Darbastaliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ECOIFFIER darbastalis Mecanics
  Su šiuo rinkiniu prasideda mažojo meistro didieji mechaniko darbai. Vaikutis galės, kalti, sukti, veržti, pjauti, matuoti. Visi įrankiai susideda į savo vietas. Rinkinyje 25 priedai įvariems darbams atlikti. Išmatavimai: 38 x 24,5 x 60 (IxPxA) (cm). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plakt..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch WorkBench
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch WorkBench - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių: plaktukas, raktas, replės, e..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • SIMBA ABC vaikiški darbo įrankiai
  SIMBA ABC vaikiški darbo įrankiai su tikroviškais tiems įrankiams būdingais garsais. Ant įrankių nuspaudus įjungimo mygtuką, pradeda dirbti įrankis ir pasigirsta tikroviški garsai. Įrankiai visiškai saugūs, galimybės susižaloti nėra. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker
  SMOBY darbastalį sudaro net 79 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 56 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Center
  SMOBY darbastalį sudaro net 92 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 79 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate
  SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate sudaro net 95 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 49 x 39 x 103..
  Mokestis: 73.95€ 89.48€
 • SMOBY darbastalis Planes
  SMOBY darbastalis Planes sudaro 20 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant ir veržiant  O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas, su kuriuo vaikas galės suvaržyti filmuko "Planes" pagrindinį herojų Dusty. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas t..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • SMOBY darbastalis Planes
  Komplektą sudaro 15 elementų: kryžminis atsuktuvas, replės, rankinis atsuktuvas, 4 varžtai, ir lėktuvėlis Dusty iš atskirų dalių. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos surenkant visų pamėgtą lėktuvėlį Dusty. Stovas ant ratukų, kurį galima nusistumti kur tik panorėjus. O svarbiausia, kad visi įr..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • SMOBY įrankių stovas CARS
  Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar jis galės kiek norės kalti, išsukinėti, įsukinėti. Į komplektą įeina daug įrankių: plaktukas, raktas, replės, elektrinis atsuktuvas irr dar daug kitų aksesuarų. Tai pat yra mašinėlė iš Disney Cars kolekcijos, kurią galima išrinkti, surinkti ir net pripilti kur..
  Mokestis: 54.81€ 66.32€
 • SMOBY mažojo meistro stalas Black & Decker
  Tai puikus Smoby Black & Decker darbastalis, kuris suteiks Jūsų mažyliui daug įdomios ir įvairios veiklos. Šiame rinkinyje yra 80 įvairiausių priedų su kuriais vaikas galės varžyti, kalti, sukti ir kt. Šis kūrybinis darbastalis lavins vaiko vaizduotę, mokins pažinti instrumentus, bei kaip su jai..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • SMOBY mažojo statybininko liemenė, šalmas ir priedai
  SMOBY mažojo statybininko liemenė, šalmas ir priedai- pagaminti garsios įmonės Smoby, leis Jūsų vaikui pasijusti tikru statybininku. Priedai: veržliaraktis telefonas ir statybinko vardinė kortelė. Išmatavimai: ilgis - 48 cm, plotis 39 cm. Vaikams nuo 3m.   ..
  Mokestis: 31.05€ 37.57€
 • SMOBY mechaniko dėžė su įrankiais ant ratukų
  SMOBY darbastalis Black&Decker kurio komplektą sudaro 19 įvairių mažojo meistro elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos. O svarbiausia tai, kad šitą žaislą jis visada galės pasiimti kartu, nes iš stovo pasidaro patogus lagaminas ant ratukų. O svarbiausia, kad visi įrankiai saugūs, v..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  Mokestis: 106.61€ 129.00€ 144.52€
 • Darbastalis vaikams su 60 elementų
  Darbastalis vaikams su 60 elementų įvariems darbams atlikti. Darbastalis su šviesos ir garso efektais, kad žaidimas atrodytų kuo tikroviškesnis. Mašinos variklio imitaciją, kurį reikės suremontuoti, o suremontavus, klausytis ar pagaliau jau tinkamai veikia variklis (leidžia specifinius variklio gars..
  Mokestis: 93.11€ 112.66€
 • SMOBY darbastalis su McQueen'u ir nusileidimo kalneliu CARS3
  SMOBY darbastalis su McQueen'u ir nusileidimo kalneliu CARS 3. 94 elementai. Išmatavimai: 110 x 34 x 110 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 71.57€ 86.60€