Veiklos staliukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LITTLE TIKES edukacinis centriukas
  LITTLE TIKES edukacinis centriukas su ypatingai daug veiklos, papuoštas gražiomis pastelinėmis spalvomis. Centriukas yra visiškai saugus, tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Augant vaikui šį centriuką galima išskirti į dvi skirtingas dalis. Edukaciniame centriuke yra: teleskopas, pašto dėžutė..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 98.18€
 • LITTLE TIKES lavinamasis staliukas 5in1
  LITTLE TIKES lavinamasis staliukas 5in1 tai aktyvus treniruoklis, kuris gali tapti 5 skirtingų žaidimų centru: 1 etapas - tradiciškas - žaidimų panelėje kabantys žaisliukai. 2 etapas - leidžia vaikui žaisti sėdint. 3 etapas - leidžia vaikui žaisti atsistojus. 4 etapas - šis aktyvus treniruoklis tran..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 56.48€
 • SMOBY Cotoons interaktyvus didaktinis staliukas su garsais
  Taip puikus SMOBY staliukas su garsų ir šviesos efektais, kuris patrauks, bet kokį vaiką ir skatins jį žaisti, domėtis formomis ir spalvomis. Vienoje vietoje rasite: formelių rūšiuoklę (sudėjus teisingai pasigirsta muzikos fanfaros ir šviesos efektai), žiedų pirmaidę kuriuos reikės sumauti mažejanči..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€ 57.63€
 • SMOBY Cotoons interaktyvus didaktinis staliukas su garsais
  Taip puikus SMOBY staliukas su garsų ir šviesos efektais, kuris patrauks, bet kokį vaiką ir skatins jį žaisti, domėtis formomis ir spalvomis. Vienoje vietoje rasite: formelių rūšiuoklę (sudėjus teisingai pasigirsta muzikos fanfaros ir šviesos efektai), žiedų pirmaidę kuriuos reikės sumauti mažejanči..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€ 57.63€
 • SMOBY veiklos centriukas Cotoons Cosy Seat
  Tai labai saugus ir patogus foteliukas kūdiko žaidimamas. Vaikas jame sėdi patogiai, yra puikios apsaugos, kurios neleis Jūsų vaikui iškristi. Ant jo yra žaidimų aikštelė pilna visokių žaisliukų vaikams. Vaikui paaugus galima nuimti žaidimų aikštelę ir šis žaislas galės vaikučiui tarnauti kaip sėdim..
  Mokestis: 50.02€ 60.52€
 • SMOBY veiklos centriukas Cotoons Cosy Seat (Rožinis)
  Tai labai saugus ir patogus foteliukas kūdiko žaidimamas. Vaikas jame sėdi patogiai, yra puikios apsaugos, kurios neleis Jūsų vaikui iškristi. Ant jo yra žaidimų aikštelė pilna visokių žaisliukų vaikams. Vaikui paaugus galima nuimti žaidimų aikštelę ir šis žaislas galės vaikučiui tarnauti kaip sėdim..
  Mokestis: 50.02€ 60.52€
 • BRIGHT STARTS šokliukas/veiklos centriukas Having a Ball™ Explore & Roar Activity Jumper™
  BRIGHT STARTS šokliukas/veiklos centriukas Having a Ball Explore Roar Activity Jumper su daugybę įdomios veiklos išdėstytos aplink visą staliuką, kurių net 12. Žaidžiant šiame interaktyviame veiklos centre, formuojasi ir stiprėja vaiko kojų ir kaklo raumenys. Daug muzikos ir šviesos efektų. Pianinas..
  Mokestis: 125.66€ 152.05€
 • BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™
  BRIGHT STARTS veiklos staliukas 2-in-1 Laugh & Lights Activity Gym & Saucer™. Veiklos staliukas reguliuojamas 3 aukščio lygiais. Kėdutė kurioje vaikas sėdi sukasi ratu 360 laipsnių kampu, todėl vaikas gales pasiekti visus aplink veiklos staliuką išdėstytus žaislus. Šviečia žaidimų lankas, sk..
  Mokestis: 131.41€ 159.00€
 • CHICCO edukacinis lavinamasis staliukas
  CHICCO edukacinis lavinamasis staliukas su įvairiom veiklom tarp kurių: skaičių, raidžių ir žodžių ir dainelių mokymas anglų kalba ( taip pat lenkų kalba). Daug šviečiančių elementų, muzikos ir melodijų garsų. Piešimo lenta, maisto gaminimo vieta su mini virtuvėle, daržovių auginimo darželis, formel..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • CHICCO kūdikių treniruoklis Deluxe Gym 3in1
  Šis ypatingas kūdikių treniruoklis yra svarbus kūdikio veiklos centras, kurio šviesos, garsai ir spalvos skatina kūdikį koordinuoti savo pirmuosius judesius. Trys naudojimo būdai pagal kūdikio poreikius: kūdikis gali gulėti ant nugaros, sėdėti arba stovėti. Pagrindinis žaidimo skydelis gali būti per..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€
 • CHICCO mokomasis staliukas
  CHICCO mokomasis staliukas kuris vaiką išmokys skaičiuoti nuo 1 iki 10, tarti raides, pažinti spalvas, formas, gyvūnus (moko anglų arba italų kalbomis). Ypatingai daug gražių melodijų ir splavų efektų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • CHICCO žaidimų lankas Hippo musical gym
  CHICCO žaidimų lankas Hippo Musical Gym skirtas vaikams nuo 3 mėn. Patraukus centrinį žaisliuką groja linksmos melodijos. Kramtukai. ..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Edukacinis, motorinių įgudžių staliukas 7 in 1
  Edukacinis, motorinių įgudžių staliukas, kuris pagamintas iš medienos. Sodrios ir labai gražios spalvos sudomins vaiką žaisti ir domėtis ant staliuko išdėstytomis veiklomis. Bendri staliuko matmenys: 67 x 40 x 19 (IxPxA) cm. Svoris 5 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • FISHER PRICE žaidimų centriukas 2-in-1 Sit-to-Stand Activity Center
  FISHER PRICE žaidimų centriukas 2-in-1 Sit-to-Stand Activity Center su gausybe daug įdomios veiklos. Kėdutė kurioje sėdi vaikas sukasi 360 laipsnių kampu. Galima žaisti tiek sėdint viduje, tiek ir iš išorės stovint šalia prie žaidimų centriuko. Garso ir šviesos efektai. Reguliuojamas aukštis 3-mis p..
  Mokestis: 80.43€ 97.32€
 • Interaktyvus žaidimų centriukas 2in1
  Interaktyvus žaidimų centriukas 2in1 su daugybe įdomios veiklos ir melodijomis. Antroje lentos pusėje integruota magnetinė piešimo lenta. Kiekvieną veiklą lydi šviesos ir garso efektai. Galima tvirtinti prie lovelės krašto. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • Interaktyvus žaidimų lankas Smoby Cotoons 2in1
  Interaktyvus žaidimų lankas Smoby Cotoons 2in1 skirtas vaikams nuo 3 mėn. Tai produktas kuris auga kartu su vaiku. Šiame žaidimų stove yra, krepšinis, futbolo vartai, ir dar daug kitos įdomios veiklos. Visas veiklas lydi šviesos ir garso efektai. Išamatavimai: 67 x 49 x 53 cm. ..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 54.74€
 • Lavinamasis staliukas su šviesos ir garso efektais
  Lavinamasis staliukas su šviesos ir garso efektais. Padeda lavinti smulkiąją motoriką ir žaidimų įgūdžius. Lavina loginį mąstymą. Be aštrių kampų. Ryškios spalvos. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 38 x 38 x 30 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams 12 mėn. ..
  Mokestis: 25.62€ 31.00€
 • LITTLE TIKES lavinamasis veiklos staliukas SwitchaRoo Table 3in1
  LITTLE TIKES lavinamasis veiklos staliukas SwitchaRoo Table 3in1 su garso efektais ir daugybe veiklos, kuri išdėstyta aplink visą staliuką. Laviną smulkiają motoriką, klausą, lytėjimą, mąstyseną. Gražios pastelinės spalvos. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 6..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • LITTLE TIKES veiklos staliukas Discover & Learn Activity Center™
  LITTLE TIKES veiklos staliukas Discover & Learn Activity Center™ su daugybe įdomios veiklos aplink visą staliuką, kurių net 12. Žaidžiant šiame interaktyviame veiklos centre, formuojasi ir stiprėja vaiko kojų ir kaklo raumenys. Aplink staliuka važiuoja garvežiukas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. &n..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€ 129.00€
 • Medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais
  Viskas, ko Jums reikia, yra mokomasis medinis edukacinis motorinių įgūdžių stovas su žaisliukais, o gulėti ant nugaros bus įdomiau. Pirmiausia vaikas pažvelgs į spalvingus žaislus. Tada pabandykite juos paliesti, o galiausiai pagauti ir pažaisti su jais. Todėl tokie žaislai yra vieni pirmųjų, dažn..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis lavinamasis žaidimų stovas Bruno
  Medinis lavinamasis žaidimų stovas Bruno su kabančiais pliušiniais žaisliukais. Puikus ir tvirtas medinis žaidimų stovas skatins vaiką liesti rankytėmis ir kojytėmis kabančius žaisliukus, o tuo pačiu lavins ir fizinę koordinaciją. Kabantis pliušinis šunelis su kramtuku, čiažanti žvaigždutė. Ant stov..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • SMILY PLAY muzikinis stumdukas - žaidimų stovas 2in1
  SMILY PLAY muzikinis stumdukas - žaidimų stovas su daugybe veiklos Jūsų vaikeliui. Šviesos, garso ir melodijų efektai. Vairiukas, muzikinis pianinas su švieselėmis ir gyvūnų garsais. Paaugus vaikučiui muzikinį pultą galima nuimti nuo stumduko ir naudoti kaip atskirą žaislą. Garso stiprumo reguliavim..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • SMOBY žaidimų namelis Cotoons Discovery House
  SMOBY žaidimų namelis Cotoons su garso ir šviesos efektais. Aplink namelį išdėstyta daug vaikams įdomios veiklos. Atidaromos durelės. Kaladėlių rūšiuoklė. Skambutis. Išmatavimai: 72 x 70 x 90 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 76.03€ 92.00€ 106.87€
 • Žaidimų ir atradimų namelis Dicovery Playhouse
  Žaidimų ir atradimų namelis Dicovery Playhouse žaidimui su spalvotais kamuoliukais. Keturios skirtingos veiklos sienos, skirtos skirtingiems vystymosi etapams. 5 spalvoti kamuoliukai. Kaip nenaudojamas, lengvai susilanksto ir užima ne daug vietos. Matmenys: 74 x 74 x 74 (cm). Rekomenduojama vaikams ..
  Mokestis: 85.93€ 103.97€