Konstruktoriai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • HEROS konstruktorius-darbastalis
  HEROS konstruktorius-darbastalis su galimybe vaikui kažką konstruoti, sukti, atsukti. Rinkinyje yra atsuktuvas ir raktas tokiems darbams atlikti. Kad darbas būtų įdomesnis yra mini darbastalis konstravimui paįvairinti. Rinkinyje 22 vienetai konstravimui skirtų detalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. &..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • HEROS konstruktorius-darbastalis 30 elementų
  HEROS konstruktorius-darbastalis su galimybe vaikui kažką konstruoti, sukti, atsukti. Rinkinyje yra atsuktuvas ir raktas tokiems darbams atlikti. Kad darbas būtų įdomesnis yra mini darbastalis konstravimui paįvairinti. Rinkinyje 30 vienetai konstravimui skirtų detalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. &..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 100 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 100 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: motociklą, dviratuką, mašinėlę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir tek..
  Mokestis: 23.09€ 27.94€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 100 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 100 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: motociklą, dviratuką, mašinėlę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir tek..
  Mokestis: 23.09€ 27.94€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 120 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 120 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones, lėktuvus, dviratukus, traukinuką ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir t..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 125 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 125 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip formulę, lėktuvą, laivą, traukinį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su ..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 155 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 155 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 170 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 170 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, kraną, formulę ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais i..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 200 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 200 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones tokias kaip gaisrinę, pagalbos mašiną ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 50 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 50 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • HEROS medinis konstruktorius iš 65 elementų
  HEROS medinis konstruktorius iš 65 dalių, su kuriomis galima suvaržyti įvairiausias transporto priemones: kraną, dviratuką, malūnsparnį ir pan. Tai labai įdomus užsiėmimas mažajam meistrui, kuris mėgsta konstruoti, varžyti ar sukti. Rinkinyje: medinis atsuktuvas ir veržliaraktis, su kuriais ir teks ..
  Mokestis: 19.15€ 23.17€
 • WOODY didelis medinis meistro autobusas
  Didelis medinis autobusas su daug įvairios veiklos mažajam meistrui. Šis nuostabus rinkinys susideda net iš 51 dalies. Vaikas galės varžyti, sukti varžtus, kalti, suveržti, sudėti langus ir taip surinkti dar nesudėtą autobusą. Visus įrankius galima sudėti į autobuso vidų. Autobuso išmatavimai: 40 x ..
  Mokestis: 30.64€ 37.07€
 • BIGJIGS medinis konstruktorius - dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 13 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 12 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Rekomenduo..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • KLEIN John Deere traktorius-konstruktorius 6215R
  KLEIN John Deere traktorius-konstruktorius 6215R, kurį iš daugybės smulkių dalių vaikui reikės suvaržyti su rinkinyje esančiu atsuktuvu. Įdomus ir kruopštumo reikalaujantis žaislas. Traktoriaus matmenys: 25 x 10 x 12 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€ 26.65€
 • Mažojo meistro dėžutė su įrankiais
  Mažojo meistro dėžutė su įrankiais kurių rinkinyje yra 24: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, varžtai, lentelės. Dėžutės matmenys: 25 x 14 x 12 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Mažojo meistro dirbtuvės
  Mažojo meistro dirbtuvės kuriose vaikas galės varžyti, kalti, sukti. Rinkinyje 12 priedų: plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, liniuotė, varžtai ir veržlės. Išmatavimai: 22 x 13 x 14 (IxPxA) cm. Sertifikuota ASTM F963 EN71 standartu. Aukštos kokybės mediena. Saugūs ir nekenksmingi dažai. Tinka vaik..
  Mokestis: 13.40€ 16.21€
 • Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais
  Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais įvairiems meistro darbams atlikti. Dėžutė naudojama dalims susidėti. Rinkinyje 21 medinių įrankių: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, vinukai, lentelės sukti. Tai puikus rinkinukas vaikams, kurie mėgsta kažką konstruoti, veržti, ka..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinis darbastalis vaikams
  Medinė įrankių dėžutė-darbastalis su mediniais įrankiais įvairiems meistro darbams atlikti. Dėžutė naudojama dalims susidėti. Rinkinyje 25 medinių įrankių: atsuktuvas, veržliaraktis, plaktukas, veržlės, vinukai, lentelės sukti. Tai puikus rinkinukas vaikams, kurie mėgsta kažką konstruoti, veržti, ka..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Medinis konstruktorius iš 500 dalių
  Medinis konstruktorius iš 500 dalių su kuriomis galima bus surinkti įvairiausias transporto priemones, lėktuvus, laivus ir pan. Rinkinys su dalimis patalpintas į dėžutę. Rinkinyje yra knygutė su dalių rinkimo šablonais. Pakuotės išmatavimai: 41 x 28 x 20 (IxPxA) cm. Produktas paženklintas CE ženklu...
  Mokestis: 116.08€ 140.46€
 • Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais
  Medinis multifunkcinis darbastalis su įrankiais ir priedais kurių šiame rinkinyje 52 vnt. Su šiuo nuostabiu mediniu mažojo mechaniko rinkiniu vaikas galės sukti, veržti, kalti, matuoti. Galimybė iš rinkinyje esančių elementų surinkti mašiną, lėktuvą ir žinoma tai ką vaikas panorės. Rekomenduojama nu..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€