Pliušiniai žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BEPPE minkštas pliušinis kiškutis
  BEPPE minkštas pliušinis kiškutis Jūsų vaikeliui, kuris nori turėti savo lovelės sapnų draugą. Judinant, mielai barška. Tai puikus minkštas kiškutis mažiesiems. Kiškučio dydis 25 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • BEPPE minkštas pliušinis meškutis
  BEPPE minkštas pliušinis meškutis Jūsų vaikeliui, kuris nori turėti savo lovelės sapnų draugą. Tai puikus minkštas meškiukas mažiesiems. Meškiuko dydis 23 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • BEPPE minkštas pliušinis meškutis
  BEPPE minkštas pliušinis meškutis Jūsų vaikeliui, kuris nori turėti savo lovelės sapnų draugą. Tai puikus minkštas meškiukas mažiesiems. Meškiuko dydis 23 cm. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • BEPPE vaiko pirmasis švelnus pliušinis zuikutis
  BEPPE vaiko pirmasis švelnus pliušinis zuikutis. Paspaudus pilvuką pypsi. Galima naudoti kaip miego skaiutę. Zuikučio dydis ~25 cm. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Linksmieji pliušiniai Teletabiai
  Linksmieji pliušiniai Teletabiai su barškučiu viduje. Teletabio dydis 19 cm. Pagaminta Švedijoje. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis drugelis
  PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis drugelis tai žaislas ant kurio išdėstyta daugybė barškančių elementų ir kramtukų. Visi elementai išdėstyti ant gyvūnėlio kojyčių ir rankyčių. Tai mielas pliušinis žaisliukas kurį vaikas greit pamils ir norės jį visuomet pasiimti su savimi. Švelnios medžiagos, m..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis Lulu Ladybird
  PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis Lulu Ladybird tai žaislas ant kurio išdėstyta daugybė barškančių elementų ir kramtukų. Visi elementai išdėstyti ant gyvūnėlio kojyčių ir rankyčių. Tai mielas pliušinis žaisliukas kurį vaikas greit pamils ir norės jį visuomet pasiimti su savimi. Švelnios medžiag..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis šunelisis
  PLAYGRO minkštas pliušinis lavinamasis šunelisis tai žaislas ant kurio išdėstyta daugybė barškančių elementų ir kramtukų. Visi elementai išdėstyti ant gyvūnėlio kojyčių ir rankyčių. Tai mielas pliušinis žaisliukas kurį vaikas greit pamils ir norės jį visuomet pasiimti su savimi. Švelnios medžiagos, ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • PLAYSKOOL mielas grojantis poniukas My Little Pony
  PLAYSKOOL mielas grojantis poniukas My Little Pony. Paspaudus pilvuką groja ramios, linksmos My Little Pony animacinio filmuko melodijos, pilvelyje šviečia gintaro spalvos švieselė. Gali būti naudojamas kaip migdukas. Poniuko dydis 25 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo gimimo. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • TROLLS pliušinis žaislas 28-35cm.
  TROLLS pliušinis žaislas. Trolls žaislo dydis 28-35 cm. prikausomai nuo pasirinkto personažo.  Tinka vaikams nuo 4 m. Kaina yra nurodyta už vieną pliušinį žaislą. Personažo išmataviami: Poppy – ~ 35 cm, Branch – ~ 33 cm, Guy Diamond - ~ 34 cm, Dj Suki – ~ 28 cm, Harper – ~ 34..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€