Muzikiniai instrumentai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY MIX muzikinis gyvūnėlių pianinas (Mėlynas)
  BABY MIX muzikinis gyvūnėlių pianinas su 7 klavišais kuriuos spaudžiant skamba įvairūs 8 instrumentų garsai, kuriuos galima pasirinkti atskiru mygtuku. Garso reguliavimo mygtukas. Spaudžiant klavišus ant pianino esantys žvėreliai ims šviesti ir mirksėti įvairiomis spalvomis. Ant pianino išdėstyta da..
  Mokestis: 13.87€ 16.78€
 • BOIKIDO medinė dūdelė
  Supažindinkite mažylį su linksmu muzikos kūrimu. Muzikavimas yra puiki saviraškos priemonė, taip pat skatinamas mažylių kūrybiškumas ir vaizduotė. Idealiai tinka ankstyvajam muzikiniam lavinimui. Galima naudoti grojimui mokykloje, būreliuose bei namuose. Medinės dūdelės ilgis 18 (cm). Tinka vaikams ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • BOIKIDO medinis pirmasis vaiko būgnelis
  BOIKIDO medinis pirmasis vaiko būgnelis su dviem medinėmis kuokelėmis. Moko vaiką ritmingai ir koordiduotai mušti būgnelį. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • DUMEL Discovery mikrofonas mažajam artistui
  DUMEL DISCOVERY mikrofonas mažajam artistui linksmoms dainelėms dainuoti. Mikrofonas ne tik groja melodijas ar šviečia įvairios spalvos ant mikrofono, bet galima ir dainuoti, o dainuojama dainėlė girdėsis per mikrofono garsiakalbį. Galima pasirinkti norimą melodiją ar garsus: gitaros, pianino ar būg..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys
  FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys - rinkinyje yra kaladėlių rūšiuoklė, piramidė ir metalofonas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Rinkinyje: FISHER PRICE kūdikio kaladėlės - 10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vyst..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • KIDDIELAND saksafonas 2 in 1
  KIDDIELAND saksafonas 2 in 1 patrauklus ir mielas muzikinis instrumentas su kuriuo vaikas galės pagroti tėveliams ar draugams linksmų melodijų. Spaudžiant klavišus jie ima šviesti, o iš saksafono pasigirsta linksmi garsai. Patogi rankena laikyti. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Medinė dūdelė vaikams My Music World
  Supažindinkite mažylį su linksmu muzikos kūrimu. Muzikavimas yra puiki saviraškos priemonė, taip pat skatinamas mažylių kūrybiškumas ir vaizduotė. Idealiai tinka ankstyvajam muzikiniam lavinimui. Galima naudoti grojimui mokykloje, būreliuose bei namuose. Medinės dūdelės ilgis 32 (cm). Tinka vaikams ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • PLAYME medinis metalofonas
  Nuostabus spalvotas medinis metalofonas su 8 spalvotom metalinėm plokštelėm ir dviem mušamom medinėm kuokelėm. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui, pirmosioms muzikos pamokėlėms, bei muzikinių skambesių pasaulio pažinimui. Metalofonas integruotas į linksmos varlytės pagrindą. Išmatavimai: 26 x 13 x ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • SIMBA būgnai su lėkšte
  Tapti vienu iš geriausiu muzikantu dabar bus paprasta, nes su šiuo muzikiniu būgnų rinkiniu tai padaryti bus itin lengva. Trys būgnai kurių kiekvieno skersmuo skirtingas: 38, 20 ir 16 cm, leidžia sukurti skirtingus būgnų garsus. Kad muzikavimas būtų dar įdomesnis yra ir lėkštė su mušimo pagaliukais...
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SIMBA DJ miksavimo pultas
  SIMBA DJ miksavimo pultas su galimybe kurti savo melodiją, ją įrašyti ir perklausyti . Pulte jau galima rasti 5 muzikinius ritmus, 50 garso efektų, kurie padės kurti savo stiliaus muziką. Miksavimo pultas turi specialų miksavimo ratą, kurį sukiojant išgaunami įvairūs garsai. Galima pajungti MP3 grot..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SIMBA linksma muzikinė gitara
  SIMBA linksma muzikinė gitarasu garso ir šviesos efektais. Paspadus bet kurį mygtuką ant gitaros pasigirsta melodijos, šviečia spalvotos lemputės. Yra įjungimo ir išjungimo mygtukas. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA mikrofonas su MP3 jungimo galimybe
  SIMBA mikrofonas kuris jungiamas su MP3 grotuvu. Grojant muzikai vaikas galės dainuoti savo mėgiamas dainas. Mikrofonas šviečia įvairiomis spalvomis, kai vaikas pradeda dainuoti.. Galima įjungti 4 melodijas ir dainuoti pagal jas. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 6 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA muzikinė studija
  SIMBA muzikinė studija su elektroniniais būgnais ir prijungiamu MP3 grotuvu sudomins, bet kurį vaiką. Puikiai lavins muzikinius įgūdžius. Pajungus MP3 grotuvą ir klausant muzikos, galima bus pritarti su elektroniniais būgneliais, kuriuos mušti reikės su lazdelėmis. Rinkinyje yra 2 lazdelės. Lazdelės..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SIMBA pianinas su gyvūnų garsais
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais 6 gyvūnų garsais. Šie linksmi gyvūnų garsai skatiną vaiką groti ir kurti linksmas melodijas. Pianinas turi 24 klavišus, o pačio pianino ilgis net 39 cm. Pianinas taip pat turi papildomai jau sukurtas 8 melodijas, 8 muzik..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA pianinas su mikrofonu
  SIMBA pianinas su mikrofonu - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti pianinu. Mikrofonas jungiasi prie pianino ir vaikui dainuojant iš pianino garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos. Grojimui pianinu galima pasirinkti 8 skirtingus instrumentus: violončėlė, gitara, būgnas, trimi..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • SIMBA pianinas su mikrofonu
  SIMBA pianinas su mikrofonu - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti pianinu. Mikrofonas jungiasi prie pianino ir vaikui dainuojant iš pianino garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos. Grojimui pianinu galima pasirinkti 8 skirtingus instrumentus: violončėlė, gitara, būgnas, trimi..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • SIMBA stovas su mikrofonu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 85 iki 115 cm. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų, įdomaus dizaino ir visiškai saugus Jūsų vaikui. Galima jungti MP3 grotuvą. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška elektrinė gitara
  SIMBA vaikiška gitara su garso ir šviesos efektais. Galimybė jungti MP3 grotuvą. Pajungus MP3 grotuvą, per gitaroje esančius garsiakalbius groja vaiko pamėgtos dainos ir jis gali joms grodamas gitara protarti. Grojant gitara galimybė pasirinkti jau įrašytus 8 įvairaus žanro muzikos ritmus. Gitaros g..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • SIMBA vaikiška elektrinė gitara Disco Light
  SIMBA vaikiška gitara su garso ir šviesos efektais. Grojant gitara galimybė pasirinkti jau įrašytus 8 įvairaus žanro muzikos ritmus. Gitaros grojimo principas toks pats kaip ir tikros gitaros. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 40.00€
 • SIMBA vaikiška gitara
  SIMBA vaikiška gitara Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love
  SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love su Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas 2in1
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 113 cm. Nuo mikrofono stovo nusiėma visas pultas ir jį galima neštis rankoje. Prie mikrafono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą. (rinkinyje n..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara
  SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti gitara. Mikrofonas jungiasi prie gitaros ir vaikui dainuojant iš gitaros garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos garsas. Garso stiprumą galima reguliuoti. Mikrofoną galima įdėti į stovą. Stovo aukštis ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su stovu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 51 iki 113 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 22.74€ 27.52€
 • SIMBA vaikiškas pianinas su šviesos efektais
  Grojant pianinu galima sukurti fantastiškus šviesos efektus, nes pianine yra integruota speciali lempa kuri šviečia ryškiomis, įvairiausiomis spalvomis. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais šešiais muzikiniais ritmais, šešių instrumentų garsais, aštuonių da..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • SMOBY mikrofonas su stovu Hello Kitty
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 120 cm.  Pagamintas iš kokybiškų medžiagų, įdomaus dizaino ir visiškai saugus Jūsų vaikui. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • SMOBY mikrofonas su stovu Maša ir lokys
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Groja 4 originalios filmuko "Maša ir lokys" melodijos; Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 120 cm.; Yra garsiakalbis; Stovas puoštas "Maša ir lokys" filmuko personažais; Pagamintas..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 48.94€
 • SMOBY vaikiškas mikrofonas Maša ir lokys
  SMOBY vaikiškas mikrofonas Maša ir lokys puiki dovana mergaitei kuri mėgsta dainuoti. Mikrofonas turi tris mygtukus kuriuos nuspaudus galima bus keisti 4 melodas, 3 garso efektų ir ritmiško plojimo garsus, kurie girdisi iš pačio mikrofono, nes apačioje mikrofono yra integruotas garsiakalbis. Išmatav..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Vaikiška elektrinė gitara Smoby
  Vaikiška elektrinė gitara Smoby mažiesiems muzikantams kurie mėgsta groti ir dainuoti. Galima įjungti keturias įvairių muzikos stilių melodijas, bei įvairius muzikinius efektus. Stygų gitara neturi (imitacija). Dirželis pakabinti ant peties. Išamatavimai: 53 x 19 (IxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Vaikiška medinė lūpinė armonikėlė
  Medinė vaikiška lūpinė armonikėlė plastikinėje pakuotėje. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 3.83€ 4.63€
 • Vaikiškas metalofonas
  Nuostabus spalvotas medinis metalofonas iš 8 spalvotų metalinių plokštelių, mušamų 2 medinėmis kuokelėmis. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui pirmosioms muzikos pamokėlėms bei muzikos pasaulio pažinimui. Išmatavimai: 30 x 14 x 2 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • Vaikiškas metalofonas ClassicWorld
  Vaikiškas metalofonas ClassicWorld medinis metalofonas 12 metalinių plokštelių, mušamų 2 medinėmis kuokelėmis. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui pirmosioms muzikos pamokėlėms bei muzikos pasaulio pažinimui. Išmatavimai: 35 x 16,5  cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Vaikiškas metalofonas Lelin
  Vaikiškas metalofonas Lelin metalofonas su  8 metalinių plokštelių, mušamų 2 medinėmis kuokelėmis. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui pirmosioms muzikos pamokėlėms bei muzikos pasaulio pažinimui. Išmatavimai: 30 x 12  cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.05€ 12.16€
 • Vaikiškas mikrofonas su stovu ir šviesos efektais
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 50 iki 100 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 26.11€ 31.59€
 • Vaikiški būgnai su lėkšte Cars
  Tapti vienu iš geriausiu muzikantu dabar bus paprasta, nes su šiuo muzikiniu būgnų rinkiniu tai padaryti bus itin lengva. Trys būgnai kurių kiekvieno skersmuo skirtingas,  leidžia sukurti skirtingus būgnų garsus. Kad muzikavimas būtų dar įdomesnis yra ir lėkštė su mušimo pagaliukais. Didysis bū..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Calssic World medinė gitara
  Medinė gitara su 6 stygomis įdomioms melodijoms kurti. Tai puikus pasirinkimas vaikams kurie mėgsta dainuoti ir groti. Nailoninės stygos sukurtos specialiai vaikų pirštukams. Išmatavimai: 53 x 17 x 6  (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • CHICCO muzikinis žaislas DJ Mixy
  Tapk tikru didžėjumi su šiuo nuostabiu didžėjaus pultu! Kurk savo nuosavą muziką! Visų pirma išsirink melodiją, tada pridėk prie jos įvairius garsus, ir žinoma nepamiršk ritmo, kurį gali pagreitinti net 7 kartus. 4 skirtingi muzikiniai stiliai su 8 melodijomis. Šviesų panelė su 3 LED lemputėmis, kur..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Elzos muzikinė sniego lazdelė
  Elzos muzikinė sniego lazdelė su dainele "Let it Go" iš animacinio filmuko Frozen. Lazdelės viršuje esantis permatomas kamuolys su Elza viduje, o papurčius lazdelę viduje pradeda suktis blizgančios snaigės. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Lūpinė armonikėlė
  Lūpinė armonikėlė gražioms melodijoms kurti. Tai puikus ir įdomus muzikinis žaislas. Produktas paženklintas CE ženklu. Išmatavimai: 13 x 3 x 2,5 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Lūpinė armonikėlė Bokido
  Bokido medinė lūpinė armonikėlė įvairioms melodijoms išgauti. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 5.02€ 6.07€
 • Medinė gitara
  Medinė gitara su 6 stygomis įdomioms melodijoms kurti. Tai puikus pasirinkimas vaikams kurie mėgsta dainuoti ir groti. Nailoninės stygos sukurtos specialiai vaikų pirštukams. Išmatavimai: 63 x 22 x 6 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Medinis ksilofonas
  Medinis ksilofonas su kuriuo groti bus labai smagu. 6 išgaunamos skambėjimo natos. Gražios, sodrios spalvos. Viskas pagaminta iš medienos. Kuokelė mušti per ksilofoną. Išmatavimai: 24 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Medinis muzikinis žaislas su kuokele ir ksilofonu
  Medinis muzikinis žaislas su kuokele ir ksilofonu. Į medinį pagrindą pagal spalvą esantį ant pagrindo parenkamas medinis rutulys, kuris įdedamas į pagrinde esančią išpjovą, o su kuokele yra įmušamas į pagrindo vidų ten kur įstatymas ksilofonas, ikritęs i vidų ir riedėdamas į apačią medinis kamuolys ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Medinis švilpukas Paukščiukas
  Mielas ir smagus švilpukas Paukščiukas. Pučiant gražiai švilpia. Kokybiška mediena. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 1.92€ 2.32€
 • SIMBA pianinas vaikams
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais, 6 demo melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. O svarbiausia, kad šiame pianine yra dainų ar melodijų į..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška klavišinė gitara Keytaras
  Vaikišką klavišinę gitarą Keytar sukūrė garsi vokiečių kompanija "Simba", kuri jau daug metų kuria aukštos kokybės žaislus, atkreipdama dėmesį į detales. Keytaras yra gitaros formos instrumentas su klavišais. Instrumente yra:     32 klavišai;     19 demon..
  Mokestis: 21.30€ 25.77€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais ir net aštuoniomis jau įrašytomis melodijomis. Galima reguliuoti da..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu ir su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais muzikiniais ritmais, instrumentų garsais, būgnų garsais ir melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. NAUJIENA: galima..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis
  SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis su garso efektais, tereikia užlipti ant imituojamo pianino klavišų. Garso stiprumo reguliavimas. Ritmo reguliavimo galimybė. 6 muzikos instrumentai. Kilimėlio išmatavimai: 130 x 40 cm (IxP). Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 24 ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Vaikiškas fortepijonas Confetti
  Vaikiškas fortepijonas Confetti su 18 klavišų. Puikiai skambančios natos. Puikus edukacinis žaislas mažiesiems. Pagaminta Prancūzijoje. Garantija 24 mėn. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 83.53€ 101.07€
 • Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais
  Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais skirtas vaikams kurie mėgsta kurti muziką. Su melodijų įrašymo galimybėmis. Spaudant klavišus šviečia įvairių spalvų šviesos sumontuotos ant sintezatoriaus. Galimybė pasirinkti ritmus, tempą, reguliuoti garsumą. 37 klavišai. Reikalingi 3 x AA tipo elementa..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€