Plastmasiniai lėlių namai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • MATTEL Barbie Mariposos ir Princesės fėjos namas
  MATTEL Barbie Mariposos ir Princesės fėjos namas plastikiniame lagaminėlyje, kuris atsidaro ir jame atsiveria šių gražių princesių rūmai. Atidarius lagaminėlį rūmų plotis apytiksliai 81 cm. Rūmais pilnais sukomplektuoti su visais baldais. Rūmuose yra miegamasis, svetainė, laiptai į antrą aukštą, sta..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • Mattel Monster High mokykla Deluxe XXL
  Surinkto komplekto išmatavimai 156 x 121 cm Tinka vaikams nuo 6 m. Rinkinyje lėlių nėra   ..
  Mokestis: 230.58€ 279.00€
 • STEP2 lėlių namas su balkonu Grand Balcony Dolls House
  Šio lėlių namo užpakalinė pusė yra atvira, todėl jūsų mažylių lėlės galės judėti per visus aukštus, o vienu metu su lėlių nameliu galės žaisti keli vaikai! Atvira užpakalinė pusė leidžia patogiai prieiti prie visų aukštų, kuriuose gali žaisti iškart keli vaikai Tikroviškos detalės ir švelnio..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€ 224.46€
 • WADER lėlių namas
  Tai dviejų aukštų namas, kuriame yra varstomos durys, langai, laiptai, daug spalvingų baldų, baseinas terasoje. Namą galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą, nes yra patogi rankena. Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Namo išmatavimai: 40 x 35 сm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Barbės pilis Dreams Castle SIMBA
  Barbės pilis Dreams Castle SIMBA su dviem Steffi lėlytėmis rinkinyje. Rinkinyje 40 įvairių priedų. Žaidimas vyksta aplink visą pilį. Pilis tinkama lėlytėms kurios yra iki 30 cm dydžio. Pilies matmenys: 100 cm aukščio. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 76.36€ 92.40€
 • Barbių namas Dreamhouse
  Vaikų vaizduotės dėka „Barbie“ rinkinys „Dreamhouse“ lėlių namelis virsta tikru svajonių namu!  Jį sudaro trys lygiai, aštuoni kambariai, įskaitant garažą (automobilis į komplektą neįeina) ir kabinetą, liftą, baseiną (į kurį galite nuslysti nuo čiuožyklos) ir penkis pertvarkomus baldus. Be to, ..
  Mokestis: 268.60€ 325.00€
 • Katinėlio namelis su jo priežiūros priedais
  „Smoby“ „Cat House + CAT“ yra puikus žaislas gyvūnų mylėtojams. Namas yra dviejų lygių, rinkinyje yra 6 aksesuarai ir interaktyvi katė. Kačiukas gali miaukti ir murkti. Žaidimų centre telpa viskas, kas būtina kačiuko patogumui: viršutinėje dalyje įrengta poilsio zona namo pavidalu, kuri yra nuimam..
  Mokestis: 53.64€ 64.90€
 • LOL kemperis
  Prabangus kemperis - tai pirmoji L.O.L. lėlyčių ir gyvūnėlių transporto priemonė! Kemperio priekis tampa atskira mašinėle, o galas atsidaro ir prasideda tikros linksmybės! Kemperis turi šviesų ir garsų funkcijas, jame taip pat gali tilpti didesnės stilingos lėlės. Rinkinyje yra ir viena išskirtinė L..
  Mokestis: 99.17€ 120.00€ 129.00€
 • LOL kemperis
  Prabangus kemperis - tai pirmoji L.O.L. lėlyčių ir gyvūnėlių transporto priemonė! Kemperio priekis tampa atskira mašinėle, o galas atsidaro ir prasideda tikros linksmybės! Kemperis turi šviesų ir garsų funkcijas, jame taip pat gali tilpti didesnės stilingos lėlės. Rinkinyje yra ir viena išskirtinė L..
  Mokestis: 101.65€ 123.00€ 129.00€
 • LOL lėlyčių namas su rankena
  Lėlių namai iš „L.O.L Suprise“ dabar virto saldžiu lagaminu, kurio dėka visa jūsų kolekcija vyks į kelionę su jumis. Taip pat galite nuvežti juos į susitikimą su draugais, norėdami parodyti savo lėles ir parodyti jas ekrane. Lagamino kambariai gali būti naudojami kaip žaidimų aikštelė, fonas sceno..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • LOL lėlyčių namas Winter Disco
  Rinkinio ypatybės ir turinys: - Didžiulis „Winter Disco“ medinis namas turi 3 aukštus ir 6 kambarius - Riboto leidimo figūrėlės; - LOL Ice Ice B.B., Ice Ice Boi Boi Boy ir Ice Ice Husky; - Kartoninis autobusas; -Difunkciniai baldai, pavyzdžiui, viengulės lovos, gali būti paversti dvia..
  Mokestis: 253.64€ 306.90€
 • LOL namas su baldais Surprise su priedais
  Fantastiškas medinis LOL namas sužavės vaikus. Nuostabi dovana bet kokiai progai. Žaidžiant skatinamas kūrybiškumas, pastabumas, dėmesys, lavinama vaizduotė. Rinkinyje yra: 85 staigmenos, LOL lėlių šeima – lėlė, jaunesnioji sesuo ir augintinė katytė ir kt. LOL namas: 3 aukštai, 6 kambariai, liftas..
  Mokestis: 204.96€ 248.00€ 299.00€
 • Plastikinis 2 aukštų lėlių namelis su baldeliais
  Plastikinis 2 aukštų lėlių namelis su baldeliais ir 6 skirtingais kambariais: svetainė, miegamasis, vonia ir kt. Rinkinyje 128 skirtingi nameliui skirti elementai. Skirtas lėlėms iki 30 cm. Lėlių namelio matmenys: 106 x 38 x 95 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€