Prekės spalvinimui

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Cars
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas: mašinėlė McQueen, žaibą, ska..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Princess
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas: žvaigždes, princeses, paukšč..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys Zoo
  RAVENSBURGER trafaretinis piešimo rinkinys skirtas vaikams kurie nori gražiai ir dailiai piešti. Šis piešimo rinkinys skatina vaiką piešti, laviną jo kūrybiškumą ir smulkiosios motorikos įgūdžių vystymąsi. Su šiuo piešimo rinkiniu vaikas galės piešti įvairiausias formas ir gyvūnėlius: drambliukus, k..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • STARPAK nuspalvink Monster High heroję Abbey
  STARPAK nuspalvink Monster High heroję Abbey ir turėk gražų paveikslėlį savo kambarėlyje ant sienos. Rinkinyje: 5 akrilinių dažų tubelės su kuriomis reikės spalvoti paveikslą, 2 teptukai. Kad išgautum tinkamą spalvą, yra specialus dažų maišymo instruktažas. Paveikslėlio išmatavimai: 22,5 x 30 cm. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • STARPAK nuspalvink Monster High heroję Frankie Stein
  STARPAK nuspalvink Monster High heroję Frankie Stein ir turėk gražų paveikslėlį savo kambarėlyje ant sienos. Rinkinyje: 5 akrilinių dažų tubelės su kuriomis reikės spalvoti paveikslą, 2 teptukai. Kad išgautum tinkamą spalvą, yra specialus dažų maišymo instruktažas. Paveikslėlio išmatavimai: 22,5 x 3..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€