Lėlės kūdikiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lėlė kūdikis
  Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, lėlės akys neužsimerkia. Lėlė kūdikis apsirengusi stilingu chalatu kaip tikras kūdikis. Lėlėje yra maudymosi komplektas, kurį sudaro 2 elementai: guminė antis ir butelis. Ši konfigūracija paįvairins žaidimą ir padarys jį dar įdomesnį ir tikroviškesnį. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Lėlė kūdikis Little Sweetie Doll
  Kūdikio lėlės dydis 28 cm. Rinkinyje yra: lėlė su drabužiais, čiulptukas, maitinimo rinkinys: puodelis su šaukštu. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 15.26€ 18.46€
 • Lėlė kūdikis su priedais
  Linksmas (35 cm) kūdikis su čiulptuku + maudymosi rinkiniu (3 vnt.) Pakuotėje yra čiulptukas ir maudymosi rinkinys iš 3 elementų: guminė antis ir 2 buteliukai, imituojantys kūdikių maudymosi priemones. Žaisti su tokia lėle bus įdomiau ir tikroviškiau. Vaikas galės maudyti lėlytę, sugalvodamas įvairi..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Lėlė kūdikis su priedais
  Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, lėlės akys neužsimerkia. Lėlė kūdikiui yra apsirengusi stilingu kombinezonu, kaip tikras kūdikis. Rinkinyje yra čiulptukas ir 4 priedai: žindymo butelis, dubuo, šaukštas ir naktipuodis. Ši konfigūracija paįvairins žaidimą ir padarys jį realistiškesnį. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Lėlė su 4 priedais
  Lėlė su 4 priedais. Lėlės dydis 35 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.26€ 23.30€