Lavinamieji kilimėliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis Clown
  Lavinamasis kilimėlis Baby Ono skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą. Kilimėlis atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį nesibaigiančiam tyrinėjimui ir bendravimui gulint tiek ant nugaros, tiek ant pilvuko. Skirtingos faktūros kilimėlio medžiaga lavina vaiko lytėjimą ir pa..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis Fishes 80 x 80 cm.
  BABYONO lavinamasis kilimėlis Fishes. Minkštas ir erdvus apskritimo formos kilimėlis su lankais ir žaisliukais. Veidrodėlis, pagamintas iš specialiai kūdikiams skirtos saugios nedūžtančios medžiagos. Padės mažyliui pažinti save. 4 žaisliukų segimo žiedai su žaisliukais - galėsite naudoti kaip atskir..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis Hippo
  Lavinamasis kilimėlis Baby Ono skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą. Kilimėlis atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį nesibaigiančiam tyrinėjimui ir bendravimui gulint tiek ant nugaros, tiek ant pilvuko. Skirtingos faktūros kilimėlio medžiaga lavina vaiko lytėjimą ir pa..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • BABYBOW lavinamsis kilimėlis
  Lavinimo kilimėlis - puiki priemonė lavinti rankytes, skatinti judesių koordinaciją. Linksmoji karvutė išsiuvinėta rožinės, oranžinės, gelsvos spalvų lopinėliais. Nepakartojama spalvų gama stimuliuos kūdikio regą, o smagiai skambantys ant spalvingų lankų sutūpę drugeliai, laumžirgiai stimuliuos klau..
  Mokestis: 32.07€ 38.80€ 46.05€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Safari
  Garsios amerikiečių firmos Bright Starts lavinamasis kilimėlis Safari suteiks mažajam tirinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyvi..
  Mokestis: 46.68€ 56.48€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Safari Tales
  BRIGHT STARTS Safari Tales minkštas ir erdvus gėlės formos kilimėlis su lankais ir žaisliukais. Kabantys žaisliukai: - muzikinis drambliukas, groja 4 skirtingas melodijas ir skleidžia linksmus garsus, kai vaikas jį priliečia; - veidrodėlis, pagamintas iš specialiai kūdikiams skirtos saugios ned..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Sensory Safari
  BRIGHT STARTS minkštas ir erdvus lavinamasis kilimėlis su lankais ir žaisliukais, kurių net 8. Minkštas ir patogus kilimėlis. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužadina aktyviai veiklai. Žaisdamas kūdikis gali klausytis 20 min., nepertraukiamos melodijos arba tik..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir sužad..
  Mokestis: 67.77€ 82.00€ 109.77€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis Safari Pink 5in1
  Garsios amerikiečių firmos BRIGHT STARTS lavinamasis, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais, lavinamaisiais žaisliukais. Daugybė Safari Pink gyventojų, garso ir šviesos efektai linksmina kūdikį ir ..
  Mokestis: 76.36€ 92.39€ 109.77€
 • FEHN lavinamasis kilimėlis 3D Activity
  Tai neišsenkantis garsų, formų bei spalvų pažinimo pasaulis. Vokiečių kompanija FEHN pasižymi itin aukštos kokybės gaminiais. Gamintojas itin daug dėmesio skiria medžiagų kokybei bei saugumui. Šis lavinamasis kilimėlis sukurtas, kad mažyliui būtų patogu bei saugu žaisti ir tyrinėti pasaulį. Minkštas..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo
  FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Jumbo funkcionalus ir turintis daug lavinamųjų elementų. Ryškios spalvos, didelis spalvų kontrastas, gyvūnai draugai, ir patogi vieta poilsiui ir žaidimams ! Kūdikis gali mėgautis gulėdamas ant pilvuko, žaisti su prikabintais žaislais. Kilimėlis pagamintas iš minkš..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • INFANTINO lavinamasis apsipirkimų kilimėlis 2 in 1
  Su INFANTINO lavinamuoju apsipirkimų kilimėliu 2 in 1 Jūsų apsipirkimas kartu su vaiku taps vienu malonumu. Kol Jūs apsipirkinėsite, Jūsų vaikas smagiai leis laiką žaisdamas ir lavindamasis Infantino kilimėlyje. Įdėjus šį kilimėlį į pirkinių krepšį, vaikui bus patogu ir minkšta sėdėti. Vaiko saugumą..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€ 36.78€
 • INFANTINO pirkinių vežimėlio apsauga
  Su INFANTINO pirkinių vežimėlio apsauga Jūsų apsipirkimas kartu su vaiku taps vienu malonumu. Kol Jūs apsipirkinėsite, Jūsų vaikas smagiai leis laiką žaisdamas. Vežimėlio apsauga leis Jūsų vaiko rankutėms išlikti švarioms. Greitai pritvirtinamas prie vežimėlio rankenos. Apsauga patogiai susilanksto,..
  Mokestis: 8.33€ 10.08€ 14.16€
 • K'S KIDS lavinamasis kilimėlis Kirmelytė 3in1
  K's Kids lavinamasis kilimėlis Kirmelytė 3 in 1 tai didžiulis kilimėlis su septiniomis spalvingomis ir minkštomis pagalvėlėmis. Jūsų mažylis ne tik saugiai jausis, bet ir smagiai leis laiką. Nenuadojant kilimėlio, pagalvėles galėsite panaudoti vaiko gultukui ar kitiems žaidimams. Ryškūs paveiksliuka..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€ 69.22€
 • K'S KIDS lavinamasis kilimėlis su kamuoliukais
  Mielas ir minkštas dinozauras su 60 spalvotų minkštų kamuolliukų viduje. Daug čiažančių ir barškančių elementų. Išmatavimai: 120 x 38 x 58.5 (PxAxI) cm. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • K'S KIDS lavinamasis kilimėlis su kamuoliukais I'm Lady Boss
  Mielas ir minkštas dinozauras su 60 spalvotų minkštų kamuolliukų viduje. Daug čiažančių ir barškančių elementų. Išmatavimai: 120 x 38 x 58.5 (PxAxI) cm. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • Lavinamasis kilimėlis Ocean World
  Lavinamasis kilimėlis Ocean World pagamintas iš ypač švelnios šilkinės medžiagos. Spalvingas ir įdomus dizainas. Nuimami žaislai, galima pakabinti savo norimus. Minkštas vėžliukas. Pagalvėlė. Saugus veidrodėlis gėlytėje, kuriame vaikas galės matyti save. Kramtukas. Žaislų lankas ant kurio galima pak..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMILY PLAY lavinamasis kilimėlis Ocean
  SMILY PLAY lavinamasis kilimėlis Ocean skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą. Kilimėlis atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį nesibaigiančiam tyrinėjimui ir bendravimui gulint tiek ant nugaros, tiek ant pilvuko. Skirtingos faktūros kilimėlio medžiaga lavina vaiko lytėji..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • TAF TOYS didelis lavinamasis kilimėlis
  TAF TOYS didelis lavinamasis kilimėlis su gražiais ir spalvingais piešinukais. Lavinamasis kilimėlis skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą ir atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį nesibaigiančiam tyrinėjimui ir bendravimui gulint tiek ant nugaros, tiek ant pilvuko. Išma..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • TINY LOVE Flexi Play lavinamasis centriukas Gyvačiukas
  TINY LOVE Flexi Play lavinamasis centriukas Gyvačiukas, kuris esant reikalui gali būti transformuojamas, taip kaip tuo metu Jums ir Jūsų vaikui labiausiai reikia. Gyvačiukas yra lankstus, todėl jį galima sulekti. Žaismingas veidrodėlis. Daug spalvingų paveikslėlių kurie atkreipia vaiko dėmesį. Gyvač..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Move&Play Tiny Princess
  Žavus ir pilnas linksmybių, TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Move&Play Tiny Princess. Užlenkiami 4 kilimėlio kraštai; 2 nuimami lankai su žaisliukais; 5 pakabinami žaisliukai; Veidrodėlis; Muzikinis centriukas su švieselėmis ir 7 linksmomis melodijomis. Muzikinį centriuką galima kabinti an..
  Mokestis: 53.64€ 64.90€ 72.12€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Kick&Play
  Žavus ir pilnas linksmybių, TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Kick&Play. Užlenkiami kraštai; 2 nuimami lankai; 5 pakabinami žaisliukai; Veidrodėlis; Muzikinis spardukas. Lavinamasis kilimėlis stimuliuoja daug įvairių garsų, vaizdų, formų ir faktūrų ištirimą. Stiprina pečių, nugaros raume..
  Mokestis: 53.64€ 64.90€ 75.01€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Kick&Play City Safari
  Žavus ir pilnas linksmybių, TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Kick&Play City Safari. Užlenkiami kraštai; 2 nuimami lankai; 5 pakabinami žaisliukai; Veidrodėlis; Muzikinis spardukas. Lavinamasis kilimėlis stimuliuoja daug įvairių garsų, vaizdų, formų ir faktūrų ištirimą. Stiprina pečių, n..
  Mokestis: 51.98€ 62.90€ 86.60€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Super Mat
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Super Mat funkcionalus ir turi daug lavinamųjų elementų. Kilimėlis pagamintas iš minkštos, spalvingos, kimštos medžiagos. Lavinamasis kilimėlis skatina kūdikio jutiminį, fizinį bei emocinį lavinimą ir atveria kūdikiui spalvingą ir intriguojantį pasaulį ne..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Sunny Day
  Spalvingas TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Sunny Day turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojanti saulutė (3 melodijos), čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai, vibruojanti varlė. Lengvai sulankstomas, yra specialus krepšys. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 41.88€ 50.67€ 57.63€
 • BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery
  BABY EINSTEIN lavinamasis kilimėlis Journey of Discovery. Rinkinyje 8 spalvoti kamuoliukai. Groja linksmos melodijos, kurios trunka 20 minučių. Užlenkiami lavinamojo kilimėlio kraštai. Ant lankų pakabinami žaisliukai. Veidrodėlis. Kamuoliukams sudėti skirta speciali tašytė. Išskleisto kilimėlio matm..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 89.00€
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis
  Lavinamasis kilimėlis “BabyOno” padės atrasti spalvų, formų ir garsų pasaulį.  Gulėdamas tiek ant pilvuko, tiek ant nugarytės kūdykis turi visišką judėjimo laisvę. Lavinamasis kilimėlis skatina visapusišką vaiko vystymąsi – padeda lavinti vaizduotę, pažinti spalvas, formas, lavina lytėji..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • BABY ONO lavinamasis kilimėlis
  BABY ONO lavinamasis kilimėlis ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Baby Einstein su daugybe įdomios veiklos ir minkštų pliušinių pakabinamų žaisliukų kurių net aštuoni vienetai. Lavinamasis kilimėlis su melodijomis ir šviesos efektais. Galimybė iš kilimėlio išlankstyti mini tuneliuką pro kurį galės vaikas pralysti. Taip pat sulan..
  Mokestis: 75.40€ 91.23€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis Jungle Discovery™ Activity Gym tai mielas ir spalvingas kilimėlis, linksmiems vaiko žaidimams. Pakabinami grojantys ir barškantys žaisliukai. Miela minkšta pliušinė žirafa. Beždžionėlė kurią pajudinus ar palietus, ji ima groti linksmas melodijas. Melodijos trunka ..
  Mokestis: 59.36€ 71.83€
 • BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku ir melodijomis
  BRIGHT STARTS lavinamasis kilimėlis su žaislų lanku, kuris šviečia įvairiomis mirksinčiomis spalvomis, kurias lydi linksmos melodijos ir gamtos garsai. Melodijos groja 20 minučių. 7 mieli žaisliukai (kramtukai, barškučiai, veidrodėlis). Patogi pagalvėlė, kuri naudojama vaikeliui gulint ant pilvuko, ..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€ 75.01€
 • BRIIGHT STARTS kilimėlis su kamuoliukais Activity Gym
  BRIIGHT STARTS kilimėlis su kamuoliukais Activity Gym. Kilimėlys su borteliais. Rinkinyje 10 vnt spalvotų kamuoliukų. 4 kabantys žaisliukai: kramtukas, barškutis, pliušinis drambliukas, veidrodėlis. Galima skalbti skalbyklėje. Matmenys: 76 x 76 x 45 cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€ 46.00€
 • CHICCO kilimėlis XXL Forest Playmat
  CHICCO kilimėlis XXL Forest Playmat. Galimybė tvirtinti vaiko mėgstamus žaisliukus ar kramtukus/barškučius, nes kilimėlis turi specialias penkias kilpeles. Išmatavimai: 135 x 90 cm. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 22.26€ 26.93€
 • CHICCO pagalvėlė stiprinti vaiko kaklo ir nugaros raumenis
  CHICCO pagalvėlė stiprinti vaiko kaklo ir nugaros raumenis kaip rekomenduoja daugelis padiatrų. Gulėjimas kasdien ant pilvuko po 30 minučių sustiprins Jūsų vaiko raumenukus. Kad gulėjimas ant pilvuko būtų įdomesnis prie pagalvėlės pritvirtinti žaisliukai: čiažanti knygelė, linksmas drambliukas su ve..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Music&Lights Deluxe Gym
  FISHER PRICE lavinamasis kilimėlis Music&Lights Deluxe Gym su melodijomis ir šviesos efektais. Skamba keturios atogrąžų miškų melodijos, kurios nepertraukiamai groja 20 min. Papūgos snapelis šviečia 3 spalvomis. Gražūs atogrąžų miškų gyvūnai. Pakabinami ant lankų žaislai (galima kabinti ir savo ..
  Mokestis: 71.57€ 86.60€
 • Lavinamasis edukacinis kilimėlis
  Didelis jutiminis žaidimų kilimėlis kūdikiams yra puikus būdas palaikyti mažylių vystymąsi. „Lionelo Anika“ lavinamasis kilimėlis leidžia sužadinti prisilietimo, klausos ir regos pojūtį, todėl jis yra puikus mažiausiems. Formų, spalvų ir erdvinių santykių tyrimas - visa tai daro „Lionelo Anika“ kili..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Lavinamasis edukacinis kilimėlis
  Lavinamasis kilimėlis - puiki veikla pradedančiam pasaulį pažinti Jūsų mažyliui. Minkštas, saugus, spalvingas ir įdomus kilimėlis kurstys Jūsų vaiko vaizduotę, skatins jį siekti žaislų, lavinti motorikos, koordinacijos įgūdžius.  Savybės: Itin minkštas. Su pagalvėle kaklui ar nugar..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Elephants
  Lavinamasis kilimėlis Elephants: Ypač švelni ir šilkinė medžiaga Spalvingas ir įdomus dizainas 5 nuimami žaislai Žiedai žaislams pakabinti Plaunamas ir lengvai sudedamas laikymui ar nešimui Lavina vaiko vaizduotę Stimuliuoja pojūčius Matmenys: 92 x 92 cm. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Jungle Pals
  Kilimėlis tarnauja visus pirmuosius metus ir dar ilgiau. Kūdikis atidžiai stebi spalvingas žaislų formas, pakabintas ant arkų. Palaipsniui jis pradeda ištiesti rankas link jų, bandydamas juos patraukti ir paliesti. Džiunglių kilimėlis: - Jis pritaikytas 3 svarbiausiems mažylio vystymosi eta..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • Lavinamasis kilimėlis Oball Play o Lot
  Lavinamasis kilimėlis Oball Play o Lot su žaislų lankais ant kurių sukabinti lavinamieji žaisliukai, kramtukas ir grojantis linksmasis liūtukas su švieselėmis. Groja keturios vaikiškos melodijos, girdimi 4 linksmi garsai, šviečia lemputės. Liūtuką aktyvuoja pats Jūsų vaikelis, kai liūtukas yra palie..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 83.70€
 • Lavinamasis kilimėlis Ocean
  Lavinamasis kilimėlis Ocean. Pakabinami pliušiniai žaisliukai. Lengvai surenkamas. Galima skalbti.  Bendri matmenys: 73 x 73 x 49 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Ocean Activity Gym
  Lavinamasis kilimėlis Ocean Activity Gym pagamintas iš ypač švelnios šilkinės medžiagos. Spalvingas ir įdomus dizainas. Nuimami žaislai, galima pakabinti savo norimus. Minkšti žaisliukai krabas, žuvytė, jūros žvaigždutė. Pagalvėlė. Saugus veidrodėlis, kuriame vaikas galės matyti save. Kramtukas ant ..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • Lavinamasis kilimėlis Plaza
  ..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€
 • Lavinamasis kilimėlis Star
  Spalvingas ir labai malonus liesti lavinamasis kilimėlis Jūsų vaikui. Gyvos ir ryškios spalvos. Saugus ir ekologiškas kilimėlis su žvaigždele kuri mirksi ir skamba melodija.  Matmenys: 86 x 98 x 48 cm. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Lavinamasis kilimėlis su kamuoliukais Imke
  Tai puikus lavinamasis kilimėlis su spalvotais kamuoliukais bei nameliu, tinkantis mažyliams nuo pirmų jų gyvenimo dienų! Spalvingi žaisliukai padės vystytis vaikų koordinacijos, motorikos, regos įgūdžiams. Ryškios spalvos sudomins Jūsų vaiką ir stimuliuos jo vaizduotę! Tai puikus daiktas mažajam pa..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Lavinamasis kilimėlis su užlenkiamais kraštais Wild Forest
  Lavinamasis kilimėlis su užlenkiamais kraštais Wild Forest, daugiafunkcinis kilimėlis suteiks mažajam tyrinėtojui begalinį džiaugsmą. Minkštas ir patogus kilimėlis, kuris turi du lankus su spalvingais lavinamaisiais pakabinamais žaisliukais. Garso efektai prilsilietus prie vieno iš pakabinamų žaisli..
  Mokestis: 42.15€ 51.00€
 • Lavinamasis kilimėlis Wild Safari Pop'n
  Mokomasis kilimėlis su minkštais pakabučiais, barškučiu ir veidrodžiu. Visi mokomieji kilimėliai kūdikiams yra pagaminti iš minkštos medžiagos. Gražios ir ryškios spalvos. Matmenys: 80 x 80 x 47 cm. Kilimėlis idealiai tinka vaikams nuo gimimo.   ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • LITTLE TIKES lavinamasis muzikinis kilimėlis Sway 'n Play Gym
  LITTLE TIKES lavinamasis muzikinis kilimėlis Sway 'n Play Gym su judančiu žaislų lanku pirmyn ir atgal. Judantis žaidimų lankas skatina vaiką žaisti ir liesti spalvotus minkštus žaisliukus. Galimybė įjungti melodijas kurios skamba 10 minučių (9 skirtingos melodijos). Reikalingi 4 x AA tipo elementai..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • LITTLE TIKES muzikinis lavinamasis kilimėlis Good Vibrations Deluxe Gym
  LITTLE TIKES muzikinis lavinamasis kilimėlis Good Vibrations Deluxe Gym. Skamba nepertraukiamos devynios melodijos, kurios trunka 20 minučių. Žaidimų lanas su dviem žvėreliais ir veidrodėlis. Lanką galima palenkti kai vaikas jau guli ant nugarėlės. Ant žaidimų lanko "vaikšto" papūga (Taukanas), kuri..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • Medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais
  Viskas, ko Jums reikia, yra mokomasis medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais, o gulėti ant nugaros bus įdomiau. Pirmiausia vaikas pažvelgs į spalvingus žaislus. Tada pabandykite juos paliesti, o galiausiai pagauti ir pažaisti su jais. Todėl tokie žaislai yra vieni pirmųjų, dažn..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • PLAYGRO žaidimų kilimėlis su 32 spalvotais kamuoliukais
  PLAYGRO žaidimų kilimėlis su 32 spalvotais kamuoliukais. Kilimėlio išmatavimai: 70 x 70 x 80 (IxPxA) cm. ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • PLAYGRO žaidimų maniežas su kamuoliukais Pop and Drop
  Smagiems žaidimams su kamuoliukais! Ryškios spalvos padeda vystyti regą; 30 spalvotų kamuoliukų; 3 patogūs maišeliai kamuoliukams; 4 skirtingi kamuoliukų įmetimo būdai; Prekės matmenys: 80 x 80 x 31,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojamas amžius: 0-3 metų ..
  Mokestis: 47.11€ 57.00€ 62.00€
 • SMOBY lavinamasis kilimėlis Dsicovery Playmat
  SMOBY lavinamasis kilimėlis Dsicovery Playmat su pliušiniais pakabinamais žaisliukais ir veidordėliu. Ant lankų galima pakabinti ir savo mėgstamus žaisliukus. Spalvingas ir gražus kilimėlis su Cotoons personažais. Kilimėlis turi specialų maišelį į kurį pripylus vandens, vaikas liesdamas lavins savo ..
  Mokestis: 40.69€ 49.24€
 • SMOBY lavinamasis kilimėlis Dsicovery Playmat
  SMOBY lavinamasis kilimėlis Dsicovery Playmat su pliušiniais pakabinamais žaisliukais ir veidordėliu. Ant lankų galima pakabinti ir savo mėgstamus žaisliukus. Spalvingas ir gražus kilimėlis su Cotoons personažais. Kilimėlis turi specialų maišelį į kurį pripylus vandens, vaikas liesdamas lavins savo ..
  Mokestis: 40.69€ 49.24€
 • TINY LOVE kilimėlis 3 in 1 Cozy Gymini
  TINY LOVE kilimėlis 3 in 1 Cozy Gymini tai tarsi mini lopšiukas, kuris suteikia Jums ir Jūsų vaikui saugumo, nes kilimėlio kraštai paaukštinti, o tai reiškia, kad vaikas visuomet bus kilimėlio viduje. Lankas su saugiu veidrodėliu ir kabančiais gyvūnėliais - barškučiais. Speciali kilpa, barškučiui ar..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 48.95€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Kick and Play Tiny Farm XL
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Gymini Kick and Play Tiny Farm XL žavus, naujas ir pilnas linksmybių. Užlenkiami kraštai; 2 nuimami lankai; 5 pakabinami žaisliukai; Veidrodėlis; Muzikinis spardukas. Lavinamasis kilimėlis stimuliuoja daug įvairių garsų, vaizdų, formų ir faktūrų ištirimą. St..
  Mokestis: 47.11€ 57.00€ 79.00€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Gymini® Sunny Day
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Meadow Days™ Gymini® Sunny Day turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojantis ežiukas (3 melodijos), čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai, vibruojantis laumžirgis. Lengvai sulankstomas. Matmenys: 90 x 90 cm. Tinka vaikams nu..
  Mokestis: 41.88€ 50.67€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis My Musical Friends
  TINY LOVE lavinamasis kilimėlis My Musical Friends turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojantis muzikinis spardukas su 8 melodijom ir 10 įvairių linksmų garsų, čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 53.64€ 64.90€ 69.00€
 • TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Under the Sea
  Spalvingas TINY LOVE lavinamasis kilimėlis Under the Sea turintis daug veiklos, lavins Jūsų mažylį. Grojantis muzikinis krabas, čiažantys įvairūs elementai kilimėlyje, veidrodėlis, kramtukas, barškučiai. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini 2in1
  TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini žavus pilnas linksmybių ir įdomių užsiėmimų su barškančiais ir čiažančiais elementais. 2 nuimami lankai su pakabinamais minkštais pliušiniais žaisliukais. Veidrodėlis. Kramtukai. Muzikinis centriukas su švieselėmis ir 20 linksmų melodijų. Muzikinį cen..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€ 69.00€
 • TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini 2in1
  TINY LOVE žaidimų kilimėlis Gymini Deluxe Gymini žavus pilnas linksmybių ir įdomių užsiėmimų su barškančiais ir čiažančiais elementais. 2 nuimami lankai su pakabinamais minkštais pliušiniais žaisliukais. Veidrodėlis. Kramtukai. Muzikinis centriukas su švieselėmis ir 20 linksmų melodijų. Muzikinį cen..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€ 69.00€
 • TOMY lavinamasis kilimėlis Magic Motion Playgym
  TOMY lavinamasis kilimėlis Magic Motion Playgym papuoštas gražiais, spalvotais Mikės Pūkuotuko ir jo draugų personažais. Jus ir Jūsų mažylį kilimėlis sužavės ryškiomis kontrastingomis splvomis ir gausybe skirtingos veiklos. Kilimėlis iliustruotas juokingais piešinukais. Nedidelė pagalvėlė kūdikio ga..
  Mokestis: 41.88€ 50.68€