PAW PATROL žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CHI CHI Love stilingas šunelis Style Up
  Tai mielas ir labai gražus šuniukas Chi Chi Love šunelis vaikui žaisti - jis yra kiekvienos merginos draugas. Šunelis Style turi didelį rinkinį grožio priemonių: šukas, segtukus, blizgučius, gumytes ir ilgus plaukučius, kuriuos bus galima šukuoti, kaip tik panorės Jūsų vaikas. Šis šuniukas bus puiku..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Chi Chi Love šunelis Leo Fashion
  Chi Chi Love šunelis Leo Fashion taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyje graž..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€ 37.36€
 • Chi Chi Love šunelis Summer Time
  SIMBA Chi Chi Love šunelis Summer Time taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą gražiai papuoštą tašytę. Šunelio kojytes galima judinti. Rinkinyj..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Chi Chi Love šuniukas Vampire
  Nuo šiol SIMBA Chi Chi Love šuniukas  Vampire  taps vienu mėgstamiausiu Jūsų vaiko draugu. Dėka nedidelio dydžio šį šuniuką vaikas galės lengvai pasiimti su savimi į darželį ar į kiemą. Šuniuką lengvai galima bus įdėti į specialiai jam skirtą tašytę "karstelį". Ant šunėlio nugaros užaugę s..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€
 • CHI CHI Love šuniukas su pulteliu
  CHI CHI Love šuniukas su pulteliu kurio pagalba nuspaudus mygtukus šunelis lodamas eina pirmyn/atgal ir vizgina uodegą. Pultelio laido ilgis iki šunelio 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų. ..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 148.40€ 179.56€
 • PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm
  PAW PATROL figūrėlė Rubble mini 4,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck
  PAW PATROL gaisrinė mašina Ultimate Fire Truck su garso ir šviesos efektais. Rinkinyje figūrėlė gaisrininko Marshall'o, mini gaisrinė mašinėlė, vandens patrankos. Gaisrinės kopėčios išsiskleidžia į 60 cm aukštį. Reikalingi 2 x AAA tipo elementai (pridedama). Gaisrinės mašinos matmenys: 64 x 16 ..
  Mokestis: 66.12€ 80.00€ 89.00€
 • PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol
  PAW PATROL valtis/mašina su šuneliu Chase Sea Patrol skuba į pagalbą. Katerio/mašinos matmenys: 14,5 x 8,5 x 8 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€