Sensoriniai kamuoliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 8vnt.
  Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 8vnt.  Raidos savybės: Fizinė raida -         vysto raumenis, kai vaikas šliaužia, juda link sensorinių kamuolių; -         spalvingi kamuoliai taip pat plėt..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Sensoriniai kamuoliukai 2 vnt.
  ..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Sensoriniai kamuoliukai 4vnt.
  Minkšti sensoriniai, tekstūriniai kamuoliukai 4 vnt.  Raidos savybės: Fizinė raida -         vysto raumenis, kai vaikas šliaužia, juda link sensorinių kamuolių; -         spalvingi kamuoliai taip pat plė..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Sensoriniai- jutiminiai kamuoliukai 5 vnt.
  Penkių minkštųjų sensorinių žaislų rinkinys, skirtas jutimo integracijos pratimams ir linksmybėms. Kiekvienas žaislas yra skirtingo dydžio ir tekstūros, todėl suteikia skirtingus jutiminius įspūdžius. Didelis figūrų privalumas yra tas, kad kai kurios iš jų skleidžia ausiai malonų garsą, taip sužad..
  Mokestis: 9.50€ 11.50€
 • Sensoriniai- jutiminiai kamuoliukai 6 vnt.
  Šešių „Tullo“ sensorinių-jutimo kamuoliukų rinkinys. Kamuoliai pasižymi įvairia tekstūra, o tai fenomenaliai padeda lavinti prisilietimo jausmą. Pagrindiniai kamuoliukų uždaviniai yra šie: plėtojant taktilinę-vizualinę integraciją dėl įvairios tekstūros ir spalvų; jutimo receptorių stimul..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Sensorinis masažuojantis kamuolys
  ..
  Mokestis: 4.55€ 5.50€
 • Sensorinis pažinimų kamuolys Discover & Play
  Sensorinis kamuoliukas įdomiais lanksčiais skirtukais, ant kurių galite perkelti spalvotų faktūrų žiedus. Jame taip pat yra veidrodis ir vikšro formos elementas, kuris papildomai pradžiugins vaiką. Žaidimas judančiais elementais stimuliuoja vaiko pojūčius. Žaislo centras yra permatomas barškutis, ku..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • Sensorinių kaladėlių rinkinys Plug and Roll
  Sensorinių kaladėlių rinkinys su skirtingomis spalvomis ir faktūromis. Kiekvienas kaladėlė gali būti atskiras žaislas arba jas galima sujungti į bet kokią formą ir struktūrą. Paleidus ratus, jūsų kūdikis girdės skirtingus garsus ir melodijas, o žibintai švytės. 12 elementų rinkinys. Pakuotės vidu..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • Vėžliukas su sensoriniais kamuoliukais
  Vėžliukas su sensoriniais kamuoliukais kiaute. Skirtingų teksturų kamuoliukų paviršius skatina pažinimą. Įvairių tekstūrų kamuoliukai padeda ugdyti motorinę koordinaciją, vizualinius įgūdžius bei kūrybiškumą. Rekomenduojama vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€