Traukiami žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE šuniukas Snupis
  Vaikučiui bus smagu vaikštinėti, kai jį iš paskos seka linksmas šuniukas. Tempiamas už virvelės, šuniukas judina galvą, ausis ir uodegėlę. Skatina vaikučio motorinių, pažintinių įgūdžių vystymąsi. Matmenys: 15 x 17 x 11 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų.     ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • TINY LOVE šuniukas Follow-me Fred
  Žavingas savaime riedantis šunytis sudomina kūdikį ir skatina jį šliaužti. „Follow me Fred“ turi keliomis kryptimis judantį, armonikos tipo kūną, kurį galima nustatyti judėti tiek tiesia linija, tiek ratu. Valdomas greitis ir spalvingi mygtukai perjungia muziką ir linksmus šuniuko skleidžiamus gar..
  Mokestis: 25.85€ 31.28€
 • TOMY ančiukų šeimynėlė Quack Along Ducks
  TOMY traukiami už virvelės ryškių, šviesių spalvų ančiukai linksmai krypuoja paskui savo mamytę, bet dar ir gražiai kreksi. Skatina vaikus mokytis vaikčioti, lavina koordinaciją. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys
  FISHER PRICE už virvelės traukiamas vėžlys kuris linguoja galvyte. Kiautas su skaičiukais. Tvirtas ir kokybiškas žaislas. Tinka vaikams nuo 12 mėn ..
  Mokestis: 9.58€ 11.59€
 • LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis
  LITTLE TIKES traukiama kirmelytė rūšiuoklė su melodijomis. Žaislas traukiamas už virvutės. Geometrinių formelių rūšiuoklė. Traukiant už virvelės žaislą groja linksmos melodijos. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 9 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis už virvelės traukiamas šunelis
  Medinis už virvelės traukiamas šunelis kiekvieno vaiko svajonė. Traukiant šunelį už šniurelio priekyje esantis skambutis gražiai skamba. Šunelio matmenys: 17,5 x 14 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€