Buitiniai prietaisai

      

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele
  KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele, pagaminta garsios įmonės Klein ir turi gamintojo Miele licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromos / uždaromos durelės su On/Off mygtuko funkcija; 4 plovimo funkcijos: vandens leidimas, skalbimas,..
  Mokestis: 46.68€ 56.48€
 • SMOBY lyginimo lenta su priedais
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Tefal lygintuvas su garsais, purkštuvas, pakabos. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi nuo 45 ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • SMOBY vaikiškas siurbliukas Rowenta mini
  SMOBY vaikiškas siurbliukas Rowenta mini kuris veikia kaip tikras siurblys ir skleidžia siurbliui būdingus garsus. Su tokiu siurbliuku vaikas mokysis palaikyti tvarką ir švarą namuose. Siurbliuko ratukai sukasi, todėl siurbliuką galima tempti. Išmatavimai: 23 x 14 x 12 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta mini
  SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta mini su tikrais siurblio garsais. Išsiima filtras kaip tikrame siurblyje. Paspaudus įjungimo mygtuką įsijungia siurblys ir skleidžia jam būdingus garsus. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • STEP2 mano kapyklėlė
  Kilnojama kepyklėlė tiks bet kurioje vietoje! Mažasis jūsų kepėjas galės kartu su jumis kepti savo nuosavoje kepyklėlėje! Imkite sudedamąsias dalis, sumaišykite ir iškočiokite tešlą Pjaustymo lentą galima nuimti, taip padarant daugiau vietos Orkaitėje esančios lemputės leidžia aiškiai maty..
  Mokestis: 45.45€ 54.99€ 69.22€
 • Vaikiška skalbimo mašina Little Helper
  Vaikiška skalbimo mašina Little Helper, pagaminta garsios įmonės Casdon ir turi gamintojo Little Helper licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromas stalčius milteliams; Atidaromos / uždaromos durelės; On/Off mygtuko funkcija; 3 pl..
  Mokestis: 44.28€ 53.58€
 • ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu
  ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu namų darbų ruošos darbams atlikti ir padėti mamytei lyginti rūbelius. Žaislas visiškai saugus. Lyginimo lenta susilenkia kai yra nenaudojama. Rinkinyje: lyginimo lenta su lygintuvu. Išmatavimai: 53 x 21 x 53.5 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Vaikiška siuvimo mašina Fashion Passion
  Vaikiška siuvimo mašina Fashion Passion sukurta stilingiems drabužėliams siūti ir modeliuoti. Siuvimo mašina yra visiškai saugi vaiko darbui, nes adatos vieta apsaugota specialia permatoma apsauga, kuri netrugdo siuvimo darbams. 2 siuvimo greičių pasirinkimai. Rinkinyje: metras, spalvoti siūlai, ada..
  Mokestis: 56.00€ 67.76€
 • Vaikiška siuvimo mašina SIMBA
  Vaikiška siuvimo mašina lėlės rūbeliams siūti ir modeliuoti. Siuvimo mašina sukurta taip, kad vaikas dirbdamas ir siūdamas su ja nesusižalotų, nes siuvimo mechanizmas saugiai uždengtas. Kad siuvimo mašina veiktų yra specialus pedaliukas kurį paspaudus imama siūti. Rinkinyje: manekenas rūbeliams pama..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€