Lovos

Pasirinkite kategoriją
Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Vaikiška lova CARS
  Licenzijuota vaikiška lova CARS saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas plieninis r..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova DORY
  Licenzijuota vaikiška lova DORY saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas plieninis r..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova FROZEN
  Licenzijuota vaikiška lova Frozen saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas plieninis..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova MICKEY MOUSE
  Licenzijuota vaikiška lova MICKEY MOUSE saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas pli..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova MIKĖ PŪKUOTUKAS
  Licenzijuota vaikiška lova Mikė Pūkuotukas saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas ..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova MINNIE MOUSE
  Licenzijuota vaikiška lova Minnie Mouse saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas pli..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova NINJA TURTLES
  Licenzijuota vaikiška lova Ninja Turtles saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas pl..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova PAW PATROL
  Licenzijuota vaikiška lova Paw Patrol saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas plien..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€
 • Vaikiška lova PRINCESS
  Licenzijuota vaikiška lova Princess saldžiam vaiko miegeliui su atvaizduotais gražiais garsių Disney filmukų motyvais. Tokia lova ne tik papuoš vaiko kambarį, tačiau vaikas tikrai norės miegoti tokioje lovytėje. Priekinė ir galinė lovos dalis pagamina iš labai tvirto, kieto plastiko. Tvirtas plienin..
  Mokestis: 95.50€ 115.56€