Mediniai žaidimai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BRIMAREX medinis žaidimas domino
  Medinės domino detalės su gyvūnų paveikslėliais sudėtos medinėje dėžutėje. Vaikui reikės figūrėles sudėti eilės tvarka, kad atitiktų sekančios figūrėlės paskutinis žvėrelis. Edukacinis žaislas padės lavinti vaiko vaizduotę, logiką ir atmintį, puikiai tiks pastabumo ugdymui. Tinka vaikams nuo 3 metų...
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • ClassicWorld medinis magnetinis žaidimas Vandenynas
  ClassicWorld medinis magnetinis žaidimas Vandenynas skirtas visai šeimai. Komplekte yra 4 meškerės, ant kurios galo įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyventojus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuk..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • GOKI medinė marionetė Liūtukas
  GOKI  medinė marionetė Liūtukas - tai virvelėmis judinama teatro lėlė. Kaip smagu sukurti savo spektaklį! Tinka vaikams 3 metų. ..
  Mokestis: 7.90€ 9.56€
 • GOKI medinis balansinis delfinas
  GOKI medinis balansinis delfinas tai puikus žaislas mokytis balanso dedant apvalias kaladėles ant delfino pilvuko. Žaidimą paįvairina metamas kauliukas, o ant kauliuko esanti spalva išduoda kitos kaladėlės dėjimą ant delfino pilvuko. Laimi kas sudeda daugiausiai ir visos kaladėlės lieka gulėti ant p..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • HEROS linksmasis bokštas ZOO
  HEROS linksmasis bokštas ZOO susideda iš medinių, splavingų, žaismingų kaladėlių. Statyti bokštą bus tikras malonumas. Statomas bokštas svyruoja, todėl reikia susikaupti ir dėlioti kaladėles, kad nenugriūtų. Jis suteiks daug džiaugsmo ne tik vaikams, bet ir tėvelias. Rinkinyje 14 detalių. Tinka vaik..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • HEROS medinis balansinis ežiukas
  HEROS medinis balansinis ežiukas tai puikus žaislas mokytis balanso dedant apvalias kaladėles ant ežiuko pilvuko. Žaidimą paįvairina metamas kauliukas, o ant kauliuko esanti spalva išduoda kitos kaladėlės dėjimą ant ežiuko pilvuko. Laimi kas sudeda daugiausiai ir visos kaladėlės lieka gulėti ant pil..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • HEROS surink medinius klounus
  HEROS medinės kaladėlės iš kurių reikės surinkti linksmus klounus, dedant kaladėlęs ant medinių virbų. Rinkinyje 21 elementas. Tinka vaikams nuo 1 metų.   ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinis žaidimas Pagauk žuvytę
  Komplekte 2 meškerės, kurių galuose įmontuotas magnetas. Jo pagalba ir sužvejosite įvairius jūros gyvūnus. Žvejyba ne tokia jau ir lengva, nes virvelė judės nuo rankos judesio, o juk reikia pataikyti prie pat magnetuko, esančio jūros gyvūno kūnelyje. Tad galima surengti ir linksmąsias varžybas, kas ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • PLAYME medinis žaidimas DOMINO
  Medinės domino detalės su transporto priemonių paveikslėliais sudėtos medinėje dėžutėje. Vaikui reikės figūrėles sudėti eilės tvarka, kad atitiktų sekančios figūrėlės paveislėlį. Edukacinis žaislas padės lavinti vaiko vaizduotę, logiką ir atmintį, puikiai tiks pastabumo ugdymui. Tinka vaikams nuo 10..
  Mokestis: 4.31€ 5.21€
 • PLAYME medinis žaidimas DOMINO
  Medinės domino detalės su naminių gyvūnų paveikslėliais sudėtos medinėje dėžutėje. Vaikui reikės figūrėles sudėti eilės tvarka, kad atitiktų sekančios figūrėlės paveislėlį. Edukacinis žaislas padės lavinti vaiko vaizduotę, logiką ir atmintį, puikiai tiks pastabumo ugdymui. Tinka vaikams nuo 10 mėn. ..
  Mokestis: 3.63€ 4.39€
 • EICHHORN medinis muzikinis žaislas su kuokele ir ksilofonu
  Medinis muzikinis žaislas su kuokele ir ksilofonu. Į medinį pagrindą pagal spalvą esantį ant pagrindo parenkamas medinis rutulys, kuris įdedamas į pagrinde esančią išpjovą, o su kuokele yra įmušamas į pagrindo vidų ten kur įstatymas ksilofonas, ikritęs i vidų ir riedėdamas į apačią medinis kamuolys ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • EICHHORN riedančių kamuoliukų labirintas
  EICHHORN  riedančių kamuoliukų labirintas su trimis spalvotais mediniais kamuoliukais. Riedant kamuoliukams labirintu, jie taukši atsimušus į labirinte esančius vartelius, o gale labirinto yra skambutis, į kurį atsitrenkus kamuoliukui, pasigirsta skambutis. Skambutis skatiną vaiką žaisti. Tinka..
  Mokestis: 23.69€ 28.66€
 • GOKI linksmas žaidimas įkalk vinukus
  Kaladėlių mušeklis plaktuku, tai linksmas ir įdomus žaidimas mažiausiems. Mediniu plaktuku vaikui teks sumušti 6 spalvotas kaladėles esančias pagrinde. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • HAPE žaidimas Surask gyvūną
  HAPE loginis žaidimas kuriame vaikams teks surasti po 2 vienodus gyvūnėlius ir juos atversti. Kaladėlės su kuriomis žaidžiamas žaidimas pagaminti iš medienos. Žaidimas lavina atmintį. Rinkinyje 24 vnt., kaladėlių su gyvūnėliais ir specialus maišelis joms susidėti. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • Kaladėlių mušeklis plaktuku
  Kaladėlių mušeklis plaktuku, tai linksmas ir įdomus žaidimas mažiausiems. Mediniu plaktuku vaikui teks sumušti 6 spalvotas kaladėles esančias pagrinde. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas
  Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas medine trasa žemyn. Rinkinyje trys spalvotos medinės mašinėlės, kurios gražiai leidžiasi keturiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Linksmas ir įdomus žaidimas vaikams. Rinkinyje 4 vnt medinių mašinėlių. Išmatavimai: 36 x 10 x 35 (IxPxA) cm. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas
  Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas medine trasa žemyn. Rinkinyje trys spalvotos medinės mašinėlės, kurios gražiai leidžiasi keturiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Linksmas ir įdomus žaidimas vaikams. Rinkinyje 3 vnt medinių mašinėlių. Išmatavimai: 31 x 10 x 26 (IxPxA) cm. Rekomenduojama ..
  Mokestis: 11.53€ 13.95€
 • Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas 2 in 1
  Kaskadinis mašinėlių ir kamuoliukų nuriedėjimas medine trasa žemyn. Galimybė surinkti 2 skirtingas trasas. Rinkinyje medinė mašinėlė, kurios gražiai leidžiasi keturiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Taip pat rinkinyje rasite medinį plaktuką su spalvotais kamuoliukais, kuriuos taip pat ga..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas TREFL
  Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas medine trasa žemyn. Rinkinyje trys spalvotos medinės mašinėlės, kurios gražiai leidžiasi keturiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Linksmas ir įdomus žaidimas vaikams. Rinkinyje 4 vnt medinių mašinėlių. Išmatavimai: 28 x 10 x 27 (IxPxA) cm. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Linksmas žaidimas pagauk žuvelę
  Linksmas žaidimas pagauk žuvelę linksmiems vaikų žaidimams. Rinkinyje: 2 medinės meškerės, 10 žuvelių, krepšelis žuvelėms susidėti. Žuvelės "kimba" prie magneto, kuris yra prie meškerykočių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas uždengtas skaidria..
  Mokestis: 7.66€ 9.27€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas uždengtas skaidria..
  Mokestis: 7.90€ 9.56€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Laikrodukas
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas ir šypsenėles į savo vietą laikrodyje su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas užd..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Sraigė
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiu magnetiniu stumdikliu. Žaidimas uždengtas skaidria..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Loginis žaidimas - magnetinis labirintas Vandenynas
  Loginis žaidimas - magnetinis labirintas tai įdomus žaislas, su kuriuo žaisdamas vaikas lavins akių ir rankų koordinaciją, loginį mąstymą, susikaupimą. Žaidimo principas yra suvesti visus kamuoliukus pagal spalvas į savo vietą labirinte su specialiais magnetiniais stumdikliais. Žaidimą galima žaisti..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Mašinėlių kaskada
  Kaskadinis mašinėlių nuvažiavimas medine trasa žemyn. Rinkinyje 6 spalvotos medinės mašinėlės, kurios gražiai leidžiasi šešiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Linksmas ir įdomus žaidimas vaikams. Rinkinyje 6 vnt medinių mašinėlių. Išmatavimai: 30 x 10 x 44 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaika..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Mašinėlių kaskadinis nuvažiavimas
  Mašinėlių kaskadinis nuvažiavimas medine trasa žemyn. Rinkinyje trys spalvotos medinės mašinėlės, kurios gražiai leidžiasi keturiais nuvažiavimais žemyn, gražiai tauškėdamos. Linksmas ir įdomus žaidimas vaikams. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Mažojo žvejo rinkinys dėžutėje Small foot
  Vaikiškas mažojo žvejo rinkinys dėžutėje, kurioje gyvena jūros gyventojai (žuvys, jūros arkliukas, žvaigždė, skrynia ir pan) o juos reikės sugauti su rinkinyje esančiomis meškerėmis. Rinkinyje: medinis, keturių sienų, akvariumas; 4 meškerės; 16 jūros gyventojų; Dėžutės išmatavimai:..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Medinė švytuojanti ferma su žvėreliais
  Medinė švytuojanti ferma su žvėreliais kuriuos reikės sudėti ant fermos stogo, kad jie nenukristų. Kad žaidimas būtų įdomesnis, ferma švytuoja pirmyn - atgal, todėl žvėrelius nebus taip paprasta sudėti. Rinkinyje yra 12 spalvotų žvėrelių. Žaidimas lavina vaiko rankų ir akių koordinaciją, mąstyseną, ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinė švytuojanti vištelė su mediniais kiaušinukais
  Medinė švytuojanti vištelė su mediniais kiaušinukais kuriuos reikės sudėti ant vištelės nugarėlės, kad jie nenukristų. Kad žaidimas būtų įdomesnis, vištelė švytuoja pirmyn - atgal, todėl kiaušinukus nebus taip paprasta sudėti. Rinkinyje yra 15 spalvotų medinių kiaušinukų. Žaidimas lavina vaiko rankų..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinis švytuojantis arkliukas su kaladėlėmis
  Medinis švytuojantis arkliukas su kaladėlėmis kurias reikės sudėti ant arkliuko kūnelio, kad jos nenukristų. Kad žaidimas būtų įdomesnis, arkliukas švytuoja pirmyn - atgal, todėl kaladėles nebus taip paprasta sudėti. Rinkinyje yra 20 spalvotų medinių kaladėlių. Žaidimas lavina vaiko rankų ir akių ko..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinis žaidimas "Sugauk jūros gyventoją"
  Medinis žaidimas "Sugauk jūros gyventoją". Rinkinyje 2 meškerės, 11 medinių jūros gyventojų. Jūros gyventojas "kimba" prie magneto, kuris yra prie meškerykočių. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 8.43€ 10.20€
 • Medinis žaidimas mažiesiems Hit & Jump
  Medinis žaidimas mažiesiems Hit & Jump, kuriame su mediniu plauktuku reikės trinktelėti per gyvūnėlių apačioje esančią lentelę, kad žvėreliai iššoktų iš dėžutės. Įdomus ir linksmas žaidimas mažiesiems. Tinka vaikams nuo 24 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinis žaidimas su plaktuku
  Medinis žaidimas su plaktuku, tai garsiojo žaidimo "kurmiai" analogas. Vaikui su mediniu plaktuku reikės trinktelėti per galvą gyvūnėliams, kurie po trinktelėjimo dings ir pasirodys kitas gyvūnėlis, bet jau kitoje vietoje. Produktas pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Žaidimo matmenys: 19 x 12 x..
  Mokestis: 18.97€ 22.95€
 • Vaikiškas mažojo žvejo rinkinys dėžutėje
  Vaikiškas mažojo žvejo rinkinys dėžutėje kurioje gyvena jūros gyventojai (žuvys, jūros arkliukas, žvaigždė, skrynia ir pan) o juos reikės sugauti su rinkinyje esančiomis meškerėmis. Dėžutės išmatavimai: 29 x 29 x 4 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Žaidimas "Aprenk šį mielą meškiuką"
  Žaidimas "Aprenk šį mielą meškiuką" su rinkinyje esančiais skirtingais rūbeliais. Rinkinyje 18 skirtingų dalių, kuriomis naudojantis reikės papuošti vis skirtingą meškiuką. Visos dalys pagamintos iš natūralios medienos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.07€ 4.92€
 • Žaidimas "Aprenk šią mielą meškutę"
  Aprenk šį mielą meškiuką su rinkinyje esančiais skirtingais rūbeliais. Rinkinyje 18 skirtingų dalių, kuriomis naudojantis reikės papuošti vis skirtingą meškiuką. Visos dalys pagamintos iš natūralios medienos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.07€ 4.92€
 • Žaidimas "Kiaušinukų piramidė"
  Žaidimas "Kiaušinukų piramidė". Žaidimas laviną susikaupimą, koordinaciją. Kiaušinukus reikės dėti vieną ant kito taip sudarant piramidę. Kiaušinuko dydis 4 x 4 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€