Apsaugos baldams

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CANPOL kampų apsauga
  CANPOL kampų apsauga tvirtinasi specialiais lipukais prie baldų kampų. Rinkinyje 4 vnt. ..
  Mokestis: 1.92€ 2.32€
 • DREAMBABY universali apsauga spintelėms 2vnt. (Silver)
  DREAMBABY universali apsauga su minkštu uždarymo mechanizmu. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo spintelių, klozeto, stalčių, šaldytuvo atidarymo. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 2 vnt. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši pri..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Apsauga ant spintelių
  Apsauga ant spintelių rankenėlių BRITTON, 1 vnt. Apsaugo nuo durelių atidarymo. Lengvai pritvirtinamas, nereikia jokių papildomų varžtų. Kaip naudoti: paspauskite mygtukus esančius vidury ir šonuose tuo pačiu metu ir tuo tarpu patraukite lanksčią juostelę kita ranka. Pakabinkite užr..
  Mokestis: 1.81€ 2.19€
 • Apsauga nuo durelių atidarymo
  Spintelių  apsauga BRITTON, 1 vnt. Apsaugo nu durelių atidarymo. Lengvai pritvirtinamas, nereikia jokių papildomų varžtų. Kaip naudoti: Paspauskite fiksatorių ir laikykite atvirą. Uždėkite spyną  ant rankenos. Pastumkite fiksatorių į vidų užrakinti. ..
  Mokestis: 1.44€ 1.74€
 • BABY ONO durų apsauga
  BABY ONO durų apsauga tvirtinasi ant durų viršaus, tokiu būdu neleidžia durims pilnai užsidaryti, kad vaikas neprisispaustų pirštų. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 1.44€ 1.74€
 • BABY ONO durų apsauga
  BABY ONO durų apsauga tvirtinasi ant durų viršaus, tokiu būdu neleidžia durims pilnai užsidaryti, kad vaikas neprisispaustų pirštų. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 1.44€ 1.74€
 • BABY ONO kampų apsauga
  BABY ONO kampų apsauga tvirtinasi specialiais lipukais prie baldų kampų. Rinkinyje 4 vnt. ..
  Mokestis: 1.74€ 2.10€
 • BABY ONO minkšta kampų apsauga
  BABY ONO minkšta kampų apsauga ant stalo, kad vaikas krisdamas nesusižalotų. Lengvai tvirtinama, nepažeidžžia stalo. Rinkinyje 4 vnt. ..
  Mokestis: 3.12€ 3.77€
 • BABY ONO rozečių apsauga
  BABY ONO rozečių apsauga turi specialų raktelį apsaugai iš rozetės ištraukti. Rinkinyje 6 vnt. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • BABY ONO spintelių apsauga
  BABY ONO spintelių apsauga. Rinkinyje 2 vnt. ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • BABY ONO spintelių apsauga
  BABY ONO spintelių apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Tinka bet kokio tipo baldams. Rinkinyje 1 vnt., ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • BABY ONO spintelių apsauga
  BABY ONO spintelių apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Tinka bet kokio tipo baldams. Rinkinyje 2 vnt. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • BABY ONO stalčių apsauga
  BABY ONO stalčių apsauga tvirtinasi spintelės vidinėje pusėje varžteliais. Rinkinyje 5 vnt. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • BABYDAN kaitvietės apsauga
  BABYDAN kaitvietės apsauga, kuri puikiai apsaugos Jūsų vaiką nuo nemalonių "karštų siurprizų". Apsauga lipdoma specialia lipnia juosta, kuri yra atspari aukštai temperatūrai. Lengvai išardoma kai valoma kaitvietė. Nuėmus visam laikui, lipni juosta lengvai nuvaloma vaitspiritu. Reguliuojamas kaitviet..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • BRITTON apsauga durims nuo pirštų privėrimo
  Padeda apsaugoti vaikus nuo netyčinio  pirštų prispaudimo. Taip pat padeda užtikrinti kad vaikai  neužsirakinų kambaryje. Minkšta porolono medžiaga. ..
  Mokestis: 1.24€ 1.50€
 • BRITTON apsauga nuo durų užtrenkimo 2 vnt.
  Valdo durų atidarymo padėtį. Apsaugo mažus vaikus nuo netyčinio durų užsitrenkimoį. Taip pat gali būti naudojamas kaip durų stabdis, kad apsaugoti sieną nuo pažeidimų. Kaip naudoti: Tiesiog pakabinti ant durų, kur vaikas negali pasiekti. ..
  Mokestis: 1.49€ 1.80€
 • BRITTON apsauga spintelėms 2 vnt.
  Lengva pritvirtinti, nereikia varžtų. Kaip pritvirtinti: Nustatyti tvirtinimo vietą. Paviršius turi būti švarus ir sausas. Nulupkite apsauginį popierių. Užtikrinti kad skląstis būtų nukreipta žemyn (patikrinkite nuotraukas žemiau). Paspauskite tvirtai. Klijai pilnai suveiks po 24 valandų. Nor..
  Mokestis: 1.90€ 2.30€
 • BRITTON stalo kampų apsauga 4 vnt.
  Lengvai užsideda ant stalo kampų, sušvelnina kampus ir padeda apsaugoti vaiką nuo nereikalingų sužeidimų ir melynių. Lengva pritvirtinti be jokių papildomų irankių. Norėdami pritvirtinti: nuvalykite baldų kampus, užtikrinti, kad jie yra švarūs. Nulupkite apsauginę popierinę juostelę, nuimkite lipnią..
  Mokestis: 1.78€ 2.15€
 • CANPOL stalčių apsauga
  CANPOL stalčių apsauga neleidžia vaikui atidaryti stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Tinka bet kokio tipo baldams. Lipni juostelė lengvai prisiklijuoja, nereikia papildomų priemonių. Rinikinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 1.68€ 2.03€
 • CANPOL universali apsauga 2 vnt.
  CANPOL universali apsauga tinka spintelėms, stalčiams, šaldytuvui, tualeto dangčiui apsaugoti nuo Jūsų vaiko smalsumo. Lipni juostelė lengvai prisiklijuoja, nereikia papildomų priemonių. Rinikinyje 2 vnt. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • DREAM BABY rozečių apsauga su rakteliu
  DREAMBABY rozečių apsauga. Rinkinyje 9 apsaugos su 3 specialiais atrakinimo rakteliais. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • DREAMBABY apsauga ant tualeto
  DREAMBABY apsauga ant tualeto. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo klozeto. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 1 vnt. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši priemonė yra tik sulaikymo priemonė. Nebenaudokite šios apsaugos, kai vaik..
  Mokestis: 3.12€ 3.77€
 • DREAMBABY apsauga spintelėm
  DREAMBABY apsauga spintelėm su minkštu uždarymo mechanizmu. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo spintelių atidarymo. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 1 vnt. Tinka bet kokio tipo baldams.   ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • DREAMBABY apsauga spintelėm ir durelėms
  DREAMBABY apsauga spintelėm užkerta kelią vaikui atidaryti spintelių dureles. Mechanizmas sukurtas taip, kad vaikui būtų neįveikiamas. Apsauga galima naudoti tiek ant apvalių rankenėlių, tiek ant "D" formos rankenėlių. Naudojimas: 1. Nuspauskite apsaugos centre esančius 2 mygtukus, o tada trau..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • DREAMBABY atsarginis magnetinis raktelis 1 vnt.
  DREAMBABY atsarginis magnetinis raktelis 1 vnt. ..
  Mokestis: 6.20€ 7.50€
 • DREAMBABY atsarginis magnetukas 1 vnt.
  DREAMBABY magnetukas, apsauginiam mechanizmui atidaryti. Rinkinyje 1 vnt.   ..
  Mokestis: 3.83€ 4.63€
 • DREAMBABY baldų laikikliai
  DREAMBABY baldų laikikliai, kad vaikas neužsiverstų ant savęs: komodos, spintelės ar tai kas gali virsti. Rinkinyje 2 vnt. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • DREAMBABY dvipusė kampų apsauga
  Apsauginiai uždedami dvipusiai kampai. Saugo vaiką tiek iš apačios, tiek ir iš viršaus, nuo bet kokio susižalojimo. Puikiai tinka visiems aštriems stalo, lentynų, akvariumų kampams. Rinkinyje 4 vnt. Naudojimas: 1. Išplaukite apsauginius kampus šiltame muiluotame vandenyje, gerai juos išdžiovin..
  Mokestis: 3.64€ 4.40€
 • DREAMBABY ilga spintelių apsauga
  Ištraukiama apsauga spintoms ir spintelėms. Reguliuojamo ilgio, maksimalus ilgis 21cm. Naudojimas: 1. Vienu metu spauskite viršutinį ir apatinį mygtuką, tempkite užraktą iki galo kol nusiims. 2. Uždėkite apsaugą ant abiejų spintos rankenų (A1+A2). 3. Vėl uždėkite užraktą ir užstumkite iki pa..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • DREAMBABY kampų apsauga
  Apsauginiai uždedami kampai. Puikiai tinka visiems aštriems stalo, lentynų, akvariumų kampams. Rinkinyje 8 vnt. Naudojimas: 1. Išplaukite apsauginius kampus šiltame muiluotame vandenyje, gerai juos išdžiovinkite. 2. Gerai nuvalykite paviršių, prie kurio tvirtinsite kampukus. Įsitikinkite, kad..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • DREAMBABY kampų apsauga
  Apsauginiai uždedami kampai. Puikiai tinka visiems aštriems stalo, lentynų, akvariumų kampams. Naudojimas: 1. Išplaukite apsauginius kampus šiltame muiluotame vandenyje, gerai juos išdžiovinkite. 2. Gerai nuvalykite paviršių, prie kurio tvirtinsite kampukus. Įsitikinkite, kad neliko jokių rie..
  Mokestis: 1.92€ 2.32€
 • DREAMBABY kampų apsauga
  DREAMBABY kampų apsauga tvirtinasi specialiais lipukais prie baldų kampų. Rinkinyje 4 vnt.   ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • DREAMBABY kodinė spyna
  DREAMBABY kodinė spyna ant spintelių, spintų ir pan. Troselio ilgis 40 cm. Puiki apsauga nuo vaikų, kad Jūsų spintos visuomet būtų saugiai uždarytos. ..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • DREAMBABY lanksti apsauga
  DREAMBABY lanksti kampų apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių, šaldytuvų, durelių, bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Limpa prie bet kokio paviršiaus: mediena, emaliuoto paviršiaus, stiklo, veidrodžio, metalo, keramikos ir pan. Apsaugėlės ilgis 18 ..
  Mokestis: 4.79€ 5.80€
 • DREAMBABY lanksti apsauga
  DREAMBABY lanksti kampų apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių, šaldytuvų, durelių, bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Limpa prie bet kokio paviršiaus: mediena, emaliuoto paviršiaus, stiklo, veidrodžio, metalo, keramikos ir pan.   ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • DREAMBABY lanksti apsauga (sidabrinė)
  DREAMBABY lanksti kampų apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių, šaldytuvų, durelių, bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Limpa prie bet kokio paviršiaus: mediena, emaliuoto paviršiaus, stiklo, veidrodžio, metalo, keramikos ir pan.   ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms 2 vnt
  DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms, galimybė pritaikyti ir stalčiams. Apsauga yra visiškai nematoma, labai lengvai naudojama, taip apsaugodamas vaiką nuo nemalonių siurprizų. Apsaugas galima klijuoti (apsauga su dvipusia lipnia juosta), tiek ir prisukti varžteliais (varžteliai rinkinyje). Rink..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms 2 vnt.
  DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms, stalčiams kuris yra visiškai nematomas, labai lengvai naudojamas, taip apsaugodamas vaiką nuo nemalonių siurprizų. Rinkinyje 2 vnt., užraktų.   ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms 4 vnt
  DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms, galimybė pritaikyti ir stalčiams. Apsauga yra visiškai nematoma, labai lengvai naudojama, taip apsaugodamas vaiką nuo nemalonių siurprizų. Apsaugas galima klijuoti (apsauga su dvipusia lipnia juosta), tiek ir prisukti varžteliais (varžteliai rinkinyje). Rink..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms 4 vnt
  DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms, stalčiams kuris yra visiškai nematomas, labai lengvai naudojamas, taip apsaugodamas vaiką nuo nemalonių siurprizų. Rinkinyje 4 vnt., užraktų. Rinkinyje nėra atrakinimo raktelio.   ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms 4 vnt (papildymas)
  DREAMBABY magnetinis užraktas spintelėms, stalčiams kuris yra visiškai nematomas, labai lengvai naudojamas, taip apsaugodamas vaiką nuo nemalonių siurprizų. Rinkinyje 4 vnt., užraktų.   ..
  Mokestis: 10.96€ 13.26€
 • DREAMBABY orkaičių, mikrobangų krosnelių apsauga
  Karščiui atspari apsauga. Neleidžia vaikams atidaryti orkaičių, mikrobangų krosnelių, šaldytuvų, skalbimo mašinų. Įrengimas: 1. Gerai išvalykite ir nusausinkite paviršių, prie kurio tvirtinsite apsaugą. 2. Pridėkite surinktą apsaugą ir pažymėkite pieštuku jos tvirtinimo vietą (A). 3. Išardykit..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • DREAMBABY orkaitės apsauga (Balta)
  DREAMBABY orkaitės apsauga. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • DREAMBABY rozečių apsauga
  DREAMBABY rozečių apsauga. Rinkinyje 6vnt., rozečių apsaugų. ..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • DREAMBABY rozečių apsauga su rakteliu
  DREAMBABY rozečių apsauga. Rinkinyje 12 apsaugų su 4 specialiais atrakinimo rakteliais. ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • DREAMBABY slankiojančių langų sistemos apsauga
  DREAMBABY slankiojančių langų sistemos apsauga nuo lango atidarymo. Labai lengvai tvirtinama, paprastas naudojimas. Nadojama tiek vertikalių, tiek ir horizantalių langų sistemoms. Rinkinyje 2 vnt apsaugėlių su rakteliu joms primontuoti. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • DREAMBABY spintelės apsauga
  DREAM BABY spintelės apsauga neleidžia vaikui atidaryti spintelių bei stalčių ir "tikrinti" jų turinį. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 2 vnt. Tinka bet kokio tipo baldams. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši priemonė yra tik sulaikymo priemonė. Neben..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • DREAMBABY spintelių apsauga 2 vnt..
  DREAMBABY spintelių apsauga 2 vnt. Apsaugos prisukamos iš vidaus prie medienos. ..
  Mokestis: 1.20€ 1.45€
 • DREAMBABY spintelių apsauga Ultra Lock 3 vnt.
  DREAMBABY spintelių apsauga 3 vnt. Apsauga prisukama varžtais. ..
  Mokestis: 2.48€ 3.00€
 • DREAMBABY spintelių atidarymo specialus prilimpantis raktelis
  DREAMBABY spintelių atidarymo specialus prilimpantis raktelis. Komplekte: prilimpantis raktelis ir 3 priklijuojami paviršiai prie kurių ir limpa raktelis. Nereikia gręžti. Apie produktą žr., VIDEO. ..
  Mokestis: 0.83€ 1.00€
 • DREAMBABY stalčių apsauga 2vnt.
  DREAMBABY stalčių apsauga. Apsauga prilipinama. Rinkinyje 2 vnt.   ..
  Mokestis: 4.19€ 5.07€
 • DREAMBABY stalčių apsauga 4 vnt
  DREAMBABY stalčių apsauga. Apsauga prilipinama. Rinkinyje 4 vnt.   ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • DREAMBABY universali apsauga
  DREAMBABY universali apsauga tinka spintelėms, stalčiams, šaldytuvui, tualeto dangčiui apsaugoti nuo Jūsų vaiko smalsumo. Lipni juostelė lengvai prisiklijuoja, nereikia papildomų priemonių. Rinikinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • DREAMBABY universali apsauga
  DREAMBABY universali apsauga su minkštu uždarymo mechanizmu. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo spintelių, klozeto, stalčių, šaldytuvo atidarymo. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 1 vnt. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši pri..
  Mokestis: 3.12€ 3.77€
 • DREAMBABY universali apsauga spintelėms 2vnt.
  DREAMBABY universali apsauga su minkštu uždarymo mechanizmu. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo spintelių, klozeto, stalčių, šaldytuvo atidarymo. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 2 vnt. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši pri..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • DREAMBABY universali apsauga spintelėms 4vnt.
  DREAMBABY universali apsauga su minkštu uždarymo mechanizmu. Apsaugos sukurtos taip, kad efektyviai apsaugo vaikus nuo spintelių, klozeto, stalčių, šaldytuvo atidarymo. Tai apsaugo vaiką nuo nemalonių staigmenų. Rinkinyje 4 vnt. Dėmesio: suaugusiųjų priežiūra yra geriausia apsauga vaikams. Ši pri..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • DREAMBABY vidinė spintelių apsauga nuo atidarymo 12 vnt.
  DREAMBABY vidinė spintelių apsauga nuo atidarymo 12 vnt. ..
  Mokestis: 6.20€ 7.50€
 • DREAMBABY vidinė stalčių apsauga nuo atidarymo 6 vnt.
  DREAMBABY vidinė stalčių ir spinelių apsauga nuo atidarymo 6 vnt. ..
  Mokestis: 3.36€ 4.06€
 • Elektros tinklo apsauga
  DREAMBABY elektros tinklo apsauga. Rinkinyje 9 apsaugos su 3 specialiais atrakinimo rakteliais. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • Elektros tinklo apsauga 6 vnt.
  Elektros tinklo apsauga 6 vnt. Paprasta naudoti. Rinkinyje specialus raktelis apsaugai išimti. ..
  Mokestis: 1.64€ 1.99€
 • Kampų paminkštinimai 4 vnt.
  Kampų paminkštinimai 4 vnt. Dažniausiai tvirtinami ant stalo kampų. Klijuojasi specialia 3M juostele. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • Reguliuojama apsauga ant buitinės technikos ir baldų
  Reguliuojama apsauga ant buitinės technikos ir baldų. Reguliuojamo dirželio ilgį galima padidinti iki 25 cm. Rinkinyje 1 vnt.   ..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • Rozečių apsauga 4 vnt.
  Rozečių apsauga turi specialų raktelį apsaugai iš rozetės ištraukti. Apsauga apsaugo vaiką nuo nemalonumų. Rinkinyje 4 vnt. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • Šaldytuvo durelių apsauga nuo atidarymo
  Šaldytuvo durelių apsauga nuo atidarymo. Tinka daugeliui tipų šaldytuvų. ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • Spintelių apsauga Flexi-Loop Lock
  Spintelių apsauga Flexi-Loop Lock. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 2.36€ 2.86€
 • Spintelių apsuga Sliding Lock 1 vnt.
  Spintelių apsuga Sliding Lock. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 4.07€ 4.92€
 • Spintelių apsuga Sliding Lock 3 vnt.
  Spintelių apsuga Sliding Lock. Rinkinyje 3 vnt. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Stalčių apsauga nuo atidarymo 3 vnt.
  Stalčių apsauga nuo atidarymo 3 vnt. Puiki ir patikima apsauga ant komodos ar virtuvės baldų stalčių, beveik nepastebima. Prisukama varžtais. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • Stalčių ir spintelių apsauga
  Apsauga ant spintelių rankenėlių BRITTON, 2 vnt. Padeda išlaikyti spintą/stalčius uždarytus. Lengvas naudoti suaugusiems, tačiau sunku atidaryti vaikams. Lengvai pritvirtinamas. Kaip pritvirtinti: nustatyti vietą. Pritvirtinti detales (A) ir (B) kaip parodyta paveikslėlyje. Reikalingi..
  Mokestis: 1.15€ 1.39€
 • Stalo kampų apsauga 4 vnt.
  Lengvai užsideda ant stalo kampų, sušvelnina kampus ir padeda apsaugoti vaiką nuo nereikalingų sužeidimų ir mėlynių. Skaidrus gelinis dizainas susilieja su namų dekoru. Lengva pritvirtinti be jokių papildomų įrankių. RInkinyje 4 vnt. ..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Universali apsauga ant spintelių, šaldytuvo, spintos 2 vnt.
  Padeda apsaugoti nuo šaldytuvo, spinteles, spintos atidarymo. Gali buti naudojamas ant kreivu paviršiu, kampu, nuo paviršiu, iskaitant stiklo, metalo, medžio ir plastiko ir kt. Lengva pritvirtinti, nereikia varžtu Noredami atrakinti (A): Paspauskite viena diska nuo spinteles ir švelniai atsekit..
  Mokestis: 1.20€ 1.45€