Frozen lėlytės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Ledo šalies herojė Anna
  Ana – atkakli svajotoja, pasiryžusi išgelbėti savo karalystę nuo amžinos žiemos ir speigo. Jos sijonas dekoruotas norvegiškais raštais. Kadangi pati Ana yra kilusi iš „užšaldytos žemės“, ji žino kaip apsirengti, kad nespaustų šaltukas. Užsimetusi šiltą, rožiną skraistę ir su šiltais batais ji tikrai..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Ledo šalies herojė Elsa
  Žymiosios pasakos „Ledo šalis“ herojai atgyja! Elsa – labai gera ir nuoširdi Sniego Karalienė. Ji vienintelė gali panaikinti šaltosios žemės kerus, todėl leidžiasi į ekspediciją, į kurią kartu su ja keliauja ir drąsusis Kristoferis. Jų laukia daugybė nuotykių ir nepamirštamų akimirkų. Dabar mažieji ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Ledo šalies herojė Elsa "Ledo galia"
  Tai nuostabioji Elza, kuri atskleidžia savo magiškas galias ant ledo ir sniego! Ji dar niekada nebuvo tokia drąsi ir stulbinanti! Pakelkite vieną Elzos ranką ir kita ranka kils taip pat bei pradės šviesti. Kad spindesio būtų dar daugiau, pritvirtinkite prie Elzos rankos snaigę, kuri kaip filme išskr..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Ledo šalies lėlė Elsa ir Olafas
  Ledo šalies lėlė Elsa ir jos draugas Olafas. Madingi rūbeliai, princesės karūna, ilgi šviesūs plaukai, tikra dovana mergaitei. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.66€