Greitosios pagalbos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE greitoji pagalba
  DICKIE greitoji pagalba su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Atsidaro galinės durelės, rinkinyje nėštuvai kuriuos galima įdėti į mašinėlės vidų. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE vilkikas su garso ir šviesos efektais
  DICKIE vilkikas su  garso ir šviesos efektais. Šviečia švyturėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Galima judinti į skirtingas puses krautuvo kraną. Sukant ratuką išsitraukia lablys. Mašinėlė 15 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Greitoji pagalbos mašina
  Greitoji pagalbos mašina Ambulance su mirksinčiais švytūrėliais, kaukiančia sirena, atidaromomis galinėmis durimis, taip pat atidaromas vaistų ir reikmėnų skyrius, esantis greitosios mašinos šone. Rinkinyje: neštuvas su ratukais. Greitoji mašina ypatingai didelė, jos ilgis net 37 cm. Tinka vaikams n..
  Mokestis: 22.74€ 27.52€
 • Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais
  Žaislinė greitoji pagalbos mašina su medicinos įrankiais, kurie sudėti į mašinos vidų jiems skirtose vietose. Mašina su rankena, todėl ją galima nešti rankose. Paspaudus ant stogo esantį mygtuką pasigirsta sirena, šviečia švytūrėliai. Rinkinyje: žirklės, švirkštas, termometras, stetaskopas, pincetas..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€