Medinės kaladėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BOIKIDO medinių kaladėlių rinkinys
  BOIKIDO medinių kaladėlių rinkinys iš 28 vnt. medinių spalvotų kaladėlių. Kaladėlės su įvairiais skaičiais, raidėmis, gemoetrinėmis figūromis puikiai tiks mokymui. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Padeda stiprinti nuoseklumo, konseptualizmo suvokimą, gebėjimą sprę..
  Mokestis: 17.23€ 20.85€
 • EICHHORN medinės kaladėlės 100 vnt.
  100 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į k..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • EICHHORN medinės kaladėlės 50 vnt.
  50 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į ki..
  Mokestis: 13.41€ 16.22€
 • HEROS medinės kaladėlės
  HEROS medinės kaladėlės su raidėmis, skaičiais ir skaičiavimo ženklais. Kaladėlių pagalba vaikas galės dėlioti įvairiausius žodžius ar atlikinėti matematinius veiksmus. Rinkinyje 40 vnt. Kaladėlės išmatavimai 4 x 4 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 27.93€ 33.80€
 • GOKI medinių kaladėlių dėlionė
  GOKI medinių kaladėlių dėlionė tai puikus užsiėmimas vaikams kurie mėgsta dėlioti kaladėles, mokosi pažinti spalvas ir formas. Žaidimas su šiomis medinėmis kaladėlėmis lavina vaiko vaizduotės vystymąsi. Sudėtos piramidės aukštis 54 cm. Rinkinyje: 12 kaladėlių su "arkomis", 6 voleliai, trikampio form..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€