Modelino rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PLAY DOH KITCHEN rinkinys Makaronų gaminimas
  Tapkite tikrais Itališkos virtuvės šefais su PLAY DOH KITCHEN rinkiniu Makaronų gaminimas! Jūs rasite daugybę įvairių formelių, plastilino, bei makaronų gaminimo mašiną! Pakuotės matmenys: 21.6 x 27.9 x 8.1 cm. Rekomenduojamas amžius nuo 3 m. Play Doh plastilinas nėra nuodingas, ..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės 566g
  PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės su 566g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, k..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Burger Party
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Burger Party skaniems mėsainiams ir dešrainiams gaminti. Rinkinyje: keptuvė, lėkštutės, spaustukas bulvytėms gaminti,..
  Mokestis: 12.39€ 14.99€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Ice Cream Castle
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Ice Cream Castle skaniems ledams ir jų priedams gaminti. Rinkinyje: ledų gaminimo aparatas, 4 ledainės, 4 šaukšteliai..
  Mokestis: 27.02€ 32.69€
 • PLAY-DOH plastilino tūbelė 112 g.
  PLAY-DOH plastilino tūbelė su 112g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, kol jis atgau..
  Mokestis: 1.32€ 1.60€
 • PLAY DOH plastilino rinkinys Aštunkojis
  Lobių ieškojimas - smagi ir įdomi veikla, ypač kai kartu su tavimi ir šis šaunus aštuonkojis! Norėdamas pradėti nuotykius, į aštuonkojį įdėk šiek tiek plastilino ir pasuk rankenėlę, kad jam užaugtų ilgos ir juokingos kojos! Atidaręs kriauklę ir lobių skrynią, jose rasi formeles, su kuriomis galėsi s..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • PLAY DOH pyragėlių gamykla
  PLAY DOH pyragėlių gamykla.  Rinkinyje 5 tūbelės plastilino, kurių bendra masė 196 g. Kad pyragėlių gamyba būtų įdomesnė tam yra skirti specialūs įrankiai su kuriais galima bus gaminti grietinėlę, formuoti pyragėlių paviršių, juos gražinti. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.72€ 34.75€
 • PLAY DOH rinkinys Dino
  Pakuotės išmatavimai: 5.7 x 20.3 x 21.6 cm Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • PLAY DOH rinkinys Playful Pies
  Gaminkite nuostabius pyragus kartu su Playdoh Playful Pies!  Rinkinyje yra lėkštė, vaisių pintinė ir 5-i pyragui skirti gaminti įrankiai, kas leidžia sukurti tikrovišką kepėjo patirtį. Išmaišykite pyragui kepti skirtą medžiagą, ją papuoškite vaisiais, o viršų užliekite grietinėlės kremu. Šia..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino
  PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino. DOVANA 520 g., modelino. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • PLAY-DOH dantisto rinkinys
  Tapkite odontologu su Doh Doctor Drill ir sutaisykite visus dantukus! Išgręžkite skylutes su specialiu grąžtu; Plombuokite skylutes spalvotu plastelinu; Rinkinyje rasite spalvotą plasteliną bei dantisto įrankius. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • PLAY-DOH dinozauras
  PLAY-DOH dinozauras. Pridedamaa 224g modelino. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • PLAY-DOH ledainė
  PLAY-DOH ledainė ledams ir ledų pyragėliams gaminti. Rinkinyje 5 vnt., tūbelių su 196 gr, modelino. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€