STEP2

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • STEP2 Corvette® žaislų lentyna
  Corvette® serijos naujoji žaislų lentyna yra puikis pasirinkimas mamytėms ir vaikučiams! Lentynoje yra dviejų dydžių dėžės, kuriose tilps visi jūsų daiktai Šioje skoningoje, tačiau žaismingoje lentynoje tilps žaislai, knygos, spalvojimo knygelės ir kiti jūsų vaikų daiktai Visos dėžės lengv..
  129.00€ 141.62€
  Mokesčiai: 106.61€
 • STEP2 didelis žaidimų kompleksas Adventure Lodge
  Šiame komplekse gali žaisti keletas vaikų iš karto. Galimybė lipti laiptais aukštyn ir žemyn, patekti į vieno metro aukštyje esančią stebėjimo aikštelę, žaisti su joje esančiu vairu, nusileisti žemyn čiuožyne, slėptis namuose ant žemės ar išeiti per įvairias angas. Taip pat suptis dviem supynėmis su..
  1,799.00€ 2,085.26€
  Mokesčiai: 1,486.78€
 • STEP2 iškylų stalas su skėčiu
  Iškylų stalelis su skėčiu tobulai tinka užkandžiauti, spalvinti ar net užsiimti menais ir amatais. Šis vaikiškas iškylų stalelis yra pritaikytas ikimokyklinio amžiaus vaikams ir prie jo gali laisvai susėsti šeši vaikai. Karštais vasaros mėnesiais naudojamas lauke, kieme už namo, 1,5 m skėtis suteiki..
  158.99€ 184.20€
  Mokesčiai: 131.40€
 • STEP2 kaimo namelis Countryside Cottage
  Šiuolaikinei šių dienų kiemo aplinkai šis namelis įkvėps žavingos senųjų laikų dvasios! Senųjų laikų įkvėptas namelis yra tarsi pastatytas iš akmenų ir turi skalūnų stogą Namelyje yra darinėjamos pusinės durys bei įmontuotas lovelis gėlėms Viduje yra įrengtas akmeninio stiliau židinys, vir..
  529.00€ 568.52€
  Mokesčiai: 437.19€
 • STEP2 kėdutės New Traditions
  Tvirtos universalios kėdutės puikiai tiks piešiant, darant dirbinius ir kitai veiklai! Unikalaus X formos dizaino kojos užtikrina ilgaamžiškumą ir stabilumą Kėdutes labai lengva valyti, todėl tai tetruks vos akimirką Stilingos ir linksmos spalvos puikiai derės prie vaiko kambario ar žaidim..
  63.00€ 74.43€
  Mokesčiai: 52.07€
 • STEP2 knygų spinta - daiktadėžė
  Revoliucingas dizainas bei užtikrintas saugumas, patogumas ir gera išvaizda! Knygų lentynoje telpa iki 25 cm aukščio knygos, o viršuje yra plati lentyna daiktams Galinė plokštė saugo, kad daiktai neužkristų už knygų spintos Daiktadėžė turi pritvirtintą dangtį, kuris saugiai pasikelia ir ne..
  164.79€
  Mokesčiai: 136.19€
 • STEP2 lėlių namas su balkonu Grand Balcony Dolls House
  Šio lėlių namo užpakalinė pusė yra atvira, todėl jūsų mažylių lėlės galės judėti per visus aukštus, o vienu metu su lėlių nameliu galės žaisti keli vaikai! Atvira užpakalinė pusė leidžia patogiai prieiti prie visų aukštų, kuriuose gali žaisti iškart keli vaikai Tikroviškos detalės ir švelnio..
  189.00€ 224.46€
  Mokesčiai: 156.20€
 • STEP2 lengvai valdomas kupė
  Keliaukite vairuodami šį naująjį Step2 kupė! Nauja išvaizda ir modernus dizainas Dujų dangtelis, užvedimo raktas ir veikiantis garso signalas, kad vairuoti būtų dar įdomiau Nuimamos dugno plokštės saugo kojas, kai kupė stumia mama Išlieta rankena ant stogo stūmimui Pro skaidrų stogą ma..
  113.99€ 124.25€
  Mokesčiai: 94.21€
 • STEP2 linksmybių namelis Neighborhood Fun Center
  Žaidimų namelyje yra atvira siena įvairiai veiklai, 1.22 m ilgio čiuožykla bei linksmybių kambarys „veidrodis“. Tinka žaisti grupei vaikų. Čia veiklos ras visi norintieji! Tai tikrai bus kaimynystės traukos centru! Sienoje yra lankai kamuoliukams, iškyša žiedams mėtyti bei besisukančios durys,..
  615.00€ 628.48€
  Mokesčiai: 508.26€
 • STEP2 linksmybių paplūdimys
  Turi dangtį, kuris atskiria smėlio pusę nuo vandens Sujunkite vandens bokštą ir nusileidimo takelį, kad sukurtumėte krioklį Dangtį galima naudoti atskirai arba kartu 5 dalių rinkinį sudaro vandens bokštas su čiuožykla, nusileidimo takelis ir nuimamas puodelis, ryklio formos semtuvas, puodel..
  138.00€
  Mokesčiai: 114.05€
 • STEP2 lova su žibintais Corvette
  Pažvelkite į prašmatniausią naują automobilį! Vaikams tikrai patiks ši Corvette® lenktyninė lova su šviečiančiais žibintais! Šioje lovoje yra vaikiškas čiužinys (70cm x 132cm), kurį vėliau galima lengvai pakeisti didesniu čiužiniu (95cm x 190cm). Lovoje yra įrengta lenktyninė trasa, kurioje va..
  653.67€
  Mokesčiai: 540.22€
 • STEP2 maistas 101vnt
  Daugybė žaislinio maisto iš plastiko. Puikus priedas bet kuriai Step2 virtuvei. Į komplektą įeina vaisiai, daržovės, mėsa, duona, pusryčių dribsniai, užkandžiai ir desertai (maistas gali skirtis); Nereikalingi jokie montavimo darbai; Pagaminta JAV; Suteikiama 3-jų metų garantija. ..
  49.99€
  Mokesčiai: 41.31€
 • STEP2 motociklas
  Pasodinkite savo mažylį į lenktyninio stiliaus miniatiūrinį motociklą! Šis nedidelis motociklas puikiai tiks aktyviems vaikučiams ir be abejonės bus prašmatniausia transporto priemonė! Lenktyninio stiliaus motociklas su plačiais lengvai balansuojamais ratais Tikroviški priekiniai ir užpakali..
  49.01€ 57.63€
  Mokesčiai: 40.50€
 • STEP2 namelis Welcome Home Playhouse
  Didelis ir aukštas namas vaikams, pagamintas iš kieto ir saugus plastiko, kuris gali atlaikyti daug metų. Namas yra pakankamo dydžio, kad tilptų daug vaikų ir net suaugusieji. Stoglangis apšviečia namo vidų. Per didelius langus galima stebėti žaidžiančius vaikus viduje. Namo komplekte taip pat yra: ..
  1,099.00€ 1,274.33€
  Mokesčiai: 908.26€
 • STEP2 pasakų namelis
  Šis pasakų namelis su natūralios tekstūros išore ir natūraliomis spalvomis puikiai derės jūsų kieme! Dekoratyvinis šiaudinis stogas ir žavūs langai su darinėjamomis langinėmis Didelės durys su elektroniniu durų skambučiu Viduje yra sulenkiamas stalas, virtuvėlė su kriaukle, čiaupu, virykle..
  709.00€ 758.51€
  Mokesčiai: 585.95€
 • STEP2 paspirtukas Slide Riders Giraffe
  Pasijuskite, kaip savanoje su žavingais žaisliniais gyvūnėliais! Vaizduojami mieli gyvūnėliai suteikia šiam žaislui jaukumo Žaislas turi sėdynę ir patogią rankeną Lengvo dizaino žaislus patogu laikyti ir pernešti į norimą vietą Ilgaamžė plastikinė konstrukcija tarnaus daugelį metų Maks..
  50.00€ 60.53€
  Mokesčiai: 41.32€
 • STEP2 paspirtukas Wild Slide Riders Zebra
  Pasijuskite, kaip savanoje su žavingais žaisliniais gyvūnėliais! Vaizduojami mieli gyvūnėliai suteikia šiam žaislui jaukumo Žaislas turi sėdynę ir patogią rankeną Lengvo dizaino žaislus patogu laikyti ir pernešti į norimą vietą Ilgaamžė plastikinė konstrukcija tarnaus daugelį metų Ma..
  50.00€ 60.53€
  Mokesčiai: 41.32€
 • STEP2 princesės lova Princess Palace
  Princesės nuo šiol galės miegoti patogiai, turėdamos šią minkštą, nuostabių spalvų, unikalaus dizaino karališkosios šeimos nariams skirtą lovą! Princesės nuo šiol galės miegoti patogiai, turėdamos šią minkštą, nuostabių spalvų, unikalaus dizaino lovą Ant lovos šonuose esančių turėklų patogia..
  683.50€
  Mokesčiai: 564.88€
 • STEP2 reguliuojamas krepšinio stovas
  Pasiruoškite dėti kamuolį iš viršaus, įsigiję profesionalų krepšinio stovo komplektą! Toks reguliuojamas krepšinio stovas augs kartu su vaikais. Šis vaikams skirtas krepšinio komplektas, nureguliavus stovą į žemiausią padėtį, gali būti naudojamas patalpose, o, nureguliavus į aukščiausią, – lauke. To..
  99.00€
  Mokesčiai: 81.82€
 • STEP2 sėmlio ir vandens stalas su skėčiu
  ..
  240.10€
  Mokesčiai: 198.43€
 • STEP2 smėlio dėžė
  Didelė stačiakampė smėliadėžė su dangčiu. Turi didžiulį dangtį kuris apsaugo smėlį nuo prastų oro sąlygų ar gyvūnų. Taip pat yra dekoratyviniai akmenys kampuose skirti vaikams atsisėsti. Šilta smėlinės spalva ir dėžės struktūra puikiai dera su šalia esančia aplinka. Ją galima naudoti ir kaip didelį ..
  145.00€
  Mokesčiai: 119.83€
 • STEP2 smėlio dėžė
  Didelė stačiakampė smėliadėžė su dangčiu. Turi didžiulį dangtį kuris apsaugo smėlį nuo prastų oro sąlygų ar gyvūnų. Šilta smėlinė spalva ir dėžės struktūra puikiai dera su šalia esančia aplinka. Keturios patogios vietos atsisėsti. Ją galima naudoti ir kaip didelį vazoną gelėms. Maksimalus smėlio kie..
  169.00€
  Mokesčiai: 139.67€
 • STEP2 smėlio dėžė Krabas
  Smėlio dėžė gali būti užpildoma smėliu, (talpa iki 136kg smėlio), vandeniu ar spalvotais kamuoliukais. Dekoratyvinis dangtis saugo smėlį nuo blogų oro sąlygų ar gyvūnų. Pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, atsparaus oro sąlygoms, garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Pagaminta JAV. Vidiniai smėlio dėž..
  149.99€
  Mokesčiai: 123.96€
 • STEP2 spintelė įrankiams Corvette Dresser
  Puikaus dizaino ir išvaizdos spintelė vaikų rūbams ir žaislams! Tikroviškai atrodanti tvirto plastiko spintelė įrankiams Tvarkymasis vaikams bus malonus užsiėmimas Į komplektą įeina daugybė lipdukų su lenktynių atributika (lipdukai gali skirtis) Plastikinė konstrukcija su dvigubomis sien..
  189.99€ 214.32€
  Mokesčiai: 157.02€
 • STEP2 staliukas su 2 kėdutėmis
  STEP2 staliuką su 2 kėdutėmis galima naudoti tiek viduje, tiek išorėje. Staliuko aukštis nuo grindų iki viršaus: 52 cm, todėl yra pakankamai vietos, keturiem vaikam žaisti kartu. Tvirtos 4 stalo kojos suteikia stabilumą ir saugumą. Į komplektą įtrauktos dvi lengvos kėdės su atlošais. Kėdės aukštis n..
  129.00€ 144.52€
  Mokesčiai: 106.61€
 • STEP2 svajonių tualetinis staliukas
  Būti madingai lengva su svajonių tualetiniu staliuku! Šis tualetinis staliukas padės jūsų jaunajai damai būti nepakartojamai! Aukštos kokybės grūdintas plastikinis veidrodis su įjungiamu apšvietimu Įrengti skyreliai puikiai tiks makiažo priemonėms ir kitiems daiktams susidėti Daiktus taip ..
  154.90€
  Mokesčiai: 128.02€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  129.00€ 144.52€
  Mokesčiai: 106.61€
 • STEP2 traukinio bėgių ir kelio stalas rain & Track Table
  Detalus kelio ir traukinio bėgių išvedžiotas stalas pakeičia tradicinį žaidimų kilimėlį į trijų dimensijų, kanjonų išvagotą žaidimų stalą! Baigę žaisti, žaislus sudėkite į kanjonų ertmes, o stalą uždenkite dangčiu ir naudokite jį žaidimams, piešimui ar užkandžiams! Itin didelis stalas su kelių..
  179.00€ 214.32€
  Mokesčiai: 147.93€
 • STEP2 vasaros žaidimų aikštelė Summertime Play Center
  Šioje unikalioje žaidimų aikštelėje yra smėlio dėžė, iškylų stalas ir suoliukas! Kartu yra pristatomas skėtis (skėčio spalvos gali skirtis) Dangtis apsaugo nuo gyvūnų patekimo į smėlio dėžę Prie iškylos stalo gali susėsti keturi vaikai Smėlio dėžėje yra dvi papildomos sėdynės, todėl vaik..
  279.00€ 299.00€
  Mokesčiai: 230.58€
 • STEP2 vežimėlis su tentu
  Modernus naujasis vaikiškas vežimėlis su apsauga nuo saulės. Jame išdidžiai galės keliauti du vaikai. Jame pakaks vietos ir maistui bei gėrimams! Dvi lenktos sėdynės ir atrama su išlietomis angomis Du  puodelių laikikliai ir vieta smulkmenoms, pavyzdžiui, raktams 43,2 cm x 78,7 cm len..
  175.99€ 202.44€
  Mokesčiai: 145.45€
 • STEP2 virtuvėlė Cozy Kitchen
  Virtuvėje įrengta kriauklė, šaldytuvas, orkaitė ir viryklė sužadins jūsų mažylių vaizduotę! Turi didelį priedų rinkinį (21 vnt.). „Step 2 Cozy Kitchen“ virtuvėje mažieji galės žaisti valandų valandas! Leiskite mažiesiems savo šefams atsiskleisti šioje namus primenančioje virtuvėje Įvairios s..
  109.00€ 131.49€
  Mokesčiai: 90.08€
 • STEP2 žaidimų aikštelė Clubhouse Climber
  Tai viena patraukliausių žaidimų aikštelių amerikietiškos firmos STEP2 asortimente. Aikštelę sudaro bokštelis sujungtas tiltu su nameliu ir daugybė patrauklių smulkmenų mažyliams, tokių kaip tunelis, maža čiuožykla, kopėtėlės, mažoji slėptuvė. Tinka įvairaus amžiaus vaikams, kaip viduje taip ir lauk..
  1,249.00€ 1,361.21€
  Mokesčiai: 1,032.23€
 • STEP2 žaidimų baiseinėlis
  Šiame baseinėlyje visiems bus smagu! Baseine yra dvi sėdynės Sukurtas išlaikyti 102 cm aukščio skėtį (įtrauktas į komplektą), gražiai pritvirtinamą baseino šone ir apsaugantį mažuosius nuo saulės Į komplektą įeina prie skėčio koto tvirtinami 3 piltuvėliai ir sukamas vandens ratas Special..
  99.00€ 124.25€
  Mokesčiai: 81.82€
 • STEP2 žaidimų namelis su kepimo krosenele
  Susirinkę šiame namelyje su vieta kepimui ir buvimui su draugais, jūsų mažyliai jausis tikrai laimingi! Unikalus, modernus ir įdomus dizainas – naujiena žaidimų pasaulyje Kiemelis su kepimo krosnele Kiemelyje taip pat yra suoliukas dviems Elektroninis durų skambutis, skambantis tikrovišk..
  740.00€ 793.56€
  Mokesčiai: 611.57€
 • STEP2 žaidimų namelis su terasa
  Didelė priekinė terasa – dar daugiau vietos žaidimams. Stogas saugo mažylius nuo blogo oro! Šiame stilingame žaidimų namelį mažyliai galės praleisti daugybę nepakartojamų akimirkų Terasą su suoliuku nuo saulės ir lietaus saugo stogas Name yra platus langas, kriauklė su čiaupu, viryklė su s..
  620.00€ 673.66€
  Mokesčiai: 512.40€
 • STEP2 žaisminga lentyna žaislams
  Mūsų naujoji kūrybiška lentyna žaislams yra puikus pasirinkimas mamytėms ir jų vaikučiams! Lentynoje yra dviejų dydžių daiktadėžės Joje galima laikyti žaislus, knygas, spalvojimo knygeles ir kitus daiktus. Lentyna yra skoningo ir kartu žaismingo dizaino Ko gero geriausia šios lentynos savy..
  125.01€ 139.02€
  Mokesčiai: 103.31€
 • Supamas arkliukas su garsais
  Nepakartojamos išvaizdos supamas arkliukas ! Kaip ir tradicinis arkliukas - puikus žaislas vaiko laisvalaikiui, tik turi papildomų patrauklių detalių - aptrauktas švelnia medžiaga, su balnu, kamanomis. Arkliukas saugus - lingės sukonstruotos taip, kad stipriai besisupant arkliukas nesiverstų. Arkliu..
  43.16€ 48.95€
  Mokesčiai: 35.67€
 • Mega didelė virtuvėlė vaikams Grand Luxe su priedais
  Mega didelė virtuvėlė vaikams Grand Luxe su priedais kurių rinkinyje 78 vnt. Su šviesos ir garso efektais. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Reikalingi 5 x 1,5V (AA) ir 6 x 1,5V (AAA) tipo elementai. Bendri matmenys: 127 x 167 x 35,6 cm. Svoris 38 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  689.00€ 868.00€
  Mokesčiai: 569.42€
 • Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2
  Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2 Su reguliuojama darbinio paviršiaus lenta; nulenkiama, jei reikia rašomojo stalo, arba pakeliama, jei reikia molberto; Piešimo stalas yra aukštesnis nei kiti dailės stalai, todėl galima pritaikyti augantiems vaikams ir naudoti daug metų; Did..
  150.00€
  Mokesčiai: 123.97€
 • Spalvingas žaidimų stalas su vandeniu ir kamuoliukais
  Spalvingas žaidimų stalas su vandeniu ir kamuoliukais. Rinkinyje 10 spalvotų kamuoliukų. Vandens talpykla 15 litrų. Matmenys: 71 x 80 x 80 (IxPxA) cm. Svoris 4,5 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  138.00€
  Mokesčiai: 114.05€
 • STEP2 Kuchnia Kompakt
  Step2 Kuchnia Kompakt Kuchnia wyposażona jest w 3 elektroniczne urządzenia, które wydają dźwięki: - kuchenka mikrofalowa, - bezprzewodowy telefon, - palnik kuchenny, który wydaje realistyczne dźwięki gotującej wody lub smażenia, gdy dziecko ustawi na nim odpowiednie naczynie. W górnej części ku..
  808.93€
  Mokesčiai: 668.54€
 • STEP2 lauko namelis
  STEP2 lauko namelis smagiems vaikų žaidimams kieme. Tvirta ir labai kokybiška plastmasė. Vienu metu gali žaisti keli vaikai. Elektroninis durų skambutis. Bendri namelio matmenys: 147 x 149 x 127 (IxPxA) cm. Namelio bendras svoris 41 kg. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  637.16€
  Mokesčiai: 526.58€
 • STEP2 šiuolaikiška virėjo virtuvė su priedais
  Jaunieji virėjai pamėgs gaminti, kurti ir žaisti su Step2 šiuolaikinio virėjo virtuve. Ši kompaktiška vaikų žaidimų virtuvė turi interaktyvų elektroninį viryklės degiklį su šviesomis ir realistiniais gaminimo garsais ! Šis mažylių virtuvės žaidimų rinkinys išlaiko šiuolaikinės modernios virtuvės dek..
  169.99€
  Mokesčiai: 140.49€
 • STEP2 smėlio dėžė su baseinėliu Dinozaurų sala
  STEP2 smėlio dėžė su baseinėliu Dinozaurų sala su priedais: dinozaurai, kastuvėlis, vandens puodeliai. Bendri matmenys: 76 x 107 x 69 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  190.85€
  Mokesčiai: 157.73€
 • STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Elegant Edge
  STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Elegant Edge su daugybe priedų ir aksesurų kurių šioje virtuvėlėje net 78 vnt. Matmenys: 127 x 167 x 35,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. DAUGIAU INFORMACIJOS VIDEO MEDŽIAGOJE: ..
  789.00€
  Mokesčiai: 652.07€
 • STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Grad Walk-In
  STEP2 stilinga ir didelė virtuvėlė Grad Walk-In. Rikinyje 15 priedų (ne visi kurie matomi nuotraukose ir video medžiagoje). Matmenys: 118,7 x 127 x 83,8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. DAUGIAU INFORMACIJOS VIDEO MEDŽIAGOJE: ..
  695.00€
  Mokesčiai: 574.38€
 • STEP2 stumdoma mašinėlė Buggy GT
  Stumdoma Step2 mašinėlė Buggy GT atkreips dėmesį, kai Jūs ir Jūsų mažasis vairuotojas stilingai važinėsite po miestą. Šis modernus vaikiškas vežimėlis leidžia jūsų mažyliui patogiai važinėti po kaimynystę vairuojant realistiniu vairu ir ilgai mėgautis žaidimu. Tėvai gali ilgai važinėti su savo ..
  99.99€
  Mokesčiai: 82.64€
 • STEP2 stumdomas automobiliukas MCLAREN 570S
  Uždekite džiaugsmu vairuoti geriausią, prabangų svajonių automobilį su McLaren 570S stumdomu sportiniu automobiliu. Šis Step2 vaikiškas stumdomas automobilis leidžia džiaugtis geriausiu, svajonių automobiliu. Šis šiuolaikiškas ir madingas stumdomas automobilis pasižymi novatorišku McLaren 570S ..
  119.99€
  Mokesčiai: 99.17€
 • STEP2 virtuvė Heart of the Home Kitchen™
  Vaizduotei nėra ribų šioje pilnoje virtuvėje ! Ši Step2 virtuvė yra tobulas balansas tarp tradicinio ir šiuolaikinio dizaino virtuvės elementų ! Šis didžiulis žaidimų virtuvės rinkinys vaikams turi daugybę priedų ir tikroviškų prietaisų, kuriuos vaikai ir ikimokyklinukai pamėgs. Mažieji virėjai..
  269.99€
  Mokesčiai: 223.13€
 • STEP2 žaislų dėžė Lift & Roll Toy Box™
  Patogi rankena leidžią dėžę nutempti į bet kokią vietą Dėžė turi dvi stabilumą užtikrinančias kojeles Rankeną patogu suimti Tvirti ratukai nebraižo grindų Daugiau kaip 0,08 m3 vietos žaislams, knygoms, žaidimams ir rūbams Vaikai galės nesunkiai patys pasiimti daiktus iš dėžės Dizainas..
  79.00€
  Mokesčiai: 65.29€