Mediniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BOIKIDO medinė dūdelė
  Supažindinkite mažylį su linksmu muzikos kūrimu. Muzikavimas yra puiki saviraškos priemonė, taip pat skatinamas mažylių kūrybiškumas ir vaizduotė. Idealiai tinka ankstyvajam muzikiniam lavinimui. Galima naudoti grojimui mokykloje, būreliuose bei namuose. Medinės dūdelės ilgis 18 (cm). Tinka vaikams ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • BOIKIDO medinė mašinėlė Comet
  BOIKIDO medinė mašinėlė su ratukais kurie sukasi. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • BOIKIDO medinė mašinėlė Luna
  BOIKIDO medinė mašinėlė su ratukais kurie sukasi. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • BOIKIDO medinė mašinėlė Saturn
  BOIKIDO medinė mašinėlė su ratukais kurie sukasi. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • BOIKIDO medinė mašinėlė Sunny
  BOIKIDO medinė mašinėlė su ratukais kurie sukasi. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • BOIKIDO medinis garažas su 2 mašinėlėm
  BOIKIDO medinis garažas su 2 mašinėlėm. Išmatavimai: 33 x 18 x 19 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • BOIKIDO medinis lavinamasis staliukas Garden
  BOIKIDO medinis lavinamasis staliukas Garden su daug įvairių lavinamųjų veiklų. Medinis staliukas pasižymi savo kokybe, jis nudažytas nekenksmingais vaikų sveikatai dažais, ekologiškas, nes pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Prie tokio staliuko vaikas galės lavinti savo vaizduotę, pažinti spalv..
  Mokestis: 39.02€ 47.21€
 • BOIKIDO medinis pirmasis vaiko būgnelis
  BOIKIDO medinis pirmasis vaiko būgnelis su dviem medinėmis kuokelėmis. Moko vaiką ritmingai ir koordiduotai mušti būgnelį. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • BOIKIDO medinių geometrinių figūrėlių dėlionė
  BOIKIDO medinių geometrinių figūrėlių dėlionė lavins vaiko motorinius gebėjimus, padės pažinti spalvas ir formas. Dėlionė susideda iš keturių medinių pagrindų kurie susideda į vieną visumą, o ant pagrindo esančių medinių kuokelių dedamos atskiros formelės su skylutėmis. Rinkinyje 10 dalių. Tinka vai..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • BOIKIDO medinių kaladėlių rinkinys
  BOIKIDO medinių kaladėlių rinkinys iš 28 vnt. medinių spalvotų kaladėlių. Kaladėlės su įvairiais skaičiais, raidėmis, gemoetrinėmis figūromis puikiai tiks mokymui. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Padeda stiprinti nuoseklumo, konseptualizmo suvokimą, gebėjimą sprę..
  Mokestis: 17.23€ 20.85€
 • BOIKIDO metalofonas
  Nuostabus spalvotas medinis metalofonas su 8 spalvotom metalinėm plokštelėm ir dviem mušamom medinėm kuokelėm. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui, pirmosioms muzikos pamokėlėms, bei muzikinių skambesių pasaulio pažinimui. Metalofonas įrengtas ant medinio staliuko, prie kurio vaikui bus lengva ir pa..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • BOIKIDO vėrimo rinkinys
  Rinkinys specialiai sukurtas vaikams kuris ir lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, moko skaičiuoti, pažinti spalva. Tai lavina pastabumą, moko susikaupti. Rinkinyje 2 virvutės ir 12 kaladėlių. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 9.10€ 11.01€
 • BOIKIDO Walker Ride On 2 in 1 stumdukas-paspirtukas
  BOIKIDO Walker Ride On 2 in 1 medinis lavinamasis stumdukas-paspirtukas padės žengti pirmuosius žingsnius Jūsų vaikučiui. Ant medinio stumduko įrengtas metalafonas su dviem kuokelėmis. Motorinių įgūdžių lavinimui skirtos trys  skirtingų formų spalvotos kaladėlės, kurias reikės sumesti į jom ski..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • BRIMAREX medinės kaladėlės Mikė Pūkuotukas ir draugai
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Mikė Pūkuotukas ir draugai personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.02€ 6.08€
 • BRIMAREX mediniai stumdukai
  Stumiamas medinis stumdukas. Tinka vaikams nuo 1 m.   ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • BRIMAREX medinis supamas Arkliukas (mėlynas)
  BRIMAREX medinis supamas Arkliukas saugus ir patikimas siūbuoklis vaikams, nes yra pagamintas iš medineos, užapvalintais kraštais. Plati sėdynė ir nugarėlė - atlošas vaikui suteiks saugumo jausmą. Vaikas galės patogiai pasidėti kojytes ant siūbuoklio lingių ir smagiai pasiūbuoti. Tinka vaikams nuo 1..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • BRIMAREX medinis traukinukas 32 cm.
  Spalvotas medinis traukinukas lavins Jūsų vaikutį. Kiekvienas traukinuko vagonėlis turi skirtingą veiklą, ant kurių reikės sumauti skirtingų formų bei dydžių kaladėles. Lavina smulkiąją motoriką, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Traukinuko ilgis 32 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • BRIMAREX medinis traukinukas 39 cm.
  Spalvotas medinis traukinukas lavins Jūsų vaikutį. Kiekvienas traukinuko vagonėlis turi skirtingą veiklą, ant kurių reikės sumauti skirtingų formų bei dydžių kaladėles. Lavina smulkiąją motoriką, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Traukinuko ilgis 39 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • BRIMAREX medinis žaidimas domino
  Medinės domino detalės su gyvūnų paveikslėliais sudėtos medinėje dėžutėje. Vaikui reikės figūrėles sudėti eilės tvarka, kad atitiktų sekančios figūrėlės paskutinis žvėrelis. Edukacinis žaislas padės lavinti vaiko vaizduotę, logiką ir atmintį, puikiai tiks pastabumo ugdymui. Tinka vaikams nuo 3 metų...
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • ClassicWorld medinis magnetinis žaidimas Vandenynas
  ClassicWorld medinis magnetinis žaidimas Vandenynas skirtas visai šeimai. Komplekte yra 4 meškerės, ant kurios galo įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyventojus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuk..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai LELIN
  Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Didelė medinė dėlionė transporto priemonės LELIN
  Didelė medinė dėlionė su transporto priemonėmis ir su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti transporto priemones, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka v..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • EICHHORN lavinamasis kubas 5in1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • EICHHORN medinė, pjaustoma pica
  EICHHORN medinė pica, kurią galima pjaustyti. Pica padalinta į 6 lygias dalis. Picą galima skaninti maisto gabaliukais. Rinkinyje 17 elementų. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN medinės kaladėlės 100 vnt.
  100 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į k..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • EICHHORN medinės kaladėlės 50 vnt.
  50 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į ki..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • EICHHORN medinės pjaustomos daržovės
  EICHHORN medinės pjaustomos daržovės su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Daržovės dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 5 daržovės. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai
  EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje 5 vaisiai. Tinka vaikams nuo 2 metų.     ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN medinis gyvūnėlis su kaladėliu piramide
  Edukacinis žaislas - medinis gyvūnėlis-kaladėlės - lavins vaikučio pastabumą, logiką, padės mokytis spalvas, formas, jų derinimą, didins jutiminę patirtį. Žaisliukas su ratukais bei virvele, už kurios tempiamas gyvūnėlis lengvai rieda paskui vakutį, skatindamas jį vaikščioti. Tai puiki dovana tiek p..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • EICHHORN medinis labirintas su formelėmis
  Žaislas susideda iš 10 vnt. skirtingų formų, medinių kaladėlių, viduryje - veidrodėlis. Medinis, lavinamasis žaislas - labirintai. Nuostabus, medinis, ekologiškas ergoterapinis labirintas, kuris padės mažyliams mokytis spalvų, formų, lavins mąstymą bei smulkiąją motoriką. Matmenys: 14 x 9 x 14 cm. S..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1 2014 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai, trys besisukantys krumpliaračiai, 3 specialūs labirintai skirti pirštukams lavinti, kur specialią formelę reikia vedžioti..
  Mokestis: 42.98€ 52.01€ 54.74€
 • EICHHORN medinis Nojaus laivas
  EICHHORN medinis Nojaus laivas. Laivas atviras iš visų pusių, todėl žaidžiant bus patogu viską pasiekti. Viso 24 elementai. Išmatavimai: 14 x 26 x 19 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys
  EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 17 dalių. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • EICHHORN medinis traukinukas 41 cm.
  EICHHORN medinis traukinukas 41 cm. ilgio. Medinis, gražus ir spalvingas traukinukas. Kiekvienas vagonėlis turi strypelius, ant kurių mažylis gali mauti įvairių spalvų ir formų kaladėles. Kaladėlės atitinkamai susideda viena su kita. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • EICHHORN medinis traukinukas su bėgiais
  EICHHORN medinis traukinukas su bėgiais kurio rinkinys susideda iš 30 medinių dalių. Sudedami bėgiai kuriais važiuoja traukinukas, 3 nameliai, bažnyčia, medeliai. Bėgių apskritimas sudaro 135 cm ilgį. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • EICHHORN medinis, pjaustomas tortas
  EICHHORN medinistortas kurį galima pjaustyti. Tortas padalintas į 8 lygias dalis. Tortą galima papuošti žvakutėmis ir gimtadienio metų skaičiais (1,2,3,4). Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN medinių kaladėlių rinkinys
  EICHHORN medinių kaladėlių rinkinys su spalvotomis kaladėlėmis kurių rinkinyje 11 vnt. Kaladėles galima rūšiuoti į karutį, statyti bokštą ir pan. Kaladėlės dengtos ekologiškais dažais kurie nekenkia sveikatai. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • EICHHORN motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai EICHHORN žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • EICHHORN motorinių įgudžių lavinimo stovelis
  Mokomasis žaislas vaikams. Žaislas padeda formuoti vaikučių motorikos įgūdžius bei mastymą. Mediniai EICHHORN žaislai - tai saugūs bei ekologiški produktai, kurie džiugins jūsų vaikus daug metų. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • EICHHORN namelis - formelių rūšiuoklis
  EICHHORN namelis - formelių rūšiuoklis padeda susipažinti su įvairiomis formomis, padeda pažinti erdvės suvokimą, lavina motoriką, kūrybingumą. Padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Rinkinyje net 12 skirtingų formų ir spalvų formelių. Lavinamojo namuko dydis 20 x 20 x 20 cm. Tinka vaikams nuo 12..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • EICHHORN namelis - formelių rūšiuoklis
  EICHHORN namelis - formelių rūšiuoklis padeda susipažinti su įvairiomis formomis, padeda pažinti erdvės suvokimą, lavina motoriką, kūrybingumą. Padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Rinkinyje net 9 skirtingų formų ir spalvų formelių. Namo stege yra skaitliukai, kurie lavins vakučio pirštukus ir ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€
 • GOKI medinė marionetė Liūtukas
  GOKI  medinė marionetė Liūtukas - tai virvelėmis judinama teatro lėlė. Kaip smagu sukurti savo spektaklį! Tinka vaikams 3 metų. ..
  Mokestis: 7.90€ 9.56€
 • GOKI medinis balansinis delfinas
  GOKI medinis balansinis delfinas tai puikus žaislas mokytis balanso dedant apvalias kaladėles ant delfino pilvuko. Žaidimą paįvairina metamas kauliukas, o ant kauliuko esanti spalva išduoda kitos kaladėlės dėjimą ant delfino pilvuko. Laimi kas sudeda daugiausiai ir visos kaladėlės lieka gulėti ant p..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • HAPE dėlionė "Suk ir įkalk žvėreliui formelę"
  Sukant ratą, reikia rasti tinkamą formą, atitinkamui žvėreliui ir mediniu plaktuku įkalti formelę. Vaikas gali orientuotis ir į spalvas esančias ant rato kraštų, pagal kurias nuspręs kur ir kokią detalę reikia įkalti. Žaidimas pagamintas iš medienos. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • HAPE medinė raidelių dėlionė ABC
  Nuo 1983 m. HAPE dirba tam, kad skirtingo amžiaus vaikams sukurtų įdomius, aukštos kokybės bei ekologiškus žaislus. HAPE žaislai vysto vaikučių vaizduotę ir tuo pačiu metu lavina jų įgūdžius. Visi žaislai yra nepavojingi, natūralūs ir linksmi, pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Dėlionės išmatavimai: ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • HEROS konstruktorius-darbastalis
  HEROS konstruktorius-darbastalis su galimybe vaikui kažką konstruoti, sukti, atsukti. Rinkinyje yra atsuktuvas ir raktas tokiems darbams atlikti. Kad darbas būtų įdomesnis yra mini darbastalis konstravimui paįvairinti. Rinkinyje 22 vienetai konstravimui skirtų detalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. &..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • HEROS linksmasis bokštas ZOO
  HEROS linksmasis bokštas ZOO susideda iš medinių, splavingų, žaismingų kaladėlių. Statyti bokštą bus tikras malonumas. Statomas bokštas svyruoja, todėl reikia susikaupti ir dėlioti kaladėles, kad nenugriūtų. Jis suteiks daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir tėvelias. Rinkinyje 14 detalių. Tinka vaik..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • HEROS medinės kaladėlės
  HEROS medinės kaladėlės su raidėmis, skaičiais ir skaičiavimo ženklais. Kaladėlių pagalba vaikas galės dėlioti įvairiausius žodžius ar atlikinėti matematinius veiksmus. Rinkinyje 40 vnt. Kaladėlės išmatavimai 4 x 4 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 27.93€ 33.80€
 • HEROS medinis balansinis ežiukas
  HEROS medinis balansinis ežiukas tai puikus žaislas mokytis balanso dedant apvalias kaladėles ant ežiuko pilvuko. Žaidimą paįvairina metamas kauliukas, o ant kauliuko esanti spalva išduoda kitos kaladėlės dėjimą ant ežiuko pilvuko. Laimi kas sudeda daugiausiai ir visos kaladėlės lieka gulėti ant pil..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • HEROS medinis konstruktorius
  HEROS medinis konstruktorius skirtas suvaržyti įvairioms dviratėms transporto priemonėms. Tam yra skirtas raktas, kurio pagalba bus varžoma transporto priemonė. Varžtai, medinėms dalims susukti, pagaminti iš plastmasės. Rinkinį sudaro net 40 dalių iš kurių ir yra varžoma priemonė. Puiki dovana berni..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 100 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 100 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: motociklą, dviratuką, mašinėlę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir tek..
  Mokestis: 23.09€ 27.94€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 100 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 100 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: motociklą, dviratuką, mašinėlę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir tek..
  Mokestis: 23.09€ 27.94€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 120 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 120 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones, lėktuvus, dviratukus, traukinuką ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir t..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 50 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 50 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 65 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 65 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 19.15€ 23.17€
 • HEROS surink medinius klounus
  HEROS medinės kaladėlės iš kurių reikės surinkti linksmus klounus, dedant kaladėlęs ant medinių virbų. Rinkinyje 21 elementas. Tinka vaikams nuo 1 metų.   ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Daržovių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinė dėlionė Jūra
  Medinė dėlionė Jūra su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su jūros gyvūnais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti jūros gyvūnus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld
  Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo 18 mė..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dėlionė puzzle
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su transporto priemonėmis. Skatina vaiką pažinti ir lavina mąstyseną. Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • Medinė dėlionė puzzle
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su gyvūnėliais. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius ir lavina mąstyseną. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • Medinė dėlionė Safari gyvūnai Bigjigs
  Medinė dėlionė Safari gyvūnai Bigjigs su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 19 x 19 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 7.64€ 9.25€
 • Medinė dėlionė skaičiai
  Medinė dėlionė skaičiai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs
  Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs. Iš atskirų, spalvotų dalių reikės sudėlioti skaičius nuo 1 iki 9. Dėliodamas vaikas pažins skaičius, mokysis susikaupti, pažinti jūros gyvūnūs ir spalvas. Dėlionė sudėta patogioje dėžutėje. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs
  Medinė dėlionė skaičiai Bigjigs. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas, spalvas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 23 x 1,2 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dėlionė skaičiai GOKI
  Medinė dėlionė skaičiai su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su skaičiais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti skaičiukus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 2 m..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • Medinė dėlionė Transportas Bigjigs
  Medinė dėlionė Transportas Bigjigs su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti transporto priemones, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 19 x 19 cm. Tinka vaikams nuo 12 mė..
  Mokestis: 7.64€ 9.25€
 • Medinė dėlionė Zoo ClassicWorld
  Medinė dėlionė Zoo ClassicWorld. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dūdelė vaikams My Music World
  Supažindinkite mažylį su linksmu muzikos kūrimu. Muzikavimas yra puiki saviraškos priemonė, taip pat skatinamas mažylių kūrybiškumas ir vaizduotė. Idealiai tinka ankstyvajam muzikiniam lavinimui. Galima naudoti grojimui mokykloje, būreliuose bei namuose. Medinės dūdelės ilgis 32 (cm). Tinka vaikams ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • Medinė lavinamoji dėlionė
  Spalvotos, medinės įvairių formų (kvadratas, trikampis, skritulys) formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės ilgis 31 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė lavinamoji dėlionė Eihhorn
  Spalvotos, medinės įvairių formų formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės išmatavimai:  19 x 19 cm.  Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinė lavinamoji dėlionė Goki
  Spalvotos, medinės įvairių formų formelės maunamos ant atitinkamų strypų, pagal formelėje esančias skylutes. Lavina smulkiąją motoriką, spalvų suvokimą, rankų, akių koordinaciją, fantaziją. Delionės išmatavimai:  35 x 7,5 x 7cm.  Tinka vaikams nuo 24 mėn.   ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinė lėlės lovytė su lingėm BINO
  Medinė, tvirta lovytė lėlei su patalynės komplektu. Išmatavimai - 49 x 36 x 37,5 cm. Tinka vaikams nuo 3 m.   ..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Medinė magnetinė dėlionė Vandenynas
  Komplekte yra meškerė, ant kurios galo įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyvūnus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuko, esančio jūros gyvūno kūnelyje. Sužvejotą gyvūnėlį reikia atitaikyti į atitink..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Medinė raidelių dėlionė ABC
  Medinė dėlionė raidelės. Spalvingas dėlionės detales su raidelėmis sudėkite į jiems tinkamas vietas. Skatina vaiką pažinti raideles, spalvas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 22,5 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.     ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinės kaladėlės - delionė (12 vnt.)
  Į rinkinį įeina 12 medinių kaladėlėlių iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn.   ..
  Mokestis: 6.22€ 7.53€
 • Medinės kaladėlės - delionė Nemo (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn.       ..
  Mokestis: 5.02€ 6.08€
 • Medinės kaladėlės - delionė Princess (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 18 mėn.       ..
  Mokestis: 5.02€ 6.08€
 • Mediniai marakai 1 vnt.
  Mediniai, spalvingi marakai. Kratant marakus jie skleidžia barškėsį o tai suteikia vaikučiui daug džiaugsmo. Marako ilgis 20 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 6.22€ 7.53€
 • Mediniai skaitliukai Goki
  Mediniai skaitliukai Goki. Skaitliukų matmenys: 16 x 18 x 5 cm. Mokinkitės skaičiuoti iki 100 su spalvotais mediniais skaitliukais.Tinka vaikams nuo 4 m. ..
  Mokestis: 8.12€ 9.83€
 • Medinis kasos aparatas LELIN
  Dabar vaikų žaidimas "Parduotuvė" taps dar įdomesnis. Pagamintas iš kokybiškos medienos, tinkamai apdorotas, dažytas vaikams, saugiais dažais. Pakuotės matmenys: 22 x 17,7 x 10,9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Medinis labirintas su formelėmis
  Žaislas susideda iš 24 vnt. skirtingų formų, medinių kaladėlių, viduryje - medinė mašinėlė su takeliu. Medinis, lavinamasis žaislas - labirintai. Nuostabus, medinis, ekologiškas ergoterapinis labirintas, kuris padės mažyliams mokytis spalvų, formų, lavins mąstymą bei smulkiąją motoriką. Matmenys: 25..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Medinis laikrodis dėlionė Klaunas
  Medinis laikrodis dėlionė Klaunas. Delionė su laikrodžio rodyklėmis ir atskiromis valandų dėlionėmis. Puiki priemonė mokintis skaičių seką, bei pažinti laikrodį. Skaičiai turi rankenėles, padedančias lengvai įdėti ar išimti skaičių. Pagaminta iš natūralių medžiagų. Padengta saugiais, ..
  Mokestis: 4.69€ 5.68€
 • Medinis laikrodis dėlionė Winnie the Pooh
  Medinis laikrodis dėlionė Winnie the Pooh su laikrodžio rodyklėmis ir atskiromis valandų dėlionėmis. Laikrodėlyje dėliones reikia sudėti pagal valandas. Dėliodamas vaikas išmoks pažinti laikrodžio valandas, skaičius. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 4.07€ 4.92€
 • Medinis stumdukas
  Stumiamas medinis stumdukas. Ratukai apjuosti gumele. Tinka vaikams nuo 1 m.     ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Medinis stumdukas
  Stumiamas medinis stumdukas. Stumiant sukasi ir barška. Rankenos ilgis 43,5 cm. Tinka vaikams nuo 1 m. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinis žaidimas Pagauk žuvytę
  Komplekte 2 meškerės, kurių galuose įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyvūnus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuko, esančio jūros gyvūno kūnelyje. Tad galima surengti ir linksmąsias varžybas, kas ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Cars
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Cars personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Liūtas Karalius
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Liūtas Karalius personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Mickey
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Mickey personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių magnetinių raidelių rinkinys dėžutėje Bigjigs
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 raidelių. Rinkinyje didžiosios ir mažosios raidelės. Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai:  aukštis: nuo ~ 4 iki 5 cm plotis: nuo ~3,5 iki 5 cm Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Medinių magnetinių raidelių rinkinys LELIN
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 raidelių. Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai: ~5.5 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinių magnetinių skaičių rinkinys LELIN
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 el.  po 5 vnt. skaitmenų nuo 0 iki 9; po 2 vnt. simbolių: lygybė, sudėtis, atimtis, daugyba ir dalyba; Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai: ~5.5 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Miela supama pliušinė Avytė
  Miela supama pliušinė Avytė -  saugus ir patikimas siūbuoklis vaikams, nes yra pagamintas iš pliušo ir medinių lingių, užapvalintais kraštais. Plati sėdynė ir nugarėlė - atlošas vaikui suteiks saugumo jausmą. Vaikas galės patogiai pasidėti kojytes ant siūbuoklio lingių ir smagiai pasiūbuoti. Ti..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • Mielas supamas pliušinis Zebriukas
  Mielas supamas pliušinis Zebriukas -  saugus ir patikimas siūbuoklis vaikams, nes yra pagamintas iš pliušo ir medinių lingių, užapvalintais kraštais. Plati sėdynė ir nugarėlė - atlošas vaikui suteiks saugumo jausmą. Vaikas galės patogiai pasidėti kojytes ant siūbuoklio lingių ir smagiai pasiūbu..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • PLAYME medinės kaladėlės Domino
  Medinės kaladėlės Domino is medinių kaladėlių su skaičiukais ir piešinėliais. Žaidimas žaidžiamas kaip tikras Domino žaidimas (pvz: piešinėlyje pavaizduotos 4 vištos, tuomet reikia dėti kaladėlę su skaičiumi 4 ir t.t.). Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 3.83€ 4.63€
 • PLAYME medinės vėrimo kaladėlės
  Rinkinys specialiai sukurtas vaikams kuris ir lavina smulkiosios motorikos įgūdžius, moko skaičiuoti, pažinti spalvas ir skaičius. Tai lavina pastabumą, moko susikaupti. Rinkinyje virvutė ir 20 kaladėlių. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€