Lavinamieji žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • B-KIDS lavinamoji gėlytė
  Sukasi, barška, juda drugelis ir bitutė. Gėlytės centre yra kamuoliukas kurį pasukus jis ima barškėti. Yra veidrodėlis. Gali būti tvirtinama ant maitinimo kėdutės. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • B-KIDS lavinamoji piramidė
  5 skirtingų spalvų ir dydžių žiedelius vaikučiui įdomu mauti ant bokštelio, kurio pagrindas lengvai siūbuoja. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių, rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Išmatavimai: 17,3 x 12,7 x 22,3 cm. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • B-KIDS lavinamoji skiautė
  B-KIDS lavinamoji skiautė tai puikus gaminys, kurio dėka Jūsų vaikutis galės vystyti lietimo pojūtį bei regėjimo ir judesių koordinaciją. Taip pat žaisliuko dėka vaikutis lavins savo vaizduotę. Žaisliukas pagamintas iš pliušo, t.y. malonios liesti medžiagos, skiautės viduhe yra čiažančių ir barškanč..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis
  B-KIDS linksmasis drambliukas krepšinis suteiks daug linksmų ir džiaugsmingų akimirkų. Žaislas tikrai sudomins Jūsų mažylį. Įmetus kamuoliuką į krepšinį, kamuoliukas leisdamasis jam skirtu takeliu, užkabins suktuką kuris jį nublokš į taškų zoną. Kamuoliukas krisdamas žybčioja. Laimės tas, kuris suri..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • B-KIDS stebuklingas multifunkcinis grybas
  B-KIDS stebuklingas multifunkcinis grybas - žaislas su muzikėlėmis ir šviesos efektais. Grybo kepurė nusiima ir padėjus ant žemės galima žaisti. Ant grybo kepurės tupi kirmelytė, kuri sudaryta iš trijų dalių ir kiekvieną dalį nuspaudus sugroja muzikėlė, o vaikui pabaigus spaudinėti pasigirsta ilgesn..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • BABYONO edukacinis pripučiamas volas
  BABYONO edukacinis pripučiamas volas padeda vystyti vaiko judrumą, moko ropoti, sėstis. Puikiai tinka žaidimams namuose ir lauke. Lengvai plaunamas ir prižiūrimas. Volo viduje yra kamuoliukai. Tinka vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • BABYONO minkštos lavinamosios kaladėlės
  BABYONO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 3 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 5 x 5 x 5 (IxPxA) cm. Tinka ..
  Mokestis: 3.05€ 3.69€
 • CANPOL BABIES minkštos lavinamosios kaladėlės
  CANPOL BABIES minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • CHICCO lavinamasis centriukas Fantasy Island
  CHICCO lavinamasis centriukas Fantasy Island. Veiklos centriukas, kuriame 5 skirtingos veiklos. Rinkinyje 3 rutuliukai, kuriuos reikės mesti į centriuko viršuje esantį lovelį, ir jie linsmai riedės į apačia, taip aktyvuodami linksmas melodijas. Paspaudus begemotą pasigirsta linksmos melodijos. Sukam..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • CHICCO lavinamasis namelis
  CHICCO lavinamasis namelis, tai spalvotas namelis, kurio viduje yra penki gyvūnai ir penkios figūrėlės. Figūrėles galima įdėti per atitinkamas skylutes. Norėdamas išimti gyvūnus ir figūrėles, vaikas turi atrakinti namą su raktu arba pakelti stogą. Žaislas padeda tobulinti rankų judesių koordinaciją ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling
  CHICCO linksmieji vaikiški kėgliai Monkey Strike Bowling su kuriais galima žaisti boulingą. Rinkinyje 6 spalvoti kėgliai su juokingomis beždžionėmis. Kiekvienas kėglis gali būti padalintas į dvi dalis iš kurių pastatomas kėglių bokštelis. Ant visų kėglių yra numeracija nuo 1 iki 6, todėl vaikas moko..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis
  CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis skatins vaiką vonioje ar kambaryje gaudyti jūros gyventojus. Jūros gyventojus galima gaudyti ir nuo specialios salos, ant kurios vaikui reikės stovėti, o taip yra lavinama pusiausvyra ir susikaupimas. Sugavus visus jūros gyventojus, pasigirsta linksmos melo..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • CHICCO muzikinis vairas ant vežimėlio Baby Driver
  Tai smagus žaislas, kurį lengvai pritvirtinsite visur. Galima pritvirtinti net ir prie vežimėlio. Iš šio žaislo galite išgirsti gaisrinės mašinos, policijos automobilio garsą, mirksi posūkiai. Kai vaikutis suka vairą išgirstamos įvairios melodijos ir garsai kurių net 14. Pasukus raktelį mechanizmas ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • CHICCO piramidė Super Rocking Rings
  CHICCO piramidė Super Rocking Rings puikiai tinka rankų ir akių koordinacijai lavinti. Sudedamas iš šešių žiedų, maunamų didėjančia tvarka. Piramidė linguoja dedant žiedus, nes jos pagrindas yra nelygus ir taip vaiką priverčia labiau susikaupti. Viename žiede yra rutuliukai, kurie barška. Tinka vaik..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • CHICCO tamburinas Shape'n' Sound
  Dviejų funkcijų žaislas padeda kūdikiui koordinuoti savo judesius, tobulinti judėjimo įgūdžius ir ugdyti loginių asociacijų bei muzikinius gebėjimus. Viena žaislo pusė – tai elektroninis būgnelis, kurį kūdikis gali mušti rankomis arba plaktukėliu ir išgauti linksmus garsus. Kitoje pusėje yra paprast..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • DUMEL DISCOVERY sudedami kiaušiniai
  DUMEL DISCOVERY sudedamos vištos kurių rinkinyje 3 vienetai nuo didžiausios iki mažiausios vištelės, o paskutinis mažiausias dedasi kiaušinėlis ("Matrioškos principas"). Vištelės susideda didėjimo - mažėjimo tvarka, o paskutinis į vištėlių centrą dedasi kiaušinėlis. Iš vištelių ir kiaušinėlio galima..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • EICHHORN lavinamasis kubas 5in1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1 2014 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai, trys besisukantys krumpliaračiai, 3 specialūs labirintai skirti pirštukams lavinti, kur specialią formelę reikia vedžioti..
  Mokestis: 42.98€ 52.01€ 54.74€
 • FEHN veiklos kamuolys
  Lavinamasis kamuolys su varpeliu viduje, kuris labai gražiai skamba. Šunelis ant trumpo šniūrelio su jam specialiai skirta kišenele kurioje jis gyvena. Kamuolio skersmuo 18 cm. Galima skalbti 30 laipsnių temperatūroje. Tinka vaikams gimimo. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE dėlionė Gyvūnai
  FISFER PRICE dėlionė Gyvūnai padės Jūsų vaikučiui susipažinti su gyvūnais, spalvomis ir formomis. Spalvingas dėlionės detales reikia sudėti į joms tinkamas vietas. Ryškios  spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Žaisliukas vysto akyčių ir  rankyčių koordinaciją...
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FISHER PRICE kibiriukas su teptuku
  FISHER PRICE kibiriukas su teptuku, kuris šviečia 3 spalvomis (raudona, žalia mėlyna), moko skaičiuoti, pažinti spalvas, groja 30 linksmų melodijų ir dainelių. Teptuką galima naudoti kaip kramtuką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€ 24.62€
 • FISHER PRICE krokodiliukas
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda mažyliui stimuliuoti suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formelių vaikučiui reikės suformuoti krokodilo pilvelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • FISHER PRICE kūdikio kaladėlės
  10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vysto vaiko akyčių /rankyčių koordinaciją, rankyčių vikrumą, padeda pažinti skirtingas daiktų formas, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • FISHER PRICE lavinamasis automobiliukas
  FISHER PRICE lavinamasis automobiliukas tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • FISHER PRICE lavinamasis bokštelis
  FISHER PRICE lavinamasis bokštelis iš 10 skirtingų spalvų ir dydžių apvalių formelių vaikutis gali pastatyti spalvingą bokštelį arba sujungti jas į kamuoliuką. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.25€ 13.61€
 • FISHER PRICE lavinamasis garvežiukas
  FISHER PRICE lavinamasis garvežiukas Jūsų vaikučių lavinimui ir žaidimams. Paspaudus garvežiuko kaminą, pasigirsta garvežiuko garsai, groja linksma melodija. Už atsidarančio langelio slepiasi meškutis. Sukasi ir barška traukinuko ratai. Su patogia rankena pernešimui. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • FISHER PRICE lavinamasis vėžlys
  FISHER PRICE lavinamasis vėžlys sudomins Jūsų vaikutį. Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Kaladėles reikia įkalti su plaktuko pagalbą į vėžlį. Įkalus visas kaladėles išlenda vėžlio galva. Sustumus vėžlio galvą atgal, išlenda visos kaladėlės ir žaidimas tęsiasi..
  Mokestis: 13.64€ 16.51€
 • FISHER PRICE lavinamoji piramidė
  5 skirtingų spalvų ir dydžių žiedelius vaikučiui įdomu mauti ant bokštelio, kurio pagrindas lengvai siūbuoja. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių, rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn.   ..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • FISHER PRICE lavinamoji piramidė Winnie the Pooh
  FISHER PRICE lavinamoji piramidė Winnie the Pooh su 6 skirtingų spalvų ir dydžių žiedeliais vaikučiui bus įdomu mauti ant bokštelio, o kas svarbiausia, kad sumovus visus žiedelius paskutinis žiedelis su Mikės Pūkuotuko atvaizdu, todėl vaikui bus linksmiausia dalis jį uždėti ant piramidės. Žaislas vy..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys
  FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys - rinkinyje yra kaladėlių rūšiuoklė, piramidė ir metalofonas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Rinkinyje: FISHER PRICE kūdikio kaladėlės - 10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vyst..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • FISHER PRICE linksmasis telefonas
  Šis klasikinis telefonas, turintis draugišką veiduką, tempiamas už virvelės dar ir judina akytes. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas
  FISHER PRICE muzikinis mobilus telefonas tai pirmasis mobilus telefonas kūdikiui. Skamba ir groja linksmas melodijas paspaudus mygtukus. Su veidrodėliu, dekoruotu juodai-baltu rėmeliu. Galima prisegti prie vežimėlio ar autokėdutės. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE pirmosios kaladėlės
  Daug veiklos ir užsiėmimo smalsiam mažyliui ! Žaislas vysto vaikučio akyčių bei rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Rinkinyje 3 kaladėlės, kurios turi skirtingas veiklas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • FISHER PRICE Precious Planet Žirafa piramidė
  FISHER PRICE Precious Planet Žirafa piramidė su įvairių tekstūrų žiedais. Žiedus mažyliui reiks sumauti ant žirafos kaklo. Žiedai barška. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių, rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 3 - 24 mėn.   ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • FISHER PRICE sraigė piramidė
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda mažyliui stimuliuoti suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formelių vaikučiui reikės suformuoti sraigės kiautelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, rankyčių ir akyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • FISHER PRICE šuniukas Snupis
  Vaikučiui bus smagu vaikštinėti, kai jį iš paskos seka linksmas šuniukas. Tempiamas už virvelės, šuniukas judina galvą, ausis ir uodegėlę. Skatina vaikučio motorinių, pažintinių įgūdžių vystymąsi. Matmenys: 15 x 17 x 11 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų.     ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • FISHER PRICE vaikiškas telefonas
  Šis telefoniukas reaguoja į visus vaiko veiksmus. Kiekvieną kartą, kai mažylis atidarys ar uždarys telefoną, jis išgirs šaunią melodiją bei pamatys vieną iš trijų draugiškų herojų ekrane! Herojai keičiasi paeiliui kiekvieną kartą, kai yra užverčiamas telefonas. Vaikutis taip pat gali žaisti ir su my..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE vaikiškas telefonas
  Šis telefoniukas reaguoja į visus vaiko veiksmus. Kiekvieną kartą, kai mažylis atidarys ar uždarys telefoną, jis išgirs šaunią melodiją bei pamatys vieną iš trijų draugiškų herojų ekrane! Herojai keičiasi paeiliui kiekvieną kartą, kai yra užverčiamas telefonas. Vaikutis taip pat gali žaisti ir su my..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE vulkanas su kamuoliukais
  Muzikinis lavinamasis FISHER PRICE vulkanas su spalvotais kamuoliukas. Padės Jūsų mažyliui išmokti atsistoti, lavinti vaikššiojimo įgūdžius, šokti. Linksma muzikėlė ir švieselės skatins jį daryti tai dar ir dar.... staliukas turi gaug lavinamųjų funkcijų, kurios pritrauks vaiko dėmesį. Groja linksmo..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • FISHER PRICE žaidimų stovas/staliukas Grow-With-Me Gym
  FISHER PRICE žaidimų stovas/staliukas Grow-With-Me Gym ryškių spalvų žaidimų stovas nudžiugins Jūsų vaiką. Pianinas su klavišais. Kabantys žaisliukai. Lengvai tranformuojamas. Šviečiantys ir grojantys elementai skatina vaiką žaisti. Galima naudoti trimis lygiais: vaikui gulint ant nugarytės, sėdint ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • GOKI medinė marionetė Liūtukas
  GOKI  medinė marionetė Liūtukas - tai virvelėmis judinama teatro lėlė. Kaip smagu sukurti savo spektaklį! Tinka vaikams 3 metų. ..
  Mokestis: 7.90€ 9.56€
 • GOKI medinis balansinis delfinas
  GOKI medinis balansinis delfinas tai puikus žaislas mokytis balanso dedant apvalias kaladėles ant delfino pilvuko. Žaidimą paįvairina metamas kauliukas, o ant kauliuko esanti spalva išduoda kitos kaladėlės dėjimą ant delfino pilvuko. Laimi kas sudeda daugiausiai ir visos kaladėlės lieka gulėti ant p..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • K'S KIDS lavinamasis batukas
  Lavinamasis batukas kuris padės vaikui mokytis užrišti raištelius, atitraukti užtrauktuką, atklijuoti ir užklijuoti lipduką, atsegti sagą. Ant batuko paduko yra veidrodėlis, batuko nosis barška. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • KIDDIELAND lavinamasis kubas
  Yra 6 skirtingos veiklos: 1. Laikrodis. Sukant strėlutes tiksi, juda akytės. Paspaudus mygtukus, groja įvairios melodijos. 2. Siurprizas. Paspaudus mygtuką iššoka peliukas, sukant ratukus, groja melodijos. 3. Muzikiniai instrumentai. Grojant pianinu, šviečia švieselės, skamba melodijos. Galima pasir..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KIDDIELAND lavinamoji dėžutė
  Žaislas kupinas įdomių staigmenų su šviesomis, garsais ir melodijomis. Jis yra 7 skirtingų dalių, iš kurių kiekvienoje yra įdomių naujų veiklų. 1. Labirintas pirščiukams, smulkiajai motorikai lavinti. 2. Laikrodis su garso ir šviesos efektais.3. Kompiuteryje paspaudus mygtuką groja melodijos, švieči..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • KIDDIELAND mano pirmoji mini virtuvėlė
  KIDDIELAND mano pirmoji mini virtuvėlė lavina vaiko motorinius įgūdžius, logiką, supratingumą ir vaizduotę. Taip pat padeda pažinti daržoves ir vaisius ir susipažinti su virtuvės prietaisais. Visos dalys yra labai patvarios ir pagamintos iš kokybiško plastiko. Virtuvėlės komplektas turi ir stalo įra..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • KIDDIELAND mažasis meistras
  Rinkinį sudaro keturios priemonės: grąžtas, plaktukas, atsuktuvas ir raktas. Kalant ar grežiant skamba įvairūs tikroviški garsai, melodijos. Į rinkinį įeina 4 skirtingų formų kaladėlės, kurias reikia įdėti i joms skirtas vietas. Taip pat rinkynje yra plaktukas, atsuktuvas, veržliaraktis, g..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • KIDDIELAND muzikinė dirbtuvė
  Šis Kiddieland žaislas pilnas netikėtumų, šviečiančių lempučių, tikroviškų garsų. Įmetus kamuoliuką į "kaminą", pasigirs žaismingi garsai, pradės mirgėti švieselės, o kamuoliukas atsiras stalčiuje. Paspaudus pjūklo žalią mygtuką, pasigirs charakteringas garsas ir pjūklas pradės suktis. Nulenkus žemy..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • LITTLE TIKES muzikinis plaktukas
  LITTLE TIKES muzikinis plaktukas kuris skleidžia garsus, šviečia švieselė. Patogus vaikui paimti į ranką, o kai vaikas su juo kažkur trinktels jis ims skleisti linksmus kalimo garsus. Plaktuko galai minkšti, todėl vaikas neužsigaus ir nesusižeis. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Mom's Care čiažanti skiautė
  Mom's Care čiažanti skiautė tai puikus gaminys, kurio dėka Jūsų vaikutis galės vystyti lietimo pojūtį bei regėjimo ir judesių koordinaciją. Žaisliukas pagamintas iš pliušo, t.y. malonios liesti medžiagos, skiautės viduje yra čiažančių elemnetų. Šį žaislą galėsite prikabinti visur, kur bus Jūsų mažyl..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Mom's Care čiažanti skiautė
  Mom's Care čiažanti skiautė tai puikus gaminys, kurio dėka Jūsų vaikutis galės vystyti lietimo pojūtį bei regėjimo ir judesių koordinaciją. Žaisliukas pagamintas iš pliušo, t.y. malonios liesti medžiagos, skiautės viduje yra čiažančių elemnetų. Šį žaislą galėsite prikabinti visur, kur bus Jūsų mažyl..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Mom's Care čiažanti skiautė
  Mom's Care čiažanti skiautė tai puikus gaminys, kurio dėka Jūsų vaikutis galės vystyti lietimo pojūtį bei regėjimo ir judesių koordinaciją. Žaisliukas pagamintas iš pliušo, t.y. malonios liesti medžiagos, skiautės viduje yra čiažančių elemnetų. Šį žaislą galėsite prikabinti visur, kur bus Jūsų mažyl..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • PLAYGRO minkštos lavinamosios kaladėlės
  PLAYGRO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA) cm. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • PLAYGRO minkštos lavinamosios kaladėlės
  PLAYGRO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA) cm. ..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • SIMBA pripučiamas volas Hello Kitty
  SIMBA edukacinis pripučiamas volas padeda vystyti vaiko judrumą, moko ropoti, sėstis. Puikiai tinka žaidimams namuose ir lauke. Lengvai plaunamas ir prižiūrimas. Volo viduje yra barškučiai, kurie lavina vaikučio klausą. Volo ilgis 42 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • SMILY PLAY minkštos lavinamosios kaladėlės
  SMILY PLAY minkštos, medžiaginės spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Viduje yra barškutis, traškesys. Galima statyti bokštą, sudėti delionę ar žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 ..
  Mokestis: 7.91€ 9.57€
 • SMILY PLAY muzikinė lavinamoji žvaigždutė
  SMILY PLAY muzikinė lavinamoji žvaigždutė su daug įvairios veiklos kuri užims Jūsų vaiką. Viduryje žvaigždutės yra saugus veidrodėlis, kuriame vaikas matys savo atvaizdą. Paspaudus ant žvaigždutės kraštų išdėstytus mygtukus "saulutę" ar "trikampėlį" ima skambėti gražios melodijos. Žvaigždutės apačio..
  Mokestis: 9.59€ 11.60€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis vairas puiki dovana mažajam. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. Atlenkus veidrodėlį pasigirsta ..
  Mokestis: 11.25€ 13.61€
 • SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas
  SMILY PLAY muzikinis pakabinamas vairas puiki dovana mažajam vairuotojui. Vaikučiui bus ne tik linksma žaisti spalvingu vairu, žaislas lavins mąstymą bei pirštukų miklumą. Spaudant mygtukus, pasukus užvedimo raktelį groja smagios melodijos ir pasigirsta linksmi garsai, yra garsinis signalas. 3 skirt..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • SMOBY COTOONS piramidė
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formlių vaikutis gali pastatyti spalvingą bokstelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Bokšto aukštis 37 cm. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 6.70€ 8.11€
 • SMOBY COTOONS piramidė
  Ryškios spalvos ir patrauklios formos padeda stimuliuoti mažylio suvokimą. Iš skirtingų spalvų ir dydžių formlių vaikutis gali pastatyti spalvingą bokstelį. Žaislas vysto vaikučio motoriką, akyčių ir rankyčių koordinaciją, ugdo mąstymą. Bokšto aukštis 37 cm. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 6.70€ 8.11€
 • SMOBY edukacinis pripučiamas volas
  SMOBY edukacinis pripučiamas volas padeda vystyti vaiko judrumą, moko ropoti, sėstis. Puikiai tinka žaidimams namuose ir lauke. Lengvai plaunamas ir prižiūrimas. Volo viduje yra barškučiai, kurie lavina vaikučio klausą. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • SMOBY edukacinis pripučiamas volas Cotoons
  SMOBY edukacinis pripučiamas volas padeda vystyti vaiko judrumą, moko ropoti, sėstis. Puikiai tinka žaidimams namuose ir lauke. Lengvai plaunamas ir prižiūrimas. Volo viduje yra barškučiai, kurie lavina vaikučio klausą. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • SMOBY kaladėlių rūšiuoklė COTOONS
  SMOBY kaladėlių rūšiuoklė COTOONS su  8 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos. Kaladėlės susirūšiuoja į kibirėlį su rankena, kuriame jas patogu laikyti ir transportuoti Žaislas vysto vaiko akyčių /rankyčių koordinaciją, rankyčių vik..
  Mokestis: 13.88€ 16.79€
 • SMOBY kaladėlių rūšiuoklė COTOONS
  SMOBY kaladėlių rūšiuoklė COTOONS su  8 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos. Kaladėlės susirūšiuoja į kibirėlį su rankena, kuriame jas patogu laikyti ir transportuoti Žaislas vysto vaiko akyčių /rankyčių koordinaciją, rankyčių vik..
  Mokestis: 13.88€ 16.79€
 • SMOBY lavinamasis namelis Cotoons
  SMOBY lavinamasis namelis Cotoons su daug veiklos. Yra 4 rakteliai, kurie atrakina tokios pačios spalvos dureles. Kiekvienas raktelis užsimauna ant atitinkamos formos sienoje. Ant stogo yra 4 skirtingų formų kaminai į kuriuos reikia mesti atitinkamų formų formeles su Smoby personažais. Tvirta p..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • SMOBY lavinamasis namelis Cotoons
  SMOBY lavinamasis namelis Cotoons su daug veiklos. Yra 4 rakteliai, kurie atrakina tokios pačios spalvos dureles. Kiekvienas raktelis užsimauna ant atitinkamos formos sienoje. Ant stogo yra 4 skirtingų formų kaminai į kuriuos reikia mesti atitinkamų formų formeles su Smoby personažais. Tvirta p..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • TINY LOVE lavinamasis drambliukas piramidė
  Unikalus piramidės ir kamuoliukų žaidimas, kuris plėtoja daug įgūdžių, pavyzdžiui: rūšiavimas, atsidarymas ir užsidarymas ir t.t. Kamuoliukai su barškučiais vilioja vaiką žaisti. Įmetus kamuoliuką, pasigirsta linksmos melodijos, šviečia švieselės. Tai mylimas žaislas dabar nauju spalviniu dizai..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • TINY LOVE minkštos lavinamosios kaladėlės
  TINY LOVE dvipusės minkštos lavinamosios kaladėlės su daugybe veiklos. Viduryje kubo mažesnis kūbelis ant virvelės, kurį reikės įstatyti į kubo centre esančia ertmę. Įdomios ir ryškios spalvos skatins vaiką žaisti. Speciali sagelė susegti kubą. Čiažantys ir barškantys elementai. Veidrodėlis. Lavina ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • TINY LOVE motorinių įgudžių kamuolys Rock&Ball
  TINY LOVE motorinių įgudžių kamuolys Rock&Ball 3in1. Dvipusiai elementai: veidrodėlis ir barškutis su holograma. Lengva suimti, skirtingų struktūrų formų žiedai., čiažantys elementai. Kamuolys lavin smulkiają motoriką.Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • TINY LOVE pagalbininkas vaiko pervystymui Kengi
  TINY LOVE pagalbininkas vaiko pervystymui Kengi. Mielas kenguriukas su lavinamąja knygele ir barškučiu pagelbės Jums pervystyti vaikutį. Kenguriuką galima tvirtinti tiek ant vystymo pagrindų, lovyčių ar maniežų. ..
  Mokestis: 22.50€ 27.22€
 • TINY LOVE šuniukas Follow-me Fred
  Žavingas savaime riedantis šunytis sudomina kūdikį ir skatina jį šliaužti. „Follow me Fred“ turi keliomis kryptimis judantį, armonikos tipo kūną, kurį galima nustatyti judėti tiek tiesia linija, tiek ratu. Valdomas greitis ir spalvingi mygtukai perjungia muziką ir linksmus šuniuko skleidžiamus gar..
  Mokestis: 25.85€ 31.28€
 • TOMY ančiukų šeimynėlė Quack Along Ducks
  TOMY traukiami už virvelės ryškių, šviesių spalvų ančiukai linksmai krypuoja paskui savo mamytę, bet dar ir gražiai kreksi. Skatina vaikus mokytis vaikčioti, lavina koordinaciją. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • TOMY kiaušinukai Hide 'n Squeak Eggs
  TOMY Hide 'n Squeak Eggs rinkinyje Jūs rasite 6 kiaušinius - formų rūšiuokles su skirtinga veido išraiška. Paspaudus viščiukus, jie tyliai cypsi. Kiaušinių dėklo dydis: 5.8 x 12.5 x 8.6 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Vaikiškas mini telefoniukas su linksmais garsais
  Mažytis telefonas BRIGHT STARTS su 20 linksmų garsų mažyliams nuo 3 mėn. Žaisdami su telefonu vaikai jaučiasi suaugusiais. 20 juokingų garsų patrauks vaikų dėmesį. Keturi klavišai, kurie spaudomi šviečia. Kokybiškas, skaidrus veidrodėlis. Telefoną galima uždaryti ir atidaryti..
  Mokestis: 4.37€ 5.29€
 • Vaiko pirmasis muzikinis namelis DUMEL
  Labai daug veiklos ir garsų. Kieme sukant drugelį, važiuoja mašinėlė aplink medį ir girdisi važiuojančios mašinos garsai. Medyje nulenkus voveriuką, užlipa atgal. Paspaudus pauksčiuką medyje sučiulba, šviečia obuoliukai ir groja muzikėlė. Bezdžionė karstosi. Namelyje skamba durų skambutis, galima įj..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • B-KIDS kamuoliukas-piramidė-barškutis
  B-KIDS kamuoliukas-piramidė-barškutis ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • B-KIDS lavinamieji žiedai
  Universalus ir praktiškas žaisliukas kūdikiams - spalvoti lavinamieji žiedai su nelygiu paviršiumi. Galima naudoti įvairiais būdais: - suveriant keletą žiedų ant vieno, taip padarant barškutį - kramtuką; - sujungiant kiekvieną žiedą su kitu ir padarant grandinę; - naudojant žaisliukų prisegimui prie..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • B-KIDS linksmasis centriukas Žirafiukas ir jo draugai
  B-KIDS linksmasis centriukas Žirafiukas ir jo draugai skirtas vaikams, kurie mėgsta žaisti su spalvotais kamuoliukais, juos ridenti, mesti į tuneliuką, surasti kur pasislėpė kamuoliukas. Žaidimų veiklą lydi šviesos ir garso efektai, kas sukuria linksmą atmosferą, o vaikas noriai ir smagiai galės žai..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • CHICCO linksma vaikiška radija su melodijomis
  CHICCO linksma vaikiška radija su melodijomis, garso ir šviesos efektais patiks, bet kuriam mažyliui. Skamba įvairių 12 melodijų ir 6 linkmsi garso efektai. Patogi rankenėlė, ypač lengva neštis rankose. Garso stiprumo reguliatorius. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.94€
 • CHICCO linksmasis telefoniukas su melodijomos ir šviesomis
  CHICCO linksmasis telefoniukas su melodijomos ir šviesomis. Telefoniukas su skaičiukais nuo 1 iki 4, iš kurių vieną paspaudus anglų kalba pasakomas jo tarimas. Paspaudus telefoniuko viršuje esantį mygtuką, telefone ima suktis gaublys su gyvūnais, o sustojus ima skambėti miela dainelė. Daug įdomios v..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • CHICCO muzikinė dažų paletė
  CHICCO muzikinė dažų paletė su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis laistytuvas
  CHICCO muzikinis laistytuvas su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CHICCO muzikinis mikseriukas
  CHICCO muzikinis mikseriukas su šviesos efektais ir smagiomis melodijomis. Barškantys ir traškantys žaidimo elementai. Lavina vaiko klausą, motoriką. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • CLASSIC WORLD kubelių piramidė
  CLASSIC WORLD kubeliai dėlioti bokštą iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kartoninių kubelių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 10 kubelių su įvairiais gyvūnėliais ir skaičiais nuo 1 iki 10. Sudėlioto bokštelio aukštis 110cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Kačiukas
  DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Kačiukas. Kiekviena Kačiuko dalis yra priveržiama elektriniu suktuvu. Rinkinyje elektrinis suktuvas ir atsuktuvas, su kuriais ir bus atliekami įvairūs sukimo darbai. Žaislas skatina loginį mastymą, susikoncentravimą. Tinka vaikams nuo 3 m. Naudojami 2 AA eleme..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Šuniukas
  DUMEL Discovery surenkamas augintinis - Šuniukas. Kiekviena Šuniuko dalis yra priveržiama elektriniu suktuvu. Rinkinyje elektrinis suktuvas ir atsuktuvas, su kuriais ir bus atliekami įvairūs sukimo darbai. Žaislas skatina loginį mastymą, susikoncentravimą. Tinka vaikams nuo 3 m. Naudojami 2 AA eleme..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World
  Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World su daugybe išdėstytos veiklos ant kiekvienos kubo šoninės kraštinės. Matmenys: 30 x 30 x 55 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: besisukančios raidelės A,B,C,D,E,F ir skaičiai nuo 1 iki 6, kaladėlių labirintas, kur specialią formelę reikia vedžioti raitytais takeliais, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • FISHER PRICE gyvūnėlių rūšiuoklė
  Spalvinga bei įdomi dėlionė padės jūsų vaikučiui tobulėti! Padeda vaikui vystyti akių ir rankyčių koordinaciją, smulkiąją motoriką, padeda atskirti spalvas ir formas; Lavina vaiko pojūčius, mąstymą ir problemų sprendimo įgūdžius; Formelės lengvai paimamos mažomis rankytėmis. ..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • FISHER PRICE kaladėlių rūšiuoklė Drugelis
  Skirtingų formų geometrinių figūrų kaladėlės, kurios sudomins vaikutį. Dėžutė su dangteliu ir figūrėlėmis. Vaikas žaisdamas be įpatingų pastangų išmoks formas ir spalvas. Be minėtų mokomųjų funkcijų žaislas dar atlieka ir akyčių/rankyčių koordinacijos lavinimo funkciją, kas labai svarbu tokiame amži..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE kirmelytė
  3 žavingi šokinėjantys žvėreliai taps Jūsų kūdikio draugais: paspaudus žemyn jie įsitvirtins savo vietoje, o po to iššoks kai vaikas atliks vieną iš veiksmų. Vaikas pats aktyvuos žvėrelius, panaudodamas vieną iš trijų jo vystymąsi skatinančių veiksmų: spaudimą, įjungimą ir sukimą. Nereikia baterijų...
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FISHER PRICE lavinamieji žiedai Link-a-Doos
  Universalus ir praktiškas žaisliukas kūdikiams - spalvoti lavinamieji žiedai su nelygiu paviršiumi. Galima naudoti įvairiais būdais: - suveriant keletą žiedų ant vieno, taip padarant barškutį - kramtuką; - sujungiant kiekvieną žiedą su kitu ir padarant grandinę; - naudojant žaisliukų prisegimui prie..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • FISHER PRICE linksmas žaidimas Monster Pop-Up Surprice
  FISHER PRICE linksmas žaidimas Monster Pop-Up Surprice. 4 žavingi su garsais "šokinėjantys" mieli monstriukai taps Jūsų kūdikio draugais: paspaudus žemyn jie įsitvirtins savo vietoje, o po to iššoks ir pralinksmins! Kūdikis pats "judins" monstriukus panaudodamas vieną iš keturių jo vystymąsi sk..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • FISHER PRICE linksmasis traukinukas
  FISHER PRICE linksmasis traukinukas vagonėliams jungti ir formuoti. Galima formuoti vagonėlių piramidę iš skirtingų vagonėlių mažėjimo tvarka arba vagonėlius sudėti vienas į kitą. Sujungus vagonėlius traukinuką galima stumti. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • FISHER PRICE linksmieji kubeliai
  FISHER PRICE linksmieji kubeliai, kurie yra skirtingų dydžių, o iš jų teks vaikui susikaupus pastatyti bokštelį su žvėriukais, arba kubelius sumauti vienas į kitą. Kubeliai su skirtingomis tekstūromis, kurie skatina vaiko lytėjimo pojūčius. Skaičiukai ant kubelių nuo 1 iki 5 padės greičiau pažinti s..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • FISHER PRICE muzikinis vairiukas
  Linksmas muzikinis vairiukas su įvairiomis melodijomis Jūsų vaikui pasivaikščiojimų metu, kelionėje. Pasukus vairiuką į šonus aktyvuojamos meldijos, nuspaudus įspėjamo garso signalo mygtuką pasigirsta jam būdingi garsai. Kramtukas (raktelis). Bėgių perjungimo svirtis keliant aukštyn/žemyn traška. Re..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys
  FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys kuris linguoja galvyte. Kiautas su skaičiukais. Tvirtas ir kokybiškas žaislas. Tinka vaikams nuo 12 mėn ..
  Mokestis: 9.58€ 11.59€
 • FISHER PRICE veiklos kubas mažiausiems
  Interaktyvus žaislas kubas turi net 5 skirtingas panaudojimo galimybes! Aktyvus kubas puikiai tinka žaisti kartu su vaiku. Ant kiekvienos kubo sienelės galite atrasti įvairių elementų: slankiojančias duris, varlės kurksėjimas ,pypsintį liūtuką, besisukantį volelį, saugų veidrodėlį kuriame vaikas gal..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • FISHER PRICE veiklos obuolys
  FISHER PRICE veiklos obuolys kuriame daug barškančių ir čežančių elementų. Kramtukas. Veidrodėlis. Įvairių tekstūrų paviršius obuolio skiltelėse. Galima pakabinti ant vežimėlio, ar lovytės krašto, nes yra speciali kilputė. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.93€ 15.64€