Piramidės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinė piramidė
  Medinė piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas ir formas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 6 žiedų. Piramidės matmenys: 11 x 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • WOODY magnetinė piramidė
  Medinis lavinamas žaislas piramidė tinka vaikams nuo 2 metų. Žaislas lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti, skaičiuoti, lavina atmintį, padeda susikoncentruoti. Ši medinė magnetinė piramidė dažyta ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažyl..
  Mokestis: 14.84€ 17.96€
 • WOODY medinė piramidė
  Spalvinga piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 6 žiedų . Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 12.45€ 15.07€
 • LELIN spalvotų kubelių bokštelis
  LELIN kubeliai dėlioti bokštą iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kartoninių kubelių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 7 kubeliai su įvairiais gyvūnėliais ir skaičiais nuo 1 iki 7. Sudėlioto bokštelio aukštis 110cm. Rekomenduoja vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinių kaladėlių piramidė
  Mediniai „Viga“ blokeliai yra vieni iš pirmaujančių žaislų, kurie leis Jūsų vaikui patekti į įdomių ir kūrybingų linksmybių pasaulį. Spalvingą ir linksmą rinkinį sudaro 6 įvairaus dydžio mediniai kubai, skirti bokštui statyti. 6 spalvingi estetiškai sukurti blokai. Kiekvienas blokas buvo papuoštas: ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • SMALL FOOT medinė piramidė
  SMALL FOOT medinė piramidė su spalvotais 6 mediniais žiedeliais. Žiedelius pagal dydi reikia sumauti ant pagrindo, o kad būtų sudėtingiau piramidė šiek tiek švelniai linguoja į šonus. Išmatavimai: 9,5 x 12 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.08€ 10.99€