BRAIN BUILDERS japoniški barškučiai

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos „Brain Builders“ žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Įvairiabriaunis „Brain Builders" kramtukas „ORBITA“ 3mėn+
  Kramtukas "ORBITA" tinkamas laikyti viena ar abejomis rankomis, ar pritaisant su jūsų naudojama grandinėle prie vežimo ar lovytės rėmo. Žiedas skatina judesių miklumą kūdikiui griebiant, laikant ir perduodant žaislą iš vienos rankos į kitą. --- Paprasta sugriebti ir laikyti - ža..
  Mokestis: 7.43€ 8.99€
 • „Brain Builders" 5 pirštukų žindukas „SUPER“ 3mėn+
  Kūdikiui patiks žaislo formų įvairovė ir skirtingi pirštų dydžiai. Besisukanti žaisliuko rankena įtraukia kūdikį į aktyvaus kramtymo procesą ir padeda stiprinti kaklo raumenis.  --- Paprasta sugriebti ir laikyti; Skirta aktyviam kramtymui: skirtingų pirštų formų ir dydžių žindukas ..
  Mokestis: 7.43€ 8.99€
 • „Brain Builders" barškutis „NEBEVERK, MAŽYLI“ 0mėn+
  Raminantis barškutis „NEBEVERK, MAŽYLI“ - pirmasis jūsų kūdikio žaislas, švelniu karoliukų barškėjimu nuraminantis naujagimius ir vyresnius mažylius. --- Tinka nuo pat pirmų dienų. Nuspaudus geltoną mygtuką aktyvuojamas „baltasis triukšmas“, primenantys mažyliui garsus..
  Mokestis: 8.26€ 9.99€
 • „Brain Builders" barškutis „TARŠKUTIS“ 2mėn+
  Naujagimiai kiekvieną dieną auga ir mokosi naujų dalykų nuo tos akimirkos, kuomet įžengia į šį pasaulį. Vienas svarbiausių įgūdžių – sekimas akimis, padedantis pastebėti, sekti ir identifikuoti objektus aplinkui. Barškutis „TARŠKUTIS“ ir jame šokantys spalvoti karoliukai žaidimo metu padeda lavint..
  Mokestis: 7.43€ 8.99€
 • „Brain Builders" kramtukas „LANKSTUSIS KALMARAS“ 5mėn+
  Kūdikiui patiks laikyti kramtuką abejomis rankytėmis ir dantenomis atrasti naujas tekstūras.  --- Jokių pridėtinių spalvų saugumo sumetimais; Unikali kramtuko forma ilgam išlaiko mažylio dėmesį; Padeda vystyti skirtingus pojūčius; Kramtomas kalmaras švelniai cypteli. --- ..
  Mokestis: 7.43€ 8.99€