Mašinėlių garažai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BOIKIDO medinis garažas su 2 mašinėlėm
  BOIKIDO medinis garažas su 2 mašinėlėm. Išmatavimai: 33 x 18 x 19 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€ 27.51€
 • KIDKRAFT 3 aukštų medinis garažas Deluxe Garage Set
  Puiki dovana šeimoms turinčioms daugiau nei vieną vaiką. Garažas pagamintas iš medienos. Vaikai gali žaisti valandų valandas ir kiekvienas žaidimas bus kitoks. Rinkinyje yra : automobilių plovykla, bilietų kasos, 6 automobiliai ir sunkvežimiai, 4 žmonės, sraigtasparnių kilimo zona. Produktas pagamin..
  Mokestis: 105.79€ 128.01€ 135.83€
 • KIDKRAFT policijos ir gaisrinės stotis 2in1
  Moderni medinė policijos ir gaisrinės stotis 2in1, kuriame mažyliai ras begalę veiklų. Ilgam užims Jūsų vaikus. 3 aukštai. Net 12 kambarių, kuriuose bus galima žaisti. 28 dalys. Didelė stotis kurioje vienu metu gali žaisti keli vaikai. Namą galima uždaryti, kai vaikai nebežais. 3 gelbėtojų transport..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€ 202.44€
 • MAJORETTE 5 aukštų automobilių parkavimo aikštelė
  Tai įspūdinga 5 aukštų miesto stovėjimo aikštelė - garažas su nuostabiais nusileidimais, specialiu liftu, mašinų plovykla, automobilių taisymo servisas. Komplektacijoje yra 1 modeliukas. Šio garažo matmenys: 73 cm (aukštis) x 53 cm (plotis) x 56 cm (ilgis). Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€
 • Mašinėlių garažas su liftu ir 3 aukštais
  WADER 3 aukštų garažas su 2,3 metrų trasa - puiki dovana berniukui, kuris mėgsta mašinėles ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Trasa labai lengvai surenkama su Click to Click sistema. Pagaminta iš tvirto ir ko..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • SMOBY mano didelis garažas Vroom Planet
  Stebūklingas žaidimų pasaulis patiems mažiausiems. Šiame rinkinyje vaikas galės rasti daug skirtingos veiklos. Čiuožyklą, nuo kurios galima bus nusileisti iš trečiojo aukšto, paslaptingi vartai, liftas, remonto dirbtuvės, mašinų plovykla, kuro užpilimo degalinė, malūnsparnio aikštelė. SMOBY Vroom Pl..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 72.12€
 • SMOBY Vroom Planet mano pirmasis garažas
  Stebūklingas žaidimų pasaulis patiems mažiausiems. Šiame rinkinyje vaikas galės rasti daug skirtingos veiklos. Estakadą, liftą, automatinę mašinų ployklą, kuro užpilimo degalinę, malūnsparnio aikštelę. SMOBY Vroom Planet vaikiškas garažas pagamintas iš kokybiškos ir tvirtos plastmasės. Garažą lengva..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 37.36€
 • WADER 3 aukštų garažas su 3 metrų trasa
  WADER 3 aukštų garažas su 3 metrų trasa puiki dovana berniukui kuris mėgsta mašinėlės ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Trasa labai lengvai surenkama su Click to Click sistema. Pagaminta iš tvirto ir kokybiš..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • WADER 3 aukštų parkavimosi garažas
  WADER 3 aukštų parkavimosi garažas puiki dovana berniukui kuris mėgsta mašinėlės ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės, kelip ženklai. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Pagaminta iš tvirto ir kokybiško plastiko. Garaže įrengtas liftas, automobili..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • WADER garažas su trasa Town Safari 5.5 m.
  WADER garažas su trasa Town Safari ir trimis mašinėlėmis, estakada, garažu, o svarbiausia, kad trasos ilgis net 5,5 metro. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Trasa labai lengvai surenkama su Click to Click sistema. Pagaminta iš tvirto ir kokybiško plastiko. Trasos išmatavi..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • BBURAGO mašinėlių garažas su 2 modeliukais Street Fire
  Tai trijų aukštų garažas su 2 metalinėmis mašinėlėmis, rampomis, pakeliamais barjerais, liftu ir nusileidimo trasomis. Čia yra viskas, ko reikia mašinėlėms! Viršutiniame aukšte yra patikros platforma bei vieta helikopteriui. Žemesniuose aukštuose rasite degalinę, mašinų plovyklą, stovėjimo aikštelę ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • CHICCO mašinėlių garažas
  Vieta, kur gali stovėti visi „Turbo Kula“ automobiliai ir pasiruošti naujiems nuotykiams! Keturių lygių 37 cm aukščio čiuožykla kiekviename aukšte leidžia įlipti į vis greitesnį turbo rutulį ir nusileisti ant pagrindinio kelio į miestą. Komplekte yra 1 geltonas „Turbo Kula“ automobilis. Lengva surin..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa
  CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa ir dviem šauniom mašinėlėm rinkinyje. Trasa turi: pakeliamąjį užtvarą, linksmuosius nusileidimo kalnelius lenktynėm, po lenktynių mažieji lenktyninkai gali užsipilti degalų degalinėje, kuri šviečia ir skleidžia kuro pilimo garsus. Galima apsilankyti servis..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas 2 in 1
  FISHER PRICE Little People pilis / kalnų miestas tai produktas kuris skirtas vaikams nuo 18 mėn. Šis žaislas įdomus tuom, kad vaikui pažaidus su vienu iš galimų variantų, jį galima transformuoti į kitą žaidimo variantą. Rinkinyje pridedami du Little People automobiliukai smagiems žaidimams. Kalnų mi..
  Mokestis: 66.78€ 80.80€
 • FISHER PRICE mašinėlių trasa Little People
  FISHER PRICE mašinėlių trasa Little People, pagaminta žinomos bendrovės "Fisher-Price", kurio produktai daugelį metų padeda ugdyti mūsų vaikų vaizduotę ir motorinius įgūdžius. Trasa yra 92 cm aukščo ir turi net keturis nusileidimo takus. Vienas takas pačiame viršuje ir trys takai apačioje, viena..
  Mokestis: 69.41€ 83.99€
 • Gaisrinė stotis ABRICK ECOIFFIER
  Gaisrinė stotis ABRICK ECOIFFIER. Gaisrinė stotis su malūnsparnio nusileidimo vieta, dviem nusileidimo kalneliais. Rinkinyje: gaisrinė mašina su kopėčiomis, vilkikas, malūnsparnis, štabo mašina. Be smulkių detalių, todėl puikiai tinka mažiausiems. Tegul Jūsų vaikas pasijaučia tikru gaisrininku. Matm..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Gaisrinė stotis su liftu ir štabo automobiliu CHICCO
  Gaisrinės stotis yra 43 centimetrų aukščio. Padėkite automobilį ant viršaus ir stebėkite, kaip jis vis greičiau ir greičiau rieda spiraliniu keliu žemyn! Pakelkite kilnojamąją užtvarą, kad ugniagesių mašina būtų paleista iš gaisrinės. Gaisrinėje taip pat yra mechaniškai pakeliamas liftas automobilia..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Gelbėtojų stotis
  „SOS Garage“: keturi puikūs herojai, kurie padės nelaimėje! Keturios svarbiausios avarinės transporto priemonės kantriai laukia „Dickie Toys SOS“ garaže, žaislų mieste, kito pagalbos iškvietimo. Policijos automobilyje ir sraigtasparnyje, greitosios pagalbos ir ugniagesių mašinose yra laisvos eigos m..
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • KLEIN vaikiškas 3 aukštų garažas Bosch Service su nusileidimo trasa
  KLEIN vaikiškas 3 aukštų garažas Bosch Service su nusileidimo trasa. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 51 cm. Garažo plotis 85 cm. R..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€ 75.02€
 • KLEIN vaikiškas 5 aukštų garažas Bosch Service
  KLEIN vaikiškas 5 aukštų garažas Bosch Service. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Yra degalinė, liftas. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 85 cm. Garažo plotis 55 cm. ..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • KLEIN vaikiškas 6 aukštų garažas Bosch Service su trasa
  KLEIN vaikiškas 6 aukštų garažas Bosch Service su trasa. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 100 cm. Garažo plotis 55 cm. Bendras ilgi..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 103.50€
 • MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine
  MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine kuriame yra degalų papildymo vieta su dviem degalų užpildymo kolonėlėmis, remonto dirtuvėmis su pakeliama platforma, malūnsparnio nusileidimo zona ir garažas mašinai pastatyti su pakeliamais vartais. Rinkinyje pridedamas vienas modeliukas - mašinėlė. Tras..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Mašinėlių garažas Aral Garage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 47.46€
 • Mašinėlių garažas BOSCH Service + 2 automobiliukai
  KLEIN vaikiškas 4 aukštų garažas Bosch Service. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Yra degalinė, liftas. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 68 cm. Garažo plotis 55 cm. ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 62.00€
 • Mašinėlių garažas Mega Car Garage
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame rinkinyje rasite dvi automobilių stovėjimo aikšteles (vieną iš 3 aukštų, ,kitą iš 4 aukštų), sujungtas gatvių sistema. Daug vietos žaidimui. Galite žaisti vieni, su savo broliais ar seserimis, bendraamžiu ar tėčiu ar s..
  Mokestis: 26.33€ 31.86€
 • Mašinėlių garažas Parkgarage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 47.46€
 • Mašinėlių garažas su suktu nusileidimu žemyn
  Modernus, realiai suprojektuotas garažo spiralė yra keturių aukštų pastatas, kuris pradžiugins kiekvieną automobilių gerbėją. Spalvinga, lengva ir lengvai surenkama konstrukcija su rankena, kuri palengvins žaislo nešiojimą. Komplektą sudaro du automobiliai, lipdukai ir ženklai, kurie paįvairins li..
  Mokestis: 24.65€ 29.83€
 • Mašinėlių garažas Total Super Garage
  Kelkite savo mėgstamas mašinėles liftu į norimą garažo lygį ir pastatykite savo stovėjimo vietoje - atgal, automobilis gali nusileisti spiraliniu nuvažiavimu. Kai kyla problemų dėl automobilio stovėjimo aikštelėje, rasite automobilių dirbtuves. Ten gausite profesionalią pagalbą, o malonus mechanikas..
  Mokestis: 19.63€ 23.75€
 • Mašinėlių garažas Vroom Planet McQueen Cars
  Mašinėlių garažas McQueen Cars puikus prancūzų prekės ženklo „Smoby“ garažas, garsėjantis savo aukštos kokybės žaislais. Rinkinys, įkvėptas animacinio filmuko „CARS 3, kuriuos myli vaikai, sukurtas jauniausiems automobilių gerbėjams. Trijų lygių garažas „Smoby Vroom Planet“ turi daug įdomių funkc..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • Mašinėlių servisas/garažas CARService Mega
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame rinkinyje rasite dvi automobilių stovėjimo aikšteles (vieną iš trijų lygių), sujungtas gatvių sistema. Daug vietos žaidimui. Galite žaisti vieni, su savo broliais ar seserimis, bendraamžiu ar tėčiu ar seneliu. Rinkinyj..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinė gaisrinė stotis Fire Station
  Medinė gaisrinė stotis Fire Station su gaisrine mašina ir keturiais gaisrininkais rinkinyje. Garažas kuriame mažasis ugniagesys galės pastatyti mašiną. Gaisrinės mašinos gelbėjimosi kopėčios pasikelia, ištraukiama gaisro gesinimo žarna. Trijų aukštų pratybų bokštas su laiptais. Gaisrinės stoties ben..
  Mokestis: 83.53€ 101.07€
 • Medinis automobiliukų garažas su liftu
  Medinis automobiliukų garažas su liftu kuriuo galima bus užkelti mašinėles į antrą arba trečią garažo aukštą. Puikus ir įdomus žaislas. Tvirta konstrukcija, aukštos kokybės mediena. Rinkinyje: 4 automobiliukai, 4 kelio ženklai, nuleidžiama užtvara. Mašinėlių garažo išmatavimai: 43 x 36 x 40 (IxPxA) ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • Medinis garažas su lenktynių trasa Mega Ramp Racing Set
  Medinis garažas su lenktynių trasa Mega Ramp Racing Set, tai ypač greita rampa, automobilių parkavimo garažas, liftas ir plovykla vienoje trasoje. Rampa įsibėgėjusias mašinėles išmeta į orą. Į komplektą įeina 5 mašinėlės ir sraigtasparnis. Šviesoforas, rodantis lenktynių startą. Trijų lygių spiralin..
  Mokestis: 128.10€ 155.00€
 • Mega didelis mašinėlių garažas su remonto dirbtuvėmis TOTAL
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame komplekte rasite net dvi automobilių stovėjimo aikšteles, vieną iki keturių lygių, kitus tris lygius ir „Total“ degalinės pastatą su sraigtasparnio nusileidimo vieta. Segmentus jungia gatvių sistema. Dvi daugiaaukšt..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Mega didelis mašinėlių garažas Super City Garage
  „Super City“ garažą sukūrė gerai žinoma ir gerbiama įmonė „Majorette“. Šį fantastišką komplektą sudaro 7 lygių garažas ir 6 automobiliai bei lokomotyvas su universalu. Garažas tamsiai pilkas su spalvotais nuokalnės takeliais. Pačiame garažo viršuje yra iškaba su „Majorette“ logotipu. Į garažo įra..
  Mokestis: 139.67€ 169.00€ 181.50€
 • OBALL mašinėlių trasa Go Grippers™ Bounce 'N Zoom Speedway™
  Mašinėlių trasa Go Grippers™ Bounce 'N Zoom Speedway™. 2 atistiktinio nusileidimo takai, liftas su specialiomis žnyplėmis kuriomis sukabinama mašina, pakeliama į trasos viršų ir iš ten paleidžiama žemyn ant specialaus mašinėlių batuto, nuo kurio mašinėlė smagiai atšoka. Išmatavimai: 81 x 64 x 46 cm...
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 66.32€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 148.40€ 179.56€
 • SMOBY Vroom Planet garažas Lighting McQueen
  Didelė, trijų lygių automobilių stovėjimo aikštelė su nuokalne, kuriai leidimą suteikė „Cars“ su prancūzų prekės ženklo „Smoby“ automobiliu „McQueen“. Aukšta darbo kokybė ir ryškios spalvos ilgą laiką suteiks vaikams fantastiškų linksmybių. „Vroom Planet“ garaže buvo įrengta: - elektroniniai vartai ..
  Mokestis: 52.31€ 63.29€
 • Vaikiškas 4 aukštų mašinų garažas Jet Garage
  Žaislinis garažas su trasa tikrai patiks Jūsų vaikui. Didelis ir spalvingas Wader firmos garažas su trasa Jūsų vaikui. Komplektą sudaro 4 aukštų garažas. Yra ilga trasa automobiliams. Puikiai tinka žaisti lauke ar namuose - jis universalus. Matmenys: 61 x 80 (AxP) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 me..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Vaikiškas garažas su 6 aukštų parkingu iru 2 modeliukais
  Vaikiškas garažas su 6 aukštų parkingu ir 2 modeliukais, tai puikus ir įdomus žaislas vaikams, kurie mėgsta mašinėles ir garažus. Garaže yra: mašinėlių pakėlimo liftas, automobilių plovykla, kuro kolonėlė, nusileidomo rampa. Išmatavimai: 47 x 35 x 70 (I x P x A) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • Vaikiškas garažas su trasa WADER
  Vaikiškas garažas su trasa ir dviem mašinėlėmis rinkinyje. Trijų aukštų pastas su garažu trečiame aukšte. Aplink garaža trasa, mašinėlėms važinėti. Bendras trasos ir garažo kėlių ilgis 4,6 metro. Išmatvimai: 80 x 45 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Vaikiškas mašinėlių garažas BOSCH Service
  KLEIN vaikiškas 3 aukštų garažas Bosch Service. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Yra mašinų servisas, liftas, degalinė, mašinų plovykla. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukšti..
  Mokestis: 35.23€ 42.63€ 51.84€
 • Vaikiškas mašinų garažas Aral
  Vaikiškas mašinų garažas Aral su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Išamatavimai: 80 x 38 x 61 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • WADER autmobiliukų parkas
  WADER autmobiliukų parkas su liftu į trečia aukštą, plovykla, mašinų remonto dirtuvės, kaskadinis nusileidimas iš trečiojo aukšto į pirmąjį. Rinkinyje 3 automobiliukai. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Išmatavimai: 59 x 58,5 x 51 (I x P x A) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • WADER gaisrinė stotis su mašinėlėmis
  Į komplektą įeina: kelių sistema, kurių bendras ilgis 3,1 m, 3 teminės transporto priemonės iš „Kid Cars“ serijos (kranas, autocisterna ir kopėčios), dekoracijos ir lipdukai. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn.           Visa yra pagaminta iš aukštos kok..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • WADER mašinėlių garažas
  Modernus, realiai suprojektuotas garažas su liftu yra trijų aukštų pastatas, kuris pradžiugins kiekvieną automobilių gerbėją. Spalvinga, lengva ir lengvai surenkama konstrukcija su rankena, kuri palengvins žaislo nešiojimą. Komplektą sudaro du automobiliai, ženklai ir degalinė, kuri paįvairins links..
  Mokestis: 27.52€ 33.30€