Abėcėlė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Medinė raidelių dėlionė ABC
  Medinė dėlionė raidelės. Spalvingas dėlionės detales su raidelėmis sudėkite į jiems tinkamas vietas. Skatina vaiką pažinti raideles, spalvas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 22,5 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.     ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinių magnetinių raidelių rinkinys dėžutėje Bigjigs
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 raidelių. Rinkinyje didžiosios ir mažosios raidelės. Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai:  aukštis: nuo ~ 4 iki 5 cm plotis: nuo ~3,5 iki 5 cm Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Medinių magnetinių raidelių rinkinys LELIN
  Medinių magnetinių raidelių rinkinys, kuriame yra 60 raidelių. Raidelės limpa prie metalinio pagrindo. Raidelės išmatavimai: ~5.5 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • WOODY medinės kaladėlės su raidelėmis ir skaičiais
  WOODY medinių kaladėlių rinkinys iš 40 vnt. medinių spalvotų kaladėlių. Kaladėlės su skaičiais ir raidėmis. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Padeda stiprinti nuoseklumo, konseptualizmo suvokimą, gebėjimą spręsti problemas, taip pat spalvų, formų, proporcingumo ir ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • CLASSIC WORLD dėlionė Raidelės
  Medinė dėlionė raidelės. Spalvingas dėlionės detales su raidelėmis sudėkite į jiems tinkamas vietas. Skatina vaiką pažinti raideles, spalvas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • GOKI dėlionė Raidelės
  Medinė dėlionė raidelės. Spalvingas dėlionės detales su raidelėmis sudėkite į jiems tinkamas vietas. Skatina vaiką pažinti raideles, spalvas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 21 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.46€ 7.82€
 • HAPE dėlionė Raidelės
  Nuo 1983 m. HAPE dirba tam, kad skirtingo amžiaus vaikams sukurtų įdomius, aukštos kokybės bei ekologiškus žaislus. HAPE žaislai vysto vaikučių vaizduotę ir tuo pačiu metu lavina jų įgūdžius. Visi žaislai yra nepavojingi, natūralūs ir linksmi, pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Dėlionės išmatavimai: ..
  Mokestis: 7.18€ 8.69€