Kitos mašinos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE krovininė mašina su buldozeriu
  DICKIE krovininė mašina su buldozeriu skirtas vaikams kurie mėgsta statybos darbus. Buldozerio agregatas kilnojasi. Krovininės mašinos kabina nusileidžia, galima "remontuoti" variklio skyrių. Priekabą galima atkabinti. Rinkinyje taip pat yra kelio remonto darbo ženklai. Krovininės mašinos ilgis 50 c..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • DICKIE miesto priežiūros tarnyba
  DICKIE miesto priežiūros tarnyba, kad miestas būtų visada švarus ir tvarkingas. Rinkinyje: šiūkšlevėžė, elektrokrautuvas, gatvių valymo mašina, 2 šiūkšlių konteineriai, darbuotojas, paletė su kabeliu. Visų tvarkymo mašinų veikimo principas, kaip ir tikrų mašinų. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • DICKIE pagalbos mašina
  DICKIE pagalbos mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Sukinėjasi ir keliasi kablys. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE pagalbos mašina
  DICKIE pagalbos mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėliai, paspaudūs šone esančius 2 mygtukus, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Sukinėjasi ir keliasi kablys, . Mašinėlė 32 cm ilgio.Išmatavimai: 32 x 13 x 14 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • DICKIE pagalbos mašina kelyje
  DICKIE pagalbos mašina su priekaba ir pakeliamu kabliu. Sukinėjasi ir keliasi kablys. Rinkinyje 2 Mercedes Benz automobiliukai su guminiais ratukais. Puikus žaislas berniukams. Mašinėlė 25 cm ilgio. Pagaminta iš aukštos kokybės plastmasės. Išmatavimai: 25 x 7 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 met..
  Mokestis: 17.71€ 21.43€
 • DICKIE pagalbos mašina kelyje 24h
  DICKIE pagalbos mašina su priekaba ir traukiama virve. Sukasi virvė ant ritės taip užtraukdama mašina ant priekabos Galima pakelti ir nuleisti priekabą. Rinkinyje 2 Mercedes Benz automobiliukai su guminiais ratukais. Puikus žaislas berniukams. Mašinėlė 25 cm ilgio. Pagaminta iš aukštos kokybės plast..
  Mokestis: 17.71€ 21.43€
 • DICKIE statybinių atliekų išvežimo mašina
  DICKIE statybinių atliekų išvežimo mašina su garso ir šviesos efektais. Šviečia švytūrėlis, girdisi tai mašinai būdingi garsai. Galima nukelti konteinerį. Mašinėlė 18 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • DICKIE statybinių atliekų mašina su konteineriu
  DICKIE statybinių atliekų išvežimo mašina su oro slėgio pakelimo sistema. Kad oro sistema veiktų teisingai, ant kabinos stogo reikės pripompuoti oro su specialliu mygtuku. Oro slėgio sistemos pagalba galima nukelti ir užkelti konteinerį ant mašinos su specialia ant mašinos šono esančia rankenėle. Ma..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • DICKIE tralas su krovėju
  DICKIE tralas su krovėju skirtas vaikams kurie mėgsta statybos darbus. Krovėjo agregatas kilnojasi. Tralo kabina nusileidžia, galima "remontuoti" variklio skyrių. Priekabą galima atkabinti. Rinkinyje taip pat yra kelio remonto darbo ženklai. Tralo ilgis 50 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • LENA gigantiškas savivartis Mercedes-Benz
  LENA gigantiškas savivartis Mercedes-Benz kurio ilgis net 63 cm. Savivartis judėjimo metu atlaiko iki 50 kg svorį, o stovint iki 150 kg apkrovą. Savivartis atsiverčia. Išmatavimai: 63 x 30 x 27,5 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • LENA savivartis 62 cm.
  Tai masyvus, didelis ir tvirtas savivartis su pakeliama priekaba. Išlaiko iki 150 kg, 62 cm ilgio. Tinka vaikams nuo 1 m. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • LITTLE TIKES sportinis džipas 4x4
  LITTLE TIKES didelis sportinis džipas 4x4 su dideliais ratais skirtas vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Sportinis visureigis pagamintas iš tvirto plastiko. Išmatavimai: 35 x 25 (IxA). Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • WADER super tralas su priekaba ir buldozeriu
  Didelis tralas su priekaba ir ant jos esančiu buldozeriu, kurio bendras ilgis sudaro net 77 cm. Sunkvežimio priekabą galima atkabinti nuo tralo ir žaisti tik su . Priekabos gale nuleidžiami užvažiavimo bėgeliai. Buldozerio kaušas kilnojasi. Pagaminta iš tvirtos ir kokybiškos plastmasės. Išmatavimai:..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • WADER vaikiškas mašinų vilkikas 78 cm.
  Puikus, didelis WADER vaikiškas mašinų vilkikas, kurio ilgis net 78 cm. Vilkikas rinkinyje turi dvi mašinėles Buggy. Vilkiko priekaba atsikabina nuo pačio vilkiko. Priekabos bėgiai nusileidžia žemyn ir kablio pagalba mašinėles galima nuleisti arba užtraukti aukštyn. Pagamintas iš tvirtos kokybiškos ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • DICKIE sunkiasvorė krovinių pervežimo mašina MAN
  DICKIE sunkiasvorė krovinių pervežimo mašina MAN. Išmatavimai: 57 x 15 x 30 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Galinga sportinė mašina su garso ir šviesos efektais Daredevil
  Galinga sportinė mašina su garso ir šviesos efektais Daredevil kuri turi du važiavimo rėžimus: važiuoja ant galinių dviejų savo ratų arba tiesiog "Cruise" kontrolė, kai mašina važiuoja tiek pirmyn, tiek ir atgal nuspaudus gale esantį mygtuką. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Mašinėl..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • HOT WHEELS buldozeris
  „Hot Wheels“ licencijuotam ekskavatoriui būdinga gyva, „ugninga“ spalva, moderni forma ir masyvi konstrukcija, taigi - didelis patvarumas. Kaip ir kitose šios serijos transporto priemonėse, jame sumontuotos guminės padangos, kurios padidina sukibimą ir puikiai tinka važiuoti natūraliu reljefu, pavyz..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • HOT WHEELS savivartis
  „Hot Wheels“ licencijos savivarčiui būdinga ryški, „ugninga“ spalva, moderni forma ir masyvi konstrukcija, taigi - didelis patvarumas. Kaip ir kitose šios serijos transporto priemonėse, jame sumontuotos guminės padangos, kurios padidina sukibimą ir puikiai tinka važiuoti natūraliu reljefu, pavyzdžiu..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LENA betonmaišė TRUXX
  LENA betonmaišė TRUXX pagaminta iš tvirto, kokybiško plastiko. Betono maišykla sukasi. Betonmaišės mechanizmas veikia kaip tikro betonmaišės mašinos. Kabina ir betonamišė atsiverčia. Išmatavimai: 25 x 17 (IxA) cm. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • LITTLE TIKES mašinėlė Stunt Cars SUV
  LITTLE TIKES mašinėlė Stunt Cars SUV. Patraukiama atgal mašinėlė pradeda riedėti, o riedant ima gražiai važiuoti ant dviejų šoninių ratų, apsiverčia ir toliau rieda. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • LITTLE TIKES mašinėlė Stunt Cars Tumblin
  LITTLE TIKES mašinėlė Stunt Cars Tumblin. Patraukiama atgal mašinėlė pradeda riedėti, o riedant apsiverčia ir toliau rieda. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • LITTLE TIKES nuotaikinga stumdoma mašinėlė mažiausiems
  LITTLE TIKES stumdoma mašinėlė mažiausiems su linksmais ir nuotaikingais garso efektais. Patogi rankena suimti mašinėlę ir ją stumti. Mygtukais garso efektams aktyvuoti. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Mašinėlės dydis: 20 x 10 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.59€ 15.23€
 • LITTLE TIKES nuotaikinga stumdoma mašinėlė mažiausiems
  LITTLE TIKES stumdoma mašinėlė mažiausiems su linksmais ir nuotaikingais garso efektais. Patogi rankena suimti mašinėlę ir ją stumti. Mygtukais garso efektams aktyvuoti. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Mašinėlės dydis: 20 x 10 x 15 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.59€ 15.23€
 • LITTLE TIKES sportinė lenktyninė mašina rate Monster Truck
  LITTLE TIKES sportinė lenktyninė mašina rate, kurį reikia pastumti su ranka ir ratas ima judėti iš inercijos į priekį. Puikus žaidimas keliems vaikams kurie mėgsta mašinas ir lenktynes. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.40€ 16.22€
 • LITTLE TIKES sportinė lenktyninė mašina rate Sports Car
  LITTLE TIKES sportinė lenktyninė mašina rate, kurį reikia pastumti su ranka ir ratas ima judėti iš inercijos į priekį. Puikus žaidimas keliems vaikams kurie mėgsta mašinas ir lenktynes. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.40€ 16.22€
 • LITTLE TIKES sportinė mašinėlė su garsais
  Fantastiškos linksmybės su „Touch n Go“ transporto priemonėmis! Vieno paspaudimo užtenka, kad svajonių automobilis galėtų judėti arba sklei skirtingus garsus. Jutikliniai jutikliai buvo dedami po lipdukais. Inovatyvus sprendimas nudžiugins kiekvieną mažylį, kuris gali lengvai žaisti ir tuo mėgaut..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • LITTLE TIKES traukinukas su žvėreliais
  LITTLE TIKES stumdomas traukinukas mažiausiems su linksmais ir nuotaikingais garso efektais. Traukinukas su priekaba ir dviem žvėreliais: tigriuku ir liūtuku. Patogi rankena suimti traukinuką ir jį stumti. Mygtukas - garso efektams aktyvuoti. Priekabą galima atkabinti. Reikalingi 2 x AA tipo element..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • LITTLE TIKES žaisminga mašinėlė mažiesiems
  LITTLE TIKES žaisminga mašinėlė mažiesiems, kurie mėgsta stumdyti mašinėles. Speciali stumimo rankena, kad vaikučiui būtų patogu. Stumiant mašinėlę, mašinėlės viduje esantys plastmasiniai "šiūkšlių maišai" šokinėja ir sudaro barškėjimo garsą. Išmatavimai: 24 x 13 x 20 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 1..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • LITTLE TIKES žaisminga mašinėlė mažiesiems
  LITTLE TIKES žaisminga mašinėlė mažiesiems, kurie mėgsta stumdyti mašinėles. Speciali stumimo rankena, kad vaikučiui būtų patogu. Stumiant mašinėlę, mašinėlės viduje esantys plastmasinės "statybinės atliekos" šokinėja ir sudaro barškėjimo garsą. Išmatavimai: 24 x 13 x 20 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nu..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais
  Mažojo mechaniko automobilis-lagaminėlis su įrankiais. Transporto priemonė, laisvos eigos, su šviesos ir garso efektais; Viduje rasite įrankius: plaktuką, atsuktuvą, 2 raktus, varžtus ir kitus priedus; Automobilio ilgis: 33 cm; Reikalingos baterijos: 2 x 1.5V LR6 (įtrauktos); Rekomen..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Miesto kelių priežiūros tarnyba
  Gatvės remonto komplekte yra bevariklis automobilis „Ford Raptor“, priekaba su kelių remonto ekskavatoriu „Wacker Neuson EZ17“ ir jo priedai: pjaustytuvas, šakinis kūjis, grėblys, kastuvas, šepetys, kūgiai, vartai, apranga. Automobilis su garso ir šviesos efektais. Reikalingi 3 x LR44 elementai (pri..
  Mokestis: 25.13€ 30.41€
 • Miesto sodo priežiūros tarnyba
  Kalbant apie vejos priežiūrą „Toy Town“ mieste, viskuo pasirūpins „Dickie Toys Playlife-Ladog“ sodininkų rinkinys. Tuo įsitikina „Ladog T-1700“ kraninis sunkvežimis su laisvuoju ratu, priekaba, žaidimo figūra ir plačiu priedų asortimentu. Visos savybės buvo meiliai suprojektuotos atsižvelgiant į did..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Mini kombainas
  Stipriau pastumus kombainas ima riedėti. Sukasi ir barška priekyje esantis volas. Išmatavimai: 12 cm x 7 cm x 8 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • Mini mašinėlės
  Mini mašinėlės. Matmenys: 12 cm ilgio. Inercinis mašinėlės judėjimas į priekį ją pastūmus. Kiekviena mašinėlė realistiškai atvaizduoją tos mašinos realų veikimo principą: sukasi šepečiai, sukasi kombaino agregatas, betono maišyklė sukasi ratu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 4.88€ 5.90€
 • Mini savivartis su šviesos ir garso efektais
  Mini savivartis su šviesos ir garso efektais. Matmenys: 16 x 8 x 7 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • PEPPA PIG automobiliukas su šeimynėle
  PEPPA PIG automobiliukas su šeimynėle linksmiems pasivažinėjimams. Mašinėlė važiuoja nuspaudus Pepp'os tėčio galvą, nereikalingi elementai. Išmatavimai: 20 x 12 x 8 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 27.53€ 33.31€
 • SMOBY Sweet Planet mašinėlės
  SMOBY Sweet Planet mašinėlės  mašinėlės tinkamos prie bet kokios serijos Sweet Planet trasos. Tinka vaikams nuo 1 metų.. ..
  Mokestis: 9.00€ 10.89€
 • SMOBY Vroom Planet automobiliukai 10 vnt.
  SMOBY Vroom Planet automobiliukai 10 vnt. Puikiai tinka į Smoby Vroom Planet trasas ir garažus. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMOBY Vroom Planet automobiliukai 7 vnt.
  SMOBY Vroom Planet automobiliukai 7 vnt. Puikiai tinka į Smoby Vroom Planet trasas ir garažus. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 20.80€ 25.17€
 • Sunkvežimis Mercedes-Benz
  Šis puošnus ir galingas „Mercedes Benz“ sunkvežimis leis smagiausioms akimirkoms praleisti atkuriant konstrukcijas, o jūsų kiečiausia dalis gali gabenti kelis daiktus, nes ji yra plati ir gali būti pakeliama kaip ir tikruose sunkvežimiuose. Sunkvežimis, nors ir žaislas, turi visas originalo detales...
  Mokestis: 18.60€ 22.50€
 • Vaikiškas sportinis automobilis su garso ir šviesos efektais
  Vaikiškas sportinis automobilis su garso ir šviesos efektais. Nuspaudus mygtuką ant automobilio stogo pasigirsta sportinės mašinos būdingi garsai, mašina pradeda šviesti mėlyna, žalia spalva. Pastūmus mašiną ji ima judėti iš inercijos į priekį. Mašinėlės dydis: 20 x 10 x 6 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • WADER savivartis
  WADER savivartis su guminiais ratais. Savivarčio ilgis 40 cm. Priekaba atsiverčia. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€