Medžiaginės knygelės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BRIGHT STARTS medžiaginė knygelė
  BRIGHT STARTS medžiaginė knygelė (su 3 neplyštančiais lapeliais) suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Yra čiažančių elementų, kramtukai. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 6.22€ 7.53€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • FISHER PRICE medžiaginė knygelė Drambliukas
  FISHER PRICE medžiaginė knygelė Drambliukas su neplyštančiais lapeliais suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė su zoologijos sodo  gyvūnėliais padės vaikučiui pažinti gyvūnijos pasaulį. Knygelė turi veidroduką, čežančias arba kramtomas gyvūnų dalis - uodegėlę, ausis, žiedelį, kurio ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • PLAYGRO čiažanti knygutė Safari
  PLAYGRO minkšta čiažanti knygelė Safari suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 8 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi:..
  Mokestis: 6.46€ 7.82€
 • TOMY Lamaze medžiaginė knygutė
  TOMY Lamaze medžiaginė knygutė skirta žadinti J0sų vaiko vaizduotę ir jausmus. Ryškios spalvos skatina vaiką susikaupti, žaisti, ir liesti knygutės minkštus lapelius. Priekinėje knygutės dalyje kišenėlėje gyvena dinozauriukas. Knygutė su pakabuku, todėl galima pakabinti ant lovelės, maniežo, automob..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book
  TOMY minkšta čiažanti knygelė Discovery Book suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymą..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • B-KIDS medžiaginė čiažanti knygelė su kramtukais
  B-KIDS medžiaginė lavinamoji knygelė su neplyštančiais lapeliais suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė su zoologijos sodo gyvūnėliais padės vaikučiui pažinti gyvūnijos pasaulį. Knygelė turi čežančių, kramtomų elementų. Žiedelio pagalba knygelę galima pritvirtinti prie vežimėlio ar lovyt..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • FISHER PRICE lavinanti medžiaginė knygelė Safari
  Visi puslapiukai sunumeruoti, todėl mažylis susipažins ir su skaičiukais bei galės mokytis juos pažinti. Knygelėje yra daugybė linksmų detalių, kurios pradžiugins mažylė, paskatins jį liesti ir smalsauti.Specialus žiedelis leis knygelę privirtinti prie vežimėlio ar lovelės, tad knygelė visada bus su..
  Mokestis: 12.02€ 14.55€
 • FISHER PRICE medžiaginė knygelė SAFARI
  FISHER PRICE medžiaginė knygelė su čiažančiais lapeliais. Kramtukas. Saugus veidrodėlis. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • FISHER PRICE pirmoji mažylio knygelė
  Tai pirmoji knygelė Jūsų mažyliui ! Ji yra minkšto audinio ir labai spalvinga. Mažylį džiugins nauji atradimai, lytėjimo žaidimai, spalvingi paveikslėliai, o linksmas meškutis leis sukurti mini lėlių spektaklį. Taip pat, čia yra ir barškutis, daugybė medžiaginių detalių, o minkštas meškutis keli..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Lavinamoji knygelė Take Along Teehing Book
  B-KIDS medžiaginė lavinamoji knygelė su neplyštančiais lapeliais suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė su zoologijos sodo gyvūnėliais padės vaikučiui pažinti gyvūnijos pasaulį. Knygelė turi čežančių, pypsinčių elementų. Žiedelio pagalba knygelę galima pritvirtinti prie vežimėlio ar lovy..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Medžiaginė čiažanti knygutė su kramtuku Safari
  Medžiaginė knygelė (su 4 neplyštančiais lapeliais) suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Yra čiažančių elementų, kramtukas. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Tinka vaikams nuo gimimo.. ..
  Mokestis: 4.76€ 5.76€
 • PLAYGRO čiažanti knygutė ant lovytės
  PLAYGRO čiažanti knygutė ant lovytės, kuri pririšama raišteliais. Spalvoti ir linksmi piešinėliai iš abiejų knygelės pusių. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi, regą, klausą, lytėjimą. Knygelės ilgis 90 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • TINY LOVE čiažanti žaidimų knygelė su kramtuku
  TINY LOVE minkšta čiažanti knygelė suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi: regą, ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • TINY LOVE dvipusė minkšta pirmoji knygelė Tiny Princess 3in1
  TINY LOVE dvipusė minkšta pirmoji knygelė Tiny Princess 3in1 skirta vaikams nuo gimimo. Puikiai tinka vežimėlio lopšyje, ant lovelės krašto ar tiesiog žaisti. Knygelė pririšama su virvutėmis, naudojama kaip savotiška apsauga nuo susitrenkimo, kai vaikas jau gali verstis ant šono. Knygelė papuošta įv..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TINY LOVE lavinamoji knygutė
  TINY LOVE minkšta čiažanti knygelė suteiks vaikučiui daug pažinimo džiaugsmo. Knygelė iš 4 puslapių. Knygelės puslapiai smagiai čiaža. Specialus žiedas pakabinti knygelę vežymėlyje, lovelėje, automobilinėje kėdutėje. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi: regą, ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€