Medinės dėlionės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Bigjigs medinės kaladėlės dėlionė Ferma
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su fermos gyventojais. Dėžutės išmatavimai: 12,5 x 12,5 cm. Kaladėlės išmatavimai: 3,5 x 3,5 x 3,5cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • BOIKIDO medinių geometrinių figūrėlių dėlionė
  BOIKIDO medinių geometrinių figūrėlių dėlionė lavins vaiko motorinius gebėjimus, padės pažinti spalvas ir formas. Dėlionė susideda iš keturių medinių pagrindų kurie susideda į vieną visumą, o ant pagrindo esančių medinių kuokelių dedamos atskiros formelės su skylutėmis. Rinkinyje 10 dalių. Tinka vai..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai LELIN
  Didelė medinė dėlionė naminiai gyvūnai su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Didelė medinė dėlionė transporto priemonės LELIN
  Didelė medinė dėlionė su transporto priemonėmis ir su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti transporto priemones, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 40 x 30 cm. Tinka v..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • GOKI medinė dėlionė Jūros gyventojai
  GOKI medinė dėlionė Jūros gyventojai su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su jūros gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaika..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • HAPE medinė raidelių dėlionė ABC
  Nuo 1983 m. HAPE dirba tam, kad skirtingo amžiaus vaikams sukurtų įdomius, aukštos kokybės bei ekologiškus žaislus. HAPE žaislai vysto vaikučių vaizduotę ir tuo pačiu metu lavina jų įgūdžius. Visi žaislai yra nepavojingi, natūralūs ir linksmi, pagaminti iš ekologiškų medžiagų. Dėlionės išmatavimai: ..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • LELIN medinė dėlionė Ferma
  LELIN medinė dėlionė Ferma su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su fermos gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • LELIN medinė dėlionė Safari
  LELIN medinė dėlionė Safari su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su Safari gyventojais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnus ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 22,5 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dėlionė Jūra
  Medinė dėlionė Jūra su medinėmis rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales su jūros gyvūnais sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti jūros gyvūnus, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld
  Medinė dėlionė Miško gyventojai ClassicWorld su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo 18 mė..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė dėlionė puzzle
  Galima sudėlioti 4 skirtingus paveikslėlius su transporto priemonėmis. Skatina vaiką pažinti ir lavina mąstyseną. Tinka vaikams nuo 2 m. ..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • Medinė dėlionė Safari
  Medinė dėlionė Safari. Išmatavimai: 45 x 18 (cm). Viso 21 el. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Medinė dėlionė Safari gyvūnai Bigjigs
  Medinė dėlionė Safari gyvūnai Bigjigs su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 19 x 19 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 7.64€ 9.25€
 • Medinė dėlionė Transportas Bigjigs
  Medinė dėlionė Transportas Bigjigs su rankenėlėmis. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti transporto priemones, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 19 x 19 cm. Tinka vaikams nuo 12 mė..
  Mokestis: 7.64€ 9.25€
 • Medinė dėlionė Zoo ClassicWorld
  Medinė dėlionė Zoo ClassicWorld. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 30 x 21 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Medinė magnetinė dėlionė Vandenynas
  Komplekte yra meškerė, ant kurios galo įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyvūnus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuko, esančio jūros gyvūno kūnelyje. Sužvejotą gyvūnėlį reikia atitaikyti į atitink..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Medinės kaladėlės - delionė Nemo (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn.       ..
  Mokestis: 5.02€ 6.08€
 • Medinės kaladėlės - delionė Princess (9 vnt.)
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 18 mėn.       ..
  Mokestis: 5.02€ 6.08€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Cars
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Cars personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Liūtas Karalius
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Liūtas Karalius personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • Medinių kaladėlių dėlionė Mickey
  Į rinkinį įeina 9 medinės kaladėlės iš kurių galima sudėlioti 6 skirtingus paveikslėlius su filmuko Mickey personažais. Kaladėlės praktiškai sudėtos į medinę dėžutę. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 5.74€ 6.95€
 • PLAYME medinė dėlionė 9 el.
  PLAYME medinė dėlionė Liūtukas susideda iš 9 elementų. Išmatavimai: 15 x 15 (cm). ..
  Mokestis: 1.68€ 2.03€
 • PLAYME medinė dėlionė Gyvūnėliai
  PLAYME medinė dėlionė Gyvūnėliai. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 15 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 1.68€ 2.03€
 • PLAYME medinė dėlionė Zoo
  PLAYME medinė dėlionė Zoo. Spalvingas dėlionės detales sudėkite į jiems tinkamas vietas, o kad mažiesiems būtų patogiau paimti ant detalių yra rankenėlės. Skatina vaiką pažinti gyvūnėlius, formas ir lavina mąstyseną. Išmatavimai: 15 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 1.68€ 2.03€
 • Medinė mokomoji kirmelytė
  Medinė mokomoji kirmelytė kurią reikės sudėti eilės tvarka pagal užrašytus skaičiukus nuo 1 iki 10 ant kirmelytės kūno. Kirmelytės kūnas dedamas iš skirtingų spalvų dėlionės. Matmenys: 26 x 16 x 1,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€