Muzikiniai instrumentai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DUMEL Discovery mikrofonas mažajam artistui
  DUMEL DISCOVERY mikrofonas mažajam artistui linksmoms dainelėms dainuoti. Mikrofonas ne tik groja melodijas ar šviečia įvairios spalvos ant mikrofono, bet galima ir dainuoti, o dainuojama dainėlė girdėsis per mikrofono garsiakalbį. Galima pasirinkti norimą melodiją ar garsus: gitaros, pianino ar būg..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys
  FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys - rinkinyje yra kaladėlių rūšiuoklė, piramidė ir metalofonas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Rinkinyje: FISHER PRICE kūdikio kaladėlės - 10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vyst..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • KIDDIELAND saksafonas 2 in 1
  KIDDIELAND saksafonas 2 in 1 patrauklus ir mielas muzikinis instrumentas su kuriuo vaikas galės pagroti tėveliams ar draugams linksmų melodijų. Spaudžiant klavišus jie ima šviesti, o iš saksafono pasigirsta linksmi garsai. Patogi rankena laikyti. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • SIMBA būgnai su lėkšte
  Tapti vienu iš geriausiu muzikantu dabar bus paprasta, nes su šiuo muzikiniu būgnų rinkiniu tai padaryti bus itin lengva. Trys būgnai kurių kiekvieno skersmuo skirtingas: 38, 20 ir 16 cm, leidžia sukurti skirtingus būgnų garsus. Kad muzikavimas būtų dar įdomesnis yra ir lėkštė su mušimo pagaliukais...
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SIMBA linksma muzikinė gitara
  SIMBA linksma muzikinė gitarasu garso ir šviesos efektais. Paspadus bet kurį mygtuką ant gitaros pasigirsta melodijos, šviečia spalvotos lemputės. Yra įjungimo ir išjungimo mygtukas. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA mikrofonas su MP3 jungimo galimybe
  SIMBA mikrofonas kuris jungiamas su MP3 grotuvu. Grojant muzikai vaikas galės dainuoti savo mėgiamas dainas. Mikrofonas šviečia įvairiomis spalvomis, kai vaikas pradeda dainuoti.. Galima įjungti 4 melodijas ir dainuoti pagal jas. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 6 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA muzikinė studija
  SIMBA muzikinė studija su elektroniniais būgnais ir prijungiamu MP3 grotuvu sudomins, bet kurį vaiką. Puikiai lavins muzikinius įgūdžius. Pajungus MP3 grotuvą ir klausant muzikos, galima bus pritarti su elektroniniais būgneliais, kuriuos mušti reikės su lazdelėmis. Rinkinyje yra 2 lazdelės. Lazdelės..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • SIMBA pianinas su gyvūnų garsais
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais 6 gyvūnų garsais. Šie linksmi gyvūnų garsai skatiną vaiką groti ir kurti linksmas melodijas. Pianinas turi 24 klavišus, o pačio pianino ilgis net 39 cm. Pianinas taip pat turi papildomai jau sukurtas 8 melodijas, 8 muzik..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA pianinas su mikrofonu
  SIMBA pianinas su mikrofonu - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti pianinu. Mikrofonas jungiasi prie pianino ir vaikui dainuojant iš pianino garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos. Grojimui pianinu galima pasirinkti 8 skirtingus instrumentus: violončėlė, gitara, būgnas, trimi..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • SIMBA pianinas su mikrofonu
  SIMBA pianinas su mikrofonu - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti pianinu. Mikrofonas jungiasi prie pianino ir vaikui dainuojant iš pianino garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos. Grojimui pianinu galima pasirinkti 8 skirtingus instrumentus: violončėlė, gitara, būgnas, trimi..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • SIMBA stovas su mikrofonu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 85 iki 115 cm. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų, įdomaus dizaino ir visiškai saugus Jūsų vaikui. Galima jungti MP3 grotuvą. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška elektrinė gitara
  SIMBA vaikiška gitara su garso ir šviesos efektais. Galimybė jungti MP3 grotuvą. Pajungus MP3 grotuvą, per gitaroje esančius garsiakalbius groja vaiko pamėgtos dainos ir jis gali joms grodamas gitara protarti. Grojant gitara galimybė pasirinkti jau įrašytus 8 įvairaus žanro muzikos ritmus. Gitaros g..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • SIMBA vaikiška elektrinė gitara Disco Light
  SIMBA vaikiška gitara su garso ir šviesos efektais. Grojant gitara galimybė pasirinkti jau įrašytus 8 įvairaus žanro muzikos ritmus. Gitaros grojimo principas toks pats kaip ir tikros gitaros. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 40.00€
 • SIMBA vaikiška gitara
  SIMBA vaikiška gitara Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love
  SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love su Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas 2in1
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 113 cm. Nuo mikrofono stovo nusiėma visas pultas ir jį galima neštis rankoje. Prie mikrafono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą. (rinkinyje n..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas 2in1
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 113 cm. Nuo mikrofono stovo nusiėma visas pultas ir jį galima neštis rankoje. Prie mikrafono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą. (rinkinyje n..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara
  SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti gitara. Mikrofonas jungiasi prie gitaros ir vaikui dainuojant iš gitaros garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos garsas. Garso stiprumą galima reguliuoti. Mikrofoną galima įdėti į stovą. Stovo aukštis ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su stovu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 51 iki 113 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 22.74€ 27.52€
 • SIMBA vaikiškas pianinas su šviesos efektais
  Grojant pianinu galima sukurti fantastiškus šviesos efektus, nes pianine yra integruota speciali lempa kuri šviečia ryškiomis, įvairiausiomis spalvomis. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais šešiais muzikiniais ritmais, šešių instrumentų garsais, aštuonių da..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • SMOBY mikrofonas su stovu Maša ir lokys
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Groja 4 originalios filmuko "Maša ir lokys" melodijos; Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 120 cm.; Yra garsiakalbis; Stovas puoštas "Maša ir lokys" filmuko personažais; Pagamintas..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 48.94€
 • SMOBY vaikiškas mikrofonas Maša ir lokys
  SMOBY vaikiškas mikrofonas Maša ir lokys puiki dovana mergaitei kuri mėgsta dainuoti. Mikrofonas turi tris mygtukus kuriuos nuspaudus galima bus keisti 4 melodas, 3 garso efektų ir ritmiško plojimo garsus, kurie girdisi iš pačio mikrofono, nes apačioje mikrofono yra integruotas garsiakalbis. Išmatav..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Vaikiška elektrinė gitara Smoby
  Vaikiška elektrinė gitara Smoby mažiesiems muzikantams kurie mėgsta groti ir dainuoti. Galima įjungti keturias įvairių muzikos stilių melodijas, bei įvairius muzikinius efektus. Stygų gitara neturi (imitacija). Dirželis pakabinti ant peties. Išamatavimai: 53 x 19 (IxP) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Vaikiškas mikrofonas su stovu ir šviesos efektais
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 50 iki 100 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 26.11€ 31.59€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Vaikiški būgnai su lėkšte Cars
  Tapti vienu iš geriausiu muzikantu dabar bus paprasta, nes su šiuo muzikiniu būgnų rinkiniu tai padaryti bus itin lengva. Trys būgnai kurių kiekvieno skersmuo skirtingas,  leidžia sukurti skirtingus būgnų garsus. Kad muzikavimas būtų dar įdomesnis yra ir lėkštė su mušimo pagaliukais. Didysis bū..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • CHICCO muzikinis žaislas DJ Mixy
  Tapk tikru didžėjumi su šiuo nuostabiu didžėjaus pultu! Kurk savo nuosavą muziką! Visų pirma išsirink melodiją, tada pridėk prie jos įvairius garsus, ir žinoma nepamiršk ritmo, kurį gali pagreitinti net 7 kartus. 4 skirtingi muzikiniai stiliai su 8 melodijomis. Šviesų panelė su 3 LED lemputėmis, kur..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Fleita Rainbow
  ..
  Mokestis: 6.60€ 7.99€
 • FROZEN II muzikinė sniego lazdelė
  Muzikinė sniego lazdelė su dainele  iš animacinio filmuko Frozen II. Lazdelės viršuje esantis permatomas kamuolys su Elza ir Anna viduje, o papurčius lazdelę viduje pradeda suktis spalvoti blizgučiai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 28.84€ 34.90€
 • Gitara vaikams
  Kiekvienas vaikas turi skirtingus pomėgius. Vaikams patinka piešti, gaminti maistą, dainuoti ar groti gitara. Nauja, graži klasikinė gitara bus puikus žaislas ilgiems vakarams išmokti naujų akordų. Gitara gaminama atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę - ji turi laisvų ir metalinių stygų. Pagaminta g..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • Metalofonas su kuokelėmis FOX
  Medinis muzikinis žaislas, vadinamas metalofonas. Rėmas pagamintas iš medžio, mielos lapės atvaizdas, nudažytas saugiais vandens pagrindo dažais, metalinės plokštės su veltinio pagalvėlėmis. Smūginės lazdelės yra baigtos mediniu elementu su nudažyta gyvūnų letena. Išmokti naujų garsų yra labai svarb..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Metalofonas vaikams
  Persikelk į muzikos garsų pasaulį. Metalofonas yra svajonių dovana mėgstantiems dainuoti ir linksmintis su mažų muzikos mylėtojų muzika. Metalofonas turi medinį pagrindą, 2 lazdeles ir 8 spalvotas plokštes, kurios skleidžia garsus. Tai puikus pirmasis instrumentas, skatinantis vaikus groti muzika ir..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • Muzikiniai instrumentai mažiausiems 3 vnt.
  Muzikiniai instrumentai mažiausiems 3 vnt. Muzikiniai instrumentai pagaminti iš medienos, kuri nudažyta vanends pagrindo dažais ir yra saugūs vaikams. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Muzikinių instrumentų rinkinys su kuprine
  Puiki dovanų idėja visiems mažiesiems muzikos mylėtojams. Komplektas pažadins Jūsų vaiko norą išmokti naujų garsų, melodijų ir garsų bei paskatins jį išmokti groti instrumentais. Rinkinukas su muzikiniais intrumentais visuomet bus kartu, nes rinkinyje yra speciali kuprinė jiems laikyti ir neštis. Re..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • SIMBA pianinas vaikams
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais, 6 demo melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. O svarbiausia, kad šiame pianine yra dainų ar melodijų į..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška klavišinė gitara Keytaras
  Vaikišką klavišinę gitarą Keytar sukūrė garsi vokiečių kompanija "Simba", kuri jau daug metų kuria aukštos kokybės žaislus, atkreipdama dėmesį į detales. Keytaras yra gitaros formos instrumentas su klavišais. Instrumente yra:     32 klavišai;     19 demon..
  Mokestis: 21.30€ 25.77€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais ir net aštuoniomis jau įrašytomis melodijomis. Galima reguliuoti da..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu ir su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais muzikiniais ritmais, instrumentų garsais, būgnų garsais ir melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. NAUJIENA: galima..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis
  SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis su garso efektais, tereikia užlipti ant imituojamo pianino klavišų. Garso stiprumo reguliavimas. Ritmo reguliavimo galimybė. 6 muzikos instrumentai. Kilimėlio išmatavimai: 130 x 40 cm (IxP). Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 24 ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Vaikiškas fortepijonas
  Ar norite, kad Jūsų vaikas pasinertų į fantazijos muzikos pasaulį? Groti fortepijonu kiekvieno vaiko svajonė. Leisk mažam muzikantui pasinerti į garsų vandenyną. Leisk jam tapti kompozitoriumi, kuriančiu savo unikalias melodijas. Fortepijono aukštis 70 cm. Reikalingi 3 x AA tipo elementai. Rekomendu..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • Vaikiškas metalofonas
  Vaikiškas metalofonas metalofonas iš 8 metalinių plokštelių, mušamų 2 medinėmis kuokelėmis. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui pirmosioms muzikos pamokėlėms bei muzikos pasaulio pažinimui. Išmatavimai: 26 x 16  cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.74€ 14.20€
 • Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais
  Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais skirtas vaikams kurie mėgsta kurti muziką. Su melodijų įrašymo galimybėmis. Spaudant klavišus šviečia įvairių spalvų šviesos sumontuotos ant sintezatoriaus. Galimybė pasirinkti ritmus, tempą, reguliuoti garsumą. 37 klavišai. Reikalingi 3 x AA tipo elementa..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€