejamas, formuojamas;
  •     lavina rankų judesį, vaikas formavimo metu mankštinasi rankomis;
  •     lavina vaizduotę - ją galima panaudoti nesuskaičiuojamoms konstrukcijoms, pilims ir gyvūnams formuoti;


Rinkinyje rasite 3 kg smėlio ir spalvotų formų su abėcėle (angliška abėcėlė - 26 simboliai) ir su skaičiais. Formose su skaičiais yra ne tik skaičiai nuo 0 iki 9, bet ir ženklai: pliusas, minusas, daugyba, padalijimas ir lygybė. Dėl to taip pat galite formuoti paprastus matematinius galvosūkius.

Kiekvienas smėlio kilogramas supakuotas į atskirą maišą. Viskas patogiame kibire su rankena, todėl galite pasiimti smėlio su savimi. Supylę smėlį į kibirą, jį galėsite patogiai laikyti, tai išskiria produktą iš smėlio, parduodamo kartoninėje pakuotėje. Mūsų smėlis yra panašus į natūralų, tačiau tuo pat metu jis yra daug plastinesnis ir malonus liesti.

Amžius: 3+

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras