Chi Chi Love šuneliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHI CHI Love stilingas šunelis Style Up
  Tai mielas ir labai gražus šuniukas Chi Chi Love šunelis vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Šunelis Style turi didelį rinkinį grožio priemonių: šukas, segtukus, blizgučius, gumytes ir ilgus plaukučius, kuriuos bus galima šukuoti, kaip tik panorės Jūsų vaikas. Šis šuniukas bus puiku..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Chi Chi Love šunelis Leo Fashion
  Chi Chi Love šunelis Leo Fashion taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyje graž..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€ 37.36€
 • Chi Chi Love šunelis Summer Time
  SIMBA Chi Chi Love šunelis Summer Time taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyj..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Chi Chi Love šuniukas Vampire
  Nuo šiol SIMBA Chi Chi Love šuniukas  Vampire  taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą tašytę "karstelį". Ant šunėlio nugaros užaugę s..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • CHI CHI Love šuniukas su pulteliu
  CHI CHI Love šuniukas su pulteliu kurio pagalba nuspaudus mygtukus šunelis lodamas eina pirmyn/atgal ir vizgina uodegą. Pultelio laido ilgis iki šunelio 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. ..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€