VIGA

Rodymas: Sąrašas / Tinklelis
Rikiuotė:
Rodyti:
 • Dėlionė iš medinių kaladėlių "Gyvūnai"
  Dėlionė iš medinių kaladėlių "Gyvūnai". Į rinkinį įeina 4 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su jūros gyventojais. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  6.95€
  Mokesčiai: 5.74€
 • Ergoterapinis lavinamasis kubas 5in1 VIGA
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, laikrodukas, piešimo kreidelėmis pagrindas, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kūrybingumui, ..
  75.01€
  Mokesčiai: 61.99€
 • Medinė balansinė lenta
  Medinė balansinė lenta, skirta balansavimui. Viena iš pirmaujančių žaislų, leidžiančių jūsų vaikui patekti į įdomų ir kūrybingą pramoginį pasaulį. Medinė balansinė lenta su cilindriniais blokais, specialiai suprojektuota mokyti: - koordinavimo, - vaizduotės, - loginio mąstymo, - balansavimo. Balansu..
  25.00€
  Mokesčiai: 20.66€
 • Medinė dėlionė Butterfly
  Medinė dėlionė drugelis „Viga Butterfly“. Dėlionė susideda iš įvairių formų ir spalvų. Puikus ir įdomus užsiėmimas vaikams. Aukštos kokybės mediena. Matmenys: 21,5 x 19,5 x 3,5 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 2 metų. ..
  14.00€
  Mokesčiai: 11.57€
 • Medinė geometrinių figūrų dėlionė
  Medinė geometrinių figūrų dėlionė. Viga geometrinių figūrų dėlionė sudomins mažuosius vaikus. Rinkinyje yra 19 skirtingų formų ir spalvų kaladėlių. Spalvingas žaidimas: lavina vaizduotę, gebėjimą mąstyti, vystyti akių ir rankyčių koordinaciją, smulkiąją motoriką, padeda atskirti spalvas ir formas. P..
  18.25€
  Mokesčiai: 15.08€
 • Medinė lėlės lovytė su pataliukais
  Rožinė medinė lovytė lėlėms. Lovytė tinkama lėlėms iki 50 cm dydžio. Medinė lovytė lėlėms pagaminta iš lakuoto medžio ir nudažyta netoksiškais ryškiais dažais, kad tiktų kiekvienam vaikui ir suteiktų daug džiaugsmo. Žaislas atitinka saugos standartus (EN71 ir ASTM). Rekomenduojamas amžius: vaikams n..
  38.00€
  Mokesčiai: 31.41€
 • Medinė lėlės lovytė su pataliukais
  Medinė lovytė lėlėms. Medinė lovytė lėlėms pagaminta iš lakuoto medžio ir nudažyta netoksiškais ryškiais dažais, kad tiktų kiekvienam vaikui ir suteiktų daug džiaugsmo. Žaislas atitinka saugos standartus (EN71 ir ASTM). Žaislas skirtas vaikams nuo 2 metų. Išmatavimai: 23 x 31 x 55,5 cm. Lovytė tinka..
  38.00€
  Mokesčiai: 31.41€
 • Medinė loginė dėlionė "Drugelis"
  Medinė loginė dėlionė "Drugelis" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą.  Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  9.27€
  Mokesčiai: 7.66€
 • Medinė loginė dėlionė "Varlytė"
  Medinė loginė dėlionė "Varlytė" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  9.27€
  Mokesčiai: 7.66€
 • Medinė loginė dėlionė 3D
  Medinė loginė dėlionė 3D įspūdis mokantis abėcėlę ir skaičius. Vienoje galvosūkio pusėje rasite abėcėlės raides, kitoje skaičius. Dėlionę sudaro 26 elementai. Matmenys: 17 x 15 x 2 cm. Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų. ..
  8.00€
  Mokesčiai: 6.62€
 • Medinė piramidė
  Medinė piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas ir formas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 6 žiedų. Piramidės matmenys: 11 x 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  13.03€
  Mokesčiai: 10.77€
 • Medinės dėlionės komplekte 12 vnt. po 4 dalis
  Medinių dėlionių komplektas 12 vnt. po 4 detales. Viga vaikiškas medinių dėlionių žaidimas tikrai sudomins vaiką. Kiekviename rėmelyje yra dėlionė iš 4 detalių. Vaiko užduotis yra įdėti spalvingas dėliones į atitinkamą rėmelį. Paprastos formos, mieli piešiniai, gražios spalvos pritrauks vaikus žaist..
  42.00€
  Mokesčiai: 34.71€
 • Medinės dėlionės komplekte 12 vnt. po 9 dalis
  Medinių dėlionių komplektas 12 vnt. po 9 detales. Viga vaikiškas medinių dėlionių žaidimas tikrai sudomins vaiką. Kiekviename rėmelyje yra dėlionė iš 9 detalių. Vaiko užduotis yra įdėti spalvingas dėliones į atitinkamą rėmelį. Paprastos formos, mieli piešiniai, gražios spalvos pritrauks vaikus žaist..
  79.00€
  Mokesčiai: 65.29€
 • Medinės kaladėlės - magnetukai Ferma
  Medinės kaladėlės - magnetukai Ferma. Medinės kaladėlės-magnetukai Farm Viga yra puikus žaislas vaikams, kuris plėtoja kūrybiškumą ir vaizduotę. Žaislas turi saugius magnetus, paslėptus bloko viduje. Kruopščiai pagamintas žaislas skatina loginį mąstymą ir vaiko rankos koordinavimą. Išmatavimai: 20 x..
  13.60€
  Mokesčiai: 11.24€
 • Medinės kaladėlės vaikams 50 vnt.
  Viga vaikiškos medinės kaladėlės Ferma padės vaikui nuo 2 metų formuoti rankų judesių tikslumą ir koordinaciją. Rinkinyje yra 50 kaladėlių su spalvingomis ir skirtingomis geometrinėmis figūromis. Kaladėlės su įvairių gyvūnų ir augalų piešiniais. Viga vaikiškų medinių kaladėlių įvairovė suteikia vaik..
  13.00€
  Mokesčiai: 10.74€
 • Mediniai spalvoti skaitliukai VIGA
  Mediniai spalvoti skaitliukai tai klasikinis žaislas, kuris ne tik padės vaikui išmokti pirmuosius matematinius veiksmus, bet ir palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, vaizduotę, atmintį ir koncentraciją! Žaislas stimuliuoja vaizduotę, praktikuoja rankinius ..
  13.00€
  Mokesčiai: 10.74€
 • Medinis kasos aparatas VIGA
  Žaisdamas su spalvingu Viga mediniu žaisliniu kasos aparatu – vaikas išmoks skaičiuoti ir atpažinti pinigus. Žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos, tinkamai apdorotas, nudažytas vaikams saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželiuose. Komplekte yra: medinis kasos aparatas su mygtuk..
  20.00€ 25.79€
  Mokesčiai: 16.53€
 • Medinis konstruktorius medinėje dėžutėje 53 el. VIGA
  Medinis konstruktorius medinėje dėžutėje, 53 elementų iš kurių galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones ir ne tik. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas su kuriuo ir teks vaikui darbuotis, varžtai, medinėms da..
  27.50€ 30.41€
  Mokesčiai: 22.73€
 • Medinis kranas - mašina su kaladėlėmis
  Medinis Viga Toys kranas turi judantį kraną ir 4 medinius konteinerius su magnetais, dėl kurių juos galima pakelti. Krano pagrindas yra sukamas. Žaislas skatina žaisti. Priekaba gali būti atkabinta ištraukiant medinį kaištį. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žais..
  17.00€
  Mokesčiai: 14.05€
 • Medinis labirintas-mašinėlė Viga
  Viga medinis mašinėlė-labirintas padeda lavinti vaiko motoriką, pažinti spalvas bei formas. Žaidimas: veskite spalvotas medines kaladėles spalvotu keliu. Mašinėlė gali būti traukiama su virvele. Mediniai žaislai yra labai mieli ir svarbūs vaikų ugdymui. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2..
  19.80€
  Mokesčiai: 16.36€
 • Medinis lavinamasis namelis su formelių rūšiuokle
  Vaikiškas medinis namelis - rūšiuoklis. Vaikiškas medinis namelis-rūšiuoklis padeda vaikams mokytis atskirti figūras ir spalvas. Žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, todėl yra saugus vaikui. Žaislo savybės: ant namo stogo yra angos skirtingoms kaladėlėms, į kurias vaikas turi sudėti ..
  20.00€
  Mokesčiai: 16.53€
 • Medinis muzikinis pianinas
  Mano pirmasis juodas pianinas. Žaislinis vaikiškas juodas medinis pianinas skirtas vaikams mėgstantiems muzikuoti. Spaudant klavišus skamba garsai. Pianinas turi: 15 baltų klavišų, 10 juodų klavišų. Išmatavimai: 40 x 30 x 25,5 cm. Žaislas skirtas vaikams nuo 18 mėnesių amžiaus. ..
  65.00€
  Mokesčiai: 53.72€
 • Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle
  Medinis policijos automobiliukas su kaladėlių rūšiuokle. Rinkinyje 6 geometrinių figūrų kaladėlės (apskritimas, kvadratas, žvaigždė) kurias vaikui reikės sumesti į automobiliuko vidų pagal formas. Automobiliuką galima traukti už virvelės. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  16.80€
  Mokesčiai: 13.88€
 • Medinis traukinukas su kaladėlėmis
  Žaislinis medinis traukinukas Viga Toys. Viga traukinukas sudarytas iš trijų vagonėlių, kuriuos galima atkabinti ar sujungti specialiu mediniu kaiščiu. Žaislas nudažytas spalvingais, vaikui saugiais dažais. Išmatavimai: 46,5 x 12 x 8 cm.  Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 18 mėnesių. ..
  24.00€
  Mokesčiai: 19.83€
 • Metalofonas Car
  Metalofonas Car spalvingas ir gražiai skambantis muzikinis instrumentas. Rinkinyje 2 kuokelės skambinti metalofonu. Matmenys: 25 x 8 x 10 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  16.51€
  Mokesčiai: 13.64€
 • Spalvotas muzikinis ksilofonas
  Medinis ksilofonas su kuriuo groti bus labai smagu. 5 išgaunamos skambėjimo natos. Gražios, sodrios spalvos. Viskas pagaminta iš medienos. Kuokelė mušti per ksilofoną. Matmenys: 30 x 18 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  14.19€
  Mokesčiai: 11.73€
 • Vaikiška medinė mozaika
  Viga Toys 2in1 vaikiškas medinis žaidimas ir mozaika. Tinka žaisti vaikų darželyje ir namuose. Komplekte yra 24 kortelės su vaizdais, kuriomis gali pasinaudoti dėliodami mozaiką iš spalvingų medinių karoliukų. Apvertus korteles yra žaidimas ­„Ludo“, kuris užtikrins nepamirštamas akimirkas vaikams. Ž..
  26.00€
  Mokesčiai: 21.49€
 • Vaikiška skalbinių džiovyklė
  Vaikiška skalbinių džiovyklė Viga Toys. Viga vaikiška sulankstoma medinė skalbinių džiovyklė su 8 segtukais. Išmatavimai: 44 x 34 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  21.00€
  Mokesčiai: 17.36€
 • Didelė medinė virtuvėlė Natural
  Įspūdingo dydžio natūralaus medžio virtuvė kiekvieno mažojo virėjo svajonė. Pagaminta iš buko medžio ir beržo faneros. Visos durys su metaliniais vyriais. Didžiulė virtuvė buvo suprojektuota taip, kad ją vienu metu galėtų lengvai žaisti keli vaikai. Virtuvės segmentus galima nustatyti bet kokia tvar..
  349.00€ 399.00€
  Mokesčiai: 288.43€
 • Edukacinis laikrodis - kaladėlių rūšiuoklis
  Edukacinis laikrodis kaladėlių rūšiuoklis. Šis žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos. Rinkinį sudaro 12 skirtingų geometrinių kaladėlių, kurios yra 12 skirtingų spalvų. Skatina vaikų kūrybiškumą, rankų ir akių koordinavimo įgūdžius. Kai vaikas skirs rodykles mokomajame laikroduke, o vėliau pradė..
  18.00€
  Mokesčiai: 14.88€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 48 dalys
  Medinis konstruktorius iš 48 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  25.00€
  Mokesčiai: 20.66€
 • Konstruktorius iš medienos kibirėlyje 68 dalys
  Medinis konstruktorius iš 68 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  28.00€
  Mokesčiai: 23.14€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Laikrodukas VIGA
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas ir šypsenėles į savo vietą laikrodyje su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas užd..
  11.30€
  Mokesčiai: 9.34€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Sraigė VIGA
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas uždengtas skaidria..
  10.00€ 11.30€
  Mokesčiai: 8.26€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Vandenynas
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiais magnetiniais stumdikliais. Žaidimą galima žaisti..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • Medinė delionė su garsais "Ferma"
  Medinė delionė su garsais "Ferma". Įstačius žvėrelį į jam skirtą vietą mediniame pagrinde, pasigirsta to žvėrelio būdingas skleidžiamas garsas. Puiki edukacinė priemonė supažindinti vaiką su gyvūnais. Matmenys: 33 x 23 x 3 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • Medinė delionė su garsais "Transportas"
  Medinė delionė su garsais "Transportas". Įstačius transporto priemonę į jai skirtą vietą mediniame pagrinde, pasigirsta tos transporto priemonės skleidžiamas būdingas garsas. Matmenys: 33 x 23 x 3 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • Medinė loginė dėlionė "Kiaušinis ir višta"
  Medinė loginė dėlionė "Kiaušinis ir višta" iš 21 elemento rinkinyje. Loginis žaidimas kuris skatins vaiką sudėlioti medinę dėlionę pagal eiliškumą į tam skirtą pagrindą.  Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  9.27€
  Mokesčiai: 7.66€
 • Medinė loginė dėlionė Ferma
  Medinė loginė dėlionė Ferma su medinėmis kaladėlėmis, kurias reikės sumauti ant stripelių ir taip surinkti gyvūno atvaizdą. Puikus ir įdomus žaidimas lavinantis mąstyseną, rankų koordinaciją. Rinkinyje 9 medinės kaladėlės. Galimybė surinkti 4 žvėrelių atvaizdus. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  13.03€
  Mokesčiai: 10.77€
 • Medinė loginė dėlionė Safari
  Medinė loginė dėlionė Safari su medinėmis kaladėlėmis, kurias reikės sumauti ant stripelių ir taip surinkti gyvūno atvaizdą. Puikus ir įdomus žaidimas lavinantis mąstyseną, rankų koordinaciją. Rinkinyje 9 medinės kaladėlės. Galimybė surinkti 4 žvėrelių atvaizdus. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  13.03€
  Mokesčiai: 10.77€
 • Medinė loginė dėlionė VIGA
  Medinė loginė dėlionė su spalvotomis įvairių formų (stačiakampis, apskritimas, kavdratas, trikampis) formelėmis, kurios maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančius išpjovimus. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Medis pa..
  11.70€ 14.48€
  Mokesčiai: 9.67€
 • Medinė maitinimo kėdutė lėlei VIGA
  Sulankstoma žaislinė rožinė medinė maitinimo kėdė – skirta lėlėms iki 45 cm. Išmatavimai: 25,5 x 25 x 47 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 2 iki 5 metų. ..
  23.00€
  Mokesčiai: 19.01€
 • Medinė pjaustoma pica VIGA
  Medinė pjaustoma pica, kuri padalinta į 6 lygias dalis. Kiekvieną dalį galima atskirti su specialiu visiškai saugiu vaikui peiliu. Picos dalys sulipintos lipdukais. Kiekvieną picos dalį galima "pagardinti" pievagrybiais, žaliaja paprika, pamidorų skiltelėmis. Picos skersmuo 20 cm. Lėkštutės skersmuo..
  15.00€ 17.96€
  Mokesčiai: 12.40€
 • Medinė virtuvėlė Tantastic Kitchen
  Medinė virtuvėlė su priedais. Rinkinyje mediniai priedai prie virtuvėlės. Išmatavimai: 60 x 30 x 80 (IxPxA) (cm). Aukštis iki stalviršio 50 cm. Produktas pažymėtas CE ženklu. Tvirta, aukštos kokybės mediena. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  93.88€
  Mokesčiai: 77.59€
 • Medinės kaladėlės su raidėmis ir skaičiais VIGA
  Rinkinyje yra 100 spalvotų kaladėlių, sudarytų iš raidžių, skaičių, atimties ir daugybos simbolių. Tai puikus sprendimas jūsų vaikui mokytis per žaidimą abėcėlės ir skaičiuoti iki 10. Formų įvairovė leidžia vaikams sukurti unikalius pastatus, miestus ir įrenginius. Kaladėlės supakuotos į plastikinį ..
  23.00€ 26.00€
  Mokesčiai: 19.01€
 • Medinės pjaustomos daržovės
  Žaislinis daržovių smulkinimo rinkinys yra puikus žaislas, kuris žymiai paįvairins pramogų mėgdžiojimą suaugusiesiems. Kai tėvai ruošia valgį virtuvėje, kūdikis gali imituoti savo veiklą, darydamas tai saugiai mediniu pagaliuku. Tokių žaislų dėka vaikas nuo mažens ruošiasi užduotims, kurios jo lauks..
  14.50€
  Mokesčiai: 11.98€
 • Mediniai ledai
  Mediniai vaisiniai ledai su braške. Mediniai vaisiniai ledai su braškė pagaminti taip, kad atrodo, kaip tikri. Komplekte yra 4 sluoksniai ledų, kuriuos puošia raudona braškė. Ledų sluoksnius galima sujungti tarpusavyje, sudedant elementus ant medinio kaiščio. Tai tobulas papildymas kiekvieno vaiko v..
  7.50€
  Mokesčiai: 6.20€
 • Mediniai medicinos įrankiai mažajam daktarui lagaminėlyje VIGA
  Mediniai medicinos instrumentai mažajam daktarui lagaminėlyje. Rinkinyje 10 vnt medicinos įrankių: švirkštas, plaktukas, termometras, stateskopas, tabletės ir kt. Tinka vaikams nuo 36 mėn. ..
  11.30€ 12.16€
  Mokesčiai: 9.34€
 • Mediniai pjaustomi vaisiai
  Dėka apsauginio peilio, kuris pagamintas iš medžio, vaikas gali lengvai "supjaustyti" vaisius. Žaisdamas kartu, kiekvienas tėvas ateityje galės išmokyti vaiką naudoti aštrius virtuvės aksesuarus. Papildomas pranašumas yra tai, kad visi gaminiai yra sujungti su „Velcro“, o tai suteikia begalinį džiau..
  14.50€
  Mokesčiai: 11.98€
 • Mediniai pjaustomi vaisiai ir daržovės VIGA
  Mediniai pjaustomi vaisiai ir daržovės su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius, daržoves, žuvį ir vištos kulšę. Daržovės ir kiti produktai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 12 pjaustomų priedų, lentelė ir peilis. ..
  28.67€
  Mokesčiai: 23.69€
 • Medinis darbastalis vaikams VIGA
  Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais įvairiems meistro darbams atlikti. Dėžutė naudojama dalims susidėti. Rinkinyje 25 medinių įrankių: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, vinukai, lentelės sukti. Tai puikus rinkinukas vaikams, kurie mėgsta kažką konstruoti, veržti, ka..
  18.00€ 19.98€
  Mokesčiai: 14.88€
 • Medinis edukacinis staliukas Ferma VIGA
  Medinis edukacinis staliukas Ferma. Matmenys: 60 x 60 x 96 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  75.00€ 101.07€
  Mokesčiai: 61.98€
 • Medinis gimtadienio tortas su vaisiais VIGA
  VIGA medinis, pjaustomas tortas, idealiai tinka vizualiniam ir motoriniam koordinavimui, skatina kūrybišką žaidimą, ugdo vaizduotę, praturtina žodyną. "Perpjaunamas" į 6 lygias dalis. Žvakutė. Vaisiai papuošimui. Torto skersmuo 23 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  15.00€ 16.22€
  Mokesčiai: 12.40€
 • Medinis grožio rinkinys mergaitėms VIGA
  Grožio rinkinys mergaitėms iš medienos kurių rinkinyje 9 vnt. Rinkinys susideda iš: kosmetinė, veidrodėlis, šukos, lūpdažis, lako buteliukas, kvepalų buteliukas ir kt. Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  12.45€
  Mokesčiai: 10.29€
 • Medinis karutis su kaladėlėmis
  Medinis stumdukas su medinėmis, splavotomis kaladėlėmis. Rinkinyje viso 36 medinės kaladėlės. Ratukai juosti gumele. Pagaminta iš natūralios medienos. Išmatavimai: 41 x 32,5 x 46 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  31.57€
  Mokesčiai: 26.09€
 • Medinis labirintas Obuolys ir kirmėlytė VIGA
  Viga spalvingas medinis vėrimo žaidimas Obuolys su kirmelyte – sudomins vaiką ir norėsis su juo žaisti vėl ir vėl. Žaislas idealus mažoms rankoms. Neribotas skaičius derinių, kaip bus žalios kirmelytės pervertas obuolys. Tai paskatins vaiko smalsumą, vaizduotę ir linksmins daug valandų. Žais..
  8.50€
  Mokesčiai: 7.02€
 • Medinis labirintas Sūris ir pelytė VIGA
  Viga spalvingas medinis vėrimo žaidimas Sūris ir pelytė – sudomins vaiką ir norėsis su juo žaisti vėl ir vėl. Žaislas idealus mažoms rankoms. Neribotas skaičius derinių, kaip bus pilkos pelytės pervertas geltonas sūris. Tai paskatins vaiko smalsumą, vaizduotę ir linksmins daug valandų. Žaislas..
  8.50€
  Mokesčiai: 7.02€
 • Medinis šunelis traukiamas už virvelės VIGA
  Nuostabus traukiamas žaislas šuniukas skirtas vaikams žengiantiems pirmuosius žingsnius. Traukiant vaikui šuniuką – jis linksmai važiuodamas judės ir vizgins uodegytę, tai suteiks daug džiaugsmo. Pagamintas iš lakuoto medžio ir nudažytas netoksiniais dažais. Žaidimas moko vaikus susipažint..
  12.00€
  Mokesčiai: 9.92€
 • Medinis švytuojantis drambliukas su kaldėlėmis
  Medinis balansinis drambliukas. Komplekte yra: dramblys, 36 skirtingų spalvų bei trijų dydžių, medinės cilindrinės kaladėlės ir kauliukas su spalvomis. Tinka žaisti namuose ir darželiuose. Viga medinis spalvotas balansinis drambliukas formuoja vaikių rankų judesių tikslumą, koordinaciją, skatina vai..
  12.80€
  Mokesčiai: 10.58€
 • Medinis žaidimas mažiesiems Hit & Jump
  Medinis žaidimas mažiesiems Hit & Jump, kuriame su mediniu plauktuku reikės trinktelėti per gyvūnėlių apačioje esančią lentelę, kad žvėreliai iššoktų iš dėžutės. Įdomus ir linksmas žaidimas mažiesiems. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  17.09€
  Mokesčiai: 14.12€
 • Medinių geometrinių kaladėlių loginis žaidimas
  Puikus medinis loginis žaidimas „Geometrinės figūros“ patogioje ir praktiškoje dėžutėje. Komplekte yra 48 skirtingų formų ir spalvų medinės formos. Baigus žaidimą – visos kaladėlės bus saugiai sudėtos į dėžutę. Žaislas palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, va..
  20.00€
  Mokesčiai: 16.53€
 • Medinių kaladėlių piramidė
  Mediniai „Viga“ blokeliai yra vieni iš pirmaujančių žaislų, kurie leis Jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų linksmybių pasaulį. Spalvingą ir linksmą rinkinį sudaro 6 įvairaus dydžio mediniai kubai, skirti bokštui statyti. 6 spalvingi estetiškai sukurti blokai. Kiekvienas blokas buvo papuoštas: ..
  18.83€
  Mokesčiai: 15.56€
 • Medinių kaladėlių rinkinys kibirėlyje 50 vnt.
  Medinės „Viga“ kaladėlės yra vienos iš nuostabiausių žaislų, kurios ilgą laiką tarnaus ir suteiks džiaugsmą jūsų vaiku. Žaidžiant su kaladėlėmis, vaikas formuoja rankų judesių tikslumą, koordinaciją, skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Komplektą sudaro 50 spalvingos kaladėlės su spalving..
  13.32€
  Mokesčiai: 11.01€
 • Medinių kaladėlių rinkinys kibirėlyje 75 vnt.
  Medinės „Viga“ kaladėlės yra vienos iš nuostabiausių žaislų, kurios ilgą laiką tarnaus ir suteiks džiaugsmą jūsų vaiku. Žaidžiant su kaladėlėmis, vaikas formuoja rankų judesių tikslumą, koordinaciją, skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Komplektą sudaro 75 spalvingos kaladėlės su spalving..
  18.25€
  Mokesčiai: 15.08€
 • Metalofonas Crocodile
  Metalofonas Crocodile spalvingas ir gražiai skambantis muzikinis instrumentas. Rinkinyje 2 kuokelės skambinti metalofonu. Matmenys: 25 x 8 x 10 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  16.51€
  Mokesčiai: 13.64€
 • Mini kelio ženklai
  Rinkinyje atrasime pagrindinius kelio ženklus. Juos galės vaikai naudoti savo žaidimuose. Priemonę galime naudoti mokinant vaikus pagrindinių saugaus eismo taisyklių. Tinka vaikams nuo 3 metų. Pagaminti iš medienos. Ženklo išmatavimai: 2,5 x 7,5 cm.   ..
  8.40€
  Mokesčiai: 6.94€
 • Pjaustomi vaisiai - formelių rūšiuoklis
  Vaikiški mediniai pjaustomi vaisiai. Viga žaisliniai medinės pjaustomi vaisiai yra puikus priedas vaikams šeimininkaujantiems virtuvėlėse. Puselės laikosi kartu velkro lipukų pagalba, todėl juos pjaustyti galima daug kartų. Komplekte yra: medinė pjaustymo lentelė. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo..
  10.00€
  Mokesčiai: 8.26€
 • Pjaustomos daržovės - formelių rūšiuoklis
  Vaikiškos medinės pjaustomos daržovės. Viga žaisliniai medinės pjaustomos daržovės yra puikus priedas vaikams šeimininkaujantiems virtuvėlėse. Puselės laikosi kartu velkro lipukų pagalba, todėl juos pjaustyti galima daug kartų. Komplekte yra: medinė pjaustymo lentelė. Rekomenduojamas amžius: vaikams..
  10.00€
  Mokesčiai: 8.26€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Vaikiška lyginimo lenta. Viga vaikiška sulankstoma medinė lyginimo lenta su lygintuvu. Lyginimo lenta apvilkta medvilnine medžiaga, dėl kurios lyginimas bus efektyvesnis. Išmatavimai: 51 x 30 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  28.00€
  Mokesčiai: 23.14€
 • Vaikiškas medinis įrankių rinkinys lagamine VIGA
  Nuostabių spalvų vaikiškas Viga Toys medinis įrankių lagaminas su priedais labai patiks vaikams. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra: lagaminas, atsuktuvas, p..
  25.00€
  Mokesčiai: 20.66€
 • Vaikiškas medinis įrankių rinkinys su atsuktuvu lagamine VIGA
  Nuostabių spalvų vaikiškas Viga Toys medinis įrankių lagaminas su priedais tikrai patiks vaikams mėgstantiems konstruoti. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Mediniai elementai nulakuoti ir nudažyti vaikui saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Rinkinyje yra 13 įrankių..
  30.00€
  Mokesčiai: 24.79€
 • Vaikiškas žvejybos rinkinys '"Pagauk žuvelę"
  Vaikiškas mažojo žvejo rinkinys dėžutėje kurioje gyvena žuvys, o jas vaikui reikės sugauti su rinkinyje esančiomis meškerėmis. Rinkinyje 20 žuvelių, 3 meškerės. Dėžutės matmenys: 25 x 19 x 4 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  15.93€
  Mokesčiai: 13.17€
 • VIGA medinis stumdukas
  Medinis stumdukas su gausybe daug įdomios veiklos, išdėstytos ant stumduko pagrindo. Labirintas. Skaitliukai. Krumpliaračiai. Guminiai ratukai kurie nebraižo paviršiaus. Bendri išmatavimai: 34 x 32 x 45,5 (IxPxA) cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  54.74€
  Mokesčiai: 45.24€
 • VIGA medinis stumdukas
  Medinis stumdukas su gausybe daug įdomios veiklos, išdėstytos ant stumduko pagrindo. Labirintas. Skaitliukai. Laikrodukas. Krumpliaračiai. Guminiai ratukai kurie nebraižo paviršiaus.  Bendri išmatavimai: 30 x 34,5 x 48,5 (IxPxA) cm. Produktas paženklintas CE ženklu. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  44.89€
  Mokesčiai: 37.10€
 • Virtuvinis baldų komplektas mažiesiems kulinarams
  Rinkinys, kuris pradžiugins kiekvieną mažą virėją ir net būrelį mažų virėjų. Idealiai tinka ikimokyklinio ir vaiko kambaryje. Baltos, modernios spalvos su medžio elementais puikiai derės prie madingų interjerų. Spintelės garantuoja daug vietos žaislų maistui laikyti. Dėl tikroviško virtuvės interjer..
  725.00€
  Mokesčiai: 599.17€