Piešimo stalai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY medinis staliukas su suoliuku 3in1
  Vienu metu gali piešti du vaikai iš skirtingų pusių. Staliukas pagamintas iš medžio. Staliuko viršus: lenta piešimui su kreida, o iš kitos pusės magnetinė lenta skirta piešimui su flomasteriais ir magnetukų (skaičiukų ir raidelių) dėliojimui. Yra lentynėlė ir stalčius skirti kreidelėms ir flomasteri..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€ 86.60€
 • SMOBY piešimo staliukas su dvipuse piešimo lenta
  Staliuko viršus: lenta piešimui su kreida, o iš kitos pusės magnetinė lenta skirta piešimui su flomasteriais ir magnetukų (skaičiukų ir raidelių) dėliojimui. Piešimo lentą galima palenkti į vertikalią poziciją. Yra lentynėlė ir stalčius skirti kreidelėms ir flomasteriams susidėti. Išmatavimai: 55 x ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 57.63€
 • SMOBY piešimo staliukas su dvipuse piešimo lenta
  Staliuko viršus: lenta piešimui su kreida, o iš kitos pusės magnetinė lenta skirta piešimui su flomasteriais ir magnetukų (skaičiukų ir raidelių) dėliojimui. Piešimo lentą galima palenkti į vertikalią poziciją. Yra lentynėlė ir stalčius skirti kreidelėms ir flomasteriams susidėti. Rinkinyje rasite: ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • SMOBY piešimo staliukas su dvipuse piešimo lenta ir priedais
  Staliuko viršus: lenta piešimui su kreida, o iš kitos pusės magnetinė lenta skirta piešimui su flomasteriais ir magnetukų (skaičiukų ir raidelių) dėliojimui. Piešimo lentą galima palenkti į vertikalią poziciją. Yra lentynėlė ir stalčius skirti kreidelėms ir flomasteriams susidėti. Rinkinį sudaro 6 s..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2
  Piešimo stalelis su kėdute Studio Art Desk STEP2 Su reguliuojama darbinio paviršiaus lenta; nulenkiama, jei reikia rašomojo stalo, arba pakeliama, jei reikia molberto; Piešimo stalas yra aukštesnis nei kiti dailės stalai, todėl galima pritaikyti augantiems vaikams ir naudoti daug metų; Did..
  Mokestis: 123.97€ 150.00€
 • STEP2 piešimo staliukas/molbertas 2in1
  Ideali erdvi vieta šedevrui sukurti! Molbertas – rašomasis stalas dailei, kuriame yra daug vietos reikmenims susidėti, plius tvirtas molbertas su lentyna ir spaustuku! Baltoji lenta su spaustuku baltui lapui prispausti; Stalas su darbo vieta kūrybiniams darbams; Lengvai pasiekiama daiktų l..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€