Baby Born

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY BORN interaktyvi lėlė Fėja 43cm
  BABY BORN interaktyvi lėlė Fėja 43cm. Kiekviena maža mergaitė turi turėti lėlę taip, kad ji galėtų priglausti ir rūpintis ja. Lėlė gali gerti vandenuką iš buteliuko. Verkia tikromis ašaromis. Atsigėrus vandenuko lėlytė šlapinasi į sauskelnes. Viduje lėlės yra speciali talpa kurioje renkasi vanduo, o..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€ 95.00€
 • BABY BORN interaktyvi lėlytė 43cm su priedais
  Kiekviena maža mergaitė turi turėti lėlę taip, kad ji galėtų priglausti ir rūpintis ja. Mažylis apsirengęs mielais rūbeliais, kad lėlytė atrodytų kuo gražesnė. Lėlė gali gerti vandenuką iš buteliuko. Verkia tikromis ašaromis. Atsigerus vandenuko lėlytė šlapinasi į sauskelnes. Viduje lėlės yra specia..
  Mokestis: 52.42€ 63.43€
 • My Little Baby Born lėlytė Super Soft su priedais
  My Little Baby Born lėlytė Super Soft su ypatingai minkštu pilveliu. Tegul tai būna Jūsų vaikelio pirmoji lėlytė, kuria reikės rūpintis ir mylėti. Lėlytė turi čiulptuką su laikikliu. Švelnūs ir kokybiški rūbeliai su kepuryte. Rinkinyje taip pat yra kelioninis krepšys ir pledukas. Lėlytės dydis 32 cm..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • BABY BORN berniukas-broliukas
  BABY BORN berniukas-broliukas su labai gražiais rūbeliais ir priedais rinkinyje. Lėlytės kojos, rankos ir galva juda. Berniukas gali ir sėdėti ir stovėti. Gali gerti ir buteliuko, verkia tikromis ašaromis. Galimybė šukuoti plaukučius. Rinkinyje: plaukų šepetys, apyrankės, buteliukas, batukai. Dydis ..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • BABY BORN interaktyvi lėlė Soft Touch
  Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 69.22€
 • BABY BORN interaktyvi lėlė Soft Touch
  BABY BORN interaktyvi lėlė Soft Touch. Lėlės dydis 43 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€ 69.22€
 • BABY BORN lėlė Nappy Time
  BABY BORN lėlė Nappy Time su trimis sauskelnėmis ir buteliuku rinkinyje. Iš buteliuko galima duoti atsigerti lėlytei. Atsigėrus iš buteliuko lėlytė nusišlapina į sauskelnes. Kai sauskelnės šlapios lėlytė ima verkti ir kilnoti kojytes aukštyn, o tai reiškia, kad laikas keisti lėlytei sauskelnes. Pake..
  Mokestis: 40.46€ 48.96€
 • My Little Baby Born lėlytė su priedais
  My Little Baby Born lėlytė su priedais, kurią galimą maudyti. Lėlytės rūbeliai nuimami. Rinkinyje naktipuodis, gertuvė ir sauskelnės. Lėlytės dydis 32 cm. Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 32.31€ 39.10€