Modelino rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PLAY DOH formelių rinkinys kibirėlyje
  PLAY DOH formelių rinkinys kibirėlyje. Rinkinyje 7 vnt žvėrelių formelių ir 3 vnt modelino tubelių (168 gr. modelino). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės 566g
  PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės su 566g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, k..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Burger Party
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Burger Party skaniems mėsainiams ir dešrainiams gaminti. Rinkinyje: keptuvė, lėkštutės, spaustukas bulvytėms gaminti,..
  Mokestis: 12.39€ 14.99€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Ice Cream Castle
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Ice Cream Castle skaniems ledams ir jų priedams gaminti. Rinkinyje: ledų gaminimo aparatas, 4 ledainės, 4 šaukšteliai..
  Mokestis: 27.02€ 32.69€
 • PLAY-DOH plastilino tūbelė 112 g.
  PLAY-DOH plastilino tūbelė su 112g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, kol jis atgau..
  Mokestis: 1.32€ 1.60€
 • PLAY-DOH savivartis Diggin' Rigs
  PLAY-DOH Diggin' Rigs linksmasis savivartis renkantis šiukšles, o vėliau važiuojantis į savartyną per galinę dalį gaminantis įvairių formų plastilino gabalėlius su įvariais piešinėliais. Rinkinyje 4 tūbelės plastilino kurių bendra masė 336g, kastuvėlis, specialūs įrenginys gaminti "sliekams", buteli..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • PLAYDOH undinėlės grožio salonas
  PLAYDOH undinėlės grožio salonas su kuriuo teks pagaminti gražius Undinėlės rūbelius ir papuošalus. Rinkinyje 170gr., plastilino. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • PLAY DOH modelino rinkinys puošti Poniuką
  PLAY DOH modelino rinkinys puošti Poniuką, "užauginti" gražias kasas, jas kirpti ir modeliuoti. Rinkinyje 168g., spalvoto modelino. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • PLAY DOH rinkinys Frozen
  PLAY DOH rinkinys Frozen, Elzos rūbeliams modeliuoti ir gaminti. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 22.74€ 27.52€
 • PLAY DOH rinkinys Frozen - Olafo atostogos
  PLAY DOH rinkinys Frozen - Olafo atostogos. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.10€ 15.85€
 • PLAY-DOH dantisto rinkinys
  Tapkite odontologu su Doh Doctor Drill ir sutaisykite visus dantukus! Išgręžkite skylutes su specialiu grąžtu; Plombuokite skylutes spalvotu plastelinu; Rinkinyje rasite spalvotą plasteliną bei dantisto įrankius. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • PLAY-DOH ledainė
  PLAY-DOH ledainė ledams ir ledų pyragėliams gaminti. Rinkinyje 5 vnt., tūbelių su 196 gr, modelino. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€