Stumdukai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas
  DUMEL stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Žirafiukas. Stumiant stumduką kamuoliukai surenkami į žirafos pilvuką, paspaudus mygtuką, kamuoliukai, po vieną, išaunami atgal. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Žaislas pagamintas iš tvirtos, kokybiškis plastmasės. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • DUMEL stumdukas buldozeris su garsais
  DUMEL stumdukas buldozeris, tai linksmas žaidimas su kamuoliuku. Stumiant buldozerį, buldozerio kaušas paima kamuoliuką ir įmeta jį į priekabą, besisukant kamuoliukui priekaboje, jis iš jos iškrenta ir jį vėl reikia pagauti. Visą žaidimą lydi linksma melodija ir garsai, o tai skatina vaiką eiti pirm..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • FISHER PRICE stumdkas Scoop & Whirl Popper
  Nuo šiol kamuoliukas bus taip pat smagu surinkti kaip ir išmėtyti. FISHER PRICE stumdukas Scoop & Whirl Popper pagamintas iš tvirtos kokybiškos plastmasės. Naujas, įdomus žaisliukas, padedantis vaikui vaikščioti. Stumiant stumduką, viduje esantys kamuoliukai sukais ratu, o patraukiant stumduką a..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • FISHER PRICE stumdukas Drambliukas
  FISHER PRICE stumdukas, tai linksmas žaidimas su ryškiaspalviais kamuoliukais. Stumiant drambliuką, jame esantys spalvoti kamuoliukai ima šokinėti drambliuko straublyje, o tai skatina vaiką eiti pirmyn. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino
  Stumdukas su kamuoliukais ir garsais Dino. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 24.38€ 29.50€
 • TOMY stumdukas - kamuoliukų rinkėjas Pic and Pop
  TOMY tai linksmas, spalvotas stumdukas, kuris dar ir šaudo kamuoliukus. Vienu paspaudimu iššaunami spalvoti kamuoliukai. Stumiant stumduką kamuoliukai surenkami atgal. Nereikia baterijų. Matmenys: 28,5 x 14,5 x 24 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 20.59€ 24.91€
 • FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais
  FISHER PRICE stumdukas Thomas su muilo burbulais kurie tiesiog "rūksta" iš traukinuko kamino, kai traukinukas yra stumiamas. Linksmas ir įdomus žaislas mažiausiems. Reikalingi 3 x AA elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Linksmasis stumdukas Krokodiliukas
  Linksmasis stumdukas Krokodiliukas kurį stumiant vaikui reikės surinkti ant žemės pabertus spalvotus kamuoliukus (3 vnt rinkinyje). Renkant kamuoliukus skamba nuotaikingi garsai, o kas įdomiausia, kad surinkus kamuoliukus, krokodiliukas juos vėl iššauna ir vaikui vėl tanka juos rinkti iš naujo. Reik..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • TOMY linksmasis stumdukas Ruoniukas
  TOMY linksmasis stumdukas skirtas vaikams nuo 18 mėn. Stumiant stumduką vaikui reikės su ruoniuko plaukmenimis pagauti gulintį kamuoliuką ant grindų, o tuomet pagavęs kamuoliuką ruoniukas jį linksmai pakėlęs ims sukti ant savo nosytės. Įdomus ir linksmas žaidimas mažiausiems. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€