Plastmasiniai lėlių namai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Ledo šalies Elzos šviečianti karalystė MATTEL
  Rinkinyje: baldeliai, Elzos ir besmegenio Olafo figurėlės Ledo Karalystė šviečia Žaislas kokybiškas, pagamintas garsaus gamintojo Mattel, Reikalingi 3x AAA / LR03 elementai (rinkinyje nėra) Pakuotės išmatavimai: 45,5 x 27,5 x 11 cm Elzos figurėlės išmatavimai: ~10 cm Olafo figurėlės: ..
  Mokestis: 64.39€ 77.91€
 • MATTEL Barbie Mariposos ir Princesės fėjos namas
  MATTEL Barbie Mariposos ir Princesės fėjos namas plastikiniame lagaminėlyje, kuris atsidaro ir jame atsiveria šių gražių princesių rūmai. Atidarius lagaminėlį rūmų plotis apytiksliai 81 cm. Rūmais pilnais sukomplektuoti su visais baldais. Rūmuose yra miegamasis, svetainė, laiptai į antrą aukštą, sta..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • STEP2 lėlių namas su balkonu Grand Balcony Dolls House
  Šio lėlių namo užpakalinė pusė yra atvira, todėl jūsų mažylių lėlės galės judėti per visus aukštus, o vienu metu su lėlių nameliu galės žaisti keli vaikai! Atvira užpakalinė pusė leidžia patogiai prieiti prie visų aukštų, kuriuose gali žaisti iškart keli vaikai Tikroviškos detalės ir švelnio..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€ 224.46€
 • WADER lėlių namas
  Tai dviejų aukštų namas, kuriame yra varstomos durys, langai, laiptai, daug spalvingų baldų, baseinas terasoje. Namą galima lengvai pernešti iš vienos vietos į kitą, nes yra patogi rankena. Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Namo išmatavimai: 40 x 35 сm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€