Pliušiniai muzikiniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABYONO muzikinis pliušinis žaislas
  Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno" groja švelnią raminančią melodiją. Spalvų ir tekstūrų įvairovė lavina mažylio pojūčius. Minkštas žaislas linksma, muzikinė saulutė "BabyOno": citrusinės spalvos traukia vaiko akytes; pozityvus besišypsantis veidas padeda numalšinti e..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Minkštas žaislas su melodija - Begemotas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Begemoto dydis 27 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • Minkštas žaislas su melodija - Drambliukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Drambliuko dydis 20 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Minkštas žaislas su melodija - Karvytė
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Karvytės dydis 22 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • Minkštas žaislas su melodija - Liūtukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Liūtuko dydis 33 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • Minkštas žaislas su melodija - Pelytė
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Pelytės dydis 28 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • Minkštas žaislas su melodija - Triušiukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Triušiuko dydis 28 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • Minkštas žaislas su melodija FRANK
  Minkštas žaislas su melodija FRANK. Spalvų ir tekstūrų įvairovė lavina mažylio pojūčius. Minkštas žaislas lapė "BabyOno": patraukia vaiko žvilgsnį, padeda nusiraminti ir užmigti; pagaminta iš švelnios veliūrinės medžiagos; patraukiant už kramtuko aktyvuojama maloni, raminanti melod..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Pakabinama pliušinė grojanti lėlytė
  Pakabinama pliušinė grojanti lėlytė. Grojimo mechanizmas aktyvuojamas patraukus už virvutės. Specialios žnyplytės žaislo pakabinimui. Gražios pastelinės spalvos. Skamba melodija ~2 min. Lėlytės dydis 30 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.74€ 12.99€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas Begemotas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Šuniuko dydis 35 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas Katinėlis
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Katinėlio dydis  24 cm. Tinka vaikams nuo 1 m. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas Meškutis
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Specialios žnyplės pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Meškučio dydis 20 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas šuniukas Sparkis
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Speciali kilpelė pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Šuniuko dydis 40 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas Triušiukas
  Pakabinamas muzikinis pliušinis žaislas su gražia melodija. Melodija aktyvuojama patraukus už virvelės. Melodija groja ~2 min. Specialios žnyplės pakabinti ant lovytės, automobilinės kėdutės ir pan. Triušiuko dydis 20 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€