Lavinamieji kubai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN lavinamasis kubas 5in1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas 5in1 2014 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai, trys besisukantys krumpliaračiai, 3 specialūs labirintai skirti pirštukams lavinti, kur specialią formelę reikia vedžioti..
  Mokestis: 42.98€ 52.01€ 54.74€
 • Ergoterapinis lavinamasis kubas 5in1 VIGA
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, laikrodukas, piešimo kreidelėmis pagrindas, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kūrybingumui, ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • CLASSIC WORLD medinis edukacinis kubas
  Daugiafunkcinis žaislas, suteiksiantis įdomios ir įvairios linksmybės jūsų vaikui. Tikslus apdirbimas ir įdomus dizainas pavers ilgą laiką žaislu. Kiekviena žaislo pusė skirtingai traukia vaiką. Įdomios ir edukacinės savybės: viršuje trys kilpos, ant kurių galima perkelti karoliukus. Puikiai s..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Didelis edukacinis lavinamasis kubas Busy Zoo
  Mokomasis kubas padeda tinkamai atpažinti formas ir spalvas, išmokti raides, skaičiuoti ir koordinuoti plaštaką. Žaislas turi penkias plokštumas: keturias šonines ir vieną viršutinę. Dėl kiekvienoje pusėje esančių žaislų įvairovės kubas suteikia daug džiaugsmo. Tvirtas darbas ir ryškios spalvos papi..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World
  Edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Classic World su daugybe išdėstytos veiklos ant kiekvienos kubo šoninės kraštinės. Matmenys: 30 x 30 x 55 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 69.17€ 83.70€
 • Edukacinis mokomasis kubas Little Frog
  Mokomasis kubas padeda tinkamai atpažinti formas ir spalvas, išmokti raides, skaičiuoti ir koordinuoti plaštaką. Mūsų modelis turi 6 funkcines sienas, susikertančias viršuje, o populiarų kinų žaidimą - apačioje. Kiekviena siena turi skirtingą, unikalią funkciją, kad jūsų vaikas galėtų žaisti ir išmo..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • EICHHORN medinis lavinamasis kubas
  EICHHORN medinis lavinamasis kubas padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: besisukančios raidelės A,B,C,D,E,F ir skaičiai nuo 1 iki 6, kaladėlių labirintas, kur specialią formelę reikia vedžioti raitytais takeliais, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • KIDKRAFT ergoterapinis lavinamasis trikampis
  KIDKRAFT ergoterapinis lavinamasis trikampis su 4 briaunom ir skirtingais žaidimais/užduotimis Jūsų mažyliui. Tai ergoterapinis labirintas, sraigteliai ir kitos smagios veiklos lavinančios mažųjų koordinaciją ir motorinius įgūdžius bei padedančios pažinti spalvas ir formas. Tinka vaikams nuo 1 metų...
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Lavinamasis edukacinis kubas The Nature Activity Cube
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: žvėrelių labirintas, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, sukami krumpliaračiai, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orien..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Lavinamasis kubas Wild Garden 5 in 1
  Mediniame lavinamajame kube yra 5 skirtingi žaidimai: medinės formelės, spalvoti skaitliukai, besisukančios spalvotos lentelės, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai motorikai, erdvės suvokimui, kū..
  Mokestis: 18.83€ 22.78€
 • Lavinamasis medinis trikampis
  Lavinamasis medinis trikampis su išdėstyta veikla aplink jį. Trikampis lavina smulkiają motoriką, erdvės suvokimą, atmintį ir dėmesį. Išmatavimai: 25 x 21 x 18 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinis edukacinis kubas su įvairia veikla
  Daugiafunkcinis edukacinis medinis kubas įvairiais būdais lavina rankinius kūdikio įgūdžius ir vaizduotę. Žaislas turi septynias plokštumas: šešis šonus ir vieną viršų. Kiekvienas iš jų yra skirtingas ir nustebins įdomiais įdomiais pasiūlymais. Mes tikime, kad toks produktas tikrai sugers net ir rei..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis edukacinis lavinamasis kubas
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas su medinėmis formelėmis, spalvotais besisukančiais krumpliaračiais, besisukančios spalvotos lentelės su piešinėliais, labirintas pirštukams lavinti, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientaciją ir erdvės suvokimą lavinančias kilpas. Naudojamas smulkiajai moto..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 Lelin
  Medinis edukacinis lavinamasis kubas 5 in 1 padeda vaikui lavinti atmintį bei dėmesį. Kube yra skirtingi žaidimai: laikrodukas su stumdomomis rodyklėlėmis, spalvoti skaitliukai surinkti piešinėlį, kaladėlių labirintas, kaladėlių rūšiuoklė pagal formeles, viršutinė kubo kraštinė apsiverčia į orientac..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • Medinis edukacinis Tigriukas
  Vaikų noras mokytis gali būti viena iš sudėtingiausių užduočių, su kuriomis susidurs dauguma tėvų ir globėjų. Mes žinome paslaptį, kuri neleis vaikams net pasijusti mokomais - žaidimas tam yra geriausias. Susipažinkite su nuostabiu rinkiniu, pagamintu iš natūralios medžiagos, tai yra medžio. Visi..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Motorinių įgūdžių lavinimo centras
  Šiame lavinamajame centre rasite šiuos elementus: du metaliniai strypai su karoliukais viršuje persipynimui ir rankų mankštai; siena su krentančiu liūtu - liūto galva, uždėta ant zigzago, nukrenta žemyn, kai ji pakeliama aukštyn. Tokių labirintų dėka vaikas praktikuoja gebėjimą užčiuopti ir ..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • SMALL FOOT lavinamasis trisienis kubas
  Naujas trikampis kubas yra įdomus daugeliu atžvilgių, įdomus dizainas ir spalvingos spalvos. Žaislas siūlo keturis skirtingus žaidimo būdus:   viršuje yra kilpa su dviem metaliniais kreipikliais. Spalvoti karoliukai ant kiekvieno (6 apvalūs karoliukai, lapelis ir bitė). Pindamas karol..
  Mokestis: 28.02€ 33.90€