Chi Chi Love šuneliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHI CHI Love stilingas šunelis Style Up
  Tai mielas ir labai gražus šuniukas Chi Chi Love šunelis vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Šunelis Style turi didelį rinkinį grožio priemonių: šukas, segtukus, blizgučius, gumytes ir ilgus plaukučius, kuriuos bus galima šukuoti, kaip tik panorės Jūsų vaikas. Šis šuniukas bus puiku..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • CHI CHI Love šunelis Denim Fashion
  Tai mielas ir labai gražus CHI CHI Love šunelis Denim Fashion Jūsų vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Šunelis turi dailius sportinius rūbelius, krepšį, žaismingą palaidinę. Šis šuniukas bus puikus Jūsų vaiko draugas. Švelnus ir minkštas. Žaislas mokys vaiką rūpintis. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€ 34.46€
 • Chi Chi Love šunelis Glam Fashion
  Chi Chi Love šunelis Glam Fashion taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyje gra..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€ 37.36€
 • Chi Chi Love šunelis Leo Fashion
  Chi Chi Love šunelis Leo Fashion taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyje graž..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€ 37.36€
 • Chi Chi Love šunelis Summer Time
  SIMBA Chi Chi Love šunelis Summer Time taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyj..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • CHI CHI Love šunelis Zipper
  Tai mielas ir labai gražus CHI CHI Love šunelis Zipper Jūsų vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Šunelis turi dailius sportinius rūbelius, krepšį, žaismingą palaidinę. Šis šuniukas bus puikus Jūsų vaiko draugas. Švelnus ir minkštas. Žaislas mokys vaiką rūpintis. Lankstosi kojelės. Ti..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€ 34.46€
 • Chi Chi Love šuniukas Vampire
  Nuo šiol SIMBA Chi Chi Love šuniukas  Vampire  taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą tašytę "karstelį". Ant šunėlio nugaros užaugę s..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • CHI CHI Love šuniukas Moro Camo Fashion
  CHI CHI Love šuniukas Moro Camo Fashion Jūsų vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Gyvūnėlis turi tašytę, puošnius rūbelius - visi šunelio aksesuarai militaristinio stiliaus. Šis šuniukas bus puikus Jūsų vaiko draugas. Švelnus ir minkštas, lanksčios kojytės. Žaislas mokys vaiką rūpint..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€ 34.46€
 • Chi Chi Love šuniukas su šviečiančia apykakle
  SIMBA šuniukas Chi Chi Love taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelis aprengtas taip, kad atrodytų kuo gražiau ir..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€