Modelino rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės 566g
  PLAY-DOH plastilino rinkinys 4 tūbelės su 566g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, k..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Burger Party
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Burger Party skaniems mėsainiams ir dešrainiams gaminti. Rinkinyje: keptuvė, lėkštutės, spaustukas bulvytėms gaminti,..
  Mokestis: 12.39€ 14.99€
 • PLAY-DOH plastilino rinkinys Ice Cream Castle
  Play-Doh yra geriausias plastilinas vaikams! Jis yra, minkštas, ryškių spalvų. Šis rinkinys yra sukurtas visiems vaikučiams, norintiems išmokti gaminti! PLAY-DOH plastilinas rinkinys Ice Cream Castle skaniems ledams ir jų priedams gaminti. Rinkinyje: ledų gaminimo aparatas, 4 ledainės, 4 šaukšteliai..
  Mokestis: 27.02€ 32.69€
 • PLAY-DOH plastilino tūbelė 112 g.
  PLAY-DOH plastilino tūbelė su 112g plastilino. Plastilino papildymas prie bet kurio PLAY-DOH rinkinio. PLAY-DOH plastilinas nėra nuodingas, nelimpa prie rankų, nesukelia alergijos. Jei per daug sukietėja, išdžiūva, įpilkite nedidelį kiekį vandens į indelį ir palikite kelioms valandoms, kol jis atgau..
  Mokestis: 1.32€ 1.60€
 • PLAY DOH plastilino rinkinys Aštunkojis
  Lobių ieškojimas - smagi ir įdomi veikla, ypač kai kartu su tavimi ir šis šaunus aštuonkojis! Norėdamas pradėti nuotykius, į aštuonkojį įdėk šiek tiek plastilino ir pasuk rankenėlę, kad jam užaugtų ilgos ir juokingos kojos! Atidaręs kriauklę ir lobių skrynią, jose rasi formeles, su kuriomis galėsi s..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • PLAY DOH rinkinys Dino
  Pakuotės išmatavimai: 5.7 x 20.3 x 21.6 cm Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • PLAY DOH rinkinys Playful Pies
  Gaminkite nuostabius pyragus kartu su Playdoh Playful Pies!  Rinkinyje yra lėkštė, vaisių pintinė ir 5-i pyragui skirti gaminti įrankiai, kas leidžia sukurti tikrovišką kepėjo patirtį. Išmaišykite pyragui kepti skirtą medžiagą, ją papuoškite vaisiais, o viršų užliekite grietinėlės kremu. Šia..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino
  PLAY-DOH aštuonkojis su DOVANA 4 tubelėm modelino. DOVANA 520 g., modelino. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • PLAY-DOH dantisto rinkinys
  Tapkite odontologu su Doh Doctor Drill ir sutaisykite visus dantukus! Išgręžkite skylutes su specialiu grąžtu; Plombuokite skylutes spalvotu plastelinu; Rinkinyje rasite spalvotą plasteliną bei dantisto įrankius. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • PLAY-DOH dinozauras
  PLAY-DOH dinozauras. Pridedamaa 224g modelino. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • PLAY-DOH ledainė
  PLAY-DOH ledainė ledams ir ledų pyragėliams gaminti. Rinkinyje 5 vnt., tūbelių su 196 gr, modelino. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.35€ 24.62€